Poprzedni temat «» Następny temat
Realm Angrenost
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 09:04   Realm Angrenost  



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
zauwazylem w temacie o najlepszych grach, ze kilka osob grywalo w diabelka :]

a wiec polecam pewien serwer...na ktorym mozna sobie pograc...choc nie kazdemu taka rozrywka pasuje...ale...juz wyjasniam :)


---

Serwer Angrenost powstal w zasadzie z mysla o starszych graczach, ktorzy nie maja na tyle czasu aby non stop grac / nabijac lvl/ szukac przedmiotow :), grajac na Angrenoscie macie do dyspozycji wszelkie przedmioty nadajace sie do gry PvP (player v player) lub tez TvT (team v team) oraz postacie 99 lvl. Nie biegamy na mefista,bala, diablo, jedynie rozwijamy umiejetnosci w grze z innymi graczami online :).

co ja bede duzo pisal :-p


h t t p;//realm.angrenost.org

jesli ktos bedzie chcial zagrac to proponuje w dziale rejestracja podac moje acc ( SoD-Mantra- ) jako osobe poreczyciela...no i mniej wiecej przeczytac o co biegana stronce :=]


forum nie polecam...bo to jeden wielki offtopic ;=]
Profil
PW Email Cytuj
Fer 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 20:57     


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Chętnie bym pograł troche duelków z kimś z gliwic, lecz ar jest w "remoncie", a na bn mało kto ma przygotowane postacie do walk.
Profil
PW Email Cytuj
troyek 
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 21:00     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
o kurde...
kiedys tyle sie gralo w diabelko,
nawet ostatnio...



ale kurde, gry mnie szybko nudza : )
nawet te ulubione : (
Profil
PW Email www Cytuj
Fer 
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 14:34     


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
troyek napisał/a:
ale kurde, gry mnie szybko nudza : )
nawet te ulubione : (

Gra w internecie, zwłaszcza diablo jest całkiem inna, w pewnym stopniu może dostarczyć nam adrenaliny tak jak q3 albo cs.

Tutaj pare filmów przybliżające walki:
- PCL - Polska liga klanów działająca na serwerach battle net
h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=303178244119124001
h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=-8215407898666353163

- walki bez zasad
h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=-1789412502811545194&q=diablo
h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=-2298539169245272195&q=diablo
h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=8310517944959612202&q=diablo
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 17:08     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
ble PCL bylo jest i bedzie do bani :] nigdy tam nie lubilem grac...juz za czasow 1.09 PPC bylo lepsze :=] na 1.10 juz jedyne sensowne stalo sie EP-PvP ... no i pozniej Angrenost z zasadami PPC :]
Profil
PW Email Cytuj
Fer 
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 20:47     


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
PCL - "liga" stworzona przez polaków po to, aby jakoś skupić lepszych/gorszych graczy pvp/tvt. Z tego co pamiętam (moge się mylić) ale ona sworzona została na końcu 1.09 albo początku 1.10. Początkowo miała zasady zaporzyczone z ppc ? (takie jak na AR były/są), ale z biegiem czasu wszystkie zasady zarówno tvt jak i pvp zaktualizowano, by praktycznie każdy team/postać miała szanse z innymi. Jest to troche specyficzna liga, bo można w niej używać dupowanych charmów, no i ama "słynnego ;) "wf'a.

Euro-PvP jak sama nazwa wskazuje, jest to międzynarodowa liga, gdzie możemy spotkać wielu graczy z różnych stron europy. Ep istnieje o wiele dłuższy okres czasu niż pcl i ma już dość dobre rules, a także swoich zwolenników.

Są jeszcze dwie niemieckie ligi - Duelliga i AOW, ale mało o nich wiem ze względu na obowiązujący tam język.

Osobiście nie krytykuje żadnej ligi - jeśli coś mi nie odpowiada to nie gram w niej/albo próbuje zacisnąć zęby i jakoś grać. Także patrze zwłaszcza pod względem rules dla amki, bo nią tylko gram. Na pcl możliwość używania wf/3-20-20's może troche pomódz słabszym graczom, a postać nie jest aż tak droga. Na ep najwięcej kosztuje bow/legit charmy dla amki, ale dla innych postaci zarówno na pcl jak i ep nie trzeba dużych zmian/wydatków aby można grać na obu ligach. Grając amką na ep, to trzeba albo być bogatym, albo mieć dobrego skilla.

Wiec wszystko zalerzy kto co lubi, ile czasu poświęca na granie. Grając tylko duele prywatne serwery takie jak AR, kiedyś także Salvation (obowiązywał 1.10 patch, ale jakoś padł) są niezłym rozwiązaniem, lecz czasami trzeba przeboleć wysokie pingi.
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 07:58     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Fer mam pytanie :] jakiego nicka miales na cbn ? moze grales jeszcze za czasow 1.09 ? albo na ar ? na salv realm nie chcialo mi sie grac :] gruby i yaro zalozyli mi tam nawet acc...pamietam ze gest i matek tez sie tam ostro udzielali :]

---

wiesz ja nie krytykuje pcl ... gralem tam na samym poczatku...nawet swojego czasu wystawilismy klanowy team...do jednego z pierwszych 4v4 na 1.10 pcl ... w zasadzie u mnie d2 poszlo w odstawke...jak ar wroci (obecnie problemy z serwem :P) to sobie znowu pogram...nie mam juz cierpliwosci do biegania za items i expowania ... na 1.09 to byla zupelnie inna bajka...

a co do samego systemu rozgrywek...hyh...na 1.09 tak jak mowilem istnialo ppc...soft/big/marian ktos tam jeszcze (chyba ozz, gis) ogolnie zaloga FC sie tym zajmowalo...rulez byly w miare sensowne ... tak jak sam patch 1.09 :] nie bylo za duzo ograniczen itd itp...to samo bylo na ep rulez 1.09 banned byly duped 3/20/20 i 3/5/20 jewels 40/15 ed ias (niebieskie) i 40/15 ed max (czerwone), choc w zasadzie 99 % jewelkow 40/15 byla i jest duped :], no i przedewszystkim ograniczenia w dr / frw ... lubilem tam grac...nawet mialem kilka postaci tylko ep...no i tak samo kilka postaci ppc...

pozinej pojawilo sie 1.10 za ktorym nie przepadalem...pogralem troche ... zarowno na ep i pcl ... ale nie chcialo mi sie expowac znowu postaci...tak samo ld mi sie nie chcialo grac ;=] items sprzedalem na allegro .... i pojechalem na wakacje :P ostatnio chcialem pograc...rince (pewine kojazysz :P) mnie namawial...ogolnie zaloga hc i bl mnie namawiala...ale jakos nie chcialo mi sie...

---
a co do priv realmow...no to wiem ze ar (obecnie down:P) kiedys strikte ep rulez bylo arnea...pozniej pojawil sie realm niemiecki na zasadach AOW i DL no i salv realm by matek-ws :]

---
w zasadzie diablo jest kultowa gra...ale dla mnie jedynie w przypadku gry pvp / tvt no i na starym dobrym 1.09...

---
no i tak jak ty ... tylko amka :] czasem barb i pal ... zadko sorc :]
Profil
PW Email Cytuj
Fer 
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 19:02     


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
p4cz3k napisał/a:
rince (pewine kojazysz ) mnie namawial...ogolnie zaloga hc i bl mnie namawiala...ale jakos nie chcialo mi sie...
Z rincem bardzo dobrze się znamy bo jesteśmy w hc razem :D

p4cz3k napisał/a:
Fer mam pytanie jakiego nicka miales na cbn ?

Jakiś rok temu miałem Ferrari-Soh, PDT-Ferrar, a od wakacji gram na HC-Fer. i Fer.
Na ar grałem tylko dla odprężenia *PitBull, lecz nie grałem tours.

Co do czasów 1.09 to dopiero wtedy zaczynałem i byłem totalnym noobem i bardzo wolno się bogaciłem tak aby wyposażyć dobrze amke, dopiero z 2 lata temu jakoś zaczęło mi się szczęścić i była jako taka amazonka, a na dzień dzisiejszy amazonka nie do powstydzenia (można powiedzieć - jakby wyszła z programu pimp my char :hyhy: ). Widze, że będzie o czym rozmawiać :)
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:03     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
hehe, z rincem bylem na mazurach :P

nie no zaczynam wierzyc w to ze gliwice sa druga po warszawie metropolia d2 w polsce :] ktora liczyla sie / liczy sie na na arenie d2 :]

az chyba dzis zainstaluje diabelka ;]
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 00:21     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
po kilku miesiacach ar wrocilo do zycia ;=] w dniu dzisiejszym odbyl sie turniej 2v2 :=] neistety niczym polskie orly przegralismy pierwsze dwa mecze...a 3 wygrany nei dal nam awansu do finalow...:=]
Profil
PW Email Cytuj
Patek 
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 15:46     


Dołączył: 03 Cze 2008
fajne fajne
:hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008