Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Czw Sie 10, 2006 23:03
zdarzenie/wypadek na DK-88
Autor Wiadomość
trunks 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:27     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
wolf napisał/a:
Jade tak szybko, jak mi pozwala samochod

to naszczescie maluch na za wiele nie pozwala :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:28     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
wolf napisał/a:
Jade tak szybko, jak mi pozwala samochod

to naszczescie maluch na za wiele nie pozwala :oczami:
malo wiesz jak zwykle. :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:36     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
wolf napisał/a:
przed M1 jadac na bytom od gliwic , ten lewy.
to nawet nie wiedzialem ze to zakret smierci...i tak tam nie zwalniam.
wolf napisał/a:
Bo nie sztuka jest wcisnac gaz w deske, ale wiedziec kiedy mozna sobie na to pozwolic
oczywiscie ze masz racje. mnie nigdy nie wyrzucilo z zakretu, nigdy nie mialem jakiegos niekontrolowanego poslizgu. chyba ze w zimie,ale nawet wtedy robilem to umyslnie. a to wlasnie dlatego ze wiem jak i kiedy dozowac ta predkosc. tzn mam nadzieje ze wiem. znam swoje auto i wiem co moge a czego nie moge zrobic.oczywiscie ze czasem sa sytuacje ktore mnie zaskakuja, i zakret ktory wydawal sie latwy okazal sie byc zakretem zle wyprofilowanym, takim ktory wyrzuca. no ale coz. czlowiek uczy sie na bledach. ktore nawet najlepszym sie zdarzaja. pamietam jak dostalem prawko i jechalem po dworcowej. dokladnie w tym miejscu w ktorym zginal chlopak w renault clio. pod obecnym pplusem. ten zakret mnie zaskoczyl strasznie. rozpedzilem sie w nocy wjechalem w ten zakret, okazal sie byc zle wyprofilowany i wyrzucilo mnie na lewa strone. prawy zakret a wyprofilowany w lewa strone. bzdura totalna jeszcze po drodze sa koleiny na ktorych nie mozna wyhamowac. ale tak jak pisalem wczesniej...kazdemu zdarzja sie bledy. kierowcy ktory spowodowal ten wypadek na dk 88 tez sie zdarzyl...
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:41     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Wiadomo Nikt nie jest idealny.
Niemozna dac sie poniesc emocjom ani adrenalinie za bardzo bo to mieszanka wybuchowa.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:42     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
wolf napisał/a:
trunks napisał/a:
wolf napisał/a:
Jade tak szybko, jak mi pozwala samochod

to naszczescie maluch na za wiele nie pozwala :oczami:
malo wiesz jak zwykle. :rotfl:

to ile maksymalnie nim wyciągasz ??
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:44     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
jakbys byl sposzczegawczy i czytal dokladnie posty to bys wyczytal ,ale moze znow po piwie jestes i nie widzisz danego tekstu, sory za szczerosc pewnie boli
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 22:50     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
oczywiscie, ze nie czytam wszystkich postow, bo nie wiem ile bym musial na tym forum siedziec...

wolf napisał/a:
nie raz ciaglem po 140-150 na tym odcinku

to ladnie :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 07:56     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
wolf napisał/a:
Pewnie zostane potepiony no ale co tam, jak sie zna samochod i wlasnego siebie to perdkosci 100 i wiecej to nie straszne jak pogoda dopisuje.
Bo nie sztuka jest wcisnac gaz w deske, ale wiedziec kiedy mozna sobie na to pozwolic


Ale samochód to maszyna co to sie może popsuć w mgnieniu oka a wtedy ani umiejętności ani to że się zna samochód tylko się jedzie prosto
a wystarczy tylko że na jezdni będzie rozsypane coś czego ty niezauważysz , mniejsze ciśnienie w kołach oślepi cię światło przebiegnie zając ......
BUM!!!!!
uwierz mi naprawde nikomu nieżałuję jak chce niech pruje ale ja mogę jechać z przeciwka ....
A ja chcę żyć
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 12:24     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Arex30 napisał/a:
uwierz mi naprawde nikomu nieżałuję jak chce niech pruje ale ja mogę jechać z przeciwka ....
A ja chcę żyć
:padam:
I to jest mądry człowiek! Na drodze nie jesteśmy sami więc nie bądźmy egoistami!
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 14:55     

krystian napisał/a:
znam swoje auto i wiem co moge a czego nie moge zrobic.oczywiscie ze czasem sa sytuacje ktore mnie zaskakuja, i zakret ktory wydawal sie latwy okazal sie byc zakretem zle wyprofilowanym, takim ktory wyrzuca. no ale coz. czlowiek uczy sie na bledach. ktore nawet najlepszym sie zdarzaja.

oczywiscie ty sie zaliczasz do tych najlepszych :super: tak samo jak wolf i reszta kierowcow co maja prawo jazdy zaledwie 5 lat :P tylko pogratulowac intelektu ;-)
za 20 lat to ty bedziesz przestrzegal mlodych o niebezpieczenstwie na drodze, no o ile dozyjesz :rotfl:
Cytuj
wolf 
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 21:38     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
jak pisalem niema mocnych.
Ale znam siebie i wiem kiedy moge przycisnac a kiedy nie, pozatym zawsze trzeba zachowac jakis stopien bezpieczenstwa i swiezy umysl
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 13:27     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Bzyki, mam pytanie. bo chyba nie doczytalem jeszcze...ty masz w ogole prawo jazdy i wlasne auto? bo cos mi sie wydaje ze jestes kierowca teoretykiem
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 13:41     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
Bzyki, mam pytanie. bo chyba nie doczytalem jeszcze...ty masz w ogole prawo jazdy i wlasne auto? bo cos mi sie wydaje ze jestes kierowca teoretykiem


Stary jeżdze z prawkiem od 89 roku
Wcześniej 6 lat bez.
Uwierz
Widziałem takie cuda że ....
A widziałeś kiedys taka sytuację
Nowe auto 3 miechy predkość ok 80 km/h........bum eksploduje opona.... ginie człowiek
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 13:54     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
a widziales taka sytuacje??...facet jedzie na wakacje z rodzinka. zatrzymuje sie zeby odpoczac na jednej ze stacji benzynowych pod Lodzia. przyjezdza tir. zatrzymuje sie obok. w tirze wybucha opona. kierowca osoboiwki ginie na miejscu jego dzieci beda do konca zycie gluche. wiesz jaki z tego wniosek?? nigdy nie wiadomo co sie stanie.... a tak przy okazji...w osobowce WYBUCHLA opona tak?? ciekawe... srednio z przodu jest 1,7 atmosfery a z tylu 2. ja w swoja opone wbilem noz i nie bylo zadnego wybuchu. wiec ciekawe... z reszta ktora firma wypuszcza opone ktora wybucha po 3 miesiacach uzytkowaniqa. nie wierze w bajki
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 14:11     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
krystian napisał/a:
Bzyki, mam pytanie. bo chyba nie doczytalem jeszcze...ty masz w ogole prawo jazdy i wlasne auto? bo cos mi sie wydaje ze jestes kierowca teoretykiem


Wcześniej 6 lat bez.

Brak normalnie slow :!: . Ty tu piszesz cos o bezpieczenstwie na drodze, co ty nie widziales i wogole, a sam zagrozenie stwarzales bez prawka ehhh
Brawo pogratulowac glupoty :!:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 14:15     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
hehehehehe dokladnie. kolejny forumowy ideal. prawi tu moraly a sam pomykal bez prawka 6 lat. na twoim miejscu juz bym milaczal w tym temacie. przychylam sie do slow Wolfa...
wolf napisał/a:
Brak normalnie slow
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 14:15     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
Stary jeżdze z prawkiem od 89 roku
po 1 nie jestem stary:D chcesz mi powiedziec ze od 89 roku jezdzisz idealnie? bez stluczki?bez zlamania przepisow? jesli nie to uwazam ze nie masz prawa mnie ganic za cokolwiek. a co bedzie panie "idealny" jesli teraz wyjedziesz na ulice, i podniecisz sie tak bardzo tym faktem ze masz juz 17 lat prawko + 6 lat nie legalnie. i ani razu nic zlego nie zrobiles, i bedziesz mial takiego pecha ze walniesz w kogos z twojej winy. i co wtedy?? 17 lat idealnosci w dupe. ni jestem idealnym kierowca i dobrze o tym wiem...a wiem o tym tylko dlatego ze zdaje sobie sprawe ze nie ma takich kierowcow! ktos kiedys powiedzial madre slowa. w aucie najbardziej zawodnym urzadzeniem jest cialo cieple zasiadajace przed kierownica. i nic tego nie zmieni.
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 15:12     

Cytat:
Bzyki, mam pytanie. bo chyba nie doczytalem jeszcze...ty masz w ogole prawo jazdy i wlasne auto?

ale tu nie rozmawiamy o tym czy ja mam prawko czy nie mam, tylko o twojej glupocie za kierownica :] ;) tacy ludzie jak ty nie powinni w ogole dostawac prawa jazdy skoro i tak lamia przepisy :] od razu na stos :P
Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 15:15     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
zrob prawko, kup auto, wyjedz na ulice. pozniej sie wypowiadaj.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 15:29     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
osobowce WYBUCHLA opona tak?? ciekawe... srednio z przodu jest 1,7 atmosfery a z tylu 2. ja w swoja opone wbilem noz i nie bylo zadnego wybuchu. wiec ciekawe... z reszta ktora firma wypuszcza opone ktora wybucha po 3 miesiacach uzytkowaniqa. nie wierze w bajki

Mało widziałeś ale OK
niechaj bedzie twoje
krystian napisał/a:
chcesz mi powiedziec ze od 89 roku jezdzisz idealnie? bez stluczki?bez zlamania przepisow? jesli nie to uwazam ze nie masz prawa mnie ganic za cokolwiek. a co bedzie panie "idealny" jesli teraz wyjedziesz na ulice, i podniecisz sie tak bardzo tym faktem ze masz juz 17 lat prawko + 6 lat nie legalnie. i ani razu nic zlego nie zrobiles, i bedziesz mial takiego pecha ze walniesz w kogos z twojej winy. i co wtedy?? 17 lat idealnosci w dupe. ni jestem idealnym kierowca i dobrze o tym wiem...a wiem o tym tylko dlatego ze zdaje sobie sprawe ze nie ma takich kierowcow! ktos kiedys powiedzial madre slowa. w aucie najbardziej zawodnym urzadzeniem jest cialo cieple zasiadajace przed kierownica. i nic tego nie zmieni.

Nie mówie że jestem ideałem W młodości robiło się różne głupoty
Jednak jeżeli już to :
Owszem nie przestrzegam zakazów szalej ile moge i wiem że jak wytrąbie to moge komuś zrobić krzywdę dlateko przestrzegam że tak nie nalezy robić .
krystian napisał/a:
kolejny forumowy ideal. prawi tu moraly a sam pomykal bez prawka 6 lat. na twoim miejscu juz bym milaczal w tym temacie. przychylam sie do slow Wolfa...

moralnośc pani dulskiej
jak w całym narodzie


A tak poważnie to każdy niech jeździ tak jak chce .
Zgodnie z p[rzepisami lub nie. A jak sie zabije lub kogoś to znaczy że ktoś miał pecha
Od dzisiaj dbać będę tylko o siebie żeby to mnie było DOBRZE. i wara od tego co robie.
jak wykorbie w twoje auto to sie niegniewaj. od dzisiaj nie opłacam OC ani żadnego ubezpieczenia
Po co
i tak komornik zemnie nie zciągnie za naprawę szkody a co dopiero mówić o rencie dla poszkodowanej osoby.
Phi
co mnie
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008