Poprzedni temat «» Następny temat
Naprawa Rowerow
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 13:12   Naprawa Rowerow  



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Nie wiem gdzie umiescic ten temat, jesli nie tu to prosze o przeniesienie.


Czy ktos zna i wie gdzie sie znajduje punkt naprawy rowerow?????
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 13:18     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
W zasadzie to w każdym punkcie gdzie je sprzedają w dużej ilości. Napewno takie opcje oferują w sieci sklepów CYKLO. Naprawa rowerów też jest w okolicy 5LO w Gliwicach przy ulicy górnych wałów. Tam był servis rowerowy od prawej strony szkoły budynku w podwórku.
Profil
PW Email www Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 13:24     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Kiedyś był dobry serwis w sklepie rowerowym na pl. piastów (koło sklepu wwwyprzedaż), teraz przenieśli go na ul. Traugutta 6 lecz niewiem czy dalej mają serwis.
Profil
PW Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 14:49     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Major napisał/a:
Naprawa rowerów też jest w okolicy 5LO w Gliwicach przy ulicy górnych wałów. Tam był servis rowerowy od prawej strony szkoły budynku w podwórku.


jakos tego serwisu bym nie polecal :P juz mowie dlaczego...kiedys bylem tam ze zwyklym rowerkiem...nie zadne wyczynowe cacko...i koles nawet nie chcial na niego popatrzec...:/ chodzilo o wycentrowanie kola...i wymiane korby...z drugiej jednak strony wiem...ze gdy uprawia sie ten sport wyczynowo DH itd itp to mozna tam zasiegnac fachowej lecz nie taniej opini i pomocy :] tyle odemnie...

na pl. piastow kolo piasta (moze nie tak kolo ;P) jest sklep rowerowy...tam jest calkiem dobry serwis..
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 15:16     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
p4cz3k napisał/a:
pl. piastow kolo piasta
To jest właśnie Cyklo jeśli masz na myśli na przeciwko sklepu piast :) dokładnie po drugiej stronie tego parkingu/przystanku gdzie autobusy się zatrzymują.
Profil
PW Email www Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 16:03     



Dołączył: 02 Lis 2005
Dorothea, a co masz z tym rowerkiem do roboty??... Serwisy generalnie sa 4 jako takie + 3 od biedy... z rowerkiem klasy Tesco albo innym tego typu polecam przejechac sie na Zabrska zaraz za skrzyzowaniem z Jagielonska, tak sie trudnia glowie takimi wynalazkami i sa w miare tani i konkretni
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 20:19     

hmm cyklo sa dwa :P jeden na placu piastow :P a wlascie to ta ulica chyba sie nazywa na piasku :P ale nie jestem pewnien :P drugi cyklo jest na tarnogorskiej, albo byl, mozliwe ze go zamkneli nie pamietam :P kolejny byl tam kolo wwwyprzedarze, ale go zwineli, ponoc jakis serwis jest na traugutta, ale tak napisal Majkel, z tego co wiem to na traugutta juz wczesniej byl serwis :P kolejny jest po drugiej stronie tego budynku(ow) co wwwyprzedarze, to jest ulica mitregi :P tuz przed piwna, zaraz po dworcowej :P jak ktos sie orietuje to znajdzie ;)
ale wydaje sie ze to cyklo jest w miare dobre [:
Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 23:30     



Dołączył: 02 Lis 2005
Bzyki Cyklo na tarnogurskiej jeszcze jest :] Na Piasku tez... Na Traugutta jest Kolarz przeniesiony z Pl.Piastow, a na Mitregi jest MK Bike... To o czym pisalem na Zabrskiej ma nazwe na D...., Potem na rynku kolo Empiku tez maja serwis ale biedny, potem na Daszynskiego jakies 200m od kosciolem Sw. Krzyza, zaraz za stacja benzynowa, ale do nich nie mam przekonania tak samo jak do tego na Gornych Walow...
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 00:36     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Po tych wypowiedziach Dorothea, ma chyba mały mętlik w głowie. Każdy poleca co innego....
Cóż..... Powodzenia.....
Profil
PW Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 01:18     



Dołączył: 02 Lis 2005
Dorothea, Napisz mi na prv co dolega Twojemu rowerkowi to napisze CI gdzie najlepiej go zawiezc albo czy wogole warto, bo jak to nie bedzie nic takiego to wstepnie moge sie zobowiazac cos z tym zrobic :]
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 15:20     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, naprawde jestem mile zaskoczona.
MajkeL, nie mały metlik, ale dosc spory :rotfl:
Tonio, moje dziecko jechało na rowerku i sie wywaliło i stało sie cos dziwnego z kołem, jakos chorobliwie sie pokrzywiło , trzebaby je chyba wycentrowac(czy jak to sie tam nazywa).Jakos trzeba je naprostowac i juz, a jak sie nie da to kupic nowe koło, a moze nowy rower :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 15:29     



Dołączył: 02 Lis 2005
to moze kup porzadny nowy rower... Centrowanie porzadne powinni Ci zrobic w kazdym z ww. Ale jak jest strasznie zle to proponuje MK Bike ulica Mitregi... koszt w cenniku 10-25zl, wszedzie mniej wiecej kolo 20-25 kosztuje w zaleznosci od stopnia scentorowania... ale jak masz mlodego szalenca to proponuje nowy rower jakis pancerny :P
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 15:39     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Tonio napisał/a:
ale jak masz mlodego szalenca


raczej tak bym tego nie nazwała, raczej wypady za miasto w celach rekreacyjnych z całą bandą kolezanek i kolegow, nic wyczynowego(wiesz co che powiedziec).
Dziekuje Ci za wszystkie informacje, teraz juz napewno sobie poradzimy.Dobrzeby było aby ktos kto sie zna zobaczył to i ocenił czy w ogole ma sens naprawianie tego koła.Wybiore sie na Mitregi i juz.
Jak sie wywaliła to podobno koło sie zgieło o 90 stopni i jakis facet widząc ten upadek podszedł i odginał wszystkim czym mogł(nogami, rekami itp.), jakos wrociła do domu, ale teraz rower stoi
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 15:46     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Dorothea napisał/a:
Jak sie wywaliła to podobno koło sie zgieło o 90 stopni



kurcze...to moze jednak ten pancerny rower to nei jest zly pomysl ;]
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 15:47     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
p4cz3k, myslisz,ze by sie przydał??
Musze o tym pomyslec....
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 18:32     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Dorothea, albo poprostu dokręć jej po bokach dwa dodatkowe kółka - będzie trochę obciachowo ale bezpiecznie ;)
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 19:24     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Dorotka napisał/a:
ale bezpiecznie


i o to własnie chodzi :D
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 22:07     



Dołączył: 02 Lis 2005
Dorothea, wiec jak kolo sie zgielo az o tyle to juz widze mine ktoregos z tamtych serwisantow :P Mysle ze bedzie potrzebne nowe, a moze jednak lepiej nowy rower?? Jakis chocby z tanszych ale firmowy bo z doswiadczenia wiem, ze w rowerze troszke kasy wiecej wpakowane procentuje :]
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 22:10     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Tonio napisał/a:
a moze jednak lepiej nowy rower


pomysle o tym, masz racje, nie ma co oszczedzac na bezpieczenstwie.Nawet jakby wyprostowali to koło, nie miałabym juz do niego zaufania.
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 22:14     



Dołączył: 02 Lis 2005
hmm... Jak bedziesz wybierac jakis nowy to podaj kwote jaka chcesz wydac to Ci cos wybierzemy forumowo :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008