Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Podstawowa nr 18
Autor Wiadomość
Tonio 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 20:38     



Dołączył: 02 Lis 2005
Cytat:
To tyle gwoli wyjaśnień Szanowni Forumowicze..... :szok:


Hmm... generalnie troszke racji w tym jest, ale dalej jak dla mnie ma to jakis prowokacyjny wydzwiek... i to :
jadwiga_44 napisał/a:
z już w połowie lat 90-tych ówczesna dyrekacja wraz z prężnie działającym Komitetem Rodzicielskim

z tego co pamietam to tamta dyrekcja na wszystko lała zwlaszcza glowna pani d., moja mama strasznie nabuzowana zawsze wracala z wywiadowek i to nie przez moje oceny bo z tym problemu nie mialem ale wlasnie przez dyskusje o sprawach "gospodarczych"
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 21:57     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Tonio napisał/a:
z tego co pamietam to tamta dyrekcja na wszystko lała zwlaszcza glowna pani d.

zgadzam sie !
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 00:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Jadwigo, chyba Ci sie osoby pomyliły, bo nie przypominam sobie bym gdzieś wspomniała o oknach, poza tym nie jestem pracownikiem szkoły wiec nie miałabym możliwości zaopatrzyć się w jakiekolwiek dowody, jednak mysle ze historie z wypadającymi szybami nie sa całkiem wyssane z palca skoro dzieci o tym mówią, nawet jeżeli mają bujna wyobraźnie.
jadwiga_44 napisał/a:
Jeśli leżu Ci na sercu dobro szkoły
najbardziej leży mi na sercu dobro dzieci, ich bezpieczeństwo, jak również by miały dobrych nauczycieli, a niestety tych zbyt wielu szkoła nie posiada :kwasny:
jadwiga_44 napisał/a:
Wracając do tematu okratowanych okien
możesz mi wskazać miejsce gdzie o nich wspomniałam ?
jadwiga_44 napisał/a:
może czasem wieczorem przeszałbyś się na spacer od strony podwórka szkoły i popatrzyła na to co robi młodzież...?
I może zauważyłabyś, jak dzieciaki bawią się rzycaniem kamieniami w szyby
wiem jak bawi sie młodzież na terenie szkoły i uważam że kraty w oknach sa dobrym rozwiązaniem
jadwiga_44 napisał/a:
To tyle gwoli wyjaśnień
w zasadzie Twoja wypowiedź nic mi nie wyjaśniła bo nadal nie wiem o co chodzi np. z tymi anonimami
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 09:48     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
jadwiga_44 napisał/a:
pamiętyam dobrze, iz już w połowie lat 90-tych ówczesna dyrekacja wraz z prężnie działającym Komitetem Rodzicielskim pisały pisma o wymiane stolarki okiennej, naprawę boisk i jak życie pokazuje zawsze coś stawało na przezkodzie w wykoniu tych przedsięwzięć...


droga Jadwigo, ja chodziłam co prawda do innej szkoły, ale problem z oknami pojawiał się chyba raczej w większości szkół, a moja była podstawóka też wcale nie jest taka "młoda" , ale ówczesna dyrektorka (pełen szacunek dla niej :padam: p,. Nagaj) potrafiła sobie poradzić z oknami i nie tylko - wymienili wszystkie- co do jednego, nawet w pomieszczeniach piwnicznych, naprawili i wyremontowali basen i salę gimnastyczną, wyremontowali wnętrze szkoły łącznie z klasami, powymieniali szafki i stoliki, zadbała również o to, żeby przed szkołą zrobić parking dla samochodów, bo często gęsto kierowcy zastawiali wyjśce ze szkoły.
Oczywiście trochę czasu to trwało, jakieś może 2 do 3 lat, wiadomo remonty trochę kosztują i trwają, ale jakoś poradziła sobie z tym wszystkim, i szkoła jest naprawdę bezpieczna dla dzieci, Dostała peiniądze z UM - w większości.

Także jadwiga_44, gdyby dyrekcja tejże szkoły naprawdę chciała coś zmienić w niej, a przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo dzieci i młodzieży uczącej się tam, ale również swoje i ciała pedagogicznego, to napewno nie byłoby to większym problemem. Ale skoro p. dyrektor woli tylko piastować urząd derektorski i być tylko "figurą" to nie dziwne, że sprawy gospodarcze szkoły pozostają daleko w tyle, i pozostawiają wiele do życzenia... :zabawa:
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 19:39     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Też chodziłem do SP 18, ale wybicie szyby było wtedy bardzo rzadkie. Jeżeli teraz jest to na porządku dziennym, to niestety, jest w tym też trochę winy dyrekcji. W tej szkole zaczynał pracę p. Bronisław Kamiński lubiany przez młodzież dawniej i dziś (uczył nas WF), obecnie jest już dość długo vice dyrektorem w ZSO 4 i nie słyszałem, żeby tego rodzaju zdarzenia miały tam miejsce.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 22:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
fekete napisał/a:
wybicie szyby było wtedy bardzo rzadkie. Jeżeli teraz jest to na porządku dziennym, to niestety, jest w tym też trochę winy dyrekcji.

tu sie z Tobą nie zgodzę. dyrekcja nie ma wpływu co robia dzieciaki na boisku popołudniu, wieczorem czy w weekendy,stąd też kraty w oknach na parterze. Co do okien to chyba częsć jest już wymieniona.
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 08:04     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
jadwiga_44 napisał/a:
pamiętyam dobrze
ideał swój.... :rotfl: hehe
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 23:56     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
Co do okien to chyba częsć jest już wymieniona.

w końcy szkoła doczekała sie po 100 latach wymiany wszystkich okien i pieknie wyczyścili elewacje. Szkoła wyglada jak nowa :super:
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 09:10     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
poza wymiana okien i odświeżeniem elewacji powinni jeszcze odświeży kadrę nauczającą z dyrekcją na czele.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 22:08     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
powinni jeszcze odświeży kadrę nauczającą z dyrekcją na czele

za to masz u mnie sok/kawe/drinka lub co tylko sobie życzysz. Piwa nie proponuję bo nie pijesz :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008