Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 16:43
Stacja Paliw BP
Autor Wiadomość
Tonio 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 15:45   Stacja Paliw BP  



Dołączył: 02 Lis 2005
NOrmalnie nie posiadam sie ze szczescia ze wreszcie moge napisac ten post i podeprzec go nie tylko moja opinia... Przypadkowo znalazlem w necie ciekawa stronke z wypowiedziami ludzi... przytocze jedna z nich :

"Coś mi się wydaje, że BP już nie długo będzie szczyciło się mianem jednej z najlepszych stacji paliw w Polsce!!! a to dlaczego?? bo kur** wyszło szydło z worka i wszyscy już wiedzą, czego tam dolewacie do tego waszego cudownego paliwa!!! tak tak....kur** o rozpuszczalnik mi chodzi!!! i nie próbujcie się nam tu wykręcać bo są na to niezbite dowody!!!(badanie spalin w aucie znajomego, po któym wykryto rozpuszczalnik)!!! mam nadzieję, że już niedługo zlikwidują tą stację!!! SKANDAL!!!"

Ja tam juz dawno nie tankuje bo i w Tico taty i w moim maluszku odczuwalo sie nizsza jakosc paliwa niz gdzieindziej...

A dla zainteresowanych h t t p;//moto.biznes-polska, p l/go/267__wybrane_opinie_o_sieci_stacji.html]link , wystarczy klikanac na BP, na gorze wybrac negatywne i lokalizacje GLIWICE i praktycznie wszystkie negatywy sa o tej jednej stacji
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 15:49     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Tonio, super ,ze poruszyłes ten temat, pojecia o tym nie miałam :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 16:12     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Konkurencja lubi siać takie ploty ... i nie zdziwiłbym się gdyby to zrobili ludzie z Sheela, czy PKN Orlen.
Swoją drogą powołując się na jakieś badania trzeba napisać: kto je przeprowadził, co wykryto, w jakich ilościach, itp.
Poza tym z tego co widzę to dużo ludzi marudzi na obsługę ;) To już kwestia do rozwiązania dla kierownika stacji.
A odemnie ... ja tankuje w dwóch miejscach paliwko. Na BP na Dąbrowskiego i na BP na Rybnickiej i muszę przyznać, że zawsze była miła obsługa i autko zawsze paliło tak jak powinno: czy to do BMW (98oktanowa) czy do Clio (95oktanowa). Ja z BP nigdy nie zrezygnuję dopóki nie zobacze wiargodnego badania jakości ;)


Czytam te hasła na temat stacji na Dąbrowskiego i muszę przyznać, że to wygląda na prowokację. 3 wpisy prawie po rząd ? Ot tak nagle ?
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 16:44     



Dołączył: 02 Lis 2005
Ja tam od dawna mowilem ze tam jest kiszka... do Cordoby 45l baku(przy czym rezerwa dopiero sie zapalila) a weszlo jakos dziwnie 51!! ale wujaszek nie wziol rachunku..., poza tym w maluszku tylko po benzynie z tamtej stacji zawory klepaly na maxa, a tico mialo spalanie 2l wieksze niz zawsze i nierowno chodzilo... a co do ogolnego image stacji to nie narzekam, ale paliwo z tamtad tylko ewentualnie do kosiarki naleje :] a co do wpisow pod rzad... coz sa tez starsze :]... ale gaz maja niezly :]
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 17:36     

Ja tankuje na tej stacji od 5 lat i nie mam żadnych uwag co do jakości paliwa,no czasem do obslugi mam,ale to sporadycznie...
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 20:19     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ja również nie polecam tej stacji
już od dawna tankuję na stacjach BP i często tankowałam własnie na Dąbrowskiego, mąż jednak zauważył że jakość paliwa z tej stacji w poróznaniu np do spacji BP w Zabrzu jest o wiele gorsza i teraz tankuję tylko w Zabrzu.
Profil
PW Email Cytuj
Everlast 
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 18:48     



Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Zabrze
kisia ale ja cię w Zabrzu nie widzę ani twojej furki ;) a tak powaznie to na BP którą opisujecie jest tak daremna obsługa ze szok.
Profil
PW www Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 20:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Everlast, ojejku jak dawno Cię nie było, fajnie że o nas nie zapomniałeś :)
Everlast napisał/a:
ja cię w Zabrzu nie widzę ani twojej furki

ja mówiłam o tej pierwszej stacji BP po lewej str. jadąc od Gliwic, za wiaduktem kolejowym :)
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 20:57     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
A najlepsza stacja to jaka? Widze ze kazdy narzeka a slowem sie nie wspomnie na jakiej stacji dobrze sie tankuje i milo cie obsluza??
Profil
PW Email www Cytuj
wonski 
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 17:59     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Ja na tej stacji NIE tankuje juz od kilku lat. A wszystko dlatego, ze pewnej pieknej letniej soboty, moj ojciec po zatankowaniu tam samochodu(prawie full tank) i zrobieniu ok 70 km po G-cach silnik zdechl :zdziwko: Na szczescie bylo to prawie pod domem i z gorki :D Po wstepnych ogledzinach(moich :rotfl: , ojca :rotfl: i mechanika, takiego madrzejszego) doszlismy do wiosku ze moze paliwo wiec utoczylem z samochodu jakies 20 litrow paliwa, ktore nawet nie smakowalo jak paliwo :P zatankowaniu 98 z innej stacji + jakies dodataki do paliwa(profilaktycznie) + denaturat(tak dla pewnosci) i przejechaniu kilkudziesieciu km silnik zaczal dzialac jak powinien(i dziala do dzis bez problemow) Przez ten jeden przykry incydent juz tam nie tankujemy. Jedyne po co tam teraz jezdze to odkurzyc auto(bo najblizej tam mam) i w pasterke tam chodze(bo jedyne otwarte w poblizu z alkoholem) :D
I to nie tylko ja sie tak tam przejechalem bo paru znajomych rowniez.

A jesli chodzi o najlepsza stacje to nie wiem :P ale ja tankuje przy minimalu(to jest chyba 123 o ile sie nie myle czy cos takiego :niepewny: ) no i poki co to bez ZADNYCH problemow. A obsluga to nie wiem bo tam jest samoobsluga, jedyne to gaz jest nie samoobsluga ale to mnie nie dotyczy :D Tylko ta mila pani w kasie jak macha moja karta przez ten czytnik to caly sie poce :kwasny: :P Aha i CHYBA jest tam najtansze paliwo w G-cach lecz moge sie mylic. A zreszta pokazcie mi w Polsce gdzie nie dolewaja jakiegos dziadostwa do paliwa. Wszedzie daja, tylko czasami sie za duzo wleje i potem sie dzieja takie akcje
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 19:12     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
i co pewnie pracownicy chrzcza to paliwo??:) hehehehe... stacje benzynowe, ktore dzialaja na zasadzie franchisingu a taka niewatpliwie sa stacje bp, shell itd. itd. nie maja dostepu do paliwa, paliwo jest przywozone przez cysterne, kierowca cysterny przetacza paliwo do podziemnych zbiornikow w obecnosci pracownika stacji...i na tym sie konczy kontakt obslugi stacji z tym paliwem. tankowalem na tej stacji ladnych pare lat i teraz tez czasem mi sie zdarzy i nigdy nie odczulem roznicy...a moze ja trafiam na te w porzadku paliwo:P??:)
Profil
PW Email Cytuj
magusia24 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 10:14     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Ja tez od kilku lat tankuje na stacji Bp i nigdy nie mialam problemow z samochodem :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008