Poprzedni temat «» Następny temat
Policja łapie piratów
Autor Wiadomość
Arex30 
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 20:31     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Major,
masz racje
Relacja pieniądza do jego siły nabywczej pozwala w angli niemczech francji na duzo wiecej niz w .....
Zarabiam średnio
Na wiele mnie nie stać.
Jeśli za powiedzmy 1 środek płatniczy bede mógł kupić 1 bochenk chleba to juz bedzie ok

Zeby było dobrze to człowiek winien zrabiać ok 1500 bochenków chleba. ( tak jest w angli )

Mój braciak siedzi od 4 miechów w angli i jak przyjechał na święta jak zaczoł opowiadać to.........
Pora jak to powiedziano " spieprzj dziadu " i nie być już tym dziadem w kaczolandzie ale żyć skromnie bo skromnie na obcej ziemi.

P.S.
To taki OT ale by wyjaśnic pewne tematy to poowiem tyle że sylwester za 350 Funtów to np 7 dni z przelotem i pełnym wypasem w USA południowe stany ztoka meksykańska.
Spoko.
policzcie minim. 5,25 funta za 1h -to minimum ustawowe. A jaki socjal.......
My w tym kraju niczego nie jesteśmy w stanie ......

Nie kradnij ... nie rób konkurencji Państwu.
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 00:08     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
krystian napisał/a:
…….no to tylko w twoim przypadku. powiedzmy, ze ja zarabiam 1400...komp kosztuje okolo 2500, ……


Jak sądzisz ile ja zarabiam….około 1600pln +-50 różnie ale w tych granicach
Komp kosztował mnie tanio nie całe 1400zł. Na początek zainwestowałem bardzo dobrą jak na tamten czas MOBO, CPU, RAM reszta to były w sumie przypadkowe elementy.
Z czasem je wymieniałem na markowe i cena urosła do twojego 2500.
Drukarka nie kupowałem nowej bo na diabła, kupiłem(300pln) z wymiany u nas w firmie samsung-a ML1510 (opłacało się, na tonerku który tam był wydrukowałem jeszcze ponad 5000 stron w trybie ECO i w sumie tymi wydrukami zarobiłem na nowy toner.
Office kupiłem wersję studencką (mogłem) ale gdybym nie mógł to poszukałbym Office 97 tak samo funkcjonalny a tańszy.



Muzyka…cóż od tego mam odpowiednie stacje internetowe.
Kino….nie wiem jak Ty ale ja chodzę do kina na filmy które mnie interesują a nie na papke amerykańską…no ale różni ludzie są


krystian napisał/a:
……jejku uswiadom sobie w koncu, ze w kraju gdzie srednia pensja to 1200 wiele …..


Już raz napisałem Zestawienie softu komercyjnego i odpowiedniki darmowe.
Prawda jest taka że to po prostu lenistwo…po co się uczyć obsługi Open Office (są pewne drobne różnice) albo GIMP-a…łatwiej ukraść M$ Office i A.Photoshop.
Windows??? Przecież jest linux. (ach zapomniałem lenistwo….)

Ps.
Na dysku mam 4-y rózne OS-y.
Windows/Mandriva/BeOS/Novell (w chacie są dwa kompy a ja muszę znać praktycznie każdy OS taka praca a ten ostatni OS w wersjii 5-o stanowiskowej można było całkiem niedawno nabyć wraz z PC World Komputer za niecałe 30pln). Czemu...???Płacą za to że znam te OS-y i umiem z nimi walczyć :) a po wtóre lubie się uczyć.


A w ogóle to życzę wam by ten 2007 rok był jak najlepszy i pod względem finansowym jak i legalnościowym( ach to słowotwórstwo :P )

PS. Posta pisałem na mandrivie a edytowałem z pod BeOS-a :P
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 06:04     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
nie wiem jak Ty ale ja chodzę do kina na filmy które mnie interesują a nie na papke amerykańską…
a ja ogladam to co mnie interesuje w zaciszu domowym,gdybym chodzil do kina na wszystko co mnie interesuje to pewnie jeszcze w przyszlym roku bym splacal bilety z tego roku,
MacSen napisał/a:
Płacą za to że znam te OS-y i umiem z nimi walczyć
wobec tego twoja praca wymaga od ciebie pelnej legalnosci:) no to inna bajka!!! w takim razie o czym my tu rozmawiamy? to tak jakby policjant mi mowil, ze on nikogo w zyciu nie zamordowal :) jakbys w tym nie pracowal, to bys teraz stal po mojej stronie.
MacSen napisał/a:
2007 rok był jak najlepszy i pod względem finansowym jak i legalnościowym
jesli do mojej wyplaty dorzuca drugie tyle co mam to zastanowie sie nad kompem ;)
MacSen napisał/a:
PS. Posta pisałem na mandrivie a edytowałem z pod BeOS-a :P
fajnie sie masz :przestraszony: a ja posta pisalem na bialej klawiaturze i zatwierdzilem go klikajac na bialo niebieska myszke :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 14:40     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Słuchaj..ale nawet bez tego czy bym pracował czy nie...miałbym czysty soft.
Po prostu całkowicie bym oparł się o Open Source.
I co ciekawe..jako że ostatnio wchodzi (i to nie jest moda a nakaz odgórny UE) format *.ODF
wiem że po przesiadce z M$Office na OpenOffice moje dokumenty będą identyko i pod wordem i writerem wyglądały.

Dobra spytam inaczej. Co takiego robisz że potrzebny Ci word, excel i photoshop jeśli nie pracujesz w branży komputerowej????(do tego dochodzi jeszcze kilkanaście innych programów ale to inna sprawa)
Bo co ja robię to wiem i wiem że mi M$ Office i Photoshop no niestety jest potrzebny, choć równolegle z Photoshop-em używam GIMP-a(oba się idealnie uzupełniają ).
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 15:34     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
Co takiego robisz że potrzebny Ci word, excel i photoshop jeśli nie pracujesz w branży komputerowej????
nie pracuje na tych programach. uzywam ich gdy mi sa potrzebne. potrafie obslugiwac tylko te programy, gdyz w szkole tylko na nich nas uczyli. dla mnie sa czytelne w obsludze. nic wiecej mi do szczescia nie jest potrzebne.na tyle co ja potrzebuje to te programy mi w zupelnosci wystarczaja. nie mam czasu ani ochoty szukac i uczyc sie innych programow.
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 16:38     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Nie rób sobie lepiej wstydu i zainstaluj OpenOffice i powiedz czego tam niema a co jest w wordzie. Jeśli dla Ciebie różnicą jest trochę inna metoda robienia tabel i ich modelowania (skrajny przypadek) to wiesz ... żal mi cię.
Mam pytanie a uczyli ciebie w tej szkole (jakakolwiek by ona niebyła) instalacji tego MS Office.
Nie sądzę a jednak jakoś instalujesz nie tylko tego office, gry i co tam jeszcze chcesz. I nawet wiesz jak się crack-i wgrywa :hyhy: co nie ???
Mozille też zainstalowałeś??? :padam:
Więc z całym szacunkiem...... leń cię tropi i tyle. :suchy:

Zresztą jestem ciekaw jak Ty byś się tłumaczył z posiadania kradzionego softu w razie kontroli???
Że co.... że w szkole nauczyli tylko na M$ Office pracować. Po prostu wymówka że tylko jego ( M$ Office) uczyli to po prawdzie bujda a raczej tłumaczenie faktu piractwa(lenistwa można by rzec).

Marna wymówka.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 18:41     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
Nie rób sobie lepiej wstydu i zainstaluj OpenOffice
mam w (...) jakis openoffice
MacSen napisał/a:
Jeśli dla Ciebie różnicą jest trochę inna metoda robienia tabel i ich modelowania (skrajny przypadek) to wiesz ... żal mi cię.
o czym ty mowisz?? potrafie korzystac z worda i z niego korzystam, jakbym nie potrafil to bym szukal czegos innego. po cholere mam szukac i uczyc sie czegos innego skoro to sie sprawdza?
MacSen napisał/a:
leń cię tropi i tyle
a moze po prostu to co mam mi wystarcza? nie pomyslales o tym?moze nie szukam nic innego bo z tego jestem zadowolony? a moze nie jestem maniakiem kompa ktory siedzi calymi dniami podniecajac sie openofiice'ami albo...
MacSen napisał/a:
Windows/Mandriva/BeOS/Novell
GIMP-ami i innymi (...) co nawet nie wiem co oznaczaja. na kompie mam napisac jakis tekst, wyslac maila, posluchac muzy, ogladnac film, pogadac na gg i otworzyc jakas strone. a tymi wszystkimi twoimi gimpami, mandrivami i innymi (...) nie mam zmiaru sobie glowy zasmiecac bo nie potrzebuje tego.
MacSen napisał/a:
Zresztą jestem ciekaw jak Ty byś się tłumaczył z posiadania kradzionego softu w razie kontroli???
po 1 najpierw ktos by musial im drzwi otworzyc a u mnie z tym trudno;) po 2 kto powiedzial, ze moj soft jest nielegalny:) po 3 ten komp nie jest moj:) a z tego co wiem, jesli nie ma wlasciciela danego sprzetu i sprzet jest wylaczony taka "inspekcja" moze mi jedynie dzien dobry i do widzenia powiedziec
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 19:50     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Krystian z szacunkiem...nie takich jak Ty upupiali i upupiać będą

Przyjdzie Ci nakaz sądowy i taaaki będziesz mądy.
Tłumaczenie że komp nie twój..że pewnie stoi u ciebie...wystarczy sprawdzić choćby datę i godzinę powstania ostatniego logu systemowego.(każdy OS takowy log tworzy)

Lub jeśli u ciebie tylko stoi to dlaczego podpięty pod net, dlaczego poskładany i dla czego ostatnia aktualizacja antywirusa została np. 5-ęć minut temu zakończona.

Format dysku...???
Jesli ja potrafię amatorskim HEX-em odzyskać skasowane w ten sposób dane to co taka kontrola znajduje przy użyciu softu profesjonalnego.

Kolejna sprawa. Jeśli masz net przez LAN to twój admin ma logi z dokładnymi danymi co i kiedy było zasysane...wystarczy żądać od admina takowych danych i będzie je musiał udostępnić(ustawa go do tego obliguje).

Może mam dalej wymieniać metody...jest ich wiele.

A teraz odwołam się już dokładnie do twojego tekstu....
_________________________________________________________________________

na kompie mam napisac jakis tekst
Do tego wystarczy zwykły notatnik no w porywach potrzeb to wordpad

wyslac maila,
Outlook jest w systemie jest jaki jest ale jest :P

posluchac muzy, ogladnac film,
Wystarczy Media Player ...też systemowy

otworzyc jakas strone.
W OS-ie jest i większości tu na forum styka Internet Explorer.

zasmiecac bo nie potrzebuje tego.
Owszem nie potrzebujesz tego. Paint, Notatnik,WordPad,Media Player,Internet Explorer w zupełności tobie do tego co piszesz starczy


Czyli gdybyś raczył tylko kupić samego Windowsa...starczyło by tobie.

Ale nie. Ty zwykłe podanie o prace(przykładowo) musisz napisać w najnowszym WORDzie 2007 Proffesional(Pod koniec stycznia będzie dostepny na rynku)
Zwykły bohomaz to w Photoshop-ie....mimo że w paincie też go można zrobić.


po 1 najpierw ktos by musial im drzwi otworzyc a u mnie z tym trudno;) po 2 kto powiedzial, ze moj soft jest nielegalny:) po 3 ten komp nie jest moj:) a z tego co wiem, jesli nie ma wlasciciela danego sprzetu i sprzet jest wylaczony taka "inspekcja" moze mi jedynie dzien dobry i do widzenia powiedziec
Odpowiedź----->patrz na początek
________________________________________________________________________
Chcesz jestem Ci w stanie w każdej chwili zrobić audyt twojego softu na kompie tylko do twojej i mojej wiadomości(nikt inny się o tym nie dowie co tam masz) tylko licz się z tym że zastosuje praktycznie podobne metody do tych jakie stosują kontrolerzy.

Wielu mądrych jak Ty było...tylko ilu z tych mądrych śpi teraz spokojnie.
Nie ważne co powiesz....piractwa nic nie usprawiedliwia.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 20:34     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
Chcesz jestem Ci w stanie w każdej chwili zrobić audyt twojego softu na kompie tylko do twojej i mojej wiadomości(nikt inny się o tym nie dowie co tam masz) tylko licz się z tym że zastosuje praktycznie podobne metody do tych jakie stosują kontrolerzy.
ale mi to nie jest do szczescia potrzebne. ja wiem co mam na kompie, wiem co do czego jest mi potrzebne, jesli kiedys uznam, ze jest mi to niepotrzebne to zapewne to usune.
MacSen napisał/a:
Zwykły bohomaz to w Photoshop-ie....mimo że w paincie też go można zrobić
nie posiadam photoshop-a poniewaz nie mam duszy artysty.a co do office-a to mam z 97 albo 98 nawet ni epamietam. wiec jak widzisz nie wymagam zbyt wiele.
MacSen napisał/a:
Nie ważne co powiesz....piractwa nic nie usprawiedliwia
nie usprawiedliwiam masowego piractwa tzn...kopiowanie plyt w celach zarobkowych. natomiast piractwo do wlasnego uzytku domowego, nie jest moim zdaniem niczym zlym.
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 22:41     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
Po prostu całkowicie bym oparł się o Open Source

Też używam OpenOffice, ale np. u syna w szkole na informatyce nauczycielka wymagała MS Office 2003 i żaden inny nie wchodził w grę, musiałem "załatwić" :] .
Profil
PW Email Cytuj
dade 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 11:35     



Dołączył: 27 Gru 2006
Skąd: już na Opawskiej :)
@Fekete
Cytat:
Też używam OpenOffice, ale np. u syna w szkole na informatyce nauczycielka wymagała MS Office 2003 i żaden inny nie wchodził w grę, musiałem "załatwić" .


MS udostepnia dla uczniów,studentów kopie swoich produktów po atrakcyjnych cenach, można być legalnym za w sumie mało-średnie pieniądze. Drugą sprawą jest porażka tych dzieciaków, który taki nauczyciel uczy "wymagając" konkretnych zastosowań.
Powinien ten nauczyciel poruszyć oba tematy w postaci "MS Office" i "OOffice.Org"

@Krystian
Cytat:
GIMP-ami i innymi (...) co nawet nie wiem co oznaczaja. na kompie mam napisac jakis tekst, wyslac maila, posluchac muzy, ogladnac film, pogadac na gg i otworzyc jakas strone. a tymi wszystkimi twoimi gimpami, mandrivami i innymi (...) nie mam zmiaru sobie glowy zasmiecac bo nie potrzebuje tego.


mylisz się kolego.... jeśli umiesz robić to na systemie Windows jestem przekonany, że na takiej mandrivie,suse,fedorze zrobisz dokładnie to samo nie ucząc się ( sensu stricte ) niczego nowego. Wszystko darmowe,działające,legalne...


PS. u mnie jest odwrotnie jeśli chodzi o pakiet biurowy .... w pracy zmuszają mnie do uzywania produktu MS, a ja zawsze robie to spod OO i jakoś nikt nie widzi różnicy :rotfl:
Profil
PW Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 15:15     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Ja bynajmniej nie popieram piractwa komputerowego... jednak sytuacja jaka jest u nas w kraju ma swoje powody. Na pewno ceny oprogramowania są jednak duże jak dla przeciętnej rodziny posiadającej komputer. Ceny są często przeliczane bezpośrednio z dolarów na złotówki, dla nas kilkaset dolarów to dużo dla kogoś kto mieszka w bogatszych państwach to niewiele.

Poza tym u mnie oprogramowanie darmowe nie wchodzi niestety w rachubę... gdybym używał komputera tylko dla swoich potrzeb chętnie bym korzystał z tego rozwiązania bo to jednak duża oszczędność. Jednak komputer jest również narzędziem potrzebnym na studiach. Wszystkie programy z których jestem zmuszony skorzystać działają tylko pod windowsem. Niestety są to także profesjonalne programy których orginalncyh kopii nigdy nie będę posiadał a pracować na nich muszę. Dlatego sądzę że twórcy oprogramowania mogliby zrobić jakiś ukłon w stronę użytkowników nie komercyjnych i udostępniać za symboliczne kwoty (naprawdę symboliczne a nie setki złotych) lub nawet za darmo wersje edukacyjne niektórych programów (oczywiście nie muszą to być wersje w pełni funkcjonalne).
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 16:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
troche w open office robilem...w zasadzie niewiele sie rozni od MS :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 16:50     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
u mnie Open Office dłuzej sie otwiera i czesciej sie wiesza
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 21:02     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
fekete napisał/a:
MacSen napisał/a:
Po prostu całkowicie bym oparł się o Open Source

Też używam OpenOffice, ale np. u syna w szkole na informatyce nauczycielka wymagała MS Office 2003 i żaden inny nie wchodził w grę, musiałem "załatwić" :] .


Kisia...marna to wymówka ja miałem wymagany w szkole TAG (ciekawe kto z was go pamięta)
a w domu tylko pakiet lotus...i prawda jest taka że niema praktycznie żadnej różnicy między owym TAG-iem, pakietem Lotus-a i dzisiejszym M$ OFFICE czy Open Office....
One są wszystkie do siebie podobne. Jedyne co je trochę różni to kosmetyka interfejsu użytkownika i ewentualnie mechanika pracy z nimi.

Podobnie jest z OS-ami są podobne jedynie ich konstrukcja wewnętrzna się różni.
Mówić o różnicy możecie wtedy gdy z środowiska graficznego jakim jest windows usiedlibyście do konsoli w linux-ie a i to nie bo byście szybko się przekonali że konsola jest o wiele razy bardziej funkcjonalna niż GUI graficzne.

Prawdą zaś jest to że gdybyście zaczynali karierę od pingwinka w życiu nie popatrzylibyście na wyroby M$.

Z programami graficznym to samo...niema różnicy w pracy tylko interfejs się różni.


Zresztą...

...Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma....

Szczęśliwego Nowego Roku-oby był dla nas lepszy
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 22:32     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
MacSen napisał/a:

Prawdą zaś jest to że gdybyście zaczynali karierę od pingwinka w życiu nie popatrzylibyście na wyroby M$.

pewnie tak, ale nie mozna zaprzeczyc, ze programy M$ mialy zawsze marketing. Dystrybucja takze byla latwiejsza bo kiedys zawsze latwiej bylo kupic czy nagrac od pirata Windowska niz znalezc, gdzies Linuxa. Moze jakby w szkolach podstawowych juz teraz zaczeli uczyc innych systemow niz Linuks. Za jakis czas moze by to zmniejszylo skale piractwa produktow M$.

Wracajac jednak do tematu :cisza: czyli jakies lapanki policji znowu okazaly sie plotkami? Z wyjatkiem jakis przypadkow, gdzie sprawdzali klientow sklepow komputerowych, ktorym instalowi windowsa?

Znam znam TAGusia ;]
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 00:53     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Chaoss ja ich miałem...kilka innych mi znanych osób,przed świętami też.
W wszystkich przypadkach mieli tylko "ale" do faktu że albo winda była za bardzo przemodelowana (u mnie) i do tego że te kretyńskie naklejki licencyjne nie naklejaliśmy na obudowę a na pudełko z windowsem. I parę innych takich tam popierdółek które nic nie znaczyły .... no ale postękać musieli.
Tylko jak do licha ciężkiego nakleić tą nalepkę, kiedy ma się jedynie wewnętrzny stelaż z obudowy kompa??? Co na czoło sobie ją przyklei kolo czy jak ???
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 11:32     



Dołączył: 02 Lis 2005
MacSen, na pralke ja sobie naklej :P
Profil
PW Email Cytuj
dade 
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 11:44     



Dołączył: 27 Gru 2006
Skąd: już na Opawskiej :)
U kumpeli w Knurowie admin ich sieci poradził im aby przejrzeli swoje zbiory płyt, podobno ktoś się dopytywał o logi serwerów z ich sieci...


MacSen
Cytat:

a i to nie bo byście szybko się przekonali że konsola jest o wiele razy bardziej funkcjonalna niż GUI graficzne.


otóż to, konsola zawsze będzie lepsza od interfejsów graficznych ze względu na szybkość działania i kontroli nad tym co się aktualnie wykonuje, jednakowoż nie zaprzeczam użyteczności trybów graficznych. Zresztą nawet w Windows pierwszym co się robi, aby sprawdzić czy jest sieć to puszcza się Pinga spod konsoli :)
Profil
PW Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 01:15     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Krystian patrz i podziwiaj

Cytat:
GIMP-ami i innymi (...) co nawet nie wiem co oznaczaja. na kompie mam napisac jakis tekst, wyslac maila, posluchac muzy, ogladnac film, pogadac na gg i otworzyc jakas strone. a tymi wszystkimi twoimi gimpami, mandrivami i innymi (...) nie mam zmiaru sobie glowy zasmiecac bo nie potrzebuje tego.







Powyższe grafiki zrobiłem w darmowym a jakże niedocenianym GIMP-ie.
Po owtyczkowaniu jego możliwości przerosły Adobe Photoshop 7.0 o kilka klas.
Szczególnie efekt pseudo 3D na pierwszym rysunku z niego jestem dumny najbardziej.

I co komercha lepsza.....wątpię. :]
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008