Poprzedni temat «» Następny temat
Marsz przeciw indoktrynacji w szkołach
Autor Wiadomość
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 16:23     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Znamy doskonale ;)
A że historia lubi się powtarzać to za jakiś czas będą o nas śpiewać piosenkę "Nasza klasa" również Jacka Kaczmarskiego.
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 16:47     

frohike napisał/a:
bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

:zdziwko: hmm ktos glosowal tu na forum na pis ? :P jesli nie to kto do cholery glosowal na tych glabow ? :dobani: :zdegustowany:

chetnie bym sie wybral na strajk posmiac z tej calej demonstracji ale w tym czasie bede spal :P
moim skromnym zdaniem ten strajk i tak nic nie da :D przeciez nie od dzis wiadomo ze rzadzacy tym krajem spoleczenstwa nie sluchaja :] no chyba ze uczniowe i studenci chwyca za paly, koktajle molotowa i rusza autokarami na warszawe :]

a niech sobie ten lepper i giertych rzadza, tyle krzyczeli ze ich nigdy nikt do wladzy nie dopuscil, teraz ich dopuscili i co ? i jajco gowno zrobia, moge dac sobie reke za to uciac, znikna z sceny politycznej i straca jedyny sensowny argument "ze oni nigdy nie rzadzili"
kilku pojebow mniej bedzie :P

Mariusz napisał/a:
Przecież ten facet skończył prawo, a nie nauczanie początkowe, czy też pedagogikę.

a lepper to co ? :P
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 17:52     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
frohike napisał/a:
bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

Polacy ? Dlaczego w tej kwestii traktujesz naród jako całość ?
Na PiS głosowała większość, nie całość. A to różnica.
Ja nie byłem w tej większości.

Bzyki napisał/a:
Mariusz napisał/a:
Przecież ten facet skończył prawo, a nie nauczanie początkowe, czy też pedagogikę.

a lepper to co ? :P

Lepper ... sam nie wiem. Nie ma chyba nawet wyższego wykształcenia. Jest rolnikiem. Cały czas przed oczami mam te zdjęcie jego rodziny, a tam jego syn z koszulką Versace :D
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 18:26     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
może pójde i zobacze sobie na ta gromadke i pod noskiem sie posmieje z calej tej demonstracji :D
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:00     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
aj aj aj... co za ludzie jesli myslicie ze takie protesty i demonstracje cos zmienia... to nie mam wiecej pytan :looka: lazcie sobie... blokujcie ulice a Giertych i tak was oleje... cedze na to i tak mu sie nie uda niczego zmieic...
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:05     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
... blokujcie ulice ...

Przez tą koalicję coś z Leppera odziedziczyliśmy ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:09     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Mariusz, no z blokowaniem to sie zgodze :) mam nadzieje ze nie bedziemy masowo chodzic na solarke :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:48     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Ahahahahahaha :D Ale by było :D
Czy zima, czy lato ... my brązowi :D
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
mnie to jakos nie smieszy prawde mowiac... no ale blokowac ulic nie mam zamiaru... to i tak nic nie da :)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 19:57     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
To będzie tylko marsz, nie blokada ;-)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 20:02     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
a co marsz to nie blokada ? to forma blokowania ruchu... nie sadze ze beda grzecznie chodzic po chdnikach a przejda sie ulica... wiec... ? to blokada :P
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 20:17     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Za nauke się weźcie a nie protesty urządzać i tak nic wam to nie da...... :dobani:
Profil
PW Email www Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 01:14     

Fenix napisał/a:
Za nauke się weźcie a nie protesty urządzać i tak nic wam to nie da...... :dobani:

ja studiuje :D nie musze sie uczyc :D

Mariusz napisał/a:
Lepper ... sam nie wiem. Nie ma chyba nawet wyższego wykształcenia. Jest rolnikiem. Cały czas przed oczami mam te zdjęcie jego rodziny, a tam jego syn z koszulką Versace :D

wyksztalcenie leppera

Kod:
Ukończył Państwowe Technikum Rolnicze w Sypniewie.

Posiada dwa tytuły doktora honoris causa: Międzynarodowej Akademii Kadr w Kijowie oraz Ukraińskiej Akademii Technologicznej.


zrodlo wikipedia :] - h t t p;//pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Lepper
qrwa mac, kto nami rzadzi, no kto ? :| debile :/

a w ogole to wpiszcie sobie slowo kretyn w googlach :rotfl:
Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 06:25     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
frohike napisał/a:
bezsensowne strajki PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

hmm ktos glosowal tu na forum na pis ? jesli nie to kto do cholery glosowal na tych glabow ?


jak narazie jestes głupszy od nich i nie wolno ci ich obrazac, osiagnij w swoim zyciu tyle co oni a powiem ze mogłes na nich tak mówic
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 07:46     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
...możesz zacząć od małego skoku na sklep albo odebrania listonoszowi rent i emerytur - będziesz miał na kampanię : )) Później krzycz głośno, że w sklepach ma być taniej a renty i emerytury wyższe, a "osiągnięcia" w stylu Leppera, Giertycha i Kaczyńskich masz jak w banku. Problem tylko, że nie możesz dać się złapać.
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 13:20     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Novotny napisał/a:
Problem tylko, że nie możesz dać się złapać.


znaczy z tym lapaniem to roznie bywa :=] daj sie zlapac jak juz bedziesz mial immunitet :=] wowczas majac dobrego speca od marketingu i wizazu...z przestepcy zrobia z ciebie bohatera...

hmmm ... cos chcialem napisac...ale same przeklenstwa przychodza mi na mysl...

narazie nie chce wyrokowac...ale zle sie dzieje w panstwie polskim...choc z drugiej strony...moge sie mylic...nom jak ja bardzo chcial bym se mylic...

---

choc postawa giertycha / leppera / kaczynski mi sie nie podoba ... to coz ... tak jak mariusz napisal...to wlasnie wiekszosc polakow wybrala PiS...gdzies mialem zapisane statystyki kto na nich glosowal...i bylo czarno na bialym...wies / ludzie starsi / wyksztalcenie zawodowe/ ... ale mam przyklad ... osoba ktora glosowala na PIS...opowiadala sie za nimi...itd itp...obecnie nei jest zadowolona z ich poczynan :=] , czyli teraz nie do konca nawet sprawdza sie przeslanie romana...polska dla polakow...lecz...polska dla kaczynskich...no i ich poplecznikow

moze za kilkanascie lat - gdy dzieci naszych dzieci beda na tyle dorosle i przedewszystkim dojzale aby cos zmienic...jako dziadki siadziemy w fotelu ...i bedziemy wspominac nasza trojce przenajswietsza ... :=]

ostatni wyjezdzajacy gasi swiatlo ? :]
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 07:21     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
No i macie swojego ministra edukacji zrobi wam 26 maja wolne bo papież przylatuje.... a tak narzekali :P
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 07:40     

Alinka napisał/a:
zrobi wam 26 maja wolne bo papież przylatuje



stary komunistyczny chwyt,jak się 1-maja zbliżal,czy 22-lipca to w sklepach bylo pelno wszystkiego,aby masa robotnicza z uśmiechem na ustach szła na pochody i chwalila partię...Gierytchowi się tylek pali to najlepiej dać wolne mlodzieży i już go zaczną kochać,ciekawy jestem jaki procent tej mlodzieży wlączy chociaż na godzine telewizor w tym dniu??????????
Cytuj
Alinka 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 07:51     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
pewnie duzo osob pusci telewizor, no chyba ze bedzie ladna pogoda to moze ktos pojdzie sie poopalac :rotfl: znajac zycie,bedzie wolne, ale pozniej beda to musieli odpracowac w ktoras sobote w szkole :]
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 09:25     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Marsz jest podobno odwołany z różnych przyczyn, a pewnie głównie dlatego, że miał się odbyć się w czasie godzin lekcyjnych.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008