Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:43
Bałaganiarze---->> h t t p;//gameshop, p l
Autor Wiadomość
Emen 
  Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 11:00   Bałaganiarze---->> h t t p;//gameshop, p l  


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: Białystok
Witam!
Chcialbym ostrzec wszystkich przed pewnym sklepem. Otoz w dniu 29 sierpnia 2006 zarejestrowalem sie w sklepie internetowym h t t p;//gameshop, p l i dokonalem zakupow na kwote 86 PLN. Pieniazki przelalem tego samego dnia, na wskazane w emailu konto i czekalem na przesylke. 4 wrzesnia 2006 zadzwonilem zeby sie dowiedziec co z moim zamowieniem. Odpowiedziano mi ze paczka zostala wyslana 1 wrzesnia. Niestety nic nie przyszlo. 6 wrzesnia dzwonie ponownie. Teraz ktos twierdzi ze zadna paczka nie zostala wyslana, ze nie maja mojego zadnego przelewu. Obiecuja jednak ze sprawdza jeszcze raz i doslownie w ciagu godziny oddzwonia...czekam do dzisiaj, ani kasy ani przesylki. Zadnych wyjasnien z ich strony.
7 wrzesnia wysylam emaila z kolejnym zapytaniem...niestety, zadnej odpowiedzi nie dostalem. Dlatego w temacie dalem "oszusci"
Sklep miesci sie w Gliwicach przy ulicy Raciborskiej 1, I pietro, tel 032 2706519!
Chetnie sam bym odwiedzil tych naciagaczy, ale do Gliwic z Bialegostoku mam kawal drogi.
Dziekuje za wszelka pomoc w mojej sprawie!
Pozdrawiam
Marek
Ostatnio zmieniony przez Emen Pon Wrz 18, 2006 12:25, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 13:14     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hmmm no to nieladnie... moze ta sprawa da sie jakos wyjasnic. Przeciez masz potwierdzenie przelewu wiec uwazam, ze to jest dowo wplaty nawet jesli to przez internet to w bilansie miesiecznym takowy przelew bedzie uwzgledniony :) poczekaj jeszcze tydzien moze cos sie zmieni w tej sprawie jesli nie to dalej pomyslimy co zrobic :)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 14:39     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Aither napisał/a:
jesli nie to dalej pomyslimy co zrobic

zgłos wyłudzenie do prokuratury :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Emen 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 14:46     


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: Białystok
zgłos wyłudzenie do prokuratury :rotfl:[/quote]

Hmmm...bardzo smieszne. To jest tylko 86 PLN, albo az 86 PLN. Uwierz mi, ze bardziej zalezy mi na tej przesylce niz na kasie. Bo na te rzeczy czeka moj 5 letni synek :zalamany:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 15:41     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Emen, mhm mowie Ci naisz jeszcze meila lub zadzwon jesli nic nie wskorasz to sie pomysli :) co dalej z tym fantem zrobic :)
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 18:49     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
dzis na tvp1 byl program o tych wszystkich aukcjach... ogladales?? wydaje mi sie ze najpierw trzeba bylo sprawdzic firme.. a pozatym to chyba jakas malo znana firma.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 23:18     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Trza będzie to przetrzepie się biuro i tych gryzipiórków ...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 06:23     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
OoooOHoho, Mariusz rusza do akcji :P Pokaz im! :rotfl:

A powaznie to chyba sie powinno zglosic na policje, ale to MAriusz sie na tym lepiej zna...
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:14     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Ja mam z ta firmą mam dobre wrażenia bo kupowalem u nich w siedzibie......
Profil
PW Email www Cytuj
Asienka 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:17     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
ja lubie tą firme duzo spraw z nimi załtwiam ale głownie osobiscie :)
Profil
PW Email www Cytuj
Asienka 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:19     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Alinka napisał/a:
a pozatym to chyba jakas malo znana firma.


zalezy w jakich kegach :D
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:19     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Jeśli paczka dojdzie do kolegi z Białegostroku to ok, ale swoją drogą burdel w papierach mają ...
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
upomniec sie zawsze mozna... obojetnie kto pojdzie ale zeby dowiedziec sie co i jak...
Profil
PW Email Cytuj
Emen 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:45     


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: Białystok
Zmienilem w temacie na "bałaganiarze", bo wczoraj po poludniu jednak przesylka doszla...13 dni szla. Jeszcze nic tak dlugo (kupionego w necie) do mnie nie szlo. Pelen radosci i wewnetrzengo szczecia otwieram przesylke i w tym momencie polowa mojej radosci ulatuje...
Zamowilem 1xA i 2xB, a dostalem 1xA i 1xC....ech zycie zycie.
Wlasnie wrocilem z poczty, odeslalem im ta rzecz listem poleconym, a teraz bede czekal az w koncu zrealizuja moje zamowienie, za ktore zaplacilem.
Jak juz bedzie po wszystkim, pozwole sobie poinformowac jak sie sprawa skonczyla.

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie moja sprawa i pozdrawiam ze slonecznego Bialegostoku.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:47     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Upominaj sie o zwrot kosztow odeslania przesylki :)

Pozdrawiam Bialystok ^.^ mam tam kilku znajomych :)
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 09:15     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
jak to sklep jest malo znany ?
jest znany i to dobrze =)
jak wiecie gdzie jest kawiarenka Uninet na raciborskiej to wlasnie kolo niej jest ten sklep, drzwi przed ;p
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 19:46     

Emen napisał/a:
Otoz w dniu 29 wrzesnia 2006 zarejestrowalem sie w sklepie internetowym h t t p;//gameshop, p l i dokonalem zakupow na kwote 86 PLN. Pieniazki przelalem tego samego dnia, na wskazane w emailu konto i czekalem na przesylke. 4 wrzesnia 2006 zadzwonilem zeby sie dowiedziec co z moim zamowieniem. Odpowiedziano mi ze paczka zostala wyslana 1 wrzesnia.



Jeśli mam być szczery to niczego z tego nie rozumię,zarejstrowaleś się 29 września( a dzisiaj mamy dopiero 17 września,kasę przelaleś rownież 29 września(tego dnia jeszcze nie było),4 września dzwonisz(nie wiem na jakiej podstawie???),a przesyłkę wyslali 1 września( nie wiem skąd wiedzieli co mają wyslać)...nie wiem jak się nazywa coś czego jeszcze nie bylo,ale się już wydarzylo,a jeszcze coś będzie...w/g tego co piszesz to powinieneś się cieszyć ,że dostaleś coś czego nie zamowileś ,nie zaplacileś,a sklep wiedziale czego bedziesz chciał za 12 dni(od dnia dzisiejszego) i wyslał ci to już dawno...
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 20:06     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Pomylił tylko datę, nie miało być 29 września, a sierpnia ;-)
Profil
PW Email Cytuj
Emen 
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:23     


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: Białystok
Jeśli mam być szczery to niczego z tego nie rozumię,zarejstrowaleś się 29 września( a dzisiaj mamy dopiero 17 września,kasę przelaleś rownież 29 września(tego dnia jeszcze nie było),4 września dzwonisz(nie wiem na jakiej podstawie???),a przesyłkę wyslali 1 września( nie wiem skąd wiedzieli co mają wyslać)...nie wiem jak się nazywa coś czego jeszcze nie bylo,ale się już wydarzylo,a jeszcze coś będzie...w/g tego co piszesz to powinieneś się cieszyć ,że dostaleś coś czego nie zamowileś ,nie zaplacileś,a sklep wiedziale czego bedziesz chciał za 12 dni(od dnia dzisiejszego) i wyslał ci to już dawno...[/quote]

Ale sie rozpisales... :)
Wszystko wyjasnil Mariusz, moja pomylka.

Ja tez niczego nie rozumiem, skoro raz dzwonie i jeden pracownik mowi to, a jak dzwonie drugi raz, to inny mowi tamto.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 18:35     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Emen, a sprawa już do końca wyjaśniona ? Zamieniłeś pomylone produkty czy zostawiłeś ?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008