Poprzedni temat «» Następny temat
Marsz przeciw indoktrynacji w szkołach
Autor Wiadomość
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:30   Marsz przeciw indoktrynacji w szkołach  



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Moim skromnym zdaniem uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy gliwiccy powinni - wzorem swoich kolegów z Warszawy, ?odzi i Poznania - zorganizować marsz protestacyjny przeciw powołaniu Romana Giertycha na stanowisko Ministra Edukacji Narodowej. A może podobna inicjatywa została już podjęta? Czekam na wnioski, opinie i ustalenia.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:32     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
o niczym takim nie słyszałam jeszcze.... :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:39     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
a mi to szczerze mowiac wszystko jedno, i tak polska edukacja jest dziwna i szybko się zmienia.. wszyscy narzekaja na Giertycha , a moze akurat coś sensownego wniesie do szkolnictwa, poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:45     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Alinka napisał/a:
moze akurat coś sensownego wniesie do szkolnictwa
w to akurat trochę wątpię
Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze
a tu zdecydowanie się zgodzę - jeżeli już chce się dążyć do odwołania ministra ze stanowiska to może minister powinien ku temu dać jakiś konkretny powód. Nie sądzę, że ktoś odwoła ledwo co powołanego ministra tylko dlatego że uczniowie maszerują - trochę by to było za proste
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:48     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..

dokladnie mam takie samo zdanie, co juz zresztą napisalem w innym temacie.
Jak moze byc marsz przeciw indoktrynacji, jezeli jak narazie zadnej indoktrynacji nie bylo...
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 20:07     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Marsz jest zorganizowany, tylko nie wiadomo kiedy się odbędzie. Będzie troszkę później.
Pewna dziołszka wyszła z taką inicjatywą, potem to przejęła Młodzieżowa Rada Miasta i czekamy na informacje z ich strony.
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 20:09     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..

dokladnie mam takie samo zdanie, co juz zresztą napisalem w innym temacie.
Jak moze byc marsz przeciw indoktrynacji, jezeli jak narazie zadnej indoktrynacji nie bylo...


Boję się czekać na efekty pracy człowieka, który podpisuje się pod zamykaniem wystaw sztuki i honorowego przedstawiciela faszyzującej Młodzieży Wszechpolskiej. Jak mawiał smerf Ważniak, lepiej zapobiegać niż leczyć.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 20:30     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Religia będzie obowiązkowa na maturze ;)

Jak dobrze, że mam to za sobą ...
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:04     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
jak narazie jestem przeciwny ;] jeszcze nic nie zrobil
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:09     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
Religia i Filozofia moze byc, wiesz niektorzy chca isc do seminarium i ta religia im sie z pewnościa przyda, to nie jest powod do smiania się... Młodzież Wszechpolska jest mlodzieza jak kazda inna, widac robia sobie popijawy na zgromadzeniach, itd maja swoje poglady jak kazde inne zgrupowanie, gdyby ktos założyl kółko geniuszy to co tepił bys ich ?? a z faszyzacja MW nie wiem czy jest tak do końca prawda, na jakiej w ogole podstawie twierdzisz ze ta mlodziesz jest sfaszyzowana?? z zdjecia ktore krążyło po necie?? eh kazdy moze sobie zrobic taka fotke, i od razu nie powiesz ze jest faszysta.. Nie znasz ludzi, nie oceniaj!! tak samo Giertycha, normalny facet z swoimi pogladami, ma normalna rodzine, a co do Twojego "lepiej zapobiegać" mozna by jeszcze dlugo dyskutowac na innych przykładach.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:12     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
"Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."

h t t p;//tas.ovh.org/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=37]?ródło: forum szkolne II LO
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:14     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Alinka napisał/a:
gdyby ktos założyl kółko geniuszy to co tepił bys ich ??


Nie, zapisałbym się : )

Alinka napisał/a:
a z faszyzacja MW nie wiem czy jest tak do końca prawda, na jakiej w ogole podstawie twierdzisz ze ta mlodziesz jest sfaszyzowana?


Zaprzeczysz też temu, że członkowie tej organizacji obrzucali workami z farbą statek przybijający do polskiego wybrzeża? Albo fizycznym atakom na Parady Równości? Nie mam ani odrobiny szacunku dla ludzi, którzy swoje poglądy - jakie by one nie były - głosili za pomocą kamieni i kijów bejzbolowych.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:20     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Dlatego na strajk 18 maja biore tonfe i pałke teleskopową.
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:20     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Mariusz napisał/a:
Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."
Hahaha po co to śmiechu warte jak dla mnie :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:21     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Mariusz napisał/a:
"Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."

h t t p;//tas.ovh.org/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=37]?ródło: forum szkolne II LO


Będę na pewno
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:25     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Gmeras napisał/a:
Hahaha po co to śmiechu warte jak dla mnie :rotfl:


Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich. Nie wierzę, żeby marsz doprowadził do odwołania Giertycha ze stanowiska, o prawo wyrażania swoich poglądów Polacy walczyli bardzo długo. Dlaczego nie skorzystać teraz z prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia?
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:28     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
Fakt , to jest chuligaństwo, tak samo jak rzucanie nozem w pilkarza , albo tym lepiej pobicie go na boisku.
Z tego co kojarze to chodzilo o ten statek na ktorym byly przeprowadzane aborcje??
Jesli o ten, oni bronili czyjegoś zycia, w podobny sposob zieloni bronia drzew, przywiazujac sie do nich..
a co do parady równości to juz homofobia..
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:29     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Novotny napisał/a:
Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich.
byłeś na wyborach ? sami Polacy sobie ich wybrali ...
Novotny napisał/a:
wierzę, żeby marsz doprowadził do odwołania Giertycha ze stanowiska, o prawo wyrażania swoich poglądów Polacy walczyli bardzo długo. Dlaczego nie skorzystać teraz z prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia?
ale pytanie po co ? by zrobić sobie wolne ze szkoły ? co giertych zrobił tobie albo ogólnie jesli chodzi o edukacje ?
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:29     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
a mi wisi ten strajk, nawet gdyby Giertych cos wprowadził to mnie to nie obejmie:)
Profil
PW Email Cytuj
Novotny 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 21:34     



Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Alinka napisał/a:
Z tego co kojarze to chodzilo o ten statek na ktorym byly przeprowadzane aborcje??
Jesli o ten, oni bronili czyjegoś zycia, w podobny sposob zieloni bronia drzew, przywiazujac sie do nich..


Jak dla mnie, możemy mówić o człowieku kiedy zaczyna się kształtować jego układ nerwowy. Mniejsza o to. Przywiązując się do drzew Zieloni nie robią nikomu (ewentualnie poza sobą, a to już moim zdaniem suwerenna decyzja każdego) krzywdy. Fizyczny atak to zupełnie co innego.

Alinka napisał/a:
a co do parady równości to juz homofobia..


Dlatego właśnie nie chcę, żeby ci ludzie mieli jakąś legalną władzę.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008