Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 16:43
Studio tańca ISKRA
Autor Wiadomość
madzia14 
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 02:29   Studio tańca ISKRA  


Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: soŚniCaa ;]
Zdecydowanie odradzam !
Szatnie tam są pootwierane, wchodzić sobie może każdy :/
Kradną tam telefony, ubrania i różne inne cenne rzeczy :/
NIE POLECAM !!!!!!!!!!
Profil
PW Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 07:18     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
mam pare znajomych kolezanek które tam sie ucza i występujai one jak najbardziej polecaja ;]
Profil
PW Email Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 13:24     

mam iskrę we wdzięcznej pamieci, kiedyś chciałam schudnąć przed urlopem i biegalam tam codziennie po pracy, po 14 dniach schudłam 4 kg :ok:, bez stosowania żadnych diet, ot po prostu nie jadlam słodkości i tłustego, zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w dużym wyborze, m.in. takie ogólne, albo na brzuch, mięśnie, z gumami, stepami, było w czym wybierać, a panie instruktorki podchodziły z pełnym zrozumieniem do braku kondycji części ćwiczących, nie było żadnych takich : szybciej, mocniej, trzeba cierpieć, :kwasny: itp, sala nie za duża, ale z lustrem i dystrybutorem wody, bez klimatyzacji niestety, co jednak w te ciepłe dni miało paradoksalnie swoją zaletę, bo działał efekt sauny - bardziej się pociłyśmy i gubiłyśmy nasze kilogramy ;) , co do szatni to były takie szafki na kluczyk, a w czasie ćwiczeń pani z recepcji miała bezpośredni widok na wejście do niej, więc raczej były małe szanse, żeby ktoś przypadkowy wszedł, żeby się poczęstować cudzą własnośćią
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 13:28     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Chodzilem do Iskry na kurs tanca..tak dla zabawy...
hym...salka mala ale mam dobre wspomnienia :)
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 00:16     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Z Iskrą mam miłe wspomnienia . W sumie zaczynałem tańczyć tam z 4 razy (pierwszy raz jeszcze chyba w wieku 12lat ? - wtedy to na sośnicy prowadzili zajęcia w podstawówce). Ostatnio dostałem się do grupy sportowej tańca towarzyskiego co było moim małym marzeniem, ale zrezygnowałem z powodów nauki i aby pewnej osobie nierobić przykrości. Czy żałuję czy nie ... nieważne. Mile wspominam Panią Olę (albo jak kto woli Olę ;) ) , która w mój rozwój wkładała dużo pracy i sił... ale dla niej taniec to pasja ... serio ! Na treningach patrzę w jej oczach i kiedy tańczy to cała aż promienieje !! Co do ekhm... naszego Pana " Zatańcz z Gwiazdami" to mu odbiło .... poprostu odbiło, dla niego taniec to Kasa przez duże K ! Na jedym z treningów powaliły mnie jego słowa : Jesteście w grupie sportowej, zrobimy z was naprawdę dobre pary - macie treningi 5 razy w tygodniu więc damy wam szkołę, ale musicie pokazać że naprawdę chcecie się rozwijać. Ten rozwój zapewnią wam trenerzy których będziemy zapraszać. 50 złotych / para/ godzina. Jeżeli nie będziecie z nimi trenować to nie będziemy dawać w was większych sił bo pokażecie tylko że wam niezależy :o .... Z Olą to nawet możnabyło się dogadać aby odpracować treningi roznosząc ulotki ! Ale on swoje :/ A plakaty... ? tylko on na nich jest :/ o Oli nie ma nawet słowa ...

Iskra 1/2 tak - Iskra Oli TAK, Iskra Michała NIE
Profil
PW Email Cytuj
madzia14 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 00:37     


Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: soŚniCaa ;]
Cytat:
co do szatni to były takie szafki na kluczyk, a w czasie ćwiczeń pani z recepcji miała bezpośredni widok na wejście do niej, więc raczej były małe szanse, żeby ktoś przypadkowy wszedł, żeby się poczęstować cudzą własnośćią

szatnie zostały zrobione na kluczyk, ponieważ ukradli mi z szatni ( jeszcze tej otwartej dlka wszystkich ;/ ) telefon i moja mama zrobiła tam haje.. a dodam, że oprócz mnie w tym samym czasie ukradli jeszcze jednej dziewczynie telefon :/
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 06:43     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
zgodnie z regulaminem to Iskra nie odpowiada za rzeczy zostawione w szatni ,a z drugiej strony moglas zostwic takie rzeczy jak portfel czy komorke w recepcji.
Profil
PW Email Cytuj
madzia14 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 13:13     


Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: soŚniCaa ;]
Cytat:
a z drugiej strony moglas zostwic takie rzeczy jak portfel czy komorke w recepcji.

na pierwszym spotkaniu powiedzieli nam że WSZYSTKIE rzeczy mamy schować do plecaków i wsadzić do szatni.. i właśnie tak zrobiłam.. ;/
Profil
PW Cytuj
kiju 
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 19:57     


Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: gliwice
;)
Ostatnio zmieniony przez kiju Sro Lis 08, 2006 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 12:30     

Mojej szwagierki córka tam chodzi od 2-ch lat i bardzo sobie chwali :D :D :D :D :D :D
Cytuj
asik 
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 12:38     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
chodziłam do Iskry do Oli i byłam bardzo zadowolona :)
a faktycznie plusem jest to że są na rynku a minusem obskórne wejście..
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 19:09     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Mam zamiar sie zapisać na taniec nowoczesny. Powiecie mi moze jak tam wygladaja zajecia :?: :D
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 20:58     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
DAGFEN a masz zamiar przetańczyć cały JGM z dziewczynami ? :D
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 06:47     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Mariusz napisał/a:
DAGFEN a masz zamiar przetańczyć cały JGM z dziewczynami ?

MOze :) Wszystko sie zobaczy w swoim czasie :D
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 18:48     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
DAGFEN, są dwa razy w tygodniu i trwaja godzinke.Przez poł godziny" naciaganie" i inne cwiczenia,a nastepne poł godziny przypomnienie dotychczas poznanych krokow układu i uczenie sie nowych........W grudniu będą ponoc eliminacje......., bedą wybierac najlepsze osoby do zespołu......
Jesli chcesz wiecej informacji to słuze pomocą
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 20:12     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Dorothea napisał/a:
DAGFEN, są dwa razy w tygodniu i trwaja godzinke.Przez poł godziny" naciaganie" i inne cwiczenia,a nastepne poł godziny przypomnienie dotychczas poznanych krokow układu i uczenie sie nowych........W grudniu będą ponoc eliminacje......., bedą wybierac najlepsze osoby do zespołu......
Jesli chcesz wiecej informacji to słuze pomocą

I to jest odpowiedz na ktora czekałem :) Dzieki wielkie. Coz zostaje mi sie chyba po prostu tam wybrać :)

PS. :przestraszony:
Aha i jeszcze jedno :P Zajecia sa z dziewczynami razem czy osobno :P I czy dla nowych jest na poczatek jaka taryfa zapoznawcza :P
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 08:39     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
DAGFEN napisał/a:
Zajecia sa z dziewczynami razem czy osobno I czy dla nowych jest na poczatek jaka taryfa zapoznawcza



w grupie sa i dziewczyny i chłopaki :hyhy: , natomiast nie wiem jak to jest z nowymi, moge sie dowiedziec.Zajecia trwają juz od 15 wrzesnia
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 13:38     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Dorothea napisał/a:
w grupie sa i dziewczyny i chłopaki , natomiast nie wiem jak to jest z nowymi, moge sie dowiedziec.Zajecia trwają juz od 15 wrzesnia

W srode sie wybieram :) Mam chyba ostatnie pytanie :) Jaki stroj ? Co wziasc ze soba ? :) Wielkie dzieki Dorota :super:
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 13:44     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
DAGFEN, adidasy , spodnie z dresu, chyba ze wolisz spodenki i bluzka.Tak aby bylo wygodnie.
I jeszcze jedno lepiej sobie wykupic szafke zamykana na kluczyk bo mozesz zostac okradziony.Tak sie stalo na drugich zajeciach, bardzo niemile i przykre uczucie.......

DAGFEN napisał/a:
Wielkie dzieki Dorota


nie ma za co :D
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 13:47     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Dorothea, jakas Ty obeznana :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008