Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Wrz 05, 2006 21:07
BMW...
Autor Wiadomość
krystian 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 01:47   BMW...  


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
chyba w koncu ktos to musial zrobic:) mimo ze nie jezdze autem tej marki. czasem wdaje sie w przepychanki slowne zwiazane wlasnie z bmw. zauwazylem ze nie wazny jaki temat o motoryzacji to zawsze schodzimy na temat aut tej bawarskiej firmy. podsumowujac...jesli mowa o bmw to tylko tutaj bo moderatorzy juz powoli nie wytrzymuja:P
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:57     



Dołączył: 02 Lis 2005
No ale BMW to nie tylko bawarska marka... nie zapominajmy o rodzimej armadzie Bardzo Malych Wozów :mur:
Profil
PW Email Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:58     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
Czyli Będziesz Miał Wydatki przy czym łączy się z Będziesz Mógł Wyprzedzać ;)
Profil
PW www Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:59     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
:beta: BMW :beta: 4ever ;)
Profil
PW www Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:17     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
ThomekE30, przypominam ci ze masz tylko 316 nie szalej z tym wyprzedzaniem:)
Profil
PW Email Cytuj
voyteck 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:29     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
ThomekE30, przypominam ci ze masz tylko 316 nie szalej z tym wyprzedzaniem:)
:P heheh
Bedziesz Miał Wydatki .......hmmm .......... Ja tam nie mam wydatków ( oprócz paliwa )

Przykre jest to że model E36 zaczyna sie konczyc - czyli pełno zaoranych beemek E36 jeździ już po Gliwicach i nie tylko.
Jakies 5-6 lat temu bylo ich w gliwicach kilka , i wszystkie byly utrzymane OK .
Tak to jest chyba jak auto sie starzeje , mozna je tanio kupic itd .
Zostają tylko male wyjątki ładnie utrzymanych E36 , chyba tak samo jest z E30 .
Powoli nawet E39 zaczynają wygladac na drogach jak shit`y - :(

Krystian, Bo kupiłbyś sobie chłopaku Beeme i przestał stwarzac :P
pewnie dobrze bys na tym wyszedł i eksploatacje tez tanią byś miał uhahaa :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez voyteck Pią Kwi 07, 2006 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:46     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
dziwisz sie, ze takie kupy jezdza?? ja nie!! przykladem moze byc ThomekE30 o jego trojka, ma tam 1,6 czyli okolo 100 koni z czego 20 juz dawno padlo:P katuje go palac gumy. silnik pewnie juz na wyczerpaniu. i co sie dziwic ze co raz wiecej tych aut nadaje sie na szrot a nie na ulice. z e36 jest tak samo. kupuja je ludzie ktorzy mysla ze bmw jest przeznaczone do sportu nie patrzac na to ze do sportu przeznaczone sa modele zaczynajace sie od pojemnosci 2,5. kupuja te 316 albo 318 i max but w podloge....w koncu to bmw:P szkoda mi tych aut bo to jednak dobre auta sa gdy nie sa palowane...
Profil
PW Email Cytuj
voyteck 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:49     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
krystian, ThomekE30 sie chyba zdenerwuje za taką opinie o jego E30 hehe.
A fakt że ludzie butują na max swoje beemki . Pewnie ze można butowac ale o stan techniczny też trzeba dbac ( może i dbają , ale o zewnętrzy wygląd raczej nie ) .
Jak widze E36 pognitą dookoła , brudną , zaoraną i jeszcze na lexusach z tyłu to mi serce pęka :(

Coś ty mi kur... zrobił bandyto

Aha , najgorsze jest to ze gówniarze kupują BMW po to zeby :
1.Napinac sie wśród kumpli
2.Że laski na tą marke lecą ( niektóre )
3.Palić gumy
4.Palić gumy
5.Palić gumy
.......
......
......
......
25.Palić gumy

itd itd
Profil
PW Email Cytuj
daras84 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 12:32     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
Krystian co do bmw od Thomka to bys sie pomylił... auto ma pogrzebane w silniku... i jezdzi naprawde niezle!! jak narazie niue widzialem szybszej 316... jak swego czasu mialem w Fiescie 1.8 16V 105 koni<dodam ze zdrowe a nie jakies zaorane!!> to mialem z nim problem.... tak samo kumpel w esku cabrio 1.6 105 koni po kapie silnika.... zostawał w tyle...

no ale teraz to Beatka Thomka zostaje daleko w tyle :P:P
Profil
PW Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 14:44     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
po tych przeróbeczkach które poczyniłeś.... ;)
Profil
PW www Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 14:52     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
ehhhh kupiłem bete dlatego, że chciałem mieć bete.... a to że jest szybka i że pale nią gumę to już moja sprawa i nikt nosa w to nie powinien wtrącać, bo mnie to tylko i wyłącznie goni po kieszeni a nie Was !! a Ty Krystian czep się tramwaja i uważaj żeby Ci wahacz gdzieś bokiem nie stanął buahahaha :D
a swoją drogą silnik jest pikobelo oleju dolewam może ze 150 gram od wymiany do wymiany, ale to norma jak silnik pracuje na takich obrotach !! więc czep się tramwaja i patrz na te swoje 20 kucy które zostały pod twoją maską.....
Profil
PW www Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 14:54     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
a kupiłem 1.6 tylko dlatego, że była to okazja i zależało mi na budzie, nie na silniku !!!!
Profil
PW www Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 15:09     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dzisiaj pod sklepem gdzie pracuje stała taka 316 metalik błękitna, ale troche strupiała :P Jakoś mi się te modele nie podobają, może dlatego, że za dużo tego jeździ.
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 18:09     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
daras84 napisał/a:
Krystian co do bmw od Thomka to bys sie pomylił... auto ma pogrzebane w silniku...

No ja też czasem grzebie w silniku jak mi jakieś paproki z drzew nalecą pod maskę ;)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 19:30     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Jeszcze mnie coś naszło, gdzieś wyczytałem:"Przedni napęd dla dziewczynek" ;-)
Ale mam dzisiaj głupawe :super:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 19:48     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
ThomekE30 napisał/a:
Ty Krystian czep się tramwaja i uważaj żeby Ci wahacz gdzieś bokiem nie stanął buahahaha
a swoją drogą silnik jest pikobelo oleju dolewam może ze 150 gram od wymiany do wymiany, ale to norma jak silnik pracuje na takich obrotach !! więc czep się tramwaja i patrz na te swoje 20 kucy które zostały pod twoją maską.....


o moje wahacze sie nie martw. ja swojego auta nie paluje wiec watpie zeby mi cos odpadlo. 4 cylindrowiec i wysokie obroty......moze jednak dac ci nr do wojtka do sklepu?? predzej czy pozniej tam zawitasz tym padlem
Profil
PW Email Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:27     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
heh może przez pałowanie wahacz ci bokiem nie stanie.... ale przez te rdze :) weź się schowaj z tym swoim parchem i nie udzielaj się w erze cywilizowanych samochodów....
Profil
PW www Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:33     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
a w (...) mam nr do wojtka sklepu.... silnik padnie to kupie nowy.... w erze UE to nie problem.... a mechanikiem jestem więc zrobie to sobie za free.... moje auto jest moim autem, moje wybryki sa moimi wybrykami i moja ciężka noga jest moją cięzką nogą.... ja świruje ty nie i tym się różnimy.... a jak coś stanie się mojemu samochodowi to się będziesz mógł z tego cieszyć.... jestem młody i to jest również w pewnym sensie mój sposób na przeżycie tej młodości !!! i schowaj tego swojego kondona do garażu, pucuj i jeździj nim do kościoła !!
Profil
PW www Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:35     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
ThomekE30 napisał/a:
heh może przez pałowanie wahacz ci bokiem nie stanie.... ale przez te rdze :) weź się schowaj z tym swoim parchem i nie udzielaj się w erze cywilizowanych samochodów....


przypominam ze jezdzisz e30:P 1,6
Profil
PW Email Cytuj
ThomekE30 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:36     



Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Callifornia
i co z tego, ale zawsze bardziej cywilizowane niz twoje.... a to że 1.6 to zdziwiłbyś się.... ale cóż lepiej siedzieć i pier...ć przed kompem niż przyjechać zobaczyć i nie czepiać się wreszcie....
Profil
PW www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008