Poprzedni temat «» Następny temat
Forum jako .....
Autor Wiadomość
Mariusz 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 23:17     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Jednak nie oszukamy się i tematy błahe, czy jak kto woli- pierdoły, na razie tu królują ...

Wchodząc na forum, widzę, że mam do przeczytania 216 postów, klikam na "Zobacz nieprzeczytane posty" i spośród dwóch stron, wybieram dwa tematy ...

:kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 00:00     

a co to sa wazne tematy ? zrobcie liste waznych tematow i bede tam zagladał ;)
Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 00:40     

wlasnie.. moze by tak bylo najlepiej.. ;) zrobic liste tematow obowiazkowych gdzie wypowiadamy sie z cala powaga i rozwaga ;) przeciez to absurd.. kazdy pisze tam gdzie chce i to co chce.. wyraza swoje zdanie , opinie na ten temat.. Ja mam dzisiaj ochote nie czytac o problemach czy o jakis tam katastrofach tylko o lekkich i przyjemnych tematach gdzie buzia mi sie nie jedno krotnie usmiechnie.. ludzie maja prawo dokonywac wyborow..
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 00:52     

Monique, no ale jak trzeba to moze popiszemy na trudne tematy choc mi zawsze tylko glupoty trzymaja sie w glowie moze czas spowazniec troche :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 02:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
tak się zastanawiam co ma na celu utworzenie tego topiku.
Chcesz Arku zmusic forumowiczów by wypowiadali się w poważnych tematach :?: ,może mamy jeszcze to w regulamnie umieścic :?:
darkenstein napisał/a:
ale jak trzeba

nie trzeba, każdy czyta to co chce i pisze o czym chce, nie ma przymusu.
Arex30 napisał/a:
byda pisał to co sca

i o to chodzi, bylebyś pisał na temat, nie obrażając pozostałych forumowiczów :D
Mariusz napisał/a:
jednak nie oszukamy się i tematy błahe, czy jak kto woli- pierdoły, na razie tu królują
jak na każdym wielowątkowym forum.
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 08:15     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
forum i jego regulamin jest pisany przez człowieka co to forum se założył i mam nadzieje ze wie dlaczego je założył.
... chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że wiesz to lepiej od niego?... :hyhy:
Przede wszystkim, nie "se"!... A co do reszty tego zdania to się zgadza! :) Wypadałoby więc to uszanować! :)
Niech tylko forumowicze stosują się do tego regulaminu (zwłaszcza w zakresie poszanowania dla innych), to nie będzie źle!...

Przecież to takie proste!... Każda z osób, dla których to forum jest zbyt lajtowe, ma możliwość zaznaczyć chociażby 50 pierwszych z brzegu tematów o charakterze towarzysko-rozrywkowym i nacisnąć guziczek "Ignoruj zaznaczone tematy" i już będą mieli forum zgrabne i poważne,... takie jakie chcą :) Mało tego,... każda z tych osób, kiedy przestanie tracić czas na czytanie "pierdół", będzie mogła się skupić i pisać dwa razy tyle postów w tych tematach ważnych... Więc o co chodzi?... :]

I jeszcze jedno... Fakt, że forum - jakby nie było - jest tylko pewną formą zabawy, to wcale nie oznacza lekceważącego stosunku osób, które to rozumieją, do poruszanych tematów (a tymbardziej do współrozmówców). Tak samo można określić np. kino :)
Arex30, zetknęliśmy się już przecież w poważnej dyskusji na tym forum i chyba nie możesz mi zarzucić, że sobie jaja robiłem?...
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 08:29     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Drogi Yeti,
Serdeczniie dziękuję z obszerną wypowiedź.Wszystko jest proste i zgrabne jednak czy napewno?
Pisanie postów czyli wirtualna dyskosia ma czemuś służyć. Tu się zgadzamy. Jednak jak w każdej dyskusji ważne jest to by wątek jaki został zaproponowany przez autora dyskusji był przez dyskutantów rozwijany i podtrzymywany. Jednak coraz częściej widać odpowiedzi typu " ja też " " Mnie też" "Jestem za" " nie no znowu"
Czy takie dyskussje są budujace??
Ok powiecie że się czepiam.
Być może.
Lecz uważam iż dla dobra i rozwoju forum tematy typ. Och /Ble/Halo /Pa/ powinny być zamyknięte.
To niczemu niesłuży od tego jest okienko na samym dole ( ShoutBox)
Autorów tematów prosiłbym by obserwowali swoje topicki i odpowiednio je MODEROWALI ( fajne słowo ) a nawet po ich wyczerpaniu sugerowali by je zamknąć.
Odgrzewanie kotletów ( czyli topiców co to już nikt w nich się nie wypowiadał od dawiendawna jest takim sobie sposbem na orzywienie dyskusji.
zróbmy coś razem ale tak by było silne ( chodzi mi o ciężar gatunkowy ) Niechaj te forum bedzie się liczyło i było BATDZO OPINIOTWÓRCZYM W GLIWICACH
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 08:45     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Arex30, polecam opcje ignoruj cały temat przydatna opcja i zostaw sobie te tematy które Cię interesują. ja mam zignorowanych pełno tematów w których na pewno sie nie bede wypowiadać dzień dobry narzekania itd. Ale innym się to podoba jak byś zauważył tamte tematy istnieją od 2004 roku moze początku 2005 i jakoś forum istnieje odwiedza go 40 userów (zarejestrowanych) dziennie nie chce mi sie przeliczać użytkowników co byli przez 24h ;] Nie masz ciekawych tematów to pozakładaj ;]
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 09:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
Jednak coraz częściej widać odpowiedzi typu " ja też " " Mnie też" "Jestem za" " nie no znowu"
zapewne te dyskusje nie sa budujące, ale jeżeli przedmówca w swojej wypowiedzi zawarł wszystko :?:, jak ktoś napisze "ja też" wiesz że czytał twój temat i ma jakies zdanie, które jest takie samo jak kogoś innego ;) poza tym nie każdy ma dar pięknego pisania
Arex30 napisał/a:
uważam iż dla dobra i rozwoju forum tematy typ. Och /Ble/Halo /Pa/ powinny być zamyknięte.
skoro ludzie w nich piszą, znazy ze sa potrzebne takie tematy, czy to się Tobie podoba czy nie, a Ty nie musisz w nich brac udziału, do tego jak juz Yeti powiedział służy funkcja"ignoruj"
Arex30 napisał/a:
Autorów tematów prosiłbym by obserwowali swoje topicki i odpowiednio je MODEROWALI ( fajne słowo ) a nawet po ich wyczerpaniu sugerowali by je zamknąć.
autor tematu nie ma uprawnień do moderowania.
Cytat:
Odgrzewanie kotletów ( czyli topiców co to już nikt w nich się nie wypowiadał od dawiendawna jest takim sobie sposbem na orzywienie dyskusji.
czy Ty bywasz na innych forach :?: przez forum przewijają się ludzie, jedni są na stałe inni tylko chwile. To normalne że temat na jakis czas przygasa, gdy aktywni w danym momencie forumowicze powiedzą już w nim wszystko co mieli do powiedzenia. Za jakiś czas przybywają na forum nowe osoby i chcą wyrazić swoje zdanie na dany temat. W momencie zamknięcia tematu nie dajesz nowej osobie możliwości wyrażenia swojej opini, no chyba ze założy nowy wątek o tym samym temacie, ale bez sensu jest dublować tematy.

Arex30, proponuję załozyć własne forum :D ;)
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 21:30     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
proponuję załozyć własne forum
takk a jak sie to robi ??
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 22:07     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Nie wiem dlaczego tak odczuwacie...wiadomo, ze zdarzaja sie tygodnie ciche i spokojnie, by zas nastepnie zasypac wielka iloscia postow.
Spotykacie sie, organizujecie wspolne imprezy...czy to malo?
Nie trzeba daleko patrzec, ale niektore fora nie potrafia nawet tego...wiec o co chodzi?
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 10:17     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Moim zdaniem, forum jest fajne. I mysle ze nie powinno sie nic zmieniac. :]
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 11:12     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Nie wiem czy zauwazyliscie ale ...arex odswiezyl temat z 20 listopada 2006 :/
tak wiec nie ma co chyba poruszac tematu :) na chwile obecna ,bo jest jak jest :)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 11:37     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wiele nowych ludzi weszlo, i dobrze ze temat jest jak najbardziej na miejscu :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008