Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Nie Sty 07, 2007 12:59
Pierwsza liga w Gliwicach??Czemu nie!!
Autor Wiadomość
morgoth 
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:42     



Dołączył: 27 Wrz 2006
Skąd: Gce
Z tego co slyszalem to Krzyzanowski nie chce jeszcze wprowadzac piasta do orange ex! I wyniki potwierdzaja te slowa, sam jestem przeciw albowiem mamy mlode dobre zaplecze, ktore zostanie zaprzepaszczone wraz z awansem. dlaczego?albowiem 1st sezon w 1st lidze polega na utrzymaniu sie a to jest zwiazane z zakupem starszych doswiadczonych graczy, co zamknie droge mlodym pilkarza piasta.
Profil
PW Email Cytuj
CrazyZELL 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 20:29     



Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: ?abędy
Za wysokie progi !!
Ale usprawiedliwienie bardzo dobre ;)
Profil
PW Email Cytuj
Tomba 
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 11:01     


Dołączył: 27 Sty 2006
No bez przesady! 1 liga nie dla idiotów.
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 15:28     

Tomba napisał/a:
1 liga nie dla idiotów.

serio ? to co tam jeszcze gornik robi ? :D
Cytuj
Danielo 
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 20:35     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
naucz się pisać Bzyki Górnik to po pierwsze ! co masz do Górnika ? Piast nie ma przyszłości i taka jest prawda !
Profil
PW Email Cytuj
CrazyZELL 
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 18:03     



Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: ?abędy
Górnik jest 3 lata młodszy od Piasta. Górnik 1948, Piast 1945.

Tak dla konstrastu, dla niezorientowanych forumowiczow.

Osiagniecia:

Górnik Zabrze:
Mistrzostwo Polski - (14x) - 1957, 1959, 1961, 1962/63, 1963/64, 1964/65, 1965/66, 1966/67, 1970/71, 1971/72, 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1987/88
wicemistrzostwo Polski - (4x) - 1962, 1968/69, 1973/74, 1990/91
Puchar Polski - (6x) - 1964/65, 1967/68, 1968/69, 1969/70, 1970/71, 1971/72
finalista Pucharu Polski - (7x) - 1955/56, 1956/57, 1961/62, 1965/66, 1985/86, 1991/92, 2000/01
Superpuchar Polski - 1988
Puchar Ligi - 1978 (nieoficjalny)
finalista Pucharu Zdobywców Pucharów - 1969/70
1/4 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1967/68
1/4 finału Pucharu Zdobywców Pucharów - 1970/71
1/4 finału Pucharu Karla Rappana - 1966/67
MP juniorów U-19 - (2x) - 1967, 1989
MP juniorów U-17 - (2x) - 1992, 1996


Piast Gliwice:
finalista Pucharu Polski - (2x) - 1977/78, 1982/83
2. miejsce w II lidze - (4x) - 1962, 1975/76, 1976/77, 1980/81
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 18:06     

ojej to znowu ty :P

Danielo napisał/a:
co masz do Górnika ?

oj bardzo wiele mam :D duzo by pisac :)
Danielo napisał/a:
Piast nie ma przyszłości i taka jest prawda !

tak jak gornik :P cala polska pilka nie ma przyszlosci i to nie wazne czy to piast czy gornik, wszyscy sa daremni :dobani:
hmm a czemu wedlug ciebie piast nie ma przyszlosci ? a moze ma ? z tego co wiem to posiadaja o wiele wiekszy budzet niz gornik, inwestuja w stadion, posiadaja kilkanascie mlodziezowych grup pilkarskich, buduja druzyne na pierwsza lige, tak wyglada klub bez przyszlosci ? ;)

CrazyZELL, chcialbym tylko zauwazyc ze gornik najlepsze lata ma za soba i chyba sukcesy tak szybko nie wroca
natomiast piast jak na polskie warunki to klub bardzo dobrze zorganizowany i prowadzony z glowa (pominmy korupcje, bo tak wszedzie jest, nawet w gorniku), z roku na rok co raz silniejszy, najlepsze lata ma przed soba, chyba ze ktos cos zle zrobi i klub zaginie w odchlani ligi okregowej :]

dla scislosci, nie kibicuje ani piastowi ani gornikowi :] ja po prostu staram sie byc obiektywny ;)
Cytuj
Danielo 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 06:46     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Oj Bzyki masz duże pojęcie o piłce ;) szkoda asz mi ciebie:( , rozwiń temat Górnik i korupcje jestem ciekawy co na ten temat wiesz chyba tylko z tv haha , i na co te twoje napinki ? jak cię nie intersuje polski futbol to poco się tu wypowiadasz ?
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:09     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Danielo, prawda jest taka ze Górnik Piast grają tak ze aż zal patrzeć na taką piłkę nożna, juz wole patrzeć na forumowiczów grających na hali :P
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 12:10     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Dzisiaj jest meczyk i chyba nawet przejdę się pokibicować :hurra:

Piast u siebie podejmuje Podbeskidzie

g. 18:00, ul Okrzei
bilet 10 zł (Panie za darmo, przynajmniej tak było do tej pory)
Profil
PW Cytuj
Danielo 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 12:46     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Frohike a byłeś chociasz na jednym meczy w Zabrzu w tej rundzie ? Wiem że fajnie się patrzy LM na tv z piwkiem, jak dla mnie Górnik gra ładnie dla oka,chyba asz tal źle nie grają jak co mecz jest po 14tysięcy ludzi na Górniku? Jedna z największych widowni w polsce :]
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 14:31     

Danielo napisał/a:
Oj Bzyki masz duże pojęcie o piłce ;)

napewno wieksze od ciebie :D bo jak piszesz ze gornik gra ladnie dla oka to smiac mi sie chce :D niech awansuja do lm i bede mogl zobaczyc jak wygrywaja z barcelona albo manchesterem to moze wtedy sie do nich przekonam :]

frohike napisał/a:
aż zal patrzeć na taką piłkę nożna,

nic tylko sobie strzelic w leb i mozgiem pomalowac sciane :]

frohike napisał/a:
juz wole patrzeć na forumowiczów grających na hali :P

oj to ja juz nawet wole patrzec na polska reprezentacje :P

Danielo napisał/a:
rozwiń temat Górnik i korupcje jestem ciekawy co na ten temat wiesz chyba tylko z tv haha

no jakos nie mialem okazji brac udzialu w calym procederze kupowania meczy przez gornik wiec niestety albo stety wszystko wiem z mediow :] zatrzymanie prezesa gornika mi wystarcza zeby skojarzyc fakty ;)
a ty wiesz cos wiecej ? jesli tak to prokuratura juz cie sciga :D

Cytat:
jak cię nie intersuje polski futbol to poco się tu wypowiadasz ?

a gdzie ja to napisalem ? :P ja po prostu nie lubie polskiego futbolu a to juz zupelnie cos innego :]
Cytuj
Tomba 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 18:27     


Dołączył: 27 Sty 2006
Bzyki napisał/a:
no jakos nie mialem okazji brac udzialu w calym procederze kupowania meczy przez gornik wiec niestety albo stety wszystko wiem z mediow zatrzymanie prezesa gornika mi wystarcza zeby skojarzyc fakty
a ty wiesz cos wiecej ? jesli tak to prokuratura juz cie sciga


Były prezes nie został "zawinięty" za Górnika Zabrze tylko za swoją prace w Szczekowiance Jaworzno. Bzyki ze tak powiem g**** wiesz i ch*** widziałeś więc sie nie wypowiadaj na ten temat.

A co do pytania nurtujacego kilku uzytkownikow tego forum kto jest lepszy. :chytry:

Piast: 4,5 tys na derbach Śląska z Ruchem Chorzów

Górnik: ponad 20 tyś na meczu z Legią W. ( Górnik przegrywa 1-0)
około 17,5 tyś na meczu z Amiką W. (0-2)

W tym sezonie na stadion przy ulicy Roosevelta zostało nałożone ograniczenie do 9 tyś widzów. Lecz na meczu z Cracovia Kraków dzieki stowarzyszeniu i nowemu prezesowi na stadionie zasiadło 14 tyś sympatyków Górnika Z. Mecz zakończył sie wynikiem 5-1 dla zabrzańskiej drużyny.

h t t p;//w w w gornik.zabrze.net, p l/foto_gornik_cracovia_0607/index2.html

Rozwijając temat pragnę zaprosić wszystkich sympatyków Górnika Zabrze na mecz z GKSem BOT Bełchatów który odbędzie sie 14.X.2006 o godzinie 20:30 ( mecz przełożony z godziny 18. Ponieważ uznany jest za ciekawy i bedzie transmitowany przez CANAL+)
Bilet na mecz 10 zł. Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez Tomba Sob Paź 07, 2006 08:12, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
CrazyZELL 
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 20:01     



Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: ?abędy
Piast-Podbeskidzie 0:1

Jesli Pasta stac na porazke z takim klubem jakim jest Podbeskidzie, to faktycznie jest na fali! :D:D tyle, ze wynoszacej :D
Profil
PW Email Cytuj
Danielo 
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 06:59     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Oj Bzyki widzisz miałem racje wiesz tylko z Tv o prezesie Górnika, te przekręty robił wcześniej jak nie był prezesem Górnika ! widać jak się znasz haha LOL
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 18:12     

Tomba napisał/a:
A co do pytania nurtujacego kilku uzytkownikow tego forum kto jest lepszy. :chytry:

mnie np to nie nurtuje, juz to pisalem i piast i gornik jest daremny wiec nie wiem po co wam te porownania :]

Tomba napisał/a:
Były prezes nie został "zawinięty" za Górnika Zabrze tylko za swoją prace w Szczekowiance Jaworzno. Bzyki ze tak powiem g**** wiesz i ch*** widziałeś więc sie nie wypowiadaj na ten temat.

a ty wszystko oczywiscie wiesz :D czyli zaprzeczasz aby zajwisko korupcji wystepowalo w gorniku ? ;)
a jak kilka sezonow temu gornik dal ciala w pucharze polski z polonia tylko dlatego zeby sie utrzymac w lidze ? moze powiesz mi ze to bylo uczciwe zagranie puchar za punkty ? :]
cala polska pilka jest skazona korupcja i chyba tylko glupek by wierzyl ze kto kto kupowal w poprzednim klubie mecze to w nowym klubie tego nie robil :D
Cytuj
Danielo 
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 05:51     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Oj bzyku gówno wiesz o korupcji a się wypowiadasz z tv cos słyszałes i świecisz na forum .....
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 14:16     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
panowie, marudzicie...

fanatycy gornika, fanatycy piasta czy jakiegokolwiek inne klubu...waszego toku rozumowania chyba nigdy nie zrozumiem...coz...

a co do korupcji...zaczynajac od pzpnu ... konczac na zarzadach klubow sportowych i sedziach ...

nie ma co ukrywac...kolejki cudow sie zdazaja...czy ma to zwiazek z piastem czy gornikiem...

jedyne czego nei da sie ukryc to tego iz gornik jest jednym (o ile nie najbardziej) utytulowanym klubem w polsce...

ale pamietajcie raz na wozie raz pod wozem...

mozna by tu dyskutowac dlugo...ale polska pilka...nie stoi na wysokim poziomie i taka jest prawda...

dziekuje za chwile uwagi...
Profil
PW Email Cytuj
nisia 
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 19:20     



Dołączyła: 10 Sie 2006
Skąd: z sąsiedztwa
Niech choć trochę entuzjazmu kibiców udzieli się działaczom PZPN-u. Wtedy może będzie dobrze.
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 22:33     

p4cz3k napisał/a:
jedyne czego nei da sie ukryc to tego iz gornik jest jednym (o ile nie najbardziej) utytulowanym klubem w polsce...

jeszcze tylko ruch chorzow ma 14 tytulow mistrza polski :]
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008