Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: p4cz3k
Nie Sty 07, 2007 21:16
Kadra Polski na MŚ
Autor Wiadomość
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 20:42   Kadra Polski na MŚ  



Dołączył: 02 Lis 2005
Kadra reprezentacji Polski:

bramkarze - Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), ?ukasz Fabiański (Legia Warszawa);

obrońcy - Jacek Bąk (Al-Rayyan), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Michał Żewłakow (Anderlecht Bruksela), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metallist Charków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków);

pomocnicy - Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Kamil Kosowski (FC Southampton), Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Sebastian Mila (Austria Wiedeń), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń), Piotr Giza (Cracovia Kraków), Damian Gorawski (FK Moskwa);

napastnicy - Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (FC Southampton), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Paweł Brożek (Wisła Kraków).
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 20:44     



Dołączył: 02 Lis 2005
Mam nadzieje ze Janas wie co robi bo to ze Dudka zostawil to rozumiem bo nie gra ale po co Rasialdo?? Saganowski jest w wyzszej formie...
Profil
PW Email Cytuj
hunrid 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 21:09     



Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Tonio, zamilknij !! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Jaki to jest pacan nienawidze go przeciez bez dudka i frankowskiego ktorzy byli jednymi z filarow tej druzyny to to sie wszytsko posypie jak domek z kart :mad: jaki głupek kto to jest wogole Piotr Giza Tomasz Kuszczak :( To jest żałosne
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 21:11     



Dołączył: 02 Lis 2005
Tomasz Kuszczak wschodzaca gwazda premiership wlasnie zostal znagrodzony za najlepsza interwencje w sezonie o niebo lepszy niz Dudek(ktory nie gra) a Giza hmm z Cracovii taki koles, zamiast niego wzialby Surme albo Burharta

A co do Franka to on zapomnial jak sie bramki strzela
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 21:15     

Tonio napisał/a:
Giza hmm z Cracovii taki koles, zamiast niego wzialby Surme albo Burharta



a dlaczego wsrod bramkarzy nie ma pączka,a wśrod napastniow kobiego :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: to bedą smutne mistrzostwa,a Jans będzie musial po nich raczej odejść...
Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 21:18     



Dołączył: 02 Lis 2005
Piotrulek, wydaje Ci sie, wzil raczej uniwersalnych ludzi, mysle ze ewentualnie moga wyjsc z grupy ale nic wiecej... odwazne powolanie z trzema sentymentami typu Radomski Rasiak i Mila
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 21:19     

Bardzo bym się cieszył gdyby wyszli z grupy,naprawdę...
Cytuj
jasiu101 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 22:24     


Dołączył: 19 Lis 2005
Skąd: Gliwice
nie no Janas zaszokowal mnie , bardzo pozytywnie ze skladem na mś :D
hunrid napisał/a:
przeciez bez dudka
da sie grac nie mamy jednego bramkarza tylko kilku Kuszczak , Fabianski , Kowalewski , Boruc do tego bym dał Malarza :]
A pozatym Fabianki przez to moze wiecej kasy przyniesc Legii za przejscie do Manu ;) a Janas prowdzil kiedys legie

no tylko 3 zawodnikow bym zmienil Rasiaka na Frankowskiego

Radomskiego na Surme
i Mile na Burhardta ale to decyzja selekcjonera :)
mozna o niej mowic , ale jej juz sie nie zmienni
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 22:35     



Dołączył: 02 Lis 2005
jasiu101, Zgadzam sie z Toba :P i Twoimi zmianami chociaz moim zdaniem lepszy bylby Saganowski zamiast Rasialdo :P
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:35     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Tonio napisał/a:
moga wyjsc z grupy ale nic wiecej.


bede sie cieszyl jak wygramy jakis mecz :]

z niemcami nie wygramy...czuje to w moczu :]

z ekwadorem ... hehe ... niby wygralismy z tymi panami...ale oni podczas tego meczu chyba po raz pierwszy deszcz i bloto widzieli ... z tego co pamietam...to ekwador wygral z brazylia...i to w ciekawym stylu...

kostaryki rowniez nie nalezy lekcewazyc...

co do saganowskiego to faktycznie dziwie sie ze go nie powolal...chlopakowi dobrze idzie...nie spodzewalem sie ze on jeszcze kiedykolwiek wejdzie na boisko (po tym jak w ?KS'ie nabawil sie dosc upierdliwej kontuzji...kilka ladnych lat temu ) ale widac ze chlop wytrwaly...

co do dudka...on juz sukcesy i szczyt kariery ma za soba...czas pomalu na emeryture...teraz przydala by mu sie jakas bogata arabska liga...na zakonczenie :] boruc lepiej sie spisuje (moja prywatna opinia :] )

a "franek lowca bramek" po co brac na mistrzostwa spiacego niedzwiedzia ?

---

hehe pamietam jeszcze czasy jak ciagle brali juskowiaka, swierczewskiego, iwana i tez wszyscy sie zastanawiali po co ? :]

---

a co do najazdow na rasiaka...moze uda mu sie zablysnac...przyznam szczerze...ze po tych wszystkich najazdach na niego...mogl by sie odwdzieczyc kilkoma ladnymi bramkami ... aby zamknac paru osoba buzie :] on wcale nie jest taki zly...tylko ze styl gry polskiej reprezentacji nei do konca pasuje do jego stylu gry .... albo inaczej ... jego styl nie pasuje do reprezentacji ;]
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Tonio napisał/a:
ale po co Rasialdo??

strzelil 2 bramki wyspą owczym...łapie forme :]

hunrid napisał/a:
bez dudka i frankowskiego ktorzy byli jednymi z filarow tej druzyny to to sie wszytsko posypie jak domek z kart

bzdura, przeciez tamci dwaj bramkarze są też bardzo dobrzy (trzeci to raczej po nauke jedzie), a Dudek ostatnio jak wiadomo nie gra, wiec po co ryzykować. Franek tez cos bez formy...chyba sie wypalił.

Wg mnie dobry pomysł, że Janas postawił na "młodych wilczków". Trzymam kciuki ;)
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:45     



Dołączył: 02 Lis 2005
p4cz3k napisał/a:
co do saganowskiego to faktycznie dziwie sie ze go nie powolal...chlopakowi dobrze idzie...nie spodzewalem sie ze on jeszcze kiedykolwiek wejdzie na boisko (po tym jak w ?KS'ie nabawil sie dosc upierdliwej kontuzji...kilka ladnych lat temu ) ale widac ze chlop wytrwaly...


Kontuzje zlapal ... ale nie w ?KS tylko na szosie jak rozwalil sie na motorze... ale faktycznie byl pilkarzem LKS ktorego lubial Piechniczek powolywac, gral nawet ogon w pamietnym meczu Anglia - Polska na Wembley w 96' 2-1 i cudowna bramka Citki :]
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:48     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
no fakt, nie dopisalem ze bylo to za czasow jego gry w lksie ...

no ale wiadomo o co mi chodzi ... kurcze...o czas ... a nei do konca o miejsce :p

---

btw od tego czasu zawodnicy zazwyczaj w umowie maja klauzule ze nie moga bawic sie motorami :=]
Ostatnio zmieniony przez p4cz3k Pon Maj 15, 2006 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:48     



Dołączył: 02 Lis 2005
trunks napisał/a:
Tonio napisał/a:
ale po co Rasialdo??

strzelil 2 bramki wyspą owczym...łapie forme :]


hmm niezle stwierdzenie, mam nadzieje ze sie myle ale jedna jaskolka wiosny nie czyni... fajnie by bylo jakby udowodnil, ze nie maja racji CI ktorzy go krytykuja (zreszta ja tez) ale ogolnie to sie nie zdziwie jak niczego nie pokaze :]
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:52     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
kurcze...mam idealna grupe dla polakow :

1. Polska
2. Trynidad i Tobago
3. Wybrzeże Kości Sł.
4. Togo

moze wowczas mielibysmy szanse :P
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 23:52     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
no coz kadra juz jest- mozna by kilku zminic a dudek faktycznie juz nie ten co kiedys wiec bramkarze sa ok ;] no i chyba mimo wszystko Frankowski by sie przydal jednak
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 06:58     

p4cz3k napisał/a:
co do dudka...on juz sukcesy i szczyt kariery ma za soba...czas pomalu na emeryture...teraz przydala by mu sie jakas bogata arabska liga...na zakonczenie



on już od jakiegoś czasu pracuje na swoją emeryturę grając w reklamach telewizyjnych,a to są naprawdę dobre pieniądze...facet dba o swoją przyszlość...
Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 06:59     

a czemu mnie nie powolal janas ? :P ja tak bardzo chcialem jechac :rozpacz:

w ogole nie rozumiem co robi w tej druzynie mila, jelen i brozek :zdziwko:
janas chyba budowal ta karde w oparciu o to kto mu lepiej loda zorbil, kazdy wie ze rasio robi to najlepiej wiec on mial juz dawno zaklepane miejsce, ale zeby jelen byl dobrym lodziarzem ? przeciez on ponoc umie tylko tapetowac :|
a tak na marginesie to brozek moze jest mlody i zdolny, ale tez jest wielka kaleka, jak ja widze jego stytucje sam na sam to mi sie plakac chce, takie okazje to nawet ja bym wykorzystal :/
Cytuj
hunrid 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 07:35     



Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Ej trunks, wiesz te same słowa usłyszałem w serwisie sportowym po panoramie na 2 :P A co do ttych 2 bramek tego Rasiaka :zdegustowany: to wyspy owcze dla polskiej reprezentacji to tak jak dla nas 5 klasa podt wiec nie trudno strzelic im bramkę wiec nie mówcie że wraca do formy bo nigdy do niej nie wróci przecież on sie porusza jak słoń na boisku a franek chociaz szybko biega :wsciekly: a pamietacie bramke franka z anglia tą z woleja?? No comment :evil:
Profil
PW Email Cytuj
jasiu101 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 08:00     


Dołączył: 19 Lis 2005
Skąd: Gliwice
hunrid napisał/a:
a pamietacie bramke franka z anglia tą z woleja?? No comment :evil:
ja pamietam .... no ale on od 1400 minut nie strzelil bramkie jak nie dluzej , mial tez 20 minut z wyspami mial 2 sytuacje i zadnej nie wykorzystal ... a Rasiak wszedl i pierwszy strzal Rasiaka i laduje w bramce ...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008