Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pon Sty 28, 2008 01:17
Wesele- ale gdzie?
Autor Wiadomość
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 09:11     

120-130.. to jest bardzo malo..naparawde.. ja tez napoczatku o tym myslalam.. ale zdecydowanie malo..
Cytuj
trace 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 09:36     



Dołączył: 04 Maj 2006
Skąd: Gliwice
aniula, zobacz jeszcze w Hotelu Dzierzno - ceny maja dosc znosne, sa pokoje do wynajecia (dla pary mlodej pokoj za free :) ), duza sala.

h t t p;//w w w dzierzno, p l
Profil
PW Email Cytuj
aniula 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 11:49     


Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
trace napisał/a:
aniula, zobacz jeszcze w Hotelu Dzierzno - ceny maja dosc znosne, sa pokoje do wynajecia (dla pary mlodej pokoj za free :) ), duza sala.

h t t p;//w w w dzierzno, p l


juz sobie zerknelam na ta strone i wydaje sie ten lokal calkiem calkiem...tylko skzoda ze cen nie ma podanych, ale zadzwonie tam i sie dowiem wszystkiego:)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 13:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Chwilowo nie mam czasu czytać całego topiku więc narazie napiszę tylko, że jestem tego samego zdania co Piotrulek,
Piotrulek napisał/a:
nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować.


poza tym rok temu robiłam przyjecie weselne w Hotelu Leśnym na Kopernika i mogę polecić to miejsce,ale tylko pod kątem dobrego jedzonka ( tzn to co zamówiliśmy wszystkim smakowało), nie wiem jak wyglądaja tam pokoje i ceny za wynajem. Okolice holelu też są fajnym miejscem do spacerków.
Jeżeli nie muszą to być Gliwice to również polecam to co trace czyli Hotel Dzierzno
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 13:58     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kisia napisał/a:
nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować.

no ale bez wesela to chyba nie wypada ? Kasa kasą, ale wesele musi byc ;)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 14:05     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wiadomo, ze tak sie mysli...tyle pienidzey trzeba wydac, ze mogli by mlodzi gdzies sobie za to pojechac, zwiedzic, mieszkanie kupic, urzadzic

ale przeciez to najwazniejszy dzien w zyciu i taki piekny...biala suknia....nowy garnitur....muzyka i piosenka " juz mi wioza suknie z welonem i ryzem sypna na szczescie"......nie zapomniane chwile....i zdjecia w albumie, ktore mozna zawsze wyciagnac i powspominac
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 15:28     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Piotrulek napisał/a:
Frycku bez urazy oczywiście,ale w pewnych rejonach kraju wesele na 30 osób to jak wieksza prywatka lub uroczystość urodzinowa...

WIesz ,mysle rozsadnie i nie w glowie mi wydawac po 10 tys na impreze ,wolalem kupic mieszkanie i wyremontowac...
Zwal jak zwal ,wesele bylo super :)
Jednak widze ze coraz wiecej osob mysli "normalnie" i woli zainwestowac w "cos" np. mieszkanie niz pobawic sie za kupe kasy
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 18:29     

trunks napisał/a:
no ale bez wesela to chyba nie wypada


wydaje mi się,że w dzisiejszych czasach już wszystko wypada...
Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 19:23     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Byłem tez w tym energetyku na dzierznie i sala jest całkiem sympatyczna nie znam sie na cenach :]

a co do wesela to niech kto chce to niech sobie robi ( goście tez koperty daja wiec sie nie traci az tak wiele jak sie pomyśli tylko trzeba zainwestować ;) ) i jestem tego samego zdania wesele dobra rzecz jesli ktos lubie takie imprezy ;)
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 19:25     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja nie wyobrazam sobie aby nie zrobic wesela, chocby jakiejs skromne ale jednak jakies chcialbym zrobic :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 22:04     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja podobnie jak frohike. Bardzo bym chciał mieć duże wesele tak by móc jak najwięcej osób z rodziny zaprosić. Byłem na takich weselichach z mojej rodziny i wszyscy się dobrze bawili i chciałbym, aby tak też wyglądało moje.
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 22:09     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Ja tez bym chciał takie wesele przy dobrej orkiestrze która zapodaje dobrą biesiade
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 22:34     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
jak sie bawic to sie bawic drzwi wyje*ać nowe wstawić :]
Profil
PW Email Cytuj
perll1 
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 19:51     



Dołączyła: 02 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Ja swoje miałam w kawiarni Delicja, ale niestety to miejsce juz nie istnieje :(
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 22:42     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
perll1, miejsce istnieje ,ale zmieniło nazwe i charakter.A tak na marginesie to wytanczyłam sie za wszystkie czasy na Twoim weselichu, byyło to sto lat temu, ale wiele pamietam :D
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 07:44     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Rejtan jest całkiem przyzwoity. Pokoje są na pewno ale nie wiem za ile. Wesela nie miałam ale na pewno zrobię jak będę wychodzić za mąż po raz drugi za swojego męża :P
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 20:35     

kaszanna napisał/a:
ale na pewno zrobię jak będę wychodzić za mąż po raz drugi za swojego męża


ale po co robić to samo wesele???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
czy nie szkoda pieniędzy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????
Ostatnio zmieniony przez kobi Pią Maj 26, 2006 07:08, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 21:56     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Piotrulek, zmiejsz ilosc znaków zapytania :P
tobie może szkoda kasy innym nie :P
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 13:05     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek a kto powiedział że miałam wesele? I nie jest mi szkoda kasy na przyjęcie dla najbliższej rodziny. Nie mówię tu o weselu dwudniowym na 100 osób ale impreza dla uczczenia ważnej chwili w życiu, czemu nie.
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 13:11     

Kaszana zgadzam sie z Toba.. ja za niedlugo wychodze za maz.. i na poczatku tez tak myslalam ze szkoda kasy ze mna cos innego w to miejsce kupic.. ale doszlismy do wniosku.. ze wesele nie bedzie takie duze.. a to jest jedeyn taka chwila w zyciu.. dwa razy slubu koscielnego sie nie bierze...(no sa przypadkie ze sie bierze) a to ze chcialabym sie w ten dzien cieszyc z moimi bliskimi.. i uczcic z nimi ta podniasla chwile.. przemawia za tym ze wesele bedzie i to na 100% bardzo udane.. ie chce myslec o kosztach.. wiem ze moze to egoistyczne podejscie.. bo w sumie w 90% rodzice pokrywaja ten wydatek.. ale wszystkie pieniadze jakie zbiezemy oddamy im.. (choc wiem ze beda mieli opory zeby przyjac) ale my juz na tyme sobie jakos zycie ulozylismy ze nam wystarcza to co mamy.. a najwazniejsze ze mamy siebie..
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008