Poprzedni temat «» Następny temat
Tylko & Wylacznie Arena Galeria Handlowa
Autor Wiadomość
szyja 
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 23:25   Tylko & Wylacznie Arena Galeria Handlowa  



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Wszedzie czytam o tym centrum, o tym, ze wynajeto juz 65% powierzchni i w ogole. A nigdzie nie jest napisane jakie tam beda sklepy. Czyzby to bylo wielka tajemnica? Wiemy na pewno, ze Carrefour i Leroy Merlin. Poza tym szukajac gleboko w necie znalazlam informacje, ze sklep z RTV i AGD (ale nie wiem jaki) i z artykulami dla dzieci (tez nie wiem jaki). Nigdzie, nawet na stronie Cefic Polska, nie jest napisane, jakie beda sklepy, ale na ogol sie o tym pisze. Czy to ma byc jakas niespodzianka czy cos? Umieram z ciekawosci i nie mooooogeee :P
Prosze, napiszcie, jesli cos wiecie. Wiem, ze w Informatorze Rynkowym z 11.07 cos bylo o Arenie, ale nie jestem w domu tylko na wakacjach i nie mam jak tego sprawdzic.
Prosze, jesli wiecie cos na ten temat to dajcie tu znac :)
dziekuje chocby za przeczytanie tego :)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 09:17     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
nigdzie nie pisze co ma byc w tych 70 sklepach wspominaja tylko o carrefour i Leroy Merlin
Profil
PW Email Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 11:29     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
no wlasnie i to jest nie fair... bo nawet pisza co bedzie w Focus Parku, choc jeszcze nie zaczal sie budowac .... ups mialo nie byc o innych ale to tylko porownanie


moglby byc Orsay, Carry, H&M w ogole duzo jakis....a ten sklep AGD&RTV to dobry pomysl bo wlasciwie w Gliwicach mamy malo takich. Moze jakis Media Markt albo cos?
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 11:40     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Jeszcze tu media brakuje :rotfl: Tam to tylko telewizor mozna kupić tanio, zresztą nie jestem przekonany czy tanio. Ale nie dla idiotów, więc się sprzeczać nie będę.
Profil
PW Email www Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 11:57     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
tak tylko rzucilam, bo wazne zeby bylo cokolwiek :) no zobaczymy moze to bedzie np RTV EURO AGD? dobra nie wazne
jesli nie podaja nam sklepow jakie beda w Arenie to sami sobie je wymyslimy :D jakie macie propozycje?

jeszcze jedno: albo chca zrobic 70 sklepow, ale nie podaja nazw, bo to sa zwykle stoiska jak w gch :P:P nie no taki joke :P wiem ze tak nie bedzie tylko taka jest jedna koncepcja :) moja :)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:07     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
bo jesli chodzi o forumgliwice to juz podaja co bedzie otwarte
Carrefour, Cinema City, Planet Sport, Vero Moda, Sunset Suits, Bytom, Wólczanka, Caffee Club, Wittchen, FotoJoker, Paris Optic, Digel, Vistula, Pierre Cardin, CCC, Intermoda oraz Vision Express.
W połowie maja do kluczowych klientów Forum dołączyła znana międzynarodowa firma odzieżowa Hennes&Mauritz (H&M).
Profil
PW Email Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:25     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
no i o to chodzi.... czy to jest naprawde taka tajemnica?? no bosz, bo im sie stanie jak nam ujawnia? :D a w ogole jak tam budowa postepuje? Macie jakies zdjecia (chocby z gazety czy cos)?
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:28     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Mury stoją :hyhy: chyba teraz wykończenia :P
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:30     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
szyja, a co to za różnica czy się dowiesz teraz czy po otwarciu. Przecież i tak nic nie kupisz tam zanim nie będzie otwarcia.
Ja i tak nie planuje iść do tych sklepów wcześniej niż miesiąc po otwarciu, bo pewnie tłumy będą takie, że się spokojnie przejść nie będzie dało.
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:33     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
w carrefurze nie (nie jest to oczekiwana inwestycja przez Gliwiczanów) ale jak otworza forum beda wieksze tłumy ma większe zainteresowanie załoze sie ze duza ilosc osób nie wie ze jest ta galeria budowana :]
Profil
PW Email Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 12:34     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ale ja jestem wielka fanka centrow handlowych i w ogole uwielbiam sklepy i zakupy :) (ale nie lubie momentu placenia :P)
po prostu zzera mnie ciekawosc i jest to proba mojej cierpliwosci :) ale otwarcie juz jesienia, wiec moze nie bedzie tak zle... zobaczymy :)
Profil
PW Email Cytuj
Danielo 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 18:15     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Ja pracowałem przy Merlinie osatnio byłem 10 Lipca i hala jest cała zrobiona tylko w śrdoku wykończnie i na zewnącz chodniki i ulice ale to na koniec budowy ,Carrefour też pnie się w góre budowa będzie na pewno skończona na czas jak tam ludziska od 7 do 21 robią i dojezdzaja nawet z wojewodzstwa Opolskiego !
Profil
PW Email Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 18:26     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
super strasznie sie ciesze :D jak tylko bede mogla to przyjde na otwarcie. moze byc ciekawie, bo to pierwsze takie centrum handlowe w gliwicach :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 22:36     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
:szok: :szok: szyja, Ty to na serio piszesz?
Przez ilość ludzi to raczej nic nie zobaczysz, bo się rzucą jak debile pewnie nawet nie wiedząc na co.
Profil
PW Email www Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 22:41     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
no na serio..... :P takie skrzywienie mam... przepraszam
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 22:45     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Nie ma za co przepraszam. Każdy ma swoje upodobania i hobby, chociaż troche mnie ono szokuje i martwi jako obraz dzisiejszej młodzierzy, która coraz częściej woli chodzić po marketach niż wyjść w plener.
Profil
PW Email www Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 23:26     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
a nie powiedzialam ze wole wyjsc w plener :) lubie spacerki, gory, swieze powietrze... te dwie rzeczy mozna pogodzic... i jedna nie wyklucza drugiej
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lip 17, 2006 18:40     

coś wam teraz napiszę o otwarciach nowych centrow handlowych,a mianowicie w każdej z potężnych sieci,jest sztab ludzi,ktorzy codziennie analizuję statystyki sprzedawanych towarow i zdarza się nawet u najlepszych że w jakiś towar wtopia i przed upłynięciem terminu gwarancyjnego nie oddadzą go sprzedawcy,tyczy sie to w szczegolności w marketach budowlanych np.calych kolekcji tapet(znam to z wlasnego doświadczenia)...i co się z tym dzieje????cała kolekcja danych tapet jest zwracana do magazynu glownego ....i wyslylana do nowego,nowo otwieranego marketu,a tam ludzka ciemna masa,korzystająca z cen"konkurencyjnych"kupuje to co w całym kraju jest niesprzedawalne i tak jest z wielona asortymentami wystawianymi na otwarcie kolejnego,"taniego"hipermarketu...a więc,do kas kochani,pozwólcie tym teoretykom uwierzyć w ich sile przewidywania
Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 15:08     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
a o tym nie wiedziałem, ale coś w tym jest. Ceny z nikąd niskie się nie biorą. A skoro coś się nie sprzedaje to lepiej to opchnąć jako promocja i niech się część kosztów zwróci. W zasadzie to genialne posunięcie. Ludzie i tak to wezmą, bo to tanie i nowe :P Hah.
Profil
PW Email www Cytuj
mbuksa 
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:58     


Dołączył: 19 Lip 2006
Skąd: gliwice
maja swoja strone www, h t t p;//w w w arena-gliwice, c o m, p l a co do sklepow to bedą:
liczby oznaczja powierzchnie w m2 :-)

5 - 10 - 15
192
ubrania/akcesoria dziecięce

5 a SEC
72
pralnia

Atlantic
66
bielizna

Camaieu
192
moda damska

EXE
200
moda mieszana

House
270
moda mieszana

M Punkt
31
usługi

Minit
25
usługi

Paris Optique
72
optyk

Reporter
299
moda mieszana

Vero Moda
192
moda damska

Vision Express/Super Optyk
138
optyk

Wilsoor
45
moda męska

Wine Club/Strefa Wina
78
sklep specjalistyczny

Intercom
20
sprzedaż telefonów komórkowych

Orange
25
sprzedaż telefonów komórkowych

Triumph
63
sprzedaż bielizny

Sunset Suit
154
moda męska

Quazi
186
sklep obuwniczy

CCC
500
sklep obuwniczy

Monnari
158
moda damska

La Pink
42
akcesoria

Diverse
192
moda mieszana

Zebra
98
sklep obuwniczy

Carry
630
moda mieszana

Bata
367
sklep obuwniczy

Vip Vollection
63
akcesoria

Voyage Cafe
78
kawiarnia

Foto Joker
37
serwis fotograficzny

Apart
138
jubiler

Orsay
168
moda damska

Ryłko
75
sklep obuwniczy

Mix Electronics/RTV AGD
787
RTV/AGD

ERA GSM
38
telefony komórkowe

Planet Outdoor
127
sklep sportowy

Shift
94
sklep komputerowy

Grycan Lody od pokoleń
56
lodziarnia

Douglas
252
perfumeria

Deep
134
moda mieszana

Hot Oil
61
odzież dziecięca

Deichmann Obuwie
639
sklep obuwniczy

Vistula/ Vistula&Wólczanka
139
odzież męska
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008