Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę być piękna...
Autor Wiadomość
kobi 
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 22:22     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
madziar napisał/a:
czasem wystarczyłby dobry psycholog, który dałby tym dziewczynom wiarę w siebie i poczucie własnej wartości

Niestety sporo dziewczyn, pomimo słów otoczenia, nadal marudzi na swój wygląd nie majac nawet ku temu podstaw. Takie właśnie wysyłać do psychologa ;)

Obejrzyjcie sobie jakikolwiek wenezuelski serial ;) 100% aktorek jest po operacji plastycznej :kwasny: No, ale tam matki odkładają kasę i wysyłają swoje córki do lekarzy :/ Zupełnie inne podejście, traktują to jak coś naturalnego, niczym wizyta u stomatologa :/
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 00:34     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Kobi... marudzisz:)
jesli kobieta nie czuje sie piekna to po prostu nie jest,....i nie zadowolisz i nie przekonasz takiej kobiety:))

jednym slowem... kobieta ma zawsze racje:)
jesli mowi ze nie jest oki i moze byc lepiej znaczy ze tak jest:)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 00:40     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Harcerka napisał/a:
jesli mowi ze nie jest oki i moze byc lepiej znaczy...
, że i tak nie będzie, za jakiś czas znajdzie coś innego co się jej nie będzie podobać ;)
Profil
PW Email www Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 00:46     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Major napisał/a:
i tak nie będzie, za jakiś czas znajdzie coś innego co się jej nie będzie podobać

Dokładnie :D
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 11:34     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dzisiaj oglądnąłem sobie perełke wśród ameryckich seriali :P Baywatch. Zwróciłem uwage na to, że w tym serialu nie pokazuje się ludzi otyłych i jakiś dziwnych. Wszyscy, nawet ci z drugiego i trzeciego, czwartego i dziesiątego planu są ładni, zgrabni, szczupli i najczęściej młodzi. Idealny serial do kreowania pustego człowieka. Liczy się powierzchowność, a nie osobowość. Wcale się nie dziwie dlaczego potem w USA powstają takie programy jak z tego tematu. Szkoda tylko, że tą durną mode przenosi się też na inne kraje.
Profil
PW Email www Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 11:42     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
osobiście chyba nie zdecydowałabym się na jakieś poprawianie siebie na dzień dzisiejszy przynajmniej ale nie potępiam też osób które decydują się na taki krok, jeżeli ktoś nie akceptuje siebie i ciężko jest mu normalnie funkcjonować to czemu nie skorzystać z takiej szansy, w jakimś tam sensie nawet podziwiam te kobiety bo przecież takie zabiegi to też ogromne ryzyko i ból i do końca nigdy nie wiadomo czy efakt końcowy nas zadowoli..
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 20:23     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Major napisał/a:
Baywatch. Zwróciłem uwage na to, że w tym serialu nie pokazuje się ludzi otyłych i jakiś dziwnych

Rzeczywistość jest jednak okrutna - plaże w Kalifornii pełne są ludzi otyłych...
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 23:15     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
No tak, czyli wychodzi na to, że amerykanie w swoich filmach realizuja swoje najskrytsze marzenia. Jak ja się ciesze, że mieszkam w polsce. Tutaj naprawde często jest kogo podziwiać na plażach i ulicach.
Profil
PW Email www Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 07:57     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Major, niestety powolutku zmierzamy w kierunku modelu amerykańskiego :/ Również w przypadku operacji plastycznych.
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 09:22     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Nie poprawiłabym u siebie nic, jakoś sama myśl że ktoś będzie mnie ciął, kroił, wycinał... ciarki mnie przechodzą. Bałabym się że po takiej operacji stracę część swojego "ja", tego jak ludzie mnie postrzegają. Wolę żeby ludzie mnie pamiętali jako "aaa K...? to ta z tym dużym nosem", a nie "K...?? ?adna? Dużo kobiet jest ładnych, nie pamiętam jej" :P
Choć nie dziwię się kobietom które decydują się na operacje plastyczne. Za duża presja, nacisk na idealny wygląd, nie akceptowanie inności itd.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 19:08     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wiadomo, ze wiekszosc ludzi ( dotyczy to zwlaszcza kobiet) pragnie byc podziwiana.
Poza tym poddawane jestesmy nieustannej presji spolecznej.Kobietom mlodym, zadbanym i atrakcyjnym latwiej uzyskac akceptacje a co za tym idzie-sukces w zyciu osobistym i zawodowym.
Jednak osoby skupione ciagle na poprawianiu defektow urody ( mowa tu oczywiscie o roznych wymyslach) rzadko kiedy sa tak naprawde szczesliwe...poniewaz zawsze znajdzie cos, co warto by bylo " odnowic".Dazenie do tego celu staje sie nalogiem.
Uwazam, ze to jak jestesmy odbierane, nie zalezy od obiektywnych czynnikow, ale...od naszego samopoczucia.Jesli kobieta ( mimo malej nadwagi, malego biustu itp.) uwaza sie za atrakcyjna, tak wlasnie bedzie spostrzegana przez otoczenie.
Moral z tego taki, ze najprostszym zabiegiem jest....polubic siebie i swoj wyglad.
I jeszcze jedno....Kobietki!!! zapomnijmy o swoich wadach.Przeciez piekno istnieje w wielu ksztaltach,kolorach,rozmiarach...i to co w naszych oczach uchodzi za defekt, ktos inny moze uznac za atut.
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 19:43     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Szamanka napisał/a:
Moral z tego taki, ze najprostszym zabiegiem jest....polubic siebie i swoj wyglad
no i bardzo mądry morał i pewnie teoretycznie wszystkie kobiety to wiedzą i rozumieją.... ale w praktyce nie znam ani jednej takiej, która nie chciałaby zmienić czegoś w swoim wyglądzie ;)
nigdy w życiu co prawda nie dałabym się pokroić, żeby zmienić to co mi się we mnie nie podoba, ale jak ktoś dałby mi czarodziejską różdżkę to bym sobie tam trochę wokół siebie pomachała :)
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 02:47     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
dziś, a raczej wczoraj był kolejny odcinek, ogladała któraś :?:
myślałam że kobiety które zostały przyjete do programu to takie które naprade potrzebują korekty, zmiany, ale po dzisiejszym odcinku można utwierdzć sie w przekonaniu, że części kobiet wystarczyłaby wizyta u psychologa,dobrej kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki i zmieniłyby sie nie dopoznania.
Natrafiłam na atrykuł w którym wyjaśniono, dlaczego wybrano takie kobiety :) h t t p;//w w w przekroj, p l/index.php?option=com_content&task=view&id=1426&Itemid=48]Piękne do bólu
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 07:26     

Ja wczoraj ogladalam i powiem wam szczerze ze wiele w tej policjantce nie zmienili.. naprawde.. a ta druga kobieta.. no to juz zmiany byly widac.. nie spodziwalam sie ze moze naprawde tak dobrze wygladac..
Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 15:45     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Polecam artykuł o ludziach, którzy mogli swojemu wyglądowi dużo zarzucić, a jednak wbrew temu żyli i to całkiem dobrze w zgodzie ze swoim ciałem.

h t t p;//portalwiedzy.onet, p l/4869,1947,1322485,czasopisma.html
Profil
PW Email www Cytuj
Dev 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 15:51     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
Monique bo ta policjantka nie chciala wielkich zmian, jej tylko chodzilo o to zeby ja odmlodzic a nie zeby totalnie jej image zmienic :]
Profil
PW Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 18:17     

Pewnie tak.. ale jestem pod wrazeniem tej drugiej zmiany.. naprawde byla imponujaca
Cytuj
Alinka 
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:34     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
w 1 odcinku byla sportsmenka, ktora w mlodosci faszerowała sie sterydami po ktorych nabrala meskich cech wygladu, pozniej jak sama stwierdzila z dnia na dzien przestala cwiczyc i wygladala jak wygladala, jej wina! sama doprowadzila sie do takiego wygladu... rozumiem ta druga dziewczyne miala problem od urodzenia -duzy nos,chciala poczuc sie ladniejsza i udalo jej sie to,w drugim odcinku policjantka byla z natury ladna, chciala tylko odmlodzic swoje ciało, ale ta druga kobieta.... jej nawet operacje nie pomogly, fakt zmienila sie "troche", ale od razu na pierwszy rzut oka bylo widac ze w mlodosci "nie wylewała za kolnierz", a ten tatuaz... a jej slownictwo!! nie dziwie sie ze miala 2 mężów a 3 od niej uciekl, jak dzwonila do domu to rozmowa ktora slyszalam mnie przerazila" no to jak bede piekna to znow zaczniesz się do mnie PODWALAć"?? heelloooooo , jedyne co mi przychodz na mysl to stwierdzenie mojej kumpeli-"ze wsi wyszedłeś, ale wieś z Ciebie nigdy" :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
extaska_ 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 11:31     



Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Deutschland
Programy tego typu to dla mnie szczyty desperacji... widać, że tonacy brzytwy się chwyta, a Polsatowi ostatnio nie za dobrze się powodzi... Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, bo sama 12 kwietnia trafiłam pod nóż... przedtem mój stosunek do tego typu zabiegów był delikatnie mówiąc negatywny :P
Profil
PW Email Cytuj
voyteck 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 13:14     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Alinka napisał/a:
no to jak bede piekna to znow zaczniesz się do mnie PODWALAć"?? heelloooooo , jedyne co mi przychodz na mysl to stwierdzenie mojej kumpeli-"ze wsi wyszedłeś, ale wieś z Ciebie nigdy"

heheh to musiało byc niezłe :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008