Poprzedni temat «» Następny temat
wybory samorzadowe
Autor Wiadomość
Asienka 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 19:09     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie :)
Profil
PW Email www Cytuj
Fredus 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 19:33     



Dołączył: 06 Sty 2006
Skąd: wGliwicach.pl
Mieszko jest super! Dzięki niemu na pewno wiele w Gliwicach się zmieni! Proponuję zajrzeć na jego stronę w w w mieszko.org, p l :) juz wiele wspolnych akcji zorganizowalismy :) będą kolejna najblizsza to chyba walentynki w gwarku no i poźniej urodziny mojego portalu :) Naprawdę warto na niego głosować :)
Profil
PW Email Cytuj
Kinga Poniewa?
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 22:55     

Zapomnieliście tylko o listach kandydatów do Sejmiku...
Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 23:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz

nieznam czlowieka, ale moze zaglosuje na niego, skoro tak zachwalacie...choc mialem glosowac na lewice + demokraci, bo prawica tymi kłutniami do niczego nie doprowadzi...
Profil
PW Email Cytuj
Fredus 
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 14:51     



Dołączył: 06 Sty 2006
Skąd: wGliwicach.pl
Mieszko to człowiek na którego warto oddać głos... uwierzcie mi!
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 14:56     



Dołączył: 02 Lis 2005
wiem ze ludzi sie nie ocenia po wygladzie ale on nie wzbudza mojego zaufania, a poza tym on startuje we wszystkich mozliwych wyborach (od kad pamietam) i nawet moja pani polonistka ktora go zna twierdzila ze chlopak ma zapal i chcialby ale ona to czarno widzi, zreszta ja tez...
Profil
PW Email Cytuj
kk 
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 18:19     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Fredus napisał/a:
Mieszko to człowiek na którego warto oddać głos... uwierzcie mi!


Może i zagłosowałbym, ale nie mam takiej możliwości w moim okręgu.

Kogoś z kandydatów śródmieścia polecacie ?
Profil
PW Email www Cytuj
feame 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 15:19   Mozecie pomoc..  


Dołączyła: 02 Lis 2006
Skąd: gliwice
Witam wszytskich otoz jest taka sprawa ze jesli nie macie juz jakis swoich upatrzonych kandydatow na ktorych chcecie oddac glos chcialam wam powiedziec pewna sprawe na ulicy piwnej jest przechodnia dziecieca ktora z powodu budowy focusa centrum rozrywki na terenie huty gliwice ma zostac zamknieta i wogole a jest tam pewien maly pacjent ktory ma nowotwor.. a dr Anna Zielińska jest tam pediatra i ona startuje do wyborow tylko po to aby wywalczyc prawo do dalszego kontynuowania pracy w tej przechodni.. ja nie mam w trym zadnego inetresu ze o tym pisze.. poprostu Dr Zielińska jest nie zreszona z zadna partia i tu nie chodzi o nia tylko o tego chlopca malego.. pomozmy jemu.. dziekuje za uwage !



DLM
okreg 2
pozycja numer 7 - lek. med. Anna Zielińska
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 18:48     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A nie można tego dziecka leczyć gdzie indziej? Jestem współczującą osobą i czułą na cierpienie ludzkiej tragedii, ale utrzymanie placówki tylko i wyłącznie dla jednej osoby nie będzie zadną pomocą. Przecież wtedy będzie wydawane kilkakrotnie więcej pieniędzy niż potrzeba na tego dzieciaka, a przecież nie powinno się marnować pieniędzy. To co się nie wyda na placówke może uratować innych.
feame napisał/a:
z powodu budowy focusa centrum rozrywki na terenie huty gliwice ma zostac zamknieta i wogole

Przybliż też dokładnie dlaczego ta przychodnia ma być zamknięta? Bo chyba wiem gdzie ona się znajduje.
Profil
PW Email www Cytuj
Sou 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 14:37     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dobrze ze napisali o miejscu zamieszkania kandydatow. Przeciez zgodnie z prawem mieszkaniec warszawy moze na radnego w gliwicach kandydawac... LOL
Profil
PW Email Cytuj
MAG 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:04   Re: wybory samorzadowe  


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Gmeras napisał/a:
macie moze jakies informacje kiedy odbywają sie wybory samorzadowe
kto kandyduje i jakie ugrupowanie oraz w razie czego kogo macie na oku ;)


Wybory samorządowe odbywają się 12 listopada (niedziela) Jesli chodzi o kandydatów.. mieszkam w 4 okręgu wyborczym.. głosować bede na PO.. prezydent: Frankiewicz Zygmunt, do sejmiku wojewódzkiego: Moszyński, do rady miasta: Fulczyk Tadeusz.. program każdego z nich można sprawdzić na ich stronach internetowych.. np. w w w fulczyk, p l

Asienka napisał/a:
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie


U mnie osobiście był Tadeusz Fulczyk... też z PO

Jeżeli mieszkasz w 4 okręgu to wejdź na w w w fulczyk, p l i sam oceń.. mnie się gość spodobał i bede głosować na niego
Ostatnio zmieniony przez Major Pon Lis 06, 2006 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
MAG 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:07     


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Asienka napisał/a:
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie :)


U mnie osobiście był Tadeusz Fulczyk... też z PO

Jeżeli mieszkasz w 4 okręgu to wejdź na w w w fulczyk, p l i sam oceń.. mnie się gość spodobał i bede głosować na niego
Profil
PW Cytuj
Gliwiczanin102 
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 11:41     


Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Jestem rzadkim gosciem na portalu, alu musialem sie wlaczyc do dyskusji. Porownajcie strone Mieszka Adamkiewicz i Fulczyka. Ta druga to wlaściwie wizytówka. Porownajcię programy obu panów - widać, że Mieszko istotnie przemyślał sprawę programu. W ogólę Mieszko najbardzije przykłada sie do kampanii ze wszytkich kandydatów - nie sadzicie?

No pozatym w koncu przydalby nam sie ktos mlody w Radzie Miejskiej - mlodzi chyba tez zasluguja na swojego przedstawiciela, bo potem mówi się, że niek nie dba o sprawy mlodych ludzi- a powedzcie mi kto ma dbać, jak sami nie wybierzemy mlodego?
Profil
PW Email Cytuj
MAG 
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 12:57     


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Gliwiczanin102 napisał/a:
Jestem rzadkim gosciem na portalu, alu musialem sie wlaczyc do dyskusji. Porownajcie strone Mieszka Adamkiewicz i Fulczyka. Ta druga to wlaściwie wizytówka. Porownajcię programy obu panów - widać, że Mieszko istotnie przemyślał sprawę programu. W ogólę Mieszko najbardzije przykłada sie do kampanii ze wszytkich kandydatów - nie sadzicie?

No pozatym w koncu przydalby nam sie ktos mlody w Radzie Miejskiej - mlodzi chyba tez zasluguja na swojego przedstawiciela, bo potem mówi się, że niek nie dba o sprawy mlodych ludzi- a powedzcie mi kto ma dbać, jak sami nie wybierzemy mlodego?


Być może strona jest lepsza.. omówione zostały poszczególne punkty programu.. ale ładny program to nie wszystko ważne jest co z niego może być zrealizowane po wyborach.. obiecać piękne rzeczy może każdy gorzej gdy przyjdzie do ich realizacji.. no ale nie mówię że ich się nie da spełnić.. należy się jedynie nad tym zastanowić.. najważniejszą sprawą jest że obaj Panowie są z tej samej partii co dobrze o Nich świadczy :)

Odnośnie spraw młodych ludzi.. nie zawsze jest tak że młody dba o młodych.. mogę tylko powiedzieć że Pan FULCZYK wydał mi się konkretną osobą, która może coś zdziałać dla Naszego Miasta.. myślę że w tym przypadku CZYNAMI a nie ładnym programem wyborczym

NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY WOGÓLE WYBRAć SIE NA WYBORY!!! Ja zagłosuje na p. FULCZYKA.. i jego polecam! Jednak najważniejsze aby wogóle zagłosować.. dla Dobra Gliwic!!! Nie pozwólcie aby ktoś zadecydował za Was
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 00:00     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !
Profil
PW Email Cytuj
MAG 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 00:45     


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !


Każdy ma prawo głosować według własnych przekonań.. ważne żeby wogóle na wybory pójść bo frekwencja na wyborach samorządowych jest tragiczna.. 22-25% (w zeszłych wyborach w Gliwicach) a to przecież dużo ważniejsze wybory dla nas zwykłych ludzi od wyborów parlamentarnych.. mają większy wpływ na nasze życie codzienne!!!

Szanuje Twój wybór odnośnie partii bo jak napisałem każdy ma prawo głosować według własnych przesłanek.. jednak przychodzi mi do głowy jedno pytanie.. czy oni już nie mieli swojej szansy i jej nie zmarnowali?
Profil
PW Cytuj
Gliwiczanin102 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 09:33     


Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !


A ja uwazam, że jesli ktos ( tak jak mieszko ) przyklada sie do programu w ktorym nota bene zawarł niemało swoich "zasług" to bardzo dobrze rokuje w temacie, że jako radny także będzie duzo pracował. No bo podobno po wyborach kazdy mniej sie stara.
Ostatnio zmieniony przez MajkeL Pią Lis 10, 2006 09:35, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
zyio 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 13:45     


Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Lubie pytanie o program wyborczy. Zawsze w odpowiedzi pytam a co wg Pana/Pani powinien zawierac dobry program.... i wychodzi ze prawie nikt sie wogole nie orientuje o co właściwie chodzi z tymi wyborami i po co to jest. Trzeba przynajmniej 2 pokolen zeby cos sie w tym kraju zmienilo. Jednak nie ujawnie kim jestem, mam zamiar przegrac wybory, skonczyc studia i pomachac Polsce chusteczka z samolotu...

pozdrawiam
Zyio
Profil
PW Email Cytuj
Danielo 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 23:37     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
A ja ide głosować człowieka z samoobrony żeby było smieszniej:)
:D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 23:56     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
MAG napisał/a:
jednak przychodzi mi do głowy jedno pytanie.. czy oni już nie mieli swojej szansy i jej nie zmarnowali?

nie uwazam, zeby ją zmarnowali. Zmarnowany to jest ostatni rok, kiedy to "popis" wygral wybory i nie mogli dojsc do porozumienia. Prawda jest taka, ze prawica w porownaniu to lewicy to amatorzy polityczni, brakuje im profesjonalnej kadry i ogolnie nie bardzo nadają sie do rządzenia. Zajmują sie walką zamiast rozwiązywaniem problemow
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008