Poprzedni temat «» Następny temat
Weterynarz
Autor Wiadomość
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:22     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
a ja polecam doktora Wrzosoka,super fachowiec,oprocz praktyki ma sklep na ul.Zygmunta Starego z żarciem dla zwierząt...serwisuje u niego swojego papuga i żarcie też ma bardzo tanie ... :D :D :hurra: :hurra: zapomnialem powiedzieć,ze on rownież naprawie inne stworzenia nie tylko papugi... :D
Wrzosok nie ejst weterynarzem;p ale tech. wet. i wspolpracuje z Malikiem i Dudkiem?, na dworcowej.. w piatki zazwyczaj jest na dworcowej;) ale ja ich szczerze polecam.. z drobnostkami do W. a z konkretami do M.:)
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:26     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Bogna napisał/a:
a z konkretami do M.:)

Też tak robię ;)
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:26     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
Jordan, szczepienie na wiele chorob zakaznych(nosowka, parwowiroza, zapalenie watroby, kaszel kenelowy itp) w jednej szczepionce, wazne na rok kosztuje 50 zeta pozniej sie czeka chyba dwa tygodnie i sie szczepi na wscieklizne i to kosztuje okolo 20 zeta.
A weterynarz jest za zółtym przystankiem w sosnicy kierujac sie w strone zabrza w takim białym jednorodzinnym domku
ochronne mozna podac tego samego dnia ze wscieklizna.. jesli chodzi ow scieklizne to jelsi np szczeniaka nie zaszczepimy przed zmiana zebow.. to wypada poczekac az zgubi i wymieni wszystkie kly.. no a za samo ochronne ja place 45... za jednego psa.. chcoiaz pewnie przy 2 mi zejda te 5 zl jeszcze z ceny;) jakis zcas tj 1-2 tyg przed szczepieniem mozna psiaka odrobaczyc.. ale pamieta co tym aby na czczo podac leki;p
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:28     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Bogna napisał/a:
. ale pamieta co tym aby na czczo podac leki;p


Odrabaczające??? Jeszcze żaden wet mi tego nie powiedział
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:28     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
ansc napisał/a:
Bogna napisał/a:
a z konkretami do M.:)

Też tak robię ;)
heh;) pan D. jest bardzo mily.. ale taki hmm peirdolkowaty.., ze o czyms nie wspomni.. M. jest szzcery az do bolu.. ale przynajmniej nie abwi sie w "boga" i wszechwiedzacego.. no a W. jets najblziej i tez ok jakw alsnie sa jakies drobnostki:) ja poelcam.. suczka ma prawie 9 lat i od poczatku psy u nich "prowadze" , zmienilam rok temu na "ku dolom" i wrocilam biegiem do M. na ku dolom nikomu nie polecam.. mzoe zwykle szcepienia.. ale jak cos wiecej to uciekac!!
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:29     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
ansc napisał/a:
Bogna napisał/a:
. ale pamieta co tym aby na czczo podac leki;p


Odrabaczające??? Jeszcze żaden wet mi tego nie powiedział
heh no mi wlansie powiedzial;) i tez slyszlaam to od innych ludiz.. a oni od swoich wetow.. i to w calej polsce;)
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:31     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Ku dołom to gdzie to jest? Taka duża przychodnia na dolnej wsi ??? Raz tam byłam i nigdy więcej
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:34     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
tak, to tam.... mi wciskali kity rozne odnosnie mojego owczarka... psozlam do malika.. jedna wizyta.. 4 zastzryki.. i wszystkow rocilo do normy.. a na ku dolom wlansie mieisac temu usmiercili kotke znajomej.. bo nie chcieliz robic jej przestiwetlenia.. i truli antybiotykami na zapalenie pluc.. i w koncu uspili zwierzatko.. , i co do nich mam tez wlasnie zle zdanie.. na "swoich" doswiadzceniach jak i ludzi mi znajomych
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:38     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Czyli miałam dobre przeczucie UFFFF.
Poszłam tam raz zapytać się o sterylizację mojej suni, jak kobita zapytała się mnie po co chcę ją sterylizować i moje argumenty jej nie przekonały to już wszystko wiedziałam o jej fachowości
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:44     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
hehe no mnie sie czepiala z emysle o lastracji swojego owczarka.. "bo on jest ladny i szkoda go" "stawy ma napewno chore, polecam najnowsza karme.." tu pdoala nazwe.. bo maja podpisana umowe z jakas karma;p itp itd... hehehe i tam na kilku takich madrych wteow trafilalam;p
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 20:11     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
w zasadzie jest już temat o weterynarzach, po co dublować ;)

h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2747&highlight=weterynarz
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 21:38     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
khaman napisał/a:
w zasadzie jest już temat o weterynarzach, po co dublować

ale byl rok temu i nie wiedzialam wiec mozna odswiezyc ;P

na dworcowej to tam w takim podworku kolo sklepu ogrodniczego? ?
Profil
PW Email www Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 00:05     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
tak tak, to tam:)
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 08:18     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Jak miałam pieseczka to mój ojciec wybrał weterynarzana Dworcowej w podwórzu, zaraz za Kwieciarnią :) Podobno był dobry:)
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 09:32     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
tam jest 2 weterynarzy... i "dochodzacy" tech. wet. , ktory an codzien rpowadzi sklep przy zygmunta starego;)
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 13:48     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
MorQaNa napisał/a:
Jak miałam pieseczka to mój ojciec wybrał weterynarzana Dworcowej w podwórzu, zaraz za Kwieciarnią :) Podobno był dobry:)

też mogę to potwierdzić. Jak mój piesio był chory, też tam do niego chodziłem, i wyprowadził go z naprawdę paskudnego stanu. To tyło wiele lat temu. Jak umierał, to też wezwaliśmy bodaj Malika, przyjechał, popatrzył, i stwierdził, że chyba w tak tragicznym stanie nie jest. Nie uśpiliśmy go wtedy, a on pojechał, nawet za drogę nas nie skasował.
Uczciwie mogę ich polecić, nie są tani, ale naprawdę znają się na tym, co robią.
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 15:17     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
<jupi> widze,ze tutaj wiele osob ma dobre zdanie o nich.. bo rozne zdania slsyzlaam. i to wlasnie poprzez jakies blachostki ;/ ale tym samym te osoby, ktore ich krytykuja zachwalaja sobie wet. na ku dolom;/ no ale coz.. najlepiej jets sie samemu przekonac.. my do Malika jezdzimy od prawie 9 lat.. i jak narazie zmieniac nie zmaierzamy weta..
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 18:08     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
zadzwonilam dzisiaj do trzech wetow: na dworcowej odebral jakis facet, ktory myslal chyba ze rozmawia z dzieckiem :/ bo mowil do mnie per "ty". stwierdzil, ze nieprzytomnego kota w narkozie po operacji mozna wziac do domu :szok: tak wiec tam nie pojde. na fredry: zostalam profesjonalnie poinformowana o wszystkim i tam chyba pojde, facet od razu tez powiedzial zebym wziela kociaki do niego do zbadania co jest na plus. na sikorniku: pani udzielila mi bardzo istotnej informacji, ze strylizowac mozna dopiero jak kociaki zaczna w pelni jesc samodzielnie bo kotce musza "wyschnac" gruczoly mleczne. nad ta lecznca jeszcze sie zastanawiam.
Profil
PW Email www Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 18:12     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
heh z dworcowej to rozmawial z Toba zapewne Malik, on ma taki spsob bycia;) aczkolwiek jak juz sie ejst na miejscu i sie z nim gada i rozumie co mowi(ja rozumiem i zadaje dziwne pyatnia;p) to rozmawia jak z pwoanzym czlowiekiem;), no a zwierze niewybudzone mozna wziac do domu... , mozna takze czekac z nim w lecznicy az sie wybudzi z narkozy.. badz podac "antidotum" czyli zastrzyk na wybudzenie;)
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 18:39     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Zafira, no bo od tego jest wyszukiwarka :P :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008