Poprzedni temat «» Następny temat
Ile zrobicie dla kasy??
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 14:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
no co ale ja serio mówię... a Bin Laden to co? zakłądał obozy treningowe i szkoli tam takich talibanków... tylko, że oni to z przekonania... no ale jakby mnie tak wyprali mózga to może i też bym wierzyła, że latać potrafię... oj a jaka tam kasa się szykuje za załapanie Wujka Bina ... muszę się zastanowić :D
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 01:42     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
no nie wiem czy da się pieniedzmi zagłuszyć wyrzuty sumieni. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy świadomie wyrządzaja krzywde drugiemu, a co dopiero zabijają.
Dla mnie pieniądze są środkiem płatniczym. Napewno bym dla nich nie zabiła. Narazie tyle bo spac mi się chce. papa
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 10:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisiu kochana moja... z tego co wiem... to "mienczak" na zabójcę się nie nadaje bo mu po prostu psycha wysiądzie... to raz... dwa... ponoć tak się mówi do pierwszego "Zabicia" - jak to kiedyś ktoś bliski mi powiedział - później idzie jak po maśle.
Poza tym nie można mówić czy by się zabiło czy nie skoro nie miało się takiej możliwości... a może... ja się przyznaję, że ja nie wiem co bym zrobiła... może i bym się zgodziła... a może i nie. Nie wiem bo jeszcze takiej propozycji nie dostałam :) heheheeee a tak serio kochani moi do życia trzeba podchodzić z nutką ironi... tak samo jak i do zabójców. Jedni polecą na kasę inni nie... ale czasem życie płata nam figle... i po prostu trzeba to zrobić.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 10:41     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja was nie rozumiem marudzicie ze nie wyspani a po nocy siedzicie na kompie, nie ktorzy nie maja prawa sie po prostu wyspac spiac tak malo :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 10:57     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
frohike kotku... ja jestem teraz w pracy :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 11:03     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
akurat kierowalem to do szefowej
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 13:09     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
no rozumiem...
czlowiek pod wplywem kasy szaleje - i nikt nie wplynie na zmiane mojego zdania... + ludz to ludz zachlanny i skapy zrobi wszystko dla kasy.
Profil
PW Email Cytuj
Asia_:) 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 17:11     



Dołączyła: 05 Lip 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Cytat:
ludz to ludz zachlanny i skapy zrobi wszystko dla kasy.


jak ja nie lubie uogólnień :zdegustowany:
chyba ze "ludź" to okreslenie zachłannych :rotfl:
ja jestem człowiekiem pięknej płci i gdy życie uświadamia mi że pieniążki są potrzebne niedobrze mi się robi

może za młoda jestem na robienie wszystkiego dla pieniędzy
myśle, że nie kwestia wieku tu odgrywa rolę
nie lubię zimy np i wcale nie odchodze od tematu
bo czas zimą się dłuży a żeby go zagospodarować trzeba kasy
nie da się ciągle śniegu w ręku trzymać

mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi
nie znaczy to jednak że zrobię wszystko dla zielonych :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Dana 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:50     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Aither napisała :
to "mienczak" na zabójcę się nie nadaje bo mu po prostu psycha wysiądzie.

Aither żeby się opiekować cięzko chorym trzeba być dopiero twardzielem - mięczak napewno wysiadzie
i jak to się ma do twojego stwierdzenia powyzej

Zabójca to nie twardziel tylko psychopata - świr

Leon Zawodowiec jest jedynym pł/mor. jakiego toleruje bo fikcyjny :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:55     

Ale popatrzcie...na codzień wszyscy robimy coś dla kasy...wstajemy do pracy,chyba nie z radości i szczęścia - tylko dla kasy,uśmiechamy się i przytakujemy głupiej kierowniczce przecież nie dla tego,że jest ciekawie opowiedziany kawał ,tylko dla tego,że jest szefową i rządzi kasą,podlizujemy się w pracy - dla kasy,nawet posuniemy się czasem do podpieprzenia kogoś,aby dostać kasę.Więc nie trzeba reality show,aby obnażać się przed milionowa publicznością,wystarczy popatrzeć do lustra i powiedzieć,że dzisiaj znowu robię coś dla kasy... :D :D
Cytuj
Dana 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:10     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Piotrulek

z tego co napisałes to tylko jedno robie dla kasy - wstaje do pracy i staram sie na wypłate zapracować sumiennie wykonując obowiazki.
Nie podlizuje się swojemu szefowi - pewnie gdybym zaczeła to wysłałby mnie na badania :]
Nikogo niepodp........... bo co mnie to obchodzi sama radze sobie jeśli ktoś mi zajdzie za skóre nie szukam podstępem pomocy.

juz kiedys myslalam nad tym kiedy platny sex wchodyilby w gre -to po tym jak na drogach widzialam tak zarabiajace panie-chyba tylko wtedy gdyby te pieniadze mogly uratowac moje chore dyiecko -tak w duszy pomyslalam ale tylko teoretycznie nie wiem jak w praktyce toby wyszlo :]
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 23:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
frohike nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek narzekała, że jestem niewyspana. Spać mi się chciało więc napisałam mało i poszłam spać :P :P :P
A teraz na temat
Dokładnie, żeby kogoś zabić dla pieniędzy trzeba być naprawde nieźle szurniętym.
Zastanawiam się czy ja mogłabym zabić. I ponieważ jestem osobą agresywną i bronie swojego i swoich ( rodziny, zwłaszcza dzieci) to pewnie bym starała sie skrzywdzić, a może bym i zabiła, gdyby było zagrożone życie moich dzieci( teraz ukurat przychodzi mi do głowy jedynie jakis kataklizm, po którym jest na świecie haos, każdy sam ustala prawo i w koło jest pelno świrów)
Aither napisał/a:
Poza tym nie można mówić czy by się zabiło czy nie skoro nie miało się takiej możliwości
jestem pewna że dla kasy nie zabiłabym nigdy
Wstaję do pracy bo mogę dzięki niej zarobić pieniądze , które są dla mnie środkiem platniczym, więc można powiedzieć że pracuje dla kasy. No ale żyjemy w takim świecie że za wszystko trzeba płacić. Mimo to czesto staram się pomagać ludziom bezinteresownie i ucze dzieci że nie wszystko robi się dla kasy. Nie podlizuję sie, nie kopię pod nikim dołków. To nie w moim stylu.
Sex za pieniądze, podobnie jak Dana, tylko w przypadku kiedy miałabym śmiertelnie chore dziecko, a żadna inna praca, fundacja, żebranie nie pomogłyby mi na zebranie odpowiedniej kwoty by je wyleczyć .
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 10:48     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
nie no kochani nie popadajmy w skrajnosci... ale dobrze dobrze :) temat tetni swoim zyciem :) to jak rzucenie ochlapu mieska w watache wyglodnialych wilkow :) takze dorzuce jeszcze troszke :)

przeczytalam, ze morderca musi byc swirem... tutaj sie nie zgodze. To praca jak kazda inna tylko, ze taka osoba nie ma ani wyrzutow sumienia, ani tez nie wie co to zal... w stosunku do obiektow zlecen. Nie powiem, ze znam kogos takiego osobiscie, ale mam mozliwosc hm... powiedzmy mialam mozliwosc albo po prostu - znalam kogos takiego. Teraz chlop jest na "emeryturze" ma zone i dwojke wspanialych maluchow. Uczy ich jak byc dobrym czlowiekiem i jak pomagac innym, na "emeryturze" jest pielegniarzem w domu spokojnej starosci pod warszawa... i wiecie co... jakbyscie go zobaczyli... jak bawi sie ze swoimi dziecmi i jakim uczuciem darzy zone... to byscie nigdy nie powiedzieli, ze na wlasnych rekach ma krew kilku osob. I wiem jedno... do zawodu juz nie wroci :D
[jej ale ja mam znajomosci ^_^ ]
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 11:46     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
cos mi sie nie chce w to wierzyc Aither
gdybym ja byl zabojca nikomu bym sie nie wygadal o swoim fachu
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 13:56     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
frohike hm... nie musial sama dawalam mu zlecenia. [zart] a tak serio... inaczej mowiac to moj byly... i wiedzialam dokladnie czym sie zajmuje.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 13:59     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aither i to jaki jest teraz ten cłowiek i czym się zajmuje świadczy o tym że jednak ma wyrzuty sumienia i swoim teraźniejszym postępowaniem chce zmyć z siebie poczucie winy, żal , wyrzuty sumienia.
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 14:11     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Cytat:
przeczytalam, ze morderca musi byc swirem... tutaj sie nie zgodze. To praca jak kazda inna tylko, ze taka osoba nie ma ani wyrzutow sumienia, ani tez nie wie co to zal... w stosunku do obiektow zlecen.


Aither na Boga to jest własnie świr
zabijanie to nie praca to ZBROBNIA - dziewczyno zastanów się co to jest praca a co ludobujstwo :padam:
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 14:15     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Cytat:
Uczy ich jak byc dobrym czlowiekiem i jak pomagac innym, na "emeryturze" jest pielegniarzem w domu spokojnej starosci pod warszawa... i wiecie co... jakbyscie go zobaczyli... jak bawi sie ze swoimi dziecmi i jakim uczuciem darzy zone... to byscie nigdy nie powiedzieli, ze na wlasnych rekach ma krew kilku osob. I wiem jedno... do zawodu juz nie wroci

Aither a to jest fantastyka z twojej strony napewno to nic nie jest w życiu i co ty możesz wiedzieć o tym jak będzie w przzyszłości postępował jakikolwiek człowiek :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 14:57     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Dana to nie przyszlosc ale terazniejszosc... Robert ma teraz dwojke dzieci w wieku chyba 2 latka blizniaki ^.^ i widzialam jak sie nimi opiekuje na wlasne oczy... a fantazja to ja bym chciala nazwac te 3 lata spedzone przy nim... to byl koszmar.

kisia nie wiem moze mu juz kasy nie wystarczylo... albo sie nudzi.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 14:58     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
w ramach P.S bylam mloda i glupia... i takie typki spod czarnej gwiazdy mi imonowali... po prostu. Teraz patrze na to wszystko inaczej.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008