Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Wrz 05, 2006 21:07
Honda
Autor Wiadomość
Major 
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 16:31   Honda  



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=121009746
Auto w podobnym stylu jest moim celem na przyszłość. Napewno będzie to honda civic coupe. Ta wygląda ładnie, tylko wnętrze nie bardzo mi odpowiada.
Co sądzicie o cenie tego auta? Kieruje to pytanie do osób obeznanych w temacie.
Ostatnio zmieniony przez Major Sro Sie 30, 2006 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 17:52     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Major ja własnie 2 tygodnie temu stałam sie włascicielka Hondy Civic 1,4 IS
piekna zabawka :) wczesniej tez miałam honde i wiem jakie to sa cacka :) ..
co do tego ogłoszenia 96 rocznik i 23 000 troche duzo... pamietaj ze ma tez juz troche przejechane . Ja bym za taka cene nie kupiła za drogo! wiem , powiesz ze ma duzo bajerów ale to i tak nie przekonuje mnie. Dla mnie liczy sie samo autko a nie te bajery . Ja za moja zapłaciłam połowe taniej i tez ma kilka fajnych knifów a rocznik 1997.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 20:02     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Cena jest dość wysoka, ale powodem też jest fakt, że ta civic nie jest produkowana na europe. Można je tylko sprowadzić. Jednak sam wolałbym autko bez modyfikacji i móc je robić samemu.
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 21:46     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
?adne ;-) Stan techniczny trzeba sprawdzić na miejscu, w ciemno na podstawie zdjęcia silnika ciężko stwierdzić czy wszystko jest ok ;-)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 10:25     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Major napisał/a:
Cena jest dość wysoka, ale powodem też jest fakt, że ta civic nie jest produkowana na europe

no tak ale pamietaj ze to 10 letni samochód! i do tego przebieg tez nie mały
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 13:55     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
WIem, wiem, ale ja go nie kupuje. Ogółem zadałem zapytanie :) Bo wizualnie autko mi się bardzo podoba :) Jest zbliżone do tego co ja oczekuje od niego.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 15:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
i tak wolę Alfy :P
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 17:18     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Major, major ogolnie autko fajne. lakierek, felgi, silnik znajac zycie tez jest ok. hondowskie silniki z tego slyna ze sa trwale i nie do zdarcia. ale 23 tys... no troszke przegiecie. a prawde mowiac nic szczegolnego w tym aucie nie ma. tu masz autko za 16 tys h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=123873569 ktore pomimo zielonego lakieru moim zdaniem jest lepsze od tamtego. po 1 cena jest nizsza o 7 tys a po 2 ten silnik to 1,6 v tec. ktory jest mocniejszy od standardowego o 20 PS. do tego koles zalozyl skorzana tapicerke, wiec srodek jest jak nowy. uwazam ze lepiej kupic cos takiego niz to co ty pokazales. a 7 tys mozna jakos inaczej zagospodarowac. jak ci sie kolor nie podoba mozna za 2 tys u lakiernika go przemalowac na jaki chcesz. jeszcze bedziesz 5 tys do przodu. jak ci felgi nie pasuja to tz mozna je zmienic, bedziesz 4 tys do przodu. moim zdaniem to jest lepsza opcja. co do wyboru samego modelu....ta wersja to jest 6 generacja civica. a ja osobiscie proponowalbym ci 5 generacje. ze wzgledu na rozmiar przednich lamp w 6 generacji to auto wydaje sie lagodne. swiatla mu zrobili tak duze jakby caly czas jechal zdziwiony. 5 generacja w coupe wyglada tak... h t t p;//w w w otomoto, p l/index.php?sect=show&id=C1520261 kupujesz takie cos za 11 tys i 12 jestes do przodu. robisz z tym autem co chcesz. mozesz go 5 razy malowac jesli bedziesz mial taka ochote a i tak bedziesz do przodu. wyposazenie super, auto fajne, przednie lampy ok. felgi do wymiany i moze poprawki lakiernicze trzeba bedzie zrobic. ale ogolnie auto jest moim zdaniem ok
Profil
PW Email Cytuj
daras84 
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 23:06     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
z Hondami to jest ciezki temat niby jezdzi tego masa ale znalesc zdrowy egzemplarz to jest mistrzostwo!! wiekszosc jest zazynana przez mlodych kierowcow i po konkretnych dzwonach!! i wiem co mowie bo szukalismy dla kolegi przez pol roku zdrwoej hondy i uwierzcie ze ciezko taka znalesc!! ogloszenie to co innego niz rzeczywistosc!!
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 01:31     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
daras84 napisał/a:
wiem co mowie bo szukalismy dla kolegi przez pol roku zdrwoej hondy i uwierzcie ze ciezko taka znalesc!! ogloszenie to co innego niz rzeczywistosc!!

Musze się z tym zgodzić. Często chodze po komisach z kumplem i oglądamy autka. Niestety bardzo duża ilość civiców jaka jest dostepna w komisach/salonach jest albo zarżnięta, albo zdewastowana, bo inaczej już się tego nie da określić.
Co do generacji civica, najbardziej mi odpowiada poprzednia wliczając rocznik 2006. Te z poprzedniej generacji można dostać już za około 30tys. i raczej to na taką będe polował jak mnie będzie wogóle na auto stać :P
Profil
PW Email www Cytuj
voyteck 
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 20:43     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
daras84 napisał/a:
z Hondami to jest ciezki temat niby jezdzi tego masa ale znalesc zdrowy egzemplarz to jest mistrzostwo!! wiekszosc jest zazynana przez mlodych kierowcow i po konkretnych dzwonach!! i wiem co mowie bo szukalismy dla kolegi przez pol roku zdrwoej hondy i uwierzcie ze ciezko taka znalesc!! ogloszenie to co innego niz rzeczywistosc!!

z BMW jest identycznie :/ ale Major , ja ci dobrze radze kup beemke :ok:
choćby dla tego dźwięku 6 cyl rzędówki , że już nie wspomne o śroku auta . Civic coupe jest fajny z wyglądu ale środek to kicz max !
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 21:06     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Ten środek to " DrEs StYlE " ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 23:42     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Niestety honda nie wyposaza dobrze tego auta w srodku, az dziwne. Szmatlawy welur, okropne wykladziny i mizerny szarzejący plastik. Nie wiem jak jest z tą najnowszą coupe, ale w tej poprostu wszystko jest do przerobki, ale moze wlasnie o to chodzi :D Jakbym mial tak z 60tys, to kupuje to auto za 30pare i reszte wale w jego moda wlacznie z mechaniką. Wiem to nie styknie na wszystko, ale zawsze cos tam sie zrobi :)
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 06:24     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
Jakbym mial tak z 60tys, to kupuje to auto za 30pare i reszte wale w jego moda wlacznie z mechaniką
a nie lepiej kupic cos po prostu z duzym silnikiem i fajnym wygladem.i zeby bylo klimatyczne oczywiscie.a pakowanie w auto tak duzej ilosci kasy jest w zasadzie bezsensu. nikt ci za to nie zwroci. a swiatlach podjedzie do ciebie koles z autem za 8 tys zli cie pozamiata. glupia sytuacja co?? ty masz auto warte 30 tys a wsadzone do niego jeszcze drugie tyle, podjedzie koles jakims zakapionym nissanem 200sx tylko ze sprawnym silnikiem i turbina i cie pozamiata na kazdym biegu. bo te nissany sa bardzo propste w modyfikacjach. wsytarczy wymiana turbiny i nagle z 200 robi sie 300 konii. z tego co wiem to nie jest problem w tych autach.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 09:51     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
krystian napisał/a:
jakims zakapionym nissanem 200sx

Kiedyś myslalem nad tym autem. Tylko, że ja nie robiłbym modyfikacji dla kogoś, żeby mi pokazał albo ja jemu jaki to ja masta szos jestem, tylko dla wlasnej zabawy i tego, zeby auto mi sie podobalo :) To jak w temacie o ideale kobiety wspomniales. Coz z tego ze auto wypas w srodku itp skoro kupa na zewnatrz :P
Profil
PW Email www Cytuj
voyteck 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 11:16     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
Niestety honda nie wyposaza dobrze tego auta w srodku

Olać to wyposazenie , Bmw też nie jest zawsze dobrze wyposazone . Chodzi mi o sam styl deski rozdzielczej , tunela środkowego i pozycji za kierwonicą .
Weź kogoś z Hondą , siądź do środka a potem się przesiąć do E36 - zobaczysz o co mi chodzi :hyhy:
krystian, Taką honde civic pozamiata nasz kolega z E30 2.5 za niecałe 2tys pln ze spadającym zderzakiem :P
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 17:07     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ale ja nie chce bmw, a juz napewno nie zadnego z trojek starych co za 10tysiakow mozna dostac.
Skusilbym sie co najwyzej na 5tke tylko nie wiem ktora to jest.
h t t p;//w w w allegro, p l/item122326037_bmw_523_ladna_.html cos takiego.
Ja chce honde, fajnie by bylo nową accord usportowić mimo, że i bez przeróbek elegancko wygląda.
Profil
PW Email www Cytuj
voyteck 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 19:39     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Major, To E39 ale na starym typie - wg Mnie nie za ładne jest . Jak już to ten model ale po lekkiej zmianie - Inne lampy przód i tył diody . Ale to juz troche wiecej kasy .

Kup tą starszą Accord - Jest :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 20:00     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Ta strasza Accord jest bomba !
Jeździ po Gliwicach taka jedna, auto zastępcze dla właściciela ;)
Ladne felgi, ładnie brzmiący wydech, nic poza tym. Reszta seria.

A jeśli chodzi o BMW ... mi zawsze pasowała e30 i takie auto będzie moim następnym :-) To nie żaden luksus, zwyczajne autko i tyle ;)
Co do piątek: mój kuzyn zamienił e34 525i 24V na srebrną 540iA V8 :-) "Piątki" mi się ogólnie nie podobają, ale ten silnik ... klank ...
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 23:00     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja w sumie nie wiem skąd u mnie ta choroba, ale od bardzo dawan podobały mi się hondy. Możliwe też, że ze względu na bardzo łatwe manipulacje wizualne tymi autami. Można je zmieniać nie do poznania. Czego raczej nie robi się z BMW, chociaż zapewne się da :) Lubie japonski tuning i tez taka wizja auta mi siedzi w glowie. Wiem ze to tez dalekie i raczej malo prawdopodobne do zrealizowania w naszych polskich warunkach, ale zawsze mozna sie chociaz zblizyc do wzoru.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008