Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pią Lis 24, 2006 22:47
SYLWESTER '06-'07-'08-'09-'10
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 18:07     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
shayenne

a moze gdzies na odludzi w gorach spedzic ze soba cudowny wieczor

czy to koniecznie musza byc tlumy, glosna muzyka?

Napewno sa gdzies malenkie domki, gdzie mozna wynajac sobie pokoj ( a moze caly dom)

niestety nie mam pomyslu na miejscowac ale przeciez to nie problem poszukac w necie
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 21:04     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Major, CHCESZ ZEBYM ZBANKRUTOWALA!!!!!!!!!! :przestraszony: :P:P:P:P:P :przestraszony:

Szamanka, wciaz szukam po necie... moze jednak powinnam sie go zapytac jak chce spedzic tego sylwka... ale wtedy nici z niespodziewanki :(
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 22:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a moze....na PLACU KRAKOWSKIM ! :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 23:17     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
shayenne, to przyjedzcie do mnie :P tylko bilety juz rezerwuj :)
Profil
PW Email www Cytuj
shayenne 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 15:47     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
trunks, GENIALNE!!!! Czemu wczesniej na to nie wpadłam? :P :hyhy:

Major, :przestraszony: nic wczesniej nie mowiles ze mieszkasz w zamku :P
Profil
PW Email Cytuj
ZWM is my home 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 17:06     


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice Trynek ZWM
... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...

... na dodatek genialne pomysły typu sylwester na pl. krakowskim...

Dziewczyna mysli o czyms wyjatkowym. Proponuje Ci zatem wspomniana tu juz Szklarską Porębę, piękną karkonoską miejscowość, niezatłoczona jak Zakopane, z możliwoscia nocy sylwestrowej na pobliskim szczycie Szrenica. Jezeli natomiast myslisz o czyms blizej to polecam Ostrave! Wspaniała atmosfera, przyjazni ludzie, naprawde warto wybrac sie np do Fabric Club lub na Stodolni!
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 18:25     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ZWM is my home napisał/a:
Ostrave! Wspaniała atmosfera, przyjazni ludzie, naprawde warto wybrac sie np do Fabric Club lub na Stodolni!


jestem za. Przeciez monSłucham sobie Mot?śrhead - God Was Never On Your Side "Kiss Of Death" i pifko sącze leniwie.a zrobic uroczy rońmantyczny wieczorek przy kominku w jednej z przecudownych przystani ( pensjonatów ) na Słowacji..
A Szklarską polecam
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 19:07     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
a ja proponuję bliżej - Wisła Czarne - godzinka jazdy od Gliwic, zacne schronisko (a raczej górski hotelik) z fajnym "wybiegiem" (np. na romantyczy spacerek przy wodospadzie), z noclegiem - zorganizowana zabawa i dobre jedzonko za całkiem niewygórowaną kwotę. Nie znam numeru telefonu do schroniska niestety. I nie wiem czy miejsc na samą zabawę i pokoje nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Ale baaaaardzo polecam :) dla niezmotoryzowanych informacja, że też się da - pociągiem (autobuskiem) do Wisły i mały 3 km-trowy spacerek, ale naprawdę warto :)
ZWM is my home napisał/a:
... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...
ała, chyba za nerwowy jesteś trochę :niepewny: sama shayenne podeszła do tego z poczuciem humoru
Profil
PW Cytuj
ZWM is my home 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 19:37     


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice Trynek ZWM
Dorotka napisał/a:
ZWM is my home napisał/a:
... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...
ała, chyba za nerwowy jesteś trochę :niepewny: sama shayenne podeszła do tego z poczuciem humoru


... bo wykazała duzo wiecej kultury i taktu i obrocila to w zart... błedny dobor słów! Nie jestem nerwowy (po czym to wnosisz???), raczej zniesmaczony prostackimi tekstami...

Shayenne jak widzisz jest sporo mozliwosci, ograniczenia jak zazwyczaj sa glownie natury finansowej, napewno nie polecam Zakopca (tłok, drożyzna, oklepana sprawa), jezeli gory to Sudety, albo Beskid Śląski, Żywiecki, ewentualnie Czechy lub Słowacja (taniej, milsi ludzie), pamietaj jednak ze to juz najnajnajostatniejszy dzwonek aby cos rezerwowac (domki, itp).
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 20:12     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ZWM is my home napisał/a:
raczej zniesmaczony prostackimi tekstami...


dziwny czlowiek z Ciebie ze nie potrafisz odczytac tego jako humorystyczny komentarz :rotfl:

no chyba ze zostales poczety w Sylwestra :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 20:19     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
frohike wejdź sobie w profil...
Profil
PW Cytuj
ZWM is my home 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:02     


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice Trynek ZWM
dziwny?? nie lubie tępego zartu poprostu, nie rozumie co daja takim jak wy tego typu aluzje o rodzinie, o zyciu osobistym innych ludzi, co was to obchodzi??
takie typki jak ty, jak post wyzej nie potraficie napisac nic sensownego! Czy podsuneliscie Shayenne jakas ciekawa, godna rozwazenia propozycje?? Jestem przekonany ze nie zalozyla tego tematu, aby dowiedziec sie ze ma "zrobic sobie dzieciaka"... to żulowski zarcik i nic smiesznego w nim nie bylo... jestescie zwyklymi nabijaczami postow, ktorzy nie potrafia inaczej zaistniec...

Basiorek, poczęty nie oznacza to samo co urodzony... polecam słownik języka polskiego!
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:07     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ZWM is my home napisał/a:
to żulowski zarcik


ja nie znam zadnego żula ale skoro mowisz ze zulowski to pozdrow kolegów

ale spoko, za kilka dni znowu znikniesz na dluzszy czas z forum i nie bede musial czytac twoich madrych postow
Profil
PW Email Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:15     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ZWM is my home nie miałam zamiaru komentować Twojego posta. ale muszę-

bo się ktoś nie zastanowił tylko zaślepiony próbuje dowalić

moją wiadomością zwracałam frohikowi uwagę, że nie zostałeś poczęty w Sylwestra, bo urodziłeś się 1 stycznia. A ludzka ciąża z tego co wiem trwa 9, a nie 12 miesięcy...

radzę ochłonąć, a potem cos pisać
Profil
PW Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:17     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
ZWM is my home napisał/a:
to żulowski zarcik i nic smiesznego w nim nie bylo... jestescie zwyklymi nabijaczami postow, ktorzy nie potrafia inaczej zaistniec...
:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: nooo... skoro mowa o prostackich tekstach :zdziwko: a taki fajny temat był
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:19     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Basiorek napisał/a:
9, a nie 12 miesięcy...
eeee a ostatnio kejś czytołech że 18 ......ino ta lykarka poszła garować .....hihihi
a tak do sylwestra.... Bardzo intymnie........hhmmmmm rozmarzyłem się...
wolna chata 1000 świec kadzidełka...... delikatnie sącząca sie muzyka z głośnika ( nastrojowa love song + muzyka poważna ) uroczysta kolacja .....
Profil
PW Email Cytuj
ZWM is my home 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:24     


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice Trynek ZWM
frohike, nabiles sobie licznik postow, ale nie widzialem nigdy zadnego twojego postu ktory wnioslby cos sensownego do dyskusji... lepiej udzielac sie rzadko ale merytorycznie...
... Basiorek, z kontekstu twojej wypowiedzi nie mozna bylo wywnioskowac do czego pijesz...
dobra lepiej zrobic powrot do tematu, Shyenne najpewniej liczy na inne posty niz takie... zatem doradzcie jej cos ciekawego!
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:28     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ZWM is my home napisał/a:
nabiles sobie licznik postow


poczytaj dokladnie forum i jako jeden z pierwszych bylem za zniesieniem licznika postow na forum

a ze swojej strony polecam nasze Beskidy, blisko i milutko,

ostatnio byłem w Miedzybrodziu i miejsce swietnie nadaje sie na wypad sylwestrowy, latwy dojazd autem lub pociagiem + PKS
Profil
PW Email Cytuj
ZWM is my home 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:32     


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice Trynek ZWM
frohike napisał/a:
a ze swojej strony polecam nasze Beskidy, blisko i milutko,

ostatnio byłem w Miedzybrodziu i miejsce swietnie nadaje sie na wypad sylwestrowy, latwy dojazd autem lub pociagiem + PKS


nie mozna tak bylo od razu?
z beskidzkich miejscowosci jak zawsze Ustron, gdzie niejedna odbylem, przednia balange! no i niezawodny ale dla mnie za tloczny Szczyrk.
Profil
PW Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 21:37     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
mam namiary na domki w Międzybrodziu Bialskim nad samym jeziorem, ale nie wiem czy jest w nich ogrzewanie :) z pewnością kominek... :) tylko prysznice w innym budynku :]
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008