Poprzedni temat «» Następny temat
łańcuszki na gg i nie tylko
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 16:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja tylko raz wyslalam lancuszek w swiat... ale to nie gg a na meila... juz nie pamietam dokladnie o co w nim chodzilo :) ale jesli wysallam to znaczy ze musial mi sie spodobac :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 16:55     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
P.S wiele osob sie na mnie poobrazalo ze in nie "odeslalam" lancuszka typu "odeslij do wszystkich przyjaciol znajomych itp jesli nie to znaczy ze ta osoba cie nie lubi" :zdziwko: znam inne sposoby na okazanie komus czy go lubie czy nie... wiec odsylanie lancuszkow uwazam za jeden z glubszych sposobow :P
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:05     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Aither masz rację :) Też mi się zdażyło że ktoś na mnie krzywo patrzył że nie odesłałęm tego typu łańcuszka.... Eh.. jak ja nie nawidzę spamu :P
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:09     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
na maila to ja tyle tego dziadostwa dostaję, że aż czasem skrzynka zapchana :dobani:

niby to miłe, bo jak ktoś śle mi łańcuszek typu "wyślij do przyjaciół", to chyba ma powód, żeby to zrobić :niepewny:

ale, na miłość boską, TO REGULARNE SPAMOWANIE :rozpacz: :mur:

i weź tu wytłumacz przyjaciołom, że nie życzysz sobie takich maili :zalamany: :mur:
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:38     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
ja jakos nie mam problemu z łańcuszkami :D nie mam ludzi na liscie któży by wysyłali :]
Profil
PW Email Cytuj
Mikanka 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 13:36     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
Ja na malia jeszcze nigdy nie dostałam... :niepewny: Za to na gg i na tlena dostaje regularnie :] I to po kilka takich samych od różnych osób :]
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 14:21     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A ja i na maila (na szczęście rzadziej) i na gg. Paru osobom powiedziałem/napisałem, żeby tego nie robiły, bo dla mnie to nie jest pokazywanie, że się kogoś lubi i przestały.
Nie lubie łańcuszków puszczanych na jedną serie, czyli konferencja i 100 nr gg nagle wykrzykuje ktos ty :P I proboj tu komus wytlumaczyc ze nie wazne, a jak sie nie odzywasz to zagaduja :szok:
Profil
PW Email www Cytuj
Mikanka 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 15:57     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
Nie lubie łańcuszków puszczanych na jedną serie, czyli konferencja i 100 nr gg nagle wykrzykuje ktos ty I proboj tu komus wytlumaczyc ze nie wazne, a jak sie nie odzywasz to zagaduja

O tak, mnie też to denerwuje. Jak mnie wtedy nie ma na gg jest jeszcze śmieszniej, bo jak już wejdę, to mi przysyła nawał tych wiadomości naraz, przez co mi się gg wiesza :...:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 17:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ja juz tak często nie dostaję łańcuszków, bo ludzie wiedzą ze ich nie lubie, a jak czasami dostanę to różnie na nie reaguję, niedawno dostałam jakis, który mi sie spodobał i posłałam go paru osobom (zazwyczaj tego nie robię), no i od jednej osoby dostała mi się niezła zrypka :( ( niektórzy to się na żartach nie znają :( )
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 22:48     

lancuszki to durna zabawa :kwasny:
Cytuj
Appo 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 23:19     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu ostatnio pracuje nad blokowaniem spamerów (mi się też oberwało blokadą wychodzących wiadomości , ale dlaczego ? to nie wyjaśniono mi ;) - efekt : nowy numer gg ) . Główny mechanizm narazie jest zrobiony tak aby blokować wiadomości wysyłane (zawierające linki) do nieznajomych osób. Następne wersje blokad mają posiadać już bardziej złożone skrypty... tylko wdł. mnie skoro tak to co się stanie z prywatnością wiadomości skoro np. wprowadzą jakiś filtr ? Zgodzilibyście się na przeglądanie (automatyczne) wiadomości wychodzących i przychodzących (rozwiązanie : filtracja wiadomości zawartych w 1 pakiecie, gdyż większa ilosć = większa moc i ilość serwerów) aby zapewnić sobie ochronę przed spamem ??
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 00:07     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A co to ma wspolnego z prywatnością? Ty się jeszcze łudzisz, że będąc w necie jesteś prywatną osobą? Wszystkie Twoje rozmowy przechodzą i tak przez servery i gdzieś się tam zapisują więc nie rozumiem tego tekstu. A same filtry nie ingerują w Twoją prywatność jedynie działają jak sitko które przepuszcza ziarno, a zostawia większe brudy i plewy na zewnątrz. Takie antyspamy działają na złożone składnie słów, które są podobne zawierają się w najczęściej wysyłanych łańcuszkach. Dodaktowo nowoczesne tego typu oprogramowania mają możliwość uczenia się co usprawnia ich działanie.
Profil
PW Email www Cytuj
Appo 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 00:32     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
narazie jeszcze wszystko leci na SSLu i tak już chyba zostanie przecież nie użyją jakiejś odmiany MD albo coś . Co do prywatności to nadal się łudzę że da się jeszcze po części pozostać anonimowym dla niższych warstw użytkowników - nie mówię tutaj już o wyjadaczach ;) . Co do samego gg... to nie znam architektury systemu więc niewiem jak wygląda przechowywanie wiadomościu u nich. Co do sita, to podzielam Twoje zdanie ale poprostu chciałem poznać opinie na ten tamat ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008