Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pon Sty 28, 2008 01:17
Wesele- ale gdzie?
Autor Wiadomość
Deszcz 
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:06     



Dołączył: 24 Lis 2008
Ja wyciąłbym z tej listy Restaurację Gościnna przy ul. Rybnickiej. Lokalizacja kiepska, ze względu na bliskość ulicy, a sam lokal nie prezentuje niczego na wysokim poziomie ;) To oczywiście tylko moja opinia
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:32     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
MajkeL napisał/a:
kk napisał/a:
Restauracja Weselna Gliwice ( h t t p;//sala.nawesele.net/ )

Co do tej ostatniej mam pytanie - co to jest i gdzie to jest

Obok ul. Kozielskiej i ul. Plebiscytowej

na stronie jest napisane, że " biuro znajduje się w biurowcu przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach"
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:49     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kk napisał/a:
Gospoda pod Wiązem, ul. Dolnej Wsi

mnie tam sie podoba, dobre jedzenie i nie tak drogo
Profil
PW Email Cytuj
Kolinka 
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 14:01     


Dołączyła: 28 Gru 2009
emilka24 napisał/a:
smooth napisał/a:
Moja siostra miala wesele 8 lat temu w ?ABęDZIU... i powiem że szczerze polecam ten lokal :) tylko nie wiem czy sie przez te lata tam cos zmienilo czy nie...

tak czy siak impreza byla wypasna...


Tak pamietam te czasy,pracowal tam fajny kucharz,gotowal super.Wiem ze juz tam nie pracuje ale wiem ze mozna go znalesc w w w hotelzagiel, p l jak szukacie sali na wesele to polecam tam jest superowo.
Kuchnia pyszna .


Dzwoniłam tam do żagla same babki tam robią.
Profil
PW Email Cytuj
Ilonka 
  Wysłany: Sro Sty 06, 2010 21:31     



Imię: Ilona
Dołączyła: 05 Lut 2005
Skąd: Wysoka (kolo Rynku)
Czy ktos moze wie, gdzie mozna znalezc nowoczesna sale na wesele? :) Najlepiej Gliwice, ale moga byc tez okolice. Chodzi mi o nowoczesne wnetrze - aby nie bylo stylizowane na retro, czy tez gospode. Bylabym wdzieczna za pomoc :super:
Profil
PW Email www Cytuj
Wojciech_u 
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 13:47     


Dołączył: 09 Mar 2010
Świetna klimatyzowana sala/restauracja ABBAS w Pyskowicach, ul. sikorskiego chyba!
Jedzenie pyszne, ceny bardzo konkurencyjne! terminy pewnie jak wszędzie, mieliśmy tam wesele z żoną! podziękowania dla Pani Reginy z bardzo dobrą organizację imprezy!:)


Pozdrawiam Wojtuś:)

[ Komentarz dodany przez: khaman: Wto Mar 09, 2010 14:40 ]
Nie dubluj swoich wpisów zwłaszcza te, które juz podpadają pod Reklame.
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Mar 09, 2010 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 13:51     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wojciech_u, napisal
Cytat:
Świetna klimatyzowana sala/restauracja ABBAS w Pyskowicach, ul. sikorskiego


tu sie zgodze.
Parking tez na miejscu i fajne fotki mozna w parku obok zrobic.
Oczywiscie na weselu nie bylam, ale na komunii i musze powiedziec, ze wszystko zorganizowane bylo na 100%
Profil
PW Email Cytuj
paablof 
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 07:22     


Dołączył: 15 Mar 2009
ja polecam restauracje ARTUS Przyszowice, ul. Powstańców Śląskich 43 naprawdę super!!!! sala duża pomieści nawet 250 osob z miejscem na orkiestrę a jedzenie super smaczne i świeże!!!!!
Profil
PW Email Cytuj
annagliwice 
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 18:30     


Dołączyła: 20 Mar 2010
Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób
Profil
PW Email Cytuj
kk 
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 19:11     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
annagliwice napisał/a:
Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób


Restauracja na pewno ciekawa i fajna, ale problem z zaparkowaniem przed nią choćby kilku samochodów czy też autobusu z gośćmi.
Profil
PW Email www Cytuj
annagliwice 
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 19:54     


Dołączyła: 20 Mar 2010
annagliwice napisał/a:
Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób

od strony Powstańców Warszawy jest parking dostosowany dla sporej ilości samochodów ...parking to nie problem
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 20:38     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
również szukam lokalu na wesele, aczkolwiek niewielkie, bo na max 60 osób ;) przyznam, że o 4ARCIE nawet nie pomyślałam....
Profil
PW Email www Cytuj
wonski 
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 01:28     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Witam
Wiec juz nadszedl czas abym sie tez przylaczyl do tego tematu, bo jak mawiaja kolejarze na kazdego przyjdzie kolej no i na mnie - z wyborem sali - wlasnie przyszla;)

Mysle nad sala w Dabrowce(za Toszkiem kawalek) podobno bardzo fajnie, troche zieleni, przewidywana liczba osob ok 70(zmiesci sie bez problemu), cena nie wiem jaka, nie wiem jakie jedzenie i ogolnie jak tam jest. Jeszcze tam nie bylem dopiero sie wybieram no ale moze ktos cos wie na ten temat i moze sie podzielic informacjami :)

Nad abbasem w Pyskowicach tez rozmyslam podobno tez bardzo fajnie

No i labedz tez ale podobno teraz juz nie jest tak bajer jak przedtem, chodzi mi o obsluge bo jesli chodzi o miejscowke to jest super.

Albo rejtan na ul sw wojciecha. Ktos cos slyszal?

A co do 4arta to to nie jest to takie cos co sie w brame wchodzi i po wyjsciu z bramy jest kawalek do drzwi? Bo jesli tak to lokal fajny na piwko bo na wesele to chyba raczej nie ze wzgledu na ten wlasnie parking oraz to co zawsze mnie odpychalo z tamtad czyli niezbyt mily zapach z kibla :) Wiec nie wiem jakbym wytrzymal na weselu tam ;) No chyba ze sie cos zmienilo? wiec przepraszam :niepewny:


Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 13:02     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
wonski napisał/a:
co do 4arta to to nie jest to takie cos co sie w brame wchodzi i po wyjsciu z bramy jest kawalek do drzwi?
tak to ten lokal. Tylko tam teraz jest piętro wykorzystywane. Jak jest z toaletami to nie wiem. Jeżeli chodzi o parking, to faktycznie raczej nie ma, ale kto na wesele samochodem jedzie ;)

Powodzenia życze w przygotowaniach :D
Ostatnio zmieniony przez kisia Pią Maj 07, 2010 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
wonski 
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 22:11     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Ok, wybor sali juz za mna, termin zaklepany, zaliczka zaplacona, teraz tylko jeszcze jeden problem(jest mnostwo problemow ale to narazie te najwieksze :P ) Problem polega na tym co(wlasciwie to kogo) wziasc na wesele, wodzireja czy zespol. Po dosc dlugich nie burzliwych dyskusjach padlo na zespol.
I teraz mam pytanie do tych ktorzy juz to przeszli badz maja jakiekolwiek wieksze pojecie niz ja bo moze ktos kogos zna lub byl na weselu i fajnie grali, kogo polecacie, jaki zespol, moze jakies namiary?

I czy ktos cos slyszal o zespole EXEL z Pyskowic, gdyz dzis jak bylem sale zaklepywac to akurat tam na jakims weselu grali i namiar na nich juz mam, i slyszalem jak tam plumkali na klawiszach i do mikrofonu:)

No ale moze ktos cos powie na ten temat od siebie
Ostatnio zmieniony przez wonski Sob Cze 12, 2010 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:08     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Jade dzisiaj uzgadniac szczegoly odnosnie terminu i sali w Lagunie. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo dzisiaj ostatecznie zasugerowalem sie troche Waszymi opiniami. Wczoraj widzialem jak wyglada przygotowana sala do wesela i wygladalo naprawde ladnie, dodatkowo gosciu co pracuje w kateringu nie tylko na tej sali bardzo polecal to miejsce.

Osobiscie wybralbym rowniez Silvia, ale maja zbyt duze ceny i dodatkowych dziwnych oplat, ktore zniechecily nas. Tawerna w Kleszczowie tez fajna opcja, ale z powodu ilosci schodow i kretych wejsc i wyjsc, ktore moglyby utrudnic zabawe starszym osobom odpada kompletnie.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 23:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Major, wow to kiedy ma nastąpić TEN dzień ?
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 15:15     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
04.08.12, wiem wiem to jeszcze dlugo, ale nie ma potrzeby nam sie spieszyc. Slyszalem duzo dobrych opini o tym miejscu, juz po za ustawieniu daty dowiedzialem sie od kumpla ze jego siostra rok wczesniej tam miala i ze byli zadowoleni, wiec licze ze wszystko sie uda. Teraz tylko trzeba mi fotografa i bardzo dobrej kapeli, bo niestety na to zdecydowala sie moja wybranka nad czym ja ubolewam. Wolalbym DJ'a niz jakies stado wyjacych malp :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
jan 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:26     



Dołączył: 07 Paź 2004
Skąd: Zatorze lub Trynek
Major napisał/a:
................ i bardzo dobrej kapeli, bo niestety na to zdecydowala sie moja wybranka nad czym ja ubolewam. Wolalbym DJ'a niz jakies stado wyjacych malp :rotfl:


zobacz: h t t p;//w w w selex, c o m, p l/index2.html
Dawno dawno temu kiedy ja stawałem przed podobnym dylematem kolega polecił mi tę kapelę. Jak się później okazało goście byli bardzo pozytywnie i mile zaskoczeni prowadzeniem przez tych panów całej weselnej imprezy.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 00:16     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy co, ale jak ja slysze weselne kapele i ich wykonania roznych znanych piosenek to mnie az trzesie :/
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008