Poprzedni temat «» Następny temat
TEB Edukacja ; ]
Autor Wiadomość
patoo 
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 12:42     


Dołączyła: 25 Lip 2006
Skąd: Strzelce Opolskie
Miałam na mysli jak tam jest i czy wogóle jest(!) taki kierunek w gliwickiej filii :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 10:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
oj niestety tego Ci nie powiem :/ bylam na informatyce ale na pewno jest reklama a czy malarstwo.... nie mam pojecia jak bede w poblizu to zerkne moze jakis prospekt bedzie to sprawdze :)
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
  Wysłany: Sro Sty 10, 2007 20:06     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Witam przydalo by sie odswiezyc troche temat :) Obecnie chodze na studia dzienne na WSB do Chorzowa kierunek Politologia, niestety szkola jest beznadziejna i mam zamiar zapisac sie w naborze zimowym na TEB na Technika Organizacji Reklamy (jezeli zbierze sie grupa) ;)
Moglby mi ktos przyblizyc jak wyglada nauka na tym kierunku i czy sa wogole potrzebne jakies uzdolnienia plastyczne itd.??
:padam: :wstyd: :padam:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 20:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
WSB Chorzow ma powiazanie z TEB :) TEB jest pod skrzydlami WSB :) ja ukonczylam TEB informatyke, kumpel chodzil na reklame co nie wie do czego sluzy olowek... wiec sadze ze nie bedzie wiekszych klopotow z rysunkiem :) nie przejmuj sie... to przedszkole a nie szkola naucza Cie tam i rysowac w razie potrzeby :)
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 20:34     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
hehe no to fajnie a wiesz cos o praktykach zawodowych ?? i jak jest np. ze znalezieniem roboty po tym ?
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 12:15     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
sqbi napisał/a:
na Technika Organizacji Reklamy (jezeli zbierze sie grupa

przez pierwszy semestr i reszte drugiego podstawowe narzeczie pracy to
brystol 50x70 , wegiel,kredki,pastele mokre i suche,farbki itd...taka zabawa troche wnerwiajaca bo z reklama nie ma nic wspolnego...ja czekalem i czekalem kiedy na komputery pojdziemy i sienie doczekalem ,zrezygnowalem
pierwsze ajacia z komputerem a gosciowa wyskakuej ze mamy zrobic montaz atylko ze polowa osob na slowo photoshop nie wiedziala o co chodzi

noi co moge powiedziec...dla mnie szkoda bylo kasy z tego co wiem to z mojej grupy 25 osobowej do konca dotrwala dwojka :znudzony:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 12:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Frycek, kredki farby i inne takie niestety to podstawa reklamy. Sadze ze zalezy jak zrozumiales to slowo "reklama" bo jesli o cala kampanie... to raczej powinienes studiowac marketing a nie reklame... reklama jest opracowaniem graficznym a nie opracowaniem taktycznym :) poza tym reklama zawsze postaje najpierw na papierze w roznej formie :)

sqbi, z praca jest roznie... praktyke wiem ze odrabial ktos w agencji reklamowej robil wizytowki :) z praca nie mam pojecia to jest raczej sposob na "tajemniczenie" w zakres reklamy i mala podstawa do rozpoczecia studiow na wyzszym poziomie wlasnie reklamy :)
A photoshop jest banalny jesli chodzi o grafike komputerowa :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 16:45     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Tak i przyjdziesz do mine do firmy powiesz ze chcesz zrobic reklame "pilki" a ja ci sie zapytam czy mam ci to rozrysowac weglem czy pastelami :P
postawa to komputer a nie wegiel
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 16:59     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Frycek, nie mowisz teraz o reklamie ale marketingu.... zle pojmujesz znaczenie slowa "reklama" to jest praca typowo plastyczna ze tak to ujme... zwykla reklamowke np samochodu. Na poczatku sie rysuje na papierze za pomoca wegla olowkow pasteli czy farb z dokladnym opisem co gdzie ma sie poruszac przemieszczac itp. Dopiero potem taki projekt trafia do grafikow komputerowych, ktorzy przetwarzaja to w 2D lub 3D a dopiero na ten projekt nakladana jest siatka, do tego dzwiek i wychodzi to co widzisz w TV. Nad reklama pracuje sztab ludzi a nie jeden czlowiek. Praca jest zespolowa i kazdy przygotowuje jakas czesc reklamy to jak puzzle. :P
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 21:59     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
to jest w koncu praca na komputerze w photoshopie czy innym programie czy tylkoe sie recznie rysuje?? w ofercie pisze ze jest takie cos, poza tym jeszcze jakies zajecia z marketingu itd. :P hehehehe a moze to tylko chwyt marketingowy :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 23:12     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
sqbi, ta szkola robi tak... najpierw rysunek odreczny czyli zorientowanie sie czy wiesz do czego sie nadaja narzedzia rysownicze :P potem photoshop :) ja mialam photoshopa z Leniwcem :) gosc wygladal jak Leniwiec z Epoki lodowcowej :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 19:21     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
a jezeli moje zdolnosci rysownicze sa na poziomie... hmmm.... podstawowym tzn. nigdy sie nie uczylem, to da sie cos z tym zrobic ??:)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 20:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
ja tez nie, ale powiem ci ze fajnie mi sie rysowalo weglem i pastelami suchymi :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Frycek, co powrot do lat szkolnych mam pastele olejne az ponad 60 kolorow :D

sqbi, tak prawde mowiac to wszystkiego Cie tam naucza :)
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 19:44     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
a czy sa tu jakies osoby, ktore wybieraja sie na ten kierunek w naborze zimowym?? ile jest potrzebnych osob zeby powstala grupa i jak wygladal zabor zimowy w poprzednich latach?? moze sie ktos orientuje? :zawstydzony:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 20:50     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
sqbi napisał/a:
ile jest potrzebnych osob zeby powstala grupa i jak wygladal zabor zimowy w poprzednich latach??

aby moja grupa powstala musialo byc nim 15 osob teszty pytania nie rozumie :D jak wygladal normalnie - skladasz papiory i tyle :P
Profil
PW Email Cytuj
sqbi 
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 21:22     



Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Gliwice
... chodzi mi o to czy w poprzednich latach zebraly sie grupy z naboru zimowego, czy raczej nikt sie nie kwapi na takie cos... kurde jezeli nie to chyba bede musial wyemigrowac :PP
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 21:32     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Z tego co wiem za mojej kadencji na zimowy nie bylo za bardzo chetnych :)
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 11:05     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
ucze sie w TEBie na kierunku technik usług fryzjerskich i bardzo sobie to chwalę. co prawda ogolna organizacja tej szkoly pozostawia bardzo wiele do zyczenia ale nas akurat bardzo rzetelnie przygotowują. w tym roku otworzyli nam nawet pracownie fryzjerska wiec nie trzeba latac na drugi koniec miasta do jakiegos salonu na zajecia praktyczne. uczy nas babeczka, ktora ma skonczyla oprocz studiow wszelkie mozliwe szkolenia w tym zakresie i sama szkoli fryzjerow w tych lepszych salonach. tak wiec TEB sobie chwalę ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Alina89 
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 14:17     


Imię: Alina
Dołączyła: 29 Lip 2008
Ja mam bardzo podobną opinie. Uczyłam się w TEB-ie na kierunku technik usług kosmetycznych. Przez cały okres nauki miałam nieograniczony dostęp do kosmetyków takich jak AA, Payot czy Bielenda, za które nic nie musiałam dodatkowo płacić. Zajęcia odbywają się w super wyposażonej pracowni tak więc wszystko jest na miejscu. Dodatkowo uczestniczyłam w szkoleniach po których otrzymałam certyfikaty różnych znanych firm. Naprawdę polecam bo zajęcia prowadzą fajni fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Zajęcia zawsze odbywały się w terminie tak więc nie mogę narzekać że płaciłam na darmo. Nie miałam też żadnych problemów z załatwieniem czegokolwiek dlatego każdemu polecam gliwicką filią TEB-u.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008