Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 16:42
Gramofon
Autor Wiadomość
asik 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 08:01   Gramofon  


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Lokal mieści się w bocznej uliczce Rynku (blisko wejścia do Iskry) dawniej było tam Poco Loco a potem Punkt G. Jak dla mnie fantastyczny wystrój, przemiła atmosfera, doskonała muzyka. Miejsce w sam raz na romantyczne wieczory we dwoje, na kawkę w ciągu dnia:) Nie za duży ale z fantastycznym klimatem. POLECAM:)
Profil
PW Email Cytuj
Madzia 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 09:55     



Dołączyła: 03 Lis 2006
Skąd: Gliwice
robimy w Gramofonie w piątek spotkanko ze znajomymi to będe mogła się wypowiedziec jakie wrażenia...
ale słyszałam dużo pozytywnych opinii choć jeszcze sama tam nie byłam
Profil
PW Email Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 17:13     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Nie byłam jeszcze w Gramofonie, ale jest on bliźniaczą knajpą Kredensu z Katowic :) a Kredens jest moim ulubionym pubem w Katosach :) jeżeli karmią tak samo jak w Katowicach to z pewnością będę częstym gościem w Gramofonie :D
Profil
PW Cytuj
jahu 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 19:43     


Dołączył: 18 Maj 2006
Skąd: Gliwice
A czy moglibyscie jeszcze dokladniej okreslic jak tam trafic bo wymienione nazwy nic mi nie mowia
Profil
PW Email Cytuj
Madzia 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 20:22     



Dołączyła: 03 Lis 2006
Skąd: Gliwice
ulica średnia bodajże, boczna od Raciborskiej :?: :?: takie niebieskie okiennice charakterystyczne...

jak pomyliłam ulicę to przepraszam, mieszkam tutaj dopiero niecałe 2 miesiące :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 21:49     

ja chce tam isc.. oj bardzo skoro asik mowi ze fajna knajpka:) to znaczy ze tak jest.. kurde.. musze tam isc.. i wiem kogo po pracy tam wyciagne :)
Cytuj
asik 
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 22:28     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Madzia, tez wydaje mi się ze to średnia:)
Profil
PW Email Cytuj
jahu 
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 16:40     


Dołączył: 18 Maj 2006
Skąd: Gliwice
a jeszcze jedno - jakie mniej wiecej klimaty muzyczne i czy w piatki jest buli sie za wjazd?
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 21:04     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
w sumie muzyka różna ale dużo jazzu, a co do wstępu to nie wiem:) ale jak byłam w tygodniu to nic nie płaciłam:)
Profil
PW Email Cytuj
Madzia 
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 11:33     



Dołączyła: 03 Lis 2006
Skąd: Gliwice
byłam wczoraj i sprawdziłam...
super miejsce, lubię takie klimaty
wczoraj było mnóstwo ludzi, całe szczeście że mieliśmy rezerwacje na stoliki bo inaczej nie byłoby szans na wolne miejsce ;)
nic się nie płaci za wejście
obsługa ok, z jednym wyjątkiem, kolega czekał 30 minut na podanie piwa az w końcu sam sobie po nie poszedł :hyhy: ale może to dlatego że wczoraj rzeczywiście był duży ruch
ogólnie miejsce z klimatem i na pewno tam wrócę :super:
Profil
PW Email Cytuj
jahu 
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 12:48     


Dołączył: 18 Maj 2006
Skąd: Gliwice
a mnie sie wkoncu wczoraj nie udalo tam zajsc - skonczylo sie na promilu - ale powiadacie ze tam sporo jazz'u. A gdze mozna sie spotkac z troche odmiennymi klimatami - klasyczny rock, blues?
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 13:51     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
byłam i potwierdzam ze całkiem mlo tam jest :) i bede tez tam w nast piątek bo styśka robi tam urodzinki :D
Profil
PW Email www Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 23:31     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
oooo to musiałyśmy się rozminąć :) bo byłam tam dziś i właśnie goście się schodzili to jakiejś dziewczyny :)
Profil
PW Cytuj
misiu_wrc 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 23:22   Gramofon - prawdopodobnie najlepszy Pub w Gliwicach  


Dołączył: 11 Lut 2007
Skąd: Katowice
Gramofon to rzeczywiście brat bliźniak katowickiego Kredensu-zreszta to ten sam właściciel-chociaż minimalnie jego wystrój i kimat różnią się od siebie, Gramofon sprawia wrażenie bardziej dostojnego. Jeżeli chodzi o adres to mieści sie na ul. Średniej 12, (dół budynku pomalowany na błękitny kolor z charakterystycznymi brązowymi okiennicami, zaraz obok rynku) tel: 232-39-81. Za wejście się nie płaci natomiast zwłaszcza w piatek i sobotę warto sobie zarezerwować stolik (koszt: 20zł odliczany na koniec od rachunku więc w zasadzie żaden koszt), trzeba się jedynie pofatygować tam osobiście chocby w tym dniu żeby zapłacic za rezerwację, nawet jeżeli wstępnie zarezerwuje się stolik przez telefon. Jeżeli chodzi o menu to serwują tam wyśmienitą kawę, jest irlandzkie piwo Murphy's za 7zł:) (oprócz Żywca, Heinekena i Warki Strong, w sumie wybór spory) poza tym to co wszędzie, natomiast z jedzenia to osobiście polecam tosty z serem i szynką oraz pieczywo serowo-czosnkowe (mniam). Muzyka jest bardzo dobra, spokojna, stonowana, w większości, jazz, funk i popularne starsze, wszystkim znane przeboje, w weekend jest nieco żywsza:) W każdym razie bardzo przyjemnie spędza sie tam czas zwłaszcza dzięki wystrojowi, poprostu jak w domu w dodatku stylowym.
Mankamentem napewno są ubikacje do których trzeba się wdrapać na piętro, niezbyt duża powierzchnia jak na ilość chętnych (ok 70 miejsc siedzących na oko) no i czasem mogłoby być otwarte dłużej niz do 02:00 :D:D
Za to kientela bardzo dobra takze bez obaw mozna sie tam wybrac i milo spedzic czas.

POLECAM !!! Moim zdaniem najlepszy klimatyczny Pub w Gliwicach!
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 13:03     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
od 3 godzin staram sie tam zarezerwowac stolik :P
Profil
PW Email Cytuj
asq 
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 21:18   Gramofon  



Dołączyła: 12 Cze 2007
Skąd: Gliwice-?abędy
A co sądzicie o chyba nowo otwartym w/w lokalu? Mnie osobiście podoba się ogromnie. I mogłabym polecić ludziom, którzy mają dosyć przejedzonej i wysnobiałej atmosfery rynkowej (rzekłabym nawet dobitniej braku atmosfery).
I jeśli ktokolwiek cierpiał na wrocławską bezsenność to lokal jest idealny aczkolwiek mógłby być większy, ale co tam lepiej mniej a dobrze.[/b]
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 00:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
scaliłam topiki :)
Profil
PW Email Cytuj
Justyśka 
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 18:05     


Dołączyła: 16 Cze 2007
Skąd: Lotników:]
Wpadałam tam w sobotę, zmuszona przez deszcz :D Ale wcale nie żałuje, miejsce genialne :rotfl: takiego mi brakowało w naszym mieście. Nie wiem czemu wcześniej na to miejsce nie trafiłam, ale lepiej późno niż wcale :]
Profil
PW Email Cytuj
Amal 
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 13:27     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Potwierdzam, bardzo przyjazny wystrój i dośc nietypowy tak mało trzeba a taki efekt;) miękkie sofy bardzo wygodne i muzyka tez miła dla ucha:) nawet trafił się jeden arabski klimat za co duży plus ode mnie;p +
Profil
PW Email Cytuj
ikuko0o 
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 14:53     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Cze 2007
Skąd: z erotycznych snów
fajnie ze otworzyli górę :D ! klimat idealny choć nie wszystkim moim znajomym odpowiada .
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008