Poprzedni temat «» Następny temat
wybory - prezentacja
Autor Wiadomość
Kinga Poniewa?
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 22:45   wybory - prezentacja  

W związku z faktem, iż wybory samorządowe tuż tuż,
zapraszam wszystkich kandydatów do zaprezentowania swojej sylwetki
na Forum i podjęcia dyskusji.


To tak na początek dla zachęty, jako kandydatka do Sejmiku Śląskiego, parę słów o sobie:

Kinga Ponieważ mam 25 lat- jestem bankowcem, jednocześnie skończyłam studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego i jestem w trakcie obrony pracy magisterskiej, specjalizuję się w polityce regionalnej. Prywatnie zajmuję się działalnością społeczno-polityczną. Od czterech lat jestem członkiem Platformy Obywatelskiej w Bytomiu, oraz działam w Europejskiej Unii Kobiet i Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci”, w którym jestem wiceprzewodniczącą regionu śląskiego. Przez 1,5 roku byłam również związana z Młodzieżowym Związkiem Mniejszości Niemieckiej.

A od jutra zapraszam na moją stronę: w w w kinga_poniewaz.welnowiec.net


Czekam na dyskusję i pytania

Kinga Ponieważ,
gg 8725200
Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 23:40     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
wszystko ładnie pięknie, ale i tak wybór jest trudny, bo same plakaty i tym podobne reklamy to jedno, ale jak sie nie zna kogos blizej to i tak wybór w ciemno -_-. W takim temacie najlepiej wszystkie kandydatury umiescic, zeby miec jasniejszy obraz...
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 07:48     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Trunks ma rację..., dlatego ja zagłosuję na osobę, którą znam.

Co do samej Pani Kingi - Jej osoba wydaje się mnie godna poznania. Gdyby zostały przedstawione 'konkretne konkrety...' - kto wie? Może zmienię zdanię i zagłosuję na Panią? :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 10:38     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ugrupowanie mi odpowiada. Jeszcze tylko plany do działalności i moge głosować.
Profil
PW Email www Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 12:13     

FlashMan, ty glosuj lepiej na darka opoke, wczoraj sie zarejestrowal u nas na forum :P
zdaje sie ze nawet z twojego okregu jest :]
Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 12:24     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Kinga Ponieważ napisał/a:
Platformy Obywatelskiej


niestety nietrafia ta partia w moj gust :P

chociaz moze sama Kinga Ponieważ, jest slodka
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 13:03     

Kinga Ponieważ napisał/a:
niestety nietrafia ta partia w moj gust :P

czy to wazne jaka partia ? wszystkie partie sa daremne a szczegolnie ta rzadzaca obecnie :P
lepiej glosowac na konkretnych ludzi
Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 13:12     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
lepiej glosowac na konkretnych ludzi


no tak ale znasz kogos ze mozesz na niego glosowac?

ja nie znam nikogo z mojego okregu,

no ale wlasciwie to temat mnie nie dotyczy gdyz nie bedzie mnie w tym czasie w Gl aby zaglosowac
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 14:27     

frohike napisał/a:
no tak ale znasz kogos ze mozesz na niego glosowac?

ja nie znam nikogo z mojego okregu,

nie, i dlatego nie glosuje :rotfl: w tamtym roku bylem na pierwszych i ostatnich wyborach w moim zyciu :/
Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 15:20     

Bzyki napisał/a:
Kinga Ponieważ napisał/a:
niestety nietrafia ta partia w moj gust :P

czy to wazne jaka partia ? wszystkie partie sa daremne a szczegolnie ta rzadzaca obecnie :P
lepiej glosowac na konkretnych ludzi


stworz swoja partie i ty napewno wygrasz.. :rotfl: sama oddam na Ciebie glos :) Twoje teorie i tyzy napewno beda miec poparcie :)
Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 19:46     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Też uważam, że dobrym rozwiązaniem jest głosowanie na konkretnych ludzi, zwłaszcza gdy w czasie urzędowania zmieniają partię, ale rzeczywiście rzadko kiedy zna się takie osoby. Najlepiej prześledzić sobie ich przeszłość i ocenić czy coś pożytecznego zrobili.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 21:07     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
tuchałowa napisał/a:
Najlepiej prześledzić sobie ich przeszłość i ocenić czy coś pożytecznego zrobili.

Patrząc na ogrom nazwisk z listy, to chyba brakło by mi własnego życia żeby prześledzić życie każdego z kandydatów. Zwłaszcza, że tych do rejonowych sejmików jest naprawde wielu i raczej mało znanych.
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 19:30     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Mój ojciec od ponad 20 lat nie głosuję.Twierdzi, że to nie ma sensu, gdyż oni i tak za kasę wybiora kogo wybiorą, więc po co się fatygować.Ja też taka głupia nie będę i na wybory nie będę chodziła.W polityce nie ma dla mnie miejsca :P Zresztą popieram zdanie ojca, oni i tak wybiora kogo będą chcieli i kto im na rękę najbardziej :]
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 09:51     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
MorQaNa napisał/a:
Mój ojciec od ponad 20 lat nie głosuję.Twierdzi, że to nie ma sensu, gdyż oni i tak za kasę wybiora kogo wybiorą, więc po co się fatygować.Ja też taka głupia nie będę i na wybory nie będę chodziła.W polityce nie ma dla mnie miejsca Zresztą popieram zdanie ojca, oni i tak wybiora kogo będą chcieli i kto im na rękę najbardziej

A potem nażekac że jest tak żle...
Głosowanie to nie obowiązek.Lecz PRAWO
Jeśli masz prawa to korzystaj z tych praw.
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 10:34     

Arex30 napisał/a:
Jeśli masz prawa to korzystaj z tych praw.

a co jesli sie skorzystalo z tego prawa i sie okazalo ze wybor nie byl sluszny ?
jesli ja mam glosowac na jakis ludzi tylko po to zeby dostawali po 10 tys na klotnie i wymyslanie absurdalnych ustaw, to sobie lepiej daruje :]
Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 12:30     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Kinga Ponieważ napisał/a:
zapraszam wszystkich kandydatów do zaprezentowania swojej sylwetki
na Forum i podjęcia dyskusji.


Chciałbym zwrócić uwage, że w tym temacie nie rozmawiamy o tym czy głosować czy nie, tylko o prezentacji kandydatów (jak to pewnie autorka tego tematu miała na myśli).
Jeśli chciałby ktoś podyskutowac na temat ważności głosowania, a siedzeniem przed telewizorem zapraszam do h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2866]tego tematu
Profil
PW Cytuj
MAG 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:41     


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Kandydat PO do rady miasta... 4 okręg wyborczy...

TADEUSZ FULCZYK

Lat 47 - od pokoleń gliwiczanin, żonaty, jeden syn. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Specjalista ds. ochrony powietrza w Zakładach Pomiarowo - Badawczych Energetyki "Energopomiar" w Gliwicach. Inicjator Regionalnej Platformy Zdalnej Nauki - szkoleń współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszam do zapoznania się z programem wyborczym w w w fulczyk, p l
Profil
PW Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 02:06     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Przepraszam że pytam...ale co ja z tego bede miał że zagłosuje na jakiegoś tam Wiesia Obwiesia ??
Bo jak na razie to jedyna osoba która coś z tego będzie miała to Wiesio Obwiesio.(Całkiem fajną gażę za nic...o przepraszam za kłótnie)

PS.
Nie piję tu do żadnego kandydata, Przecież wszyscy wiemy że oni i tak nas po wyborach oleją.
My jesteśmy dobrzy jak trzeba głosować ale jak żądamy wypełnienia obietnic.to..juz nie.
Profil
PW Email Cytuj
MAG 
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 13:00     


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
[quote="MacSen"]Przepraszam że pytam...ale co ja z tego bede miał że zagłosuje na jakiegoś tam Wiesia Obwiesia ??
Bo jak na razie to jedyna osoba która coś z tego będzie miała to Wiesio Obwiesio.(Całkiem fajną gażę za nic...o przepraszam za kłótnie)

PS.
Nie piję tu do żadnego kandydata, Przecież wszyscy wiemy że oni i tak nas po wyborach oleją.
My jesteśmy dobrzy jak trzeba głosować ale jak żądamy wypełnienia obietnic.to..juz nie.[/quot]

Dlatego lepiej zostać w domu i nie głosować? Super... ale gdy w ciągu najbliższych lat w Gliwicach nic się nie zmieni.. lub będzie działo źle nie bedziesz mógl narzekać ponieważ sam nic nie zrobiłeś aby przyczynić się do ich rozwoju.. Moim zdaniem Gliwice przez ostatnie kilka lat mocno się rozwinęły.. poprawił się wygląd miasta - a wszystko to za kadencji Frankiewicza który startuje z Platformy Obywatelskiej.. i aby dać mu szanse na dalsze działanie powinniśmy głosować właśnie na PO, tak aby stworzyć większość w Radzie Miasta.. co wyeliminuje kłótnie na zebraniach Rady o przyszłość Gliwic i pozwoli na ich dalszy rozwój!!! Dlatego proponuje głosowanie na Pana Fulczyka.. poznałem go osobiście i uważam że może wraz z prezydentem Frankiewiczem oraz innymi radnymi z PO wiele dobrego dla Gliwic!!!
Profil
PW Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:38     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Wiesz ja bym chętnie poszedł i dał komuś swoje poparcie tylko że ani jednego kandydata poza p. Frankiewiczem nie znam.
Zresztą na kogo tu głosować?? Bo jak patrze na te plakaty wyborcze to zewsząd fałsz i obłuda wyziera??? A pod każdym powinno pisac " I tak was mamy w ......." no właśnie tam.
Zresztą bardziej zdrowe rozwiązanie to chyba będzie w tedy jak wezme plecak i na sobote i niedziele wyniosę się w góry np. do Wisły
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008