Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Nie Sty 07, 2007 12:59
Mundial 2006
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 09:33     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
wiesz, moze to chore i glupie, ale jesli faktycznie sprowokowal go az tak bardzo, ze czlowiek o dosc duzym ograniu i doswiadczeniu na boisku zareagowal w ten sposob...i liczyl sie z tym ze otrzyma czerwona kartke...to przeciez mogl go juz weliminowac z zawodow ?

wiem dosc kontrowersyjne...ale tak wlasnie pomyslalem
Profil
PW Email
atena 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 09:45     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Oczywiscie, za kazda taka sytuacja stoja argumenty po obu stronach... Ale slowem nie zniszczysz czlowiekowi zdrowia ( a Zidane nie mogl przeciez przewidziec konsekwencji swojego ataku, ba! pewnie w ogole nie bral ich pod uwage!) A znajac z mediow jego temperament to nie pierwszy, i pewnie nie ostatni taki incydent w jego wykonaniu... :/
Przeczytalam dzisiaj na WP, ze przeprosil za swoje zachowanie i przyznal, ze zostal sprowokowany przez obrazliwe uwagi pod adresem siostry i matki... Ja nie usprawiedliwiam Wlocha, ale uwazam, ze powinien to zignorowac.
Profil
PW
p4cz3k 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 10:00     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
wiesz, czasem ciezko zignorowac cos takiego, czasem gdy cie ktos na boisku kopnie/szturchnie powie cos co ci nie odpowiada masz ochote zapolowac na niego...roznie to czasem wychodzi...

co do zidana...z tego co mi wiadomo raczej byl spookjny na boisku :) grajac w realu dostal 2 czerwone kartki w 4 sezonach w juve nie wiem nie chce mi sie szukac :) ... w rep chyba rowniez 2 albo 3 czerwone...takim dorobkiem moze sie wykazac wiekszosc pilkarzy :=]

kiedys popisywal sie cantona teraz zidane na zakonczenie pokazal...ech ci francuzi :=]

i nie chodzi mi teraz ze bronie zidana...jedynie chodzi mi o to ... ze czasem naprawde ciezko jest pohamowac nerwy ... i powstrzymac sie ... z komentarzy na roznego rdz portalach podobal mi sie jeden "mogl poczekac na gwizdek i wowczas szukac sprawiedliwosci "

a co do tego co piszesz ze nie mogl przewidziec konsekwencji tego udezenia ... hmmm nalezy sie liczyc z tym ryzykiem wychodzac na boisko...nawet bez ingerencji osoby 3 mozna sobie cos polamac itd etc :=]

pilka nozna zbliza ludzi :=] co widac...glowa i klatka piersiowa byly bardzo blisko siebie :=]



tak bym dostac nie chcial :=] wspomniany wyzej Cantona
Profil
PW Email
jasiu101 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 10:02     


Dołączył: 19 Lis 2005
Skąd: Gliwice
atena napisał/a:
i pewnie nie ostatni taki incydent w jego wykonaniu...
ostatni bo zakonczyl kariere pilkarska ;)
Profil
PW Email
atena 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 10:12     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
jasiu101 napisał/a:
ostatni bo zakonczyl kariere pilkarska

Ale przeciez nie jest to rownoznaczne z tym, ze juz nigdy nie wejdzie na boisko! ;)
Profil
PW
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 12:05     

atena napisał/a:
Ale przeciez nie jest to rownoznaczne z tym, ze juz nigdy nie wejdzie na boisko! ;)

tak, w lidze amatorow bedzie kazdemu z byka dawal :D

kobi 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 12:08     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Cytat:
tak, w lidze amatorow bedzie kazdemu z byka dawal :D

Zorganizują jeszcze mecz pożegnalny Zidana, w trakcie którego będzie mógł każdego potraktować po 2x z baśki :D
Profil
PW Email
atena 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 13:44     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
tak, w lidze amatorow bedzie kazdemu z byka dawal

A ty mu za to postaw pomnik! :zdegustowany:
kobi napisał/a:
Zorganizują jeszcze mecz pożegnalny Zidana, w trakcie którego będzie mógł każdego potraktować po 2x z baśki

"W glowie woda,
jaka szkoda, ze w tej glowie nie ma nic" :dobani:
Profil
PW
Yeti 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 19:52     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
atena napisał/a:
Popierasz taki atak za slowo?

A ja powiem tak: nie akceptuję ale rozumiem! :]
Oczywiście, że nie popieram! Ale...

Nie wiem, czy ta dyskusja o Zidane nie staje się offtopikowaniem, ale dopóki nikt nie krzyczy, to chciałbym zadać trzy pytania, wyłącznie tak pod rozwagę:

1) Czy gdyby Zidane chciał fizycznie skrzywdzić tego klienta, to czy celowałby w jego klatkę piersiową?... czy raczej albo wyżej, albo niżej?

2) Czy nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że rzeczywiście ten atak był taki silny, a upadek Włocha ani trochę teatralny?... przecież to trenowali!

3) Forumowi mężczyźni!... Czy jest wśród Was ktoś taki, od kogo nie dostałbym w mordę, bez względu na to, jakimi słowami obrażałbym jego matkę, jego ukochaną albo siostrę?... zwłaszcza, gdybym to zrobił w skrajnie krytycznej sytuacji?...

ps.: całe szczęście, że rusza Liga Światowa! W siatkówce nie ma takich dylematów! ;)
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 20:46     


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Cytat:
3) Forumowi mężczyźni!... Czy jest wśród Was ktoś taki, od kogo nie dostałbym w mordę, bez względu na to, jakimi słowami obrażałbym jego matkę, jego ukochaną albo siostrę?... zwłaszcza, gdybym to zrobił w skrajnie krytycznej sytuacji?...


Ach ta męska duma czasem bywa zgubna..znam trochę takich facetów co za byle zaczepkę rzucali się do bicia, ale ja to jestem w stanie zrozumieć- w końcu faceci :)
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:04     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
zidane okazał się frajerem, wszystko przemyslał i teraz stara sie dorobic ideologie do swego zachowania. To nie szkółka niedzielna, a sędzia nie będzie pytał -"Marco co takiego brzydkiego powiedziałeś do Zizu?". Zidan sfaulował i dostał czerwoną zasłużenie, bez dwóch zdań. To są dorośli faceci, na boisku ludzie mówią różne rzeczy, byle wyprowadzi przeciwnika z równowagi. Zidane dał się sprowokowa, podjął decyzję, dał "z barbary" i w konsekwencji wyleciał. Obraził się potem na cały świat i dwie ameryki. A po dwóch dniach przemyślał i wymyślił wersję, po której niektórzy widzę uważają go za bohatera narodowego. Mógł poruszyc to po meczu na konferencji prasowej, bądż przekaza informacje do Fifa, alby to zbadała. Teraz niech się przyzna po męsku, ze mu nerwy puściły i poszarżował, a nie wybiela się jak pierdoła. :dobani:
Ostatnio zmieniony przez madziar Czw Lip 13, 2006 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Bizon 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:05     



Dołączył: 24 Cze 2006
Skąd: Gliwice
nie pierwszy i nie ostatni pilkarz taki wybryk bedzie mial na swoim koncie, ale skoro zostala obrazona jego rodzina to na jego miejscu zrobilbym podobnie i wcale nie chodzi tu o dume tylko o zasady ktorych nie powinno sie lamac :)
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:18     


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Przynajmnej ten cały Włoch nie będzie już nikogo wyzywać :) Że tak powiem, dobrze mu tak :P
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:20     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
tuchałowa napisał/a:
Przynajmnej ten cały Włoch nie będzie już nikogo wyzywać


tuchałowa, ty w to wierzysz?? :P

Zapytaj chłopaków :)
Profil
PW Email
Bot 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:25     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
tuchałowa napisał/a:
ta męska duma czasem bywa zgubna

to testosteron nie duma ;)

tuchałowa napisał/a:
ten cały Włoch nie będzie już nikogo wyzywać

No co ty... Materazzi to frajer takiemu raz z byczka nie wystarczy :P
Profil
PW Email
atena 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:29     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Wiecie co?
Ja pracuje z taka mlodzieza (srodowisko patologii spolecznych), od ktorej wiele razy uslyszalam obrazliwe epitety pod moim (i nie tylko) adresem, a ktore nawet by mi przez usta nie przeszly! Wyobrazacie sobie, zebym -jako nauczycielka-nie zapanowala nad swoimi nerwami i zaatakowala za to ktoregos fizycznie? A przeciez tez obrazal mnie i moja rodzine, wiec warunki stresogenne porownywalne! Otrzymalabym wyrok sadowy i dozywotni zakaz wykonywania zawodu! Nikt by nie pytal, co takiego powiedzial mi uczen... Od ludzi doroslych wyamaga sie doroslego zachowania! (notabene ZAWSZE reaguje poprzez ignorancje i osiagam...100%skutecznosci ;) ).
Profil
PW
Bizon 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:35     



Dołączył: 24 Cze 2006
Skąd: Gliwice
atena ale mundial to nie szkola tylko sport i do tego jeszcze graja o najwyzsze trofeum wiec tam nerwy puszczaja znacznie szybciej niz w szkole, pozatym pilkarzom przewaznie udaje sie uniknac wiekszych kar niz czerwona kartka :)
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:38     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Bizon, atena ma bardzo dużo racji. Uważam że rozwiązania siłowe to zadne rozwiązania, świadczą o bezsilności i braku argumentów :)
Profil
PW Email
Bizon 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:42     



Dołączył: 24 Cze 2006
Skąd: Gliwice
na cwaniactwo nie znalezli jeszcze lekarstwa wiec mysle ze nadal beda tego typu zaczepki i co za tym idzie czerwone kartki :)
Profil
PW Email
atena 
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:43     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Bizon napisał/a:
ale mundial to nie szkola tylko sport

A w sporcie nie uzywa sie mozgu? ;)
Profil
PW
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008