Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę być piękna...
Autor Wiadomość
asik 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 09:03   Chcę być piękna...  


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Dziś będzie emitowany w Polsacie program "Chcę być piękna"..
co sądzicie o tego typu programach? czy zgodziłybyście się na operacje plastyczne? poprawienie, korekcję swojego wyglądu?
co kobiety popycha do takich decyzji?
jestem ciekawa waszych opinii..
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 10:16     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dla mnie to najgorszy program jaki mógł powstać. Pokazywanie ludzi niedokońca zdrowych psychicznie jako bohaterów wielkiej przemiany. Żenada. Rozumiem zmiany i operacje plastyczne w przypadku deformacji wrodzonych, które utrudniają życie, ale nie coś takiego. Oglądałem amerykańską edycje. Program promuje pusty styl bycia i tak naprawde wiele w wyglądzie tych kobiet nie zmienił. Nawrzucali im tony tapety, która po tygodniu zejdzie i kobieta będzie wyglądać prawie tak samo jak przed zabiegami. Nie sądze, że są oni w stanie zmienić człowieka w około miesiąc, włączając w to nawyki, które też mają dużo do wyglądu.
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 10:49     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Major w pewnym sensie ma racje
Cytat:
Nie sądze, że są oni w stanie zmienić człowieka w około miesiąc


Na tv4 leci podobny program " Labedziem byc".Kobiety podczas trzy miesiecznego pobytu w " zakladzie zamknietym" wychodza piekniejsze niz niektore swiatowe modelki.
Nie wiem, czy naprawde mozna tyle zdzialac poprzez operacje i wysilek, przez jakie musza te kobiety przejsc.Oczywiscie w gre wchodzi makijaz, fryzura dobrze dopasowany ciuch.....
Czesto sa to kobiety nie brzydkie, ale takie ktore maja malo pewnosci siebie....kobiety, ktore nie umieja pokazac swiatu, swojego pieknego wnetrza...
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:41     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Jak mawia mój facet "potwierdzeniem mojej doskonałości są moje drobne niedoskonałości" :) W końcu to one są najlepszym dowodem na to, że te wszystkie "fajne rzeczy" we mnie nie zostały spreparowane przez zdolnego chirurga.

Niemniej.... nie mam nic przeciwko drobnym korektom, jeśli tylko mogą one poprawić samopoczucie osoby, która im się poddaje :) Nie tylko w sytuacji, gdy są one obiektywnie potrzebne. Dla osoby z boku za duży nos, odstające uszy, czy mały biust nie stanowią problemu. Dla osoby, która ma kompleks na tym punkcie to może być prawdziwy dramat. Więc jeśli masz możliwość poprawienia tego, co tak bardzo cię dołuje, czemu tego nie zrobić? :) Nie wspomnę już nawet o operacjach plastycznych wykonywanych ze wskazań zdrowotnych czy społecznych. Wielki płaszcz skórny pozostajacy po dużym odchudzeniu, różne blizny czy wady wrodzone są dla mnie oczywistym wskazaniem do poddania się takim zabiegom.

Ale..... wszystko z umiarem.

W programach tego typu nadwyręża się chyba to wszystko. Zastanawiam się, czy za kilka czy kilkanascie lat ta kobieta nie rozsypie się albo przynajmniej nie zniweczy wszystkich poniesienionych trudów. :/

I kolejna rzecz. Na potrzeby programu "wielką metamorfozę" przygotowuje cały sztab ludzi: lekarze, trenerzy, dietetycy, specjaliści od wygladu, psycholodzy. Po programie kobieta zostaje pozostawiona sama sobie. Niejednokrotnie bez możliwości finansowych na ciuchy, kosmetyki, fryzjera. Czy stawiając czoła szarej codzienności da radę utrzymać ten "cudowny efekt". Pewnie po jakimś czasie znów "się zapuści" :/ I koniec bajki o łabędziu :suchy:
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 16:40     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Na MTV leci też program "Chce mieć znaną twarz".Dzieciaki upodabniają się do największych swiatowych gwiazd..
Wiec...tak jak Szaganka
Szaganka napisał/a:
nie mam nic przeciwko drobnym korektom, jeśli tylko mogą one poprawić samopoczucie osoby, która im się poddaje Nie tylko w sytuacji, gdy są one obiektywnie potrzebne. Dla osoby z boku za duży nos, odstające uszy, czy mały biust nie stanowią problemu. Dla osoby, która ma kompleks na tym punkcie to może być prawdziwy dramat. Więc jeśli masz możliwość poprawienia tego, co tak bardzo cię dołuje, czemu tego nie zrobić?

Rozumiem też oczywiście operacje plastyczne człowieka,który ma popazoną skóre czy uległjakiemuś poważnemu wypadkowi.

Głupie jest dla mnie odsysanie tłuszczu,lifftingi,deformacje twarzy...szczególnie jak patrze na te kobiety w tym programie "Chcebyć piekna".Uważam,ze wcale nie sa one brzydkie a tylko się zaniedbały.
Natomiast ludzie ze wspomnianego przeze mnie programu w MTV...nie sa dla mnie normalni.

Z "Chce byc piekna" podoba mi sie tylko podkład muzyczny w zapowiedziach ;)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 17:30     

=CzArNuLkA= napisał/a:
Z "Chce byc piekna" podoba mi sie tylko podkład muzyczny w zapowiedziach ;)

hmm gdzies to mialem :P to jest z tego glupiego filmu o narkotykach, requiem dla snu :|
paul oakenfold - zoo york :)
przynajmniej mi sie tak zdaje ze o to chodzi :D
Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 18:38     

Ja mysle ze lepiej wlasnie te pieniedze ktore sa wsadzone w takie typu programy przeznaczyc na lepsze cele. jak napszyklad dzieciaki ktore nie maja polowy twarzy czy polowy swojego ciala bo sa poparzone.. ja wiem ze to sa wieksze koszta.. ale gdyby tak choc troche im pomoc.. Wiesz fajnie ogladac taki program bo naprawde nie raz potrafia zrobic fajne rzeczy z tych dziewczyn.. tak jak wlasnie w tym programie "labedziem byc".. ale uwazam ze sa wazniejsze rzeczy w tym kraju (chorym kraju) niz programy na ktore wydaje sie mnostwo kasy.. bo nie oszukujmy sie takie operacje sa strasznie kosztowne a co do muzyki w zapowiedzi.. to takie moje ps.. wiec to jest Temat z filmu The Piano
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 18:56     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Takie programy to inwestycja. Natomiast pomoc innym to promocja siebie o ile nie pozostaje się anonimowym.
Co lepiej dla biznesmana ? Oczywiście, że inwestycja. Przecież za ten program zdobędzie pieniądze, a za pomoc ? Zwykłe "dziękuję" mu nie wystarczy.
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 19:05     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
=CzArNuLkA= napisał/a:
Głupie jest dla mnie odsysanie tłuszczu

Ja tam wolę sam się przyssać do brzuszka niż wysłać go na odsysanie :zawstydzony: Co prawda nie ma on żadnego tłuszczyku, ale ile jest przyjemności dla obojga :zawstydzony:

Monique napisał/a:
dzieciaki ktore nie maja polowy twarzy

Popieram. Ale gdy widzę te wszystkie "brzydkie" panny, które się ulepszają... brak mi słów... :/
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 19:20     

No wlasnie o tym mowie.. Kobi ze nie raz i tak nic nie pomoze.. nie raz "poprawiaja" swoj wyglad zewnetrzny ale co z tego jak nie beda o niego dbaly.. a takie dzieciaki.. ktore dostana drugie zycie??ehhh szkoda slow..

ps wlasnie zaczol sie pierwszy obcinek.. no i juz mi sie nie podoba..
A jesli chodzi o ta muzyczke gdzie jest pianino.. (samo) to tak jak wlasnie napisalam
Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 19:47     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
kobi napisał/a:
Ja tam wolę sam się przyssać do brzuszka niż wysłać go na odsysanie Co prawda nie ma on żadnego tłuszczyku, ale ile jest przyjemności dla obojga
kobi, :super:
I niech to kobiety czytają i idądo swoich mężczyzn a nie do chirurgów plastycznych :) kobi, :padam:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 21:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Oglądałam pierwszy odcinek i przemiana Małgorzaty rewelacyjna

nawet jeżeli chciałabym conieco zmienić w swoim wyglądzie to napewno nie na oczych całej Polski.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 22:02     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
to napewno nie na oczych całej Polski.


własnie, ja rowniez nie chciałabym aby wszyscy to widzieli :zdziwko:
straszne
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 22:03     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Jak bendzie męska edycja to się zgłoszę................. :hyhy:
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 22:04     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Fenix, buahaha nie sądze :D
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 22:08     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Fenix, nie ma operacji ktora ci pomoze :P
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 22:10     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
frohike, o tym nawet nie myślałem wystarczy taki jaki jest .......
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 07:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
=CzArNuLkA= napisał/a:
Dzieciaki upodabniają się do największych swiatowych gwiazd..


I pozniej beda po swiecie latac same Britney :P

Fenix napisał/a:
Jak bendzie męska edycja to się zgłoszę.................

aby Cie zmniejszyli chyba :P

Mi sie moja zonka podoba i ..........
Szaganka napisał/a:
potwierdzeniem mojej doskonałości są moje drobne niedoskonałości" W końcu to one są najlepszym dowodem na to, że te wszystkie "fajne rzeczy" we mnie nie zostały spreparowane przez zdolnego chirurga.
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 23:04     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Frycku, znaczy KOCHASZ ;) :) :zawstydzony: :ok:
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 07:29     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
czasem wystarczyłby dobry psycholog, który dałby tym dziewczynom wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Żyjemy w czasach gdzie wygląd ma w zasadzie ogromne znaczenie. Więc kobiety są gotowe na oczach swiata zmienić się. Ja tego nie potępiam. Myślę ze i tak musiały wykazać się dużą odwagą, albo desperacją ze zgłosiły się do programów. Najważniejsze wiadomo jest ratowanie życia. Ale jak nos kobiety sięga podbródka, albo uszy wyglądają jak u dambiego to można popaść w kompleksy, ciężką depresję i nie chcieć już funkcjonować na tym świecie. Skoro jakaś firma daje kasę na to to niech korzystają :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008