Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pon Sty 28, 2008 01:17
Wesele- ale gdzie?
Autor Wiadomość
aniula 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:00   Wesele- ale gdzie?  


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Witam, planujemy z chłopakiem ślub no i zaczely sie poszukiwania jakiegos lokalu na wesele. Moze znacie jakies lokale, gdzie jest dobre jedzenie i w miare niedrogo.
Dodam ze najlepsze by byly jakies lokale, gdzie moznaby bylo wynajac pokoje od razu, bo bedziemy mieli gosci przyjeznych ( no i zeby cena noclegu byla przystepna).
Z gory dziekuje za wszelkie informacje:)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:04     

aniula napisał/a:
planujemy z chłopakiem ślub no i zaczely sie poszukiwania jakiegos lokalu na wesele.



nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować...to moje luźne podpowiedzi...
Cytuj
aniula 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:08     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
No wiadomo kasy szkoda, zwlaszcza ze jej brak, dlatego nie robimy az tak wielkiego wesela, no ale wiadomo taka okazja jest tylko raz w zyciu i chcemy ja swietowac z nablizszymi.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:10     

aniula napisał/a:
dlatego nie robimy az tak wielkiego wesela,



masz rację nie więcej niż 150-200 osób,to rzeczywiście bardzo skromnie... ;) ;) ;) ;) ;)
Cytuj
aniula 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:17     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
wiesz marzy mi sie takie duze wesele, no ale poki co to robimy na 50-60 osob :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:22     

aniula napisał/a:
no ale poki co to robimy na 50-60 osob




hahahahahahah to się nic nie martw i zaproś gości za tydzień do Starego Browaru na II Forumowe Urodzinki,a będziesz miala niezapomniane wrażenia,naprawdę nasi forumowicze bawią się cudownie i każdy za siebie placi,top jest najważniejsze.....zapraszam...nawet jeśli wesela jeszcze nie będzie... :D :D :D :D
Cytuj
aniula 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:36     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dziekuje bardzo za zaproszenie jesli mi tylko czas na to pozwoli to bardzo chetnie skorzystam z zaproszenia :) a kiedy dokladnie sa te Urodzinki?
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 18:40     

aniula napisał/a:
a kiedy dokladnie sa te Urodzinki?



27.05.06 godz.19...i już się bawimy,przyjdż ze swoim przyszłym mężem...zapraszam...
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 20:21     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Ja robilem u holendra jednak tam 30 osob max

jesli chodzi o urodzinki to h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2331]II Urodziny Forum
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 20:56     

Frycek napisał/a:
Ja robilem u holendra jednak tam 30 osob max



Frycku bez urazy oczywiście,ale w pewnych rejonach kraju wesele na 30 osób to jak wieksza prywatka lub uroczystość urodzinowa...
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 21:23     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
ja robilam na 110:)))

heh....

ale pod granica Ukrainska:)) wiec calkowicie nie te rejony:)))

ale fanie bylo i zabawa przednia
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 21:28     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Bylam na waselu w Slawiecicach ( jesli sie nie myle)...i musze przyznac, ze restauracja extra.

Trzy niewielkie sale ( dostosowane do ilosci gosci), obsluga mila ( wtedy to byli tylko kelnerzy :hyhy: ).
Najbardziej spodobalo mi sie to, ze kazda sala miala wystroj na inny kolor ( zolty, pomarancz i blekit)
Jedzenie wysmienite...obok sliczny park do robienia zdjec i duzy parking
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 21:33     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Znam wiele miejsc na wesela, bo na wielu takich imprezach byłem, także spokojnie moge kilka takich weselnych placówek polecić.
W Brzezince jest restauracja hotel ze stawem obok tylko cenowo nie wiem jak wychodzi. O nazwe lokalu narazie nie pytaj, przejade sie na rowerze to sprawdze.
Pyskowice jak się dojeżdża od strony Toszeckiej do końca drogi ma takie duże skrzyżowanie potem skręca się w lewo i jedzie jeszcze kawałek prosto. Tam na rogu po lewej stronie jest Restauracja i chyba też hotel. Bardzo ładnie urządzają wesela i jedzenie też pyszne. Polecam. Tutaj nazwy nie pamiętam.
Hotel. restauracja przy małych pławniowicach. Nazwa Mewa, albo Albatros. Okolica bardzo ładna i przy dobrej pogodzie naprawde miło spędza się tam czas. Bardzo blisko od lokalu jest woda, w zasadzie prawie pod drzwiami budynku :) To jest dobre miejsce na małe wesele i jest też gdzie umieścić gości na nocleg.
W Toszku w zameczku można organizować wesela, tylko nie wiem jak tam jest z noclegami. Są dwie sale: na małe i duże imprezy.
Kolejny lokal jak się jedzie na ulice Chorzowską, koło salonu FORD`a znajduje sie hotel z restauracją "Mikulski".
W Spichlerzu też robią (ul Wiejska, koło os. Waryńskiego) i w Puszcie na ulicy Kozielskiej też koło Waryńskiego. Ale na tych dwóch nie wiem jak z jakością.
Jak coś sobie jeszcze przypomne to dam znać.
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 22:27     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Harcerka napisał/a:
ale pod granica Ukrainska:)) wiec calkowicie nie te rejony:)))

ale fanie bylo i zabawa przednia

tamte wesela najbardziej mi sie podobały niz te bardziej na zachód :P i najlepsze sa wiejskie ;]
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 22:38     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
a ja polecam resteurację w Rudnie u Karola. Jedzienie bardzo dobre, sala fajna, można też jak jest ciepło posiedzieć na zewnątrz i są pokoje do wynajęcia.

a drugie miejsce to Rejtan w sam raz na małe wesele;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 22:53     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
asik, właśnie też mi się ta z Rudna przypomniała. Fajna miejscówka nie tylko na wesela :D Często tam na bilarda jeździłem z ekipą.
Profil
PW Email www Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 00:59     

hmm w knurowie jest fajny lokal, ale nie pamietam jak sie nazywa, to jest kolo tego kompieliska :P
bardzo mi sie tam podobalo, dobre jedzienie, nocleg tez jest :] tylko nie wiem jak z cenami :|
Cytuj
aniula 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 08:34     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
dziekuje bardzo za pomoc, napewno przejade sie do tych lokali i popytam.
Jak Wam sie jeszcze jakies lokale przypomna to piszcie smialo :)
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 08:37     

No ja tez planuje swoje wesele.. i wiem ze to nie jest latwa sprawa.. jesli jeszcze dochodzi o tego malo czasu.. Napisalas strasznie ogolnikowo czego wymagasz.. wiec moze napisz ile chcialabys przeznaczyc pieniedzy za osobe.. i ile za nocleg wtedy bedzie nam latwiej.. bo wybiorczo potraktujemy oferty.. i postaramy c sie pomoc.. bynajmniej ja:)
Cytuj
aniula 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 08:55     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Monique napisał/a:
No ja tez planuje swoje wesele.. i wiem ze to nie jest latwa sprawa.. jesli jeszcze dochodzi o tego malo czasu.. Napisalas strasznie ogolnikowo czego wymagasz.. wiec moze napisz ile chcialabys przeznaczyc pieniedzy za osobe.. i ile za nocleg wtedy bedzie nam latwiej.. bo wybiorczo potraktujemy oferty.. i postaramy c sie pomoc.. bynajmniej ja:)



Na osobe to chcielibysmy przeznaczyc 100-130 zł. Nocleg jakby byl w granicach 50-60 z to by bylo rewelacyjnie. Bylismy juz wlasnie w Mikulskim i wydaje sie tam byc bardzo fajnie, zwlaszcza ze noclegi dla gosci wynosza 50 zł a dla nowozencow jest apartament gratis. Tylko dodatkowo za osobe wychodzi 180 zł, wiec to troszke duzo. W cenie w sumie jest wszytko i napoje i ciasta i kupe jedzenia, tylko alkohol trzeba doliczyc.
Bylam tez w Plawniowicach w hotelu Laguna, tam ceny wahaja sie od 12 do 160 zł za osobe, tylko tu dodatkowo trzeba doliczyc napoje, ciasta i alkohol a i pokoje ponizej 120 nie schodza;/

Slyszalam ze w Gliwicach jest jakis internat gdzie mozna wynajmowac pokoje, nie orientujecie sie moze gdzie ten internat jest i ile kosztuje wynajecie pokoju?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008