Poprzedni temat «» Następny temat
Bieganie
Autor Wiadomość
Gliwice4ever 
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 20:06   Bieganie  



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
Nie wiem czy ktos z Was biega?? Ja biegalem w liceum i na studiach, i mialem mnostwo wspanialych spedzonych chwil zwiazane z tym sportem. Glownie to biegalem na 400m, 800m, i 1600m w liceum, a na studiach to na 400m, i 800m. Najlepszy moj czas na 1600m (1 mil) to 4:24, na 800m to 1:51.8, na 400m to 47.6. Jeszcze biegalem cross country.....nie wiem jak to sie nazywa po Polsku, najlepsze moje czasy to 25:32 na 5 mil (8K) i 15:03 na 3 mil (5K). Bardziej lubilem lekkoatletyke gdy te sporty uprawielem na serio, ale teraz gdy znajde wolny czas lubie sobie daleko i duzo pobiegac. Wiem ze w Polsce byl Korzeniowski tylko ze w chodzeniu :D , ale ciekawy jestem na jakim poziomie jest lekkoatletyka w Polsce. Czy ktos z Was biega, jezeli tak to co biegacie i jak Wam to idzie?
Profil
PW Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 20:09     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
mysle , ze w szkołach z lekkoatletyka jest kiepsko:/ z tego co widzialam u mnie w szkole, uczniowie a szczegolnie dziewczyny robily wszystko zeby nie biegac.. a chlopacy biegali jakby za kare.. a jak juz to wylacznie na ocene, dla przyjemnosci nikt.
Profil
PW Email Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Nie Lip 09, 2006 07:08     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
Alinka napisał/a:
mysle , ze w szkołach z lekkoatletyka jest kiepsko:/ z tego co widzialam u mnie w szkole, uczniowie a szczegolnie dziewczyny robily wszystko zeby nie biegac.. a chlopacy biegali jakby za kare.. a jak juz to wylacznie na ocene, dla przyjemnosci nikt.


No tak u nas tez sie biegalo gdy byli nie grzeczni dzieci :rotfl:
Ale mi chodzilo o poziom reprezentacji szkoly, czy jakis clubow....chyba sa w Polsce reprezentacje szkol w lekkoatletyce, prawda ??
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 09, 2006 12:57     

Alinka napisał/a:
mysle , ze w szkołach z lekkoatletyka jest kiepsko:/



masz rację,ja tylko dodam,że z każdym sportem w szkole jest fatalnie nie tylko z lekkoatletyką...
Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 09, 2006 15:36     

Gliwice4ever napisał/a:
Czy ktos z Was biega, jezeli tak to co biegacie i jak Wam to idzie?

ja kiedys biegalem :) nawet kilka razy bylem w reprezenacji szkoly, ale po klotniach z pseudo nauczycielami szybciej z niej wylecialem niz biegalem :rotfl:
na pocieszenie zostaje mi fakt ze bylem najlepszy w klasie w bieganiu, ale to raczej marne pocieszenie :hyhy:
w sumie nigdy nie trenowalem biegow, i biegalem tylko dla przyjemnosci, wiec wyniki nie byly rewelacyjne :P

Gliwice4ever napisał/a:
chyba sa w Polsce reprezentacje szkol w lekkoatletyce, prawda ??

sa sa :P ale slabo dzialaja, zero treningow itp tid :P wlasciwie biega sie tylko podczas zawodow bez zadnego przygotowania :]
Piotrulek napisał/a:
ja tylko dodam,że z każdym sportem w szkole jest fatalnie nie tylko z lekkoatletyką...

niestety :/
Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 03:29     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
Bzyki napisał/a:

ja kiedys biegalem :) nawet kilka razy bylem w reprezenacji szkoly, ale po klotniach z pseudo nauczycielami szybciej z niej wylecialem niz biegalem :rotfl:
na pocieszenie zostaje mi fakt ze bylem najlepszy w klasie w bieganiu, ale to raczej marne pocieszenie :hyhy:
w sumie nigdy nie trenowalem biegow, i biegalem tylko dla przyjemnosci, wiec wyniki nie byly rewelacyjne :P
Gliwice4ever napisał/a:
chyba sa w Polsce reprezentacje szkol w lekkoatletyce, prawda ??

sa sa :P ale slabo dzialaja, zero treningow itp tid :P wlasciwie biega sie tylko podczas zawodow bez zadnego przygotowania :]
Piotrulek napisał/a:
ja tylko dodam,że z każdym sportem w szkole jest fatalnie nie tylko z lekkoatletyką...

niestety :/


Bzyki Cool :ok: ....ja tez teraz biegam dla przyjemnosci, a tak mniej wiecej na jaka odleglosc lubisz sobie pobiegac?? Jak to tak nie obchodzi trenerow o trzymanie formy jego zespolu :/

Piotrulek Dlaczego az tak zle jest?? Moge sie domyslec ze nie ma pieniedzy na sprzet, lub na placenia aby dzieciak uczestniczyc w jakis zajeciach.....ale jezeli chodzi o bieganie to tylko sa potrzebna prawidlowe trampki, i zapalu :D .......i dlatego kocham ten sport. :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 13:32     

Gliwice4ever napisał/a:
a tak mniej wiecej na jaka odleglosc lubisz sobie pobiegac??

teraz to lubie biegac od bramki do bramki :D dystans ? 45 metrow ? :rotfl:
a tak serio to zawsze lubialem biegi sprinterskie, 100, 200 i 400 metrow :D na dluzszych dystansach gorzej mi szlo
Gliwice4ever napisał/a:
ot;]Jak to tak nie obchodzi trenerow o trzymanie formy jego zespolu :/

o ile te zespoly by w ogole istatnialy, to wszystko jest na wariackich papierach, przypadkowi ludzie, przypadkowe wyniki :]

Gliwice4ever napisał/a:
Moge sie domyslec ze nie ma pieniedzy na sprzet, lub na placenia aby dzieciak uczestniczyc w jakis zajeciach.....

a nie slyszales ze giertych chce zlikwidowac czwarta godzine wf-u ktora i tak jest wirtualna na rzecz wychowania patriotycznego ? :| i jak tu mamy odnosic sukcesy w jakiejkolwiek dziedzinie sportu :/ ?
Cytuj
manexxl 
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 15:33     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Dawniej Trynek
Pamiętam, jak chodziłem do liceum w latach 1993-1997 co roku były organizowane lekkoatletyczne zawody międzyszkolne na stadionie Piasta na Okrzei.
Cóż to były za zawody. Startowałem w nich rok w rok z racji tego że w mojej szkole był niedobór osobników płci męskiej i jechali prawie wszyscy panowie :)
Ja zawsze biegałem na 400 metrów. Najlepszy wynik jaki udało mi się na tych zawodach osiągnąć było to 54 sekundy, i dodam że nigdy specjalnie biegów nie trenowałem i nie przygotowywałem się do tych zawodów. Ehh to był czasy. Ciekaw jestem czy dalej istnieje taka międzyszkolna spartakiada?
Profil
PW Email Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 17:45     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
manexxl napisał/a:
Pamiętam, jak chodziłem do liceum w latach 1993-1997 co roku były organizowane lekkoatletyczne zawody międzyszkolne na stadionie Piasta na Okrzei.
Cóż to były za zawody. Startowałem w nich rok w rok z racji tego że w mojej szkole był niedobór osobników płci męskiej i jechali prawie wszyscy panowie :)
Ja zawsze biegałem na 400 metrów. Najlepszy wynik jaki udało mi się na tych zawodach osiągnąć było to 54 sekundy, i dodam że nigdy specjalnie biegów nie trenowałem i nie przygotowywałem się do tych zawodów. Ehh to był czasy. Ciekaw jestem czy dalej istnieje taka międzyszkolna spartakiada?


54 na 400 bez przygotowania to jest bardzo dobrze. Ile miales lat gdy osiagnles ten wynik? W liceum mialem szczescie ze mialem takiego trenra ktory ufal mi i robilem tyle mil ile chcialem, bo mowil ze zawsze sam czlowiek wie na ile go stac na odpowiedni dzien. Na studiach.....to juz cos innego. Tam to juz nie zabawa, tam wchodza gre duzo pieniedzy, tam wydaje mi sie ze troche przetrenowalem sie, i czasami nawet 4 lata pozniej odczuwam skutki.
Profil
PW Cytuj
manexxl 
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 19:18     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Dawniej Trynek
Wynik ten zrobiłem w wieku 16 lat. Pewne przygotowanie kondycyjne miałem gdyż sumiennie uprawiałem karate. Tam też dużo się biegało. :)
Profil
PW Email Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 05:45     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
manexxl napisał/a:
Wynik ten zrobiłem w wieku 16 lat. Pewne przygotowanie kondycyjne miałem gdyż sumiennie uprawiałem karate. Tam też dużo się biegało. :)


54 w wieku 16 lat na 400 to jest bardzo dobrze. :ok: W wieku 16 to ja chyba biegalem 55 z groszami....ale dopiero pozniej sie rozluznielem. :cwaniak: Fajnie jak piszesz miales forme na bieganie 400 od karate. :D .....moze ja podpowiem to mojemu znajomemu ktory jest trenerem. :cool:
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 01:58     

manexxl napisał/a:
Ciekaw jestem czy dalej istnieje taka międzyszkolna spartakiada?

z tego co wiem to zawody na piescie odbywaja sie kilka razy do roku :] to jest jaka liga szkolna czy cos :] wiem, bo sam bralem udzial w tych zawodach :P

Gliwice4ever napisał/a:
Fajnie jak piszesz miales forme na bieganie 400 od karate. :D .....moze ja podpowiem to mojemu znajomemu ktory jest trenerem. :cool:

polaczenie kilku dysyplin nie jest takie zle, sam cos o tym wiem :P
Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 08:40     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
Bzyki napisał/a:
polaczenie kilku dysyplin nie jest takie zle, sam cos o tym wiem :P


tak zgadzam sie z tym, ja wiele razy plywalem zamiast biegalem gdy juz sie poprostu czulem zmeczony od biegania.
Profil
PW Cytuj
zajaFFka 
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 19:46     



Dołączyła: 10 Wrz 2006
Skąd: from @nother world
Bieganie... moja szkolna zmora... wole 4 godziny na macie odrobić niż cisnąć na jeden test Coopera do Parku Chrobrego :/ ale tak rekreacyjnie dla siebie czemu nie... tylko nic na siłę... Pozdrawiam :)
Profil
PW Email Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 19:46     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
lubię sobie pobiegać, pod warunkiem, że nikt mnie do tego nie przymusza...
jak już kiedyś powiedziałam- biegać razem z wiatrem, czuć go na twarzy- to jest to co tygryski lubią może nie najbardziej, ale bardzo :)
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 20:39     

Basiorek napisał/a:
lubię sobie pobiegać, pod warunkiem, że nikt mnie do tego nie przymusza...

a jak ktos cie goni ? :D
Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 23:23     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
zależy kto... :P
Profil
PW Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 09:36     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Ja także czasem sobie pobiegam......,ale sprintem.......do autobusu :D
Profil
PW Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 19:56     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
a to, to nawet częściej niż zawsze :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Gliwice4ever 
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 09:41     



Dołączył: 28 Maj 2006
Skąd: Chicago, Illinois
Basiorek napisał/a:
lubię sobie pobiegać, pod warunkiem, że nikt mnie do tego nie przymusza...:)


Tak, musze przyznac ze czasami bylem chory od biegania, ale nie mialem wyboru.......teraz to jest prawdziwy luxus. Kiedy mam czas i chec to wypad na 10 K, ze znajomym ze studiow.
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008