Poprzedni temat «» Następny temat
Gimnazjum nr 3
Autor Wiadomość
szyja 
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 12:17   Gimnazjum nr 3  



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
jestescie gdzies ludzie z 'trojki'? :)
Profil
PW Email Cytuj
Muzyk 
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 21:13     


Dołączył: 19 Lut 2005
Skąd: Gliwice- Dworzec PKP
Ja jestem z Trójki :D
Profil
PW Cytuj
szyja 
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 19:22     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ja tez, ale bylam.... skonczylam tam te kilka tyg temu :)
Profil
PW Email Cytuj
Cimi 
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 19:53     



Dołączyła: 23 Kwi 2006
Skąd: centrum
ja też chodziłam 2 lata temu.
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 20:13     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
No i ja :D Skonczyłem dwa lata temu. Wtedy to była szkoła :D A teraz... Szkoda gadac co lepsi nauczyciele juz nie ucza i wiekszosc uczniow jakas zdziczała... Nie obrazajac tych co trzymaja poziom :D
Profil
PW Email www Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 17:43     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
w zeszlym roku jeszcze byli spoko nauczyciele, w tym strasznie duzo osob nowych doszlo.. tak slyszalam... nie wiem, nie bylam tam od 4.09, planuje sie wybrac za 2-3 tygodnie to zobacze... ale wraz z kolorem zmienila sie tez wewnatrz :P
Profil
PW Email Cytuj
DAB 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 17:33     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
szyja napisał/a:
w zeszlym roku jeszcze byli spoko nauczyciele, w tym strasznie duzo osob nowych doszlo.. tak slyszalam... nie wiem, nie bylam tam od 4.09, planuje sie wybrac za 2-3 tygodnie to zobacze... ale wraz z kolorem zmienila sie tez wewnatrz :P
doszło... Pani Kinga i pan Marcin z Niemca, jakaś w zastępstwo z angielskiego za Szczepanik a oprócz tego to nie pamiętam :) Tylko jakoś matematyków nie przybyło...
Profil
PW Cytuj
Muzyk 
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 21:11     


Dołączył: 19 Lut 2005
Skąd: Gliwice- Dworzec PKP
A ty chodzisz do trójki?? Nie lubię niemieckiego...i angielskiego w tej szkole też zresztą ;)
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 14:44     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Co tam w Gim 3 słychać ? :>
Profil
PW Email www Cytuj
DAB 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:06     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Muzyk napisał/a:
A ty chodzisz do trójki?? Nie lubię niemieckiego...i angielskiego w tej szkole też zresztą ;)
Chodzę... Ja niemiecki polubiłem dzięki pani B. :) A angielskiego nie nawidzę :!: Może inaczej... Szkolny angielski znienawidziłem dzięki "wspaniałej" nauczycielce o nazwisku Gruszczyk...

A w trójce nic ciekawego nie słychać... "Testują" praktykantkę z niemca, na której to lekcjach 90% klasy śpi... Sale wyremontowali, wycięli połowę "bogatego drzewostanu" cyt. D. Tyrka, remontują teraz salę do ping ponga i to chyba wszystko ;)
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:08     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
DAB napisał/a:
Ja niemiecki polubiłem dzięki pani B.

Ale coś mi sie wydaję, że na Niemieckim to nie myślisz o nauce języka tylko o czym innym... :P Też przez to przeszłem... ;)
Profil
PW Email www Cytuj
DAB 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:11     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
DAGFEN napisał/a:
DAB napisał/a:
Ja niemiecki polubiłem dzięki pani B.

Ale coś mi sie wydaję, że na Niemieckim to nie myślisz o nauce języka tylko o czym innym... :P Też przez to przeszłem... ;)
Wyobraź sobie że nie myślę o tym ;) Po prostu pani B. jest fajna... Z nią można pogadać na różne tematy a nie tak jak z Obarą czy Gruszczyk... Z nimi 0 rozmów "na luzie".

Jeżeli kogoś to interesuje to w zeszłym roku (grudzien) Marysia O. była po raz pierwszy od 10 lat na L4 :) Nie było jej 4 dni!!! Ale to tak na marginesie
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:14     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
DAB napisał/a:
Wyobraź sobie że nie myślę o tym Po prostu pani B. jest fajna... Z nią można pogadać na różne tematy a nie tak jak z Obarą czy Gruszczyk... Z nimi 0 rozmów "na luzie".

Jeżeli kogoś to interesuje to w zeszłym roku (grudzien) Marysia O. była po raz pierwszy od 10 lat na L4 Nie było jej 4 dni!!! Ale to tak na marginesie


1. U nas sie jej czytało wiersze miłosne XP
2. Lady O. jest spoko bo dobrze matmy uczy, do Pani z Angielskiego tez nic nie mam. Kazdy ma swoje wady i zalety. Ale co do choroby lady O... To musieliscie jej zalesc za skóre skoro chora do szkoly nie przyszła :P
Profil
PW Email www Cytuj
DAB 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:18     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
DAGFEN napisał/a:
DAB napisał/a:
Wyobraź sobie że nie myślę o tym Po prostu pani B. jest fajna... Z nią można pogadać na różne tematy a nie tak jak z Obarą czy Gruszczyk... Z nimi 0 rozmów "na luzie".

Jeżeli kogoś to interesuje to w zeszłym roku (grudzien) Marysia O. była po raz pierwszy od 10 lat na L4 Nie było jej 4 dni!!! Ale to tak na marginesie


1. U nas sie jej czytało wiersze miłosne XP
2. Lady O. jest spoko bo dobrze matmy uczy, do Pani z Angielskiego tez nic nie mam. Kazdy ma swoje wady i zalety. Ale co do choroby lady O... To musieliscie jej zalesc za skóre skoro chora do szkoly nie przyszła :P
1. :lol:

2. Lady O. spoko ? Z której strony ;) Denerwuje mnie to że przez nią musimy siedzieć na przerwach... Ona se tematy wpisuje z dwóch tygodni a potem narzeka ze gadamy. Matmy moze dobrze uczy :D W końcu w tym roku dorobiła się olimpijczyka ;)
A Gruszczyk zamiast robić materiał z książki to poswieca 3 lekcje na śpiewanie kolęd... Luudzie! Nie w gimnazjum!!!!!!
Nie zaszliśmy jej za skórę ;) Przewiało ją... Albo "kreda" położyłą ją do łóżka ;)
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 16:30     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
DAB napisał/a:
2. Lady O. spoko Z której strony Denerwuje mnie to że przez nią musimy siedzieć na przerwach... Ona se tematy wpisuje z dwóch tygodni a potem narzeka ze gadamy. Matmy moze dobrze uczy W końcu w tym roku dorobiła się olimpijczyka
A Gruszczyk zamiast robić materiał z książki to poswieca 3 lekcje na śpiewanie kolęd... Luudzie! Nie w gimnazjum!!!!!!
Nie zaszliśmy jej za skórę Przewiało ją... Albo "kreda" położyłą ją do łóżka

Hhehheh a myślałem, że z przerwami to tylko u nas tak było. Daje Wam "pakiety" tygodniowe do zrobienia :?: A z kreda... :cwaniak:
A co do Angola. te piosenki sie przydaja w Liceum ;)
Profil
PW Email www Cytuj
DAB 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 19:15     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
DAGFEN napisał/a:
DAB napisał/a:
2. Lady O. spoko Z której strony Denerwuje mnie to że przez nią musimy siedzieć na przerwach... Ona se tematy wpisuje z dwóch tygodni a potem narzeka ze gadamy. Matmy moze dobrze uczy W końcu w tym roku dorobiła się olimpijczyka
A Gruszczyk zamiast robić materiał z książki to poswieca 3 lekcje na śpiewanie kolęd... Luudzie! Nie w gimnazjum!!!!!!
Nie zaszliśmy jej za skórę Przewiało ją... Albo "kreda" położyłą ją do łóżka

Hhehheh a myślałem, że z przerwami to tylko u nas tak było. Daje Wam "pakiety" tygodniowe do zrobienia :?: A z kreda... :cwaniak:
A co do Angola. te piosenki sie przydaja w Liceum ;)


Daje pakiety tygodniowe...
Bardziej od piosenek w liceum przydaje sie zdaje gramatyka i słówka...

A co do pani B. ( nie mylić z panem B. ) to z której klasy jesteś (byłeś, kto był wychowawcą) jeśli można... Czytać listy miłosne B. hehe ;) Fajne!

Jest tu ktoś jeszcze kto chodzi do szkoły kierowanej przez Marysię :P ( Lady O. ma większe uprawnienia od dyrki Tyrki :) )
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 10:02     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
DAB napisał/a:
A co do pani B. ( nie mylić z panem B. ) to z której klasy jesteś (byłeś, kto był wychowawcą) jeśli można... Czytać listy miłosne B. hehe Fajne!

Bylem w Klasie 3C :P Pod kierownictwem Twojej nieulubionej pani z Angielskiego :)
Profil
PW Email www Cytuj
Muzyk 
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:00     


Dołączył: 19 Lut 2005
Skąd: Gliwice- Dworzec PKP
Z niemieckiego miałem w pierwszej klasie panią B. i było fajnie. Teraz mam panią O. i jest gorzej :hyhy:

Z matmy wspomniana już lady O. . Mnie te przerwy też denerwują. 5 minut przerwy mija a tu tekst "Zadanie domowe". I ten pomruk w klasie :D :D I słynne ciotki na końcu klasy. I nie cykaj mi tu :rotfl: Poza tym ją lubię. Potrafi nauczyć matmy.
Profil
PW Cytuj
DAB 
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:02     



Imię: Piękne
Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Gliwice
DAGFEN napisał/a:
DAB napisał/a:
A co do pani B. ( nie mylić z panem B. ) to z której klasy jesteś (byłeś, kto był wychowawcą) jeśli można... Czytać listy miłosne B. hehe Fajne!

Bylem w Klasie 3C :P Pod kierownictwem Twojej nieulubionej pani z Angielskiego :)
O Boże.... Żeby nie było to nie tylko ja z mojej grupy narzekam na Gruszczyk!!
Profil
PW Cytuj
Coyote 
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:05     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
DAB napisał/a:
O Boże.... Żeby nie było to nie tylko ja z mojej grupy narzekam na Gruszczyk!!

Domyślam się :P u mnei było podobnie :P
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008