Poprzedni temat «» Następny temat
drogie Panie :)
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:44     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
De_Luca napisał/a:
P4cz3k przez Ciebie czuje sie coraz mniej kobieca...


juz wczoraj na ten temat rozmawialismy :]
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 00:42     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.
bo Ty też lubisz lody :D
- Dlaczego tipsy są lepsze od naturalnych paznokci i dlaczego należy zrobić sobie kompletny makijaż, żeby usiąść do komputera.
tylko dlatego że sa ladne, równe, ale nie polecam kobietkom, miałam raz i dziękuje bardzo, poza tym kosztuja nie mało, a ja wolę torebkę do butów :D, co do makijażu to dlatgo bo korzystam z kamerki internetowek :)
- Dlaczego nie podoba ci się nowa sąsiadka.
bo jest młoda, ma piekna figurę i ładniejszą torebkę
- Kobiecą logikę - niestety używając kobiecej logiki.
logicznie myślac to kobieca logika jest bardzo prosta
- To, że 5 godzin na zakupach to mało.
bo nie da się w ciągu 5 godzin objechac wszystkich sklepów na sląsku
- Dlaczego 200 kosmetyków w łazience to mało.
nie no dla mnie wystarczy
- Dlaczego mereżki nie są modne, a baskinki tak? (Co to do cholery są mereżki i baskinki? - przyp. Charakterek)
ło matko a co to jest :przestraszony:
- Dlaczego nie może iść na zabawę drugi raz w tej samej sukience
bo juz jest niemodna
- Dlaczego finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od "Plebanii", bądź też od 3748 odcinka "Mody na sukces".
bo nie widzę nic pasjonującego w bieganiu 22 facetów za jedną piłką
- Dlaczego nowy kapelusz jest NIEZBęDNY do życia.
nie mam kapeluszy
- Dlaczego pieniądze nie są jej najlepszymi przyjaciółmi, bo zaraz gdzieś znikają.
no własnie gdzie one tak szybko znikaja :?:
- Dlaczego zmasakrowany tył/przód twojego nowego samochodu nie jest warty awantury.
no bo przecież to nie moja wina , że nie zatrzymałam sie na stopie, poza tym to tylko samochód
- Dlaczego obiad u jej mamy będzie wręcz rozkoszą.
bo mamusia robi najlepsze obiadki
- Czemu komplikowanie świata ma pomóc w jego uproszczeniu.
bo w tym tkwi cała prostota :P
- Dlaczego wchodząc tylko po masło do supermarketu wyjeżdża z wózkiem kipiącym od wszelkiej maści debilizmów i że ta mała doniczka jest urocza i naprawdę potrzebna tak samo jak wiklinowy koszyczek nie służący absolutnie do niczego.
zawsze wszystko się w domu przyda
- Potrafią wyjaśnić, że "porozmawiaj ze mną" jest już tematem do rozmowy samym w sobie.
a nie jest :?:
- Dlaczego to, co nazywają mydłem tym lepiej myje im mniej w tym mydła.
bo normalne mydło wysusza moją delikatna skóre
- Dlaczego każda wystawa sklepu z ciuchami jest obiektem wnikliwej obserwacji.
bo musze wiedziec czy chce to kupic czy nie, poza tym to nie zawsze patrzymy na wystawe a na swoje odbicie w szybie ;)
- Dlaczego trzeba przejść każdy sklep i przymierzyć wszystkie buty, ciuchy nawet jeśli aktualnie nie ma się ani grosza?
dla poprawienia sobie nastroju
- Dlaczego jak deklarują, że przygotowanie się do wyjścia zajmie im max 10min., to spędzają w łazience 3 godziny?
a spróbuj namalowac równiutko cieniutka kreseczkę na powiece
- Dlaczego mimo wszelkich znaków na niebie i drodze to ONA miała pierwszeństwo i że tak na prawdę to Twoja wina że miała stłuczkę choć nie było Cię w promieniu 5 km od samochodu.
bo to naprawdę Twoja wina :P
- Dlaczego zakup firanek jest ważniejszy od nowych głośników?
jak nie bedzie firanek o może mnie podglądać sasiad z bloku naprzeciwko jak bede chodzić w bieliźnie
- Potrafi wyjaśnić dlaczego (pomimo figury osy) jest gruba.
narazie nie mam figury osy i jestem gdzie niegdzie gruba :/
- Dlaczego jest niezadowolona z zakupu, mimo iż oglądała / przymierzała go kilkakrotnie.
bo jak jest za duży wybór to nie potrafie się zdecydować
- Dlaczego lepiej iść na obiad do jej rodziców niż do twoich.
bo do Twoich pójdzimy za tydzień
- Dlaczego faceci powinni oglądać z nimi komedie romantyczne.
bo to takie piekne filmy
- W jaki sposób ogląda wszystkie możliwe seriale i jej się to nie miesza.
a jak może się mieszacz Klan jest o rodzinie Lubiczów, Plebania o plebani, złotopolscy o Złotopolskich
- W jaki sposób jednocześnie gotować obiad, robić pranie, plotkować z sąsiadką, poprawiać makijaż i pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji ani przez chwilę nie tracąc kontroli nad żadną z tych czynności i doprowadzić je wszystkie do szczęśliwego zakończenia.,
poprostu jesteśmy doskonałe :D
Ostatnio zmieniony przez kisia Sro Kwi 05, 2006 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 10:46     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.
Tak bardzo jak ją kochasz.... ;)

- Dlaczego tipsy są lepsze od naturalnych paznokci i dlaczego należy zrobić sobie kompletny makijaż, żeby usiąść do komputera.
Tipsy się nie rozdwajają :zdziwko: A makijaż muszę mieć, bo chcę Ci się podobać nawet kiedy siedzę przed komputerem ;)

- Dlaczego nie podoba ci się nowa sąsiadka.
Komu? :zdziwko: Mnie czy Tobie? :niepewny:

- Kobiecą logikę - niestety używając kobiecej logiki.

Nie wszystko w życiu jest proste i poddaje się jasnej i rzeczowej "męskiej" logice. :) Czasem jest tak pokręcone, że tylko pokrętna "kobieca" logika da sobie z tym radę :hyhy:

- To, że 5 godzin na zakupach to mało.
Wyprowadź się na jakąś pipidówę,gdzie są trzy sklepy na krzyż, to zakupy będą trwały tylko..... trzy godziny :rotfl:

- Dlaczego 200 kosmetyków w łazience to mało.
To prosta matematyka :) Na każdy kilogram mojego ciała potrzebne jest kg kosmetyków ;) Tyle, że na każdą porę roku inny, a więc rocznie 4 kg ;) A więc 200 kg to zapas na rok :rotfl:

- Dlaczego mereżki nie są modne, a baskinki tak? (Co to do cholery są mereżki i baskinki? - przyp. Charakterek)
Aż tej baskinki poszukałam w googlach :zdziwko: I znalazłam tylko strony z damską bielizną :rotfl: To rodzaj przejrzystej materii doszytek do stanika :hyhy: A mereżek to nawet google mi nie znalazły :zdziwko:

- Dlaczego nie może iść na zabawę drugi raz w tej samej sukience

Bo kobieta zmienną jest, a to polega miedzy innymi na zmienianiu kreacji :P

- Dlaczego finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od "Plebanii", bądź też od 3748 odcinka "Mody na sukces".
Finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od wszystkiego :znudzony:

- Dlaczego nowy kapelusz jest NIEZBęDNY do życia.
i co ja mam powiedzieć? :znudzony: ja wcale kapeluszy nie noszę :looka:

- Dlaczego pieniądze nie są jej najlepszymi przyjaciółmi, bo zaraz gdzieś znikają.
Pieniądze szczęścia nie dają, więc trzeba się ich pozbyć, żeby pecha nie przyniosły :P

- Dlaczego zmasakrowany tył/przód twojego nowego samochodu nie jest warty awantury.
Bo był ubezpieczony :P Awanturować to się o nie wyrzucone śmieci można :zly: One nie były ubezpieczone :P

- Dlaczego obiad u jej mamy będzie wręcz rozkoszą.
Moje obiadki Ci chyba smakują? A to ona mnie nauczyła gotować :P

- Czemu komplikowanie świata ma pomóc w jego uproszczeniu.
Kiedy już będzie tak skomplikowany, że bardziej się nie da, będziesz wiedział, że nic gorszego Cię spotkać nie może. Brak perspektyw na gorsze wszystko upraszcza :)

- Jaka jest różnica między zdradą fizyczną i mentalną i że takie istnieją.
Fizycznie to mnie z własną ręką możesz zdradzić :P Ale chyba się w niej nie zakochasz? ;) :hyhy: Widzisz różnicę? :P

- Dlaczego wchodząc tylko po masło do supermarketu wyjeżdża z wózkiem kipiącym od wszelkiej maści debilizmów i że ta mała doniczka jest urocza i naprawdę potrzebna tak samo jak wiklinowy koszyczek nie służący absolutnie do niczego.
Masła akurat nie było..... :|

- Potrafią wyjaśnić, że "porozmawiaj ze mną" jest już tematem do rozmowy samym w sobie.
No wiesz..... możemy o tym porozmawiać, jeśli chcesz...... Ale lepiej dobrze się najpierw zastanów.... :hyhy:

- Dlaczego to, co nazywają mydłem tym lepiej myje im mniej w tym mydła.
A dlaczego budowla "zamek" wcale nie musi być zamknięta jak "zamek"(błyskawiczny). Mydło też nie musi mieć mydła :P

- Dlaczego każda wystawa sklepu z ciuchami jest obiektem wnikliwej obserwacji.

Nie każda :P Sklepy motoryzacyjne mnie nie interesują :P :rotfl:

- Dlaczego trzeba przejść każdy sklep i przymierzyć wszystkie buty, ciuchy nawet jeśli aktualnie nie ma się ani grosza?
A jak wygrasz w totolotka? :zdziwko: Wtedy już będę wiedziała, gdzie i co :hyhy:

- Dlaczego jak deklarują, że przygotowanie się do wyjścia zajmie im max 10min., to spędzają w łazience 3 godziny?
Poganiasz mnie.... tracę oddech..... mdleję...... zanim się ocknę mijają trzy godziny ;)

- Dlaczego mimo wszelkich znaków na niebie i drodze to ONA miała pierwszeństwo i że tak na prawdę to Twoja wina że miała stłuczkę choć nie było Cię w promieniu 5 km od samochodu.
Bo myślałam akurat o Tobie Słoneczko :zawstydzony: :oczami:

- Dlaczego zakup firanek jest ważniejszy od nowych głośników?
Kompletnie nie mam pojęcia dlaczego :zdziwko: Ja bym kupiła głośniki :dontgetit:

- Potrafi wyjaśnić dlaczego (pomimo figury osy) jest gruba.
Osa jest tylko w talii cienka :P A widziałeś jaki rozbudowany ma "odwłok" ??? :zdziwko:

- Dlaczego jest niezadowolona z zakupu, mimo iż oglądała / przymierzała go kilkakrotnie.

Oni mają takie specjalne, oszukujace lustra w tym sklepie :rozpacz: Ja mam w domu "prawdomówne" :mur:

- Dlaczego lepiej iść na obiad do jej rodziców niż do twoich.
Twoja matka będzie o Ciebie zazdrosna a moja nie jest (zazdrosna o Ciebie ;) )

- Dlaczego faceci powinni oglądać z nimi komedie romantyczne.
Niech się uczą ..... :zly:

- W jaki sposób ogląda wszystkie możliwe seriale i jej się to nie miesza.
Cóż.... o kobiecej logice było już gdzieś wyżej :hyhy:

- W jaki sposób jednocześnie gotować obiad, robić pranie, plotkować z sąsiadką, poprawiać makijaż i pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji ani przez chwilę nie tracąc kontroli nad żadną z tych czynności i doprowadzić je wszystkie do szczęśliwego zakończenia.
jw ;)


Za to nas przecież kochacie :) :zawstydzony:
Profil
PW Email Cytuj
Mikanka 
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 17:19     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.
Oczywiście, że Ci się chce, przecież zrobisz to dla mnie ;)

- Dlaczego tipsy są lepsze od naturalnych paznokci i dlaczego należy zrobić sobie kompletny makijaż, żeby usiąść do komputera.
Żeby się dobrze czuc przed tym komputerem :D

- Dlaczego nie podoba ci się nowa sąsiadka.
Bo jest głupia/wredna/brzydka/zadziera nosa

- Kobiecą logikę - niestety używając kobiecej logiki.
Alez to jest naprawdę proste. :hyhy:

- To, że 5 godzin na zakupach to mało.
No pewnie, że mało, ja zawsze kupuje wszystko w ostatnim sklepie, a jak jest 20 sklepów...

- Dlaczego 200 kosmetyków w łazience to mało.
Pewnie, ze malo, nigdy nie wiadomo, co się może przydać. :hyhy:

- Dlaczego mereżki nie są modne, a baskinki tak? (Co to do cholery są mereżki i baskinki? - przyp. Charakterek)
Ja też nie wiem... :niepewny:

- Dlaczego nie może iść na zabawę drugi raz w tej samej sukience
Nie lubię monotonii :P Mężczyźni też chyba nie :looka:

- Dlaczego finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od "Plebanii", bądź też od 3748 odcinka "Mody na sukces".
A tu się nie zgodzę, bo oczywiście, że jest bardziej pasjonujący.

- Dlaczego nowy kapelusz jest NIEZBęDNY do życia.
Od przybytku głowa nie boli :P

- Dlaczego pieniądze nie są jej najlepszymi przyjaciółmi, bo zaraz gdzieś znikają.
Pytanie przeciez już ma odpowiedź

- Dlaczego zmasakrowany tył/przód twojego nowego samochodu nie jest warty awantury
Jest, sama bym sobie coś wtedy zrobiła. :zdegustowany:

- Jaka jest różnica między zdradą fizyczną i mentalną i że takie istnieją.

Fizyczna jest fizyczna, a mentalna w umyśle :P

- Dlaczego wchodząc tylko po masło do supermarketu wyjeżdża z wózkiem kipiącym od wszelkiej maści debilizmów i że ta mała doniczka jest urocza i naprawdę potrzebna tak samo jak wiklinowy koszyczek nie służący absolutnie do niczego.
Koszyczek był w promocji. :hyhy:

- Potrafią wyjaśnić, że "porozmawiaj ze mną" jest już tematem do rozmowy samym w sobie.
No pewnie, że jest.

Dlaczego każda wystawa sklepu z ciuchami jest obiektem wnikliwej obserwacji.
A nuz będzie cos ciekawego?

Dlaczego trzeba przejść każdy sklep i przymierzyć wszystkie buty, ciuchy nawet jeśli aktualnie nie ma się ani grosza?
Ble, tak nie robię.

- Dlaczego zakup firanek jest ważniejszy od nowych głośników?
Nie jest, ja wolę głośniki :D

Potrafi wyjaśnić dlaczego (pomimo figury osy) jest gruba.
Oczywiście, że jestem, wcale nie mam fugury osy :/

Dlaczego jest niezadowolona z zakupu, mimo iż oglądała / przymierzała go kilkakrotnie.
Zmniejszył się w praniu.

Dlaczego faceci powinni oglądać z nimi komedie romantyczne.
Żeby pokazać, jka bardzo nas kochają :D

W jaki sposób jednocześnie gotować obiad, robić pranie, plotkować z sąsiadką, poprawiać makijaż i pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji ani przez chwilę nie tracąc kontroli nad żadną z tych czynności i doprowadzić je wszystkie do szczęśliwego zakończenia.
To się nazywa optymalne wykorzystanie czasu. :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 21:36     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.
Nie jadam w nocy więc nikt nie musi chodzić wtedy po moje przysamki :)
- Dlaczego tipsy są lepsze od naturalnych paznokci i dlaczego należy zrobić sobie kompletny makijaż, żeby usiąść do komputera.
Tipsów i kompletnego makijażu nie posiadam i nie posiadałam więc się nie wypowiem
- Dlaczego nie podoba ci się nowa sąsiadka
Penie bym nie zauważyla , że jest jakaś nowa sąsiadka.
- Kobiecą logikę - niestety używając kobiecej logiki.
To takie cus co maja baby a chlopy im tego zazdroszczą :)
- To, że 5 godzin na zakupach to mało.
Po godzinie uciekam ze sklepu i mam chęć mordu w oczach.
- Dlaczego 200 kosmetyków w łazience to mało.
Nie mam tylu, zanim bym zuzyła 20 reszta by byla przeterminowana:P

- Dlaczego mereżki nie są modne, a baskinki tak? (Co to do cholery są mereżki i baskinki? - przyp. Charakterek)
Lubie robotki ale co to to nie wiem

- Dlaczego nie może iść na zabawę drugi raz w tej samej sukience
Kiedy ja bylam ostatnio na zabawie i to w sukience :(

- Dlaczego finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od "Plebanii", bądź też od 3748 odcinka "Mody na sukces".
Z dwojga złego wole plebanie :)

- Dlaczego nowy kapelusz jest NIEZBęDNY do życia.
Po kiego mi kapelusz?
- Dlaczego pieniądze nie są jej najlepszymi przyjaciółmi, bo zaraz gdzieś znikają.
Same nie znikaja
- Dlaczego zmasakrowany tył/przód twojego nowego samochodu nie jest warty awantury.
Jakbym miała samochód to caly by był zmasakrowany:) lepiej że go nie mam

- Dlaczego obiad u jej mamy będzie wręcz rozkoszą.
Każdy obiad zrobiony przez kogoś innego niz ja będzie rozkosza :)

- Dlaczego trzeba przejść każdy sklep i przymierzyć wszystkie buty, ciuchy nawet jeśli aktualnie nie ma się ani grosza?
Nie mam kasy= nie chodze po sklepach

- Dlaczego zakup firanek jest ważniejszy od nowych głośników?
Firanki to źródło kurzu, wole rolety:)


- W jaki sposób jednocześnie gotować obiad, robić pranie, plotkować z sąsiadką, poprawiać makijaż i pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji ani przez chwilę nie tracąc kontroli nad żadną z tych czynności i doprowadzić je wszystkie do szczęśliwego zakończenia

Trening czyni mistrza
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 09:21     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
No to ja mam kolejną porcję pytań...




- Czemu to, że przed momentem skręciła nogę, noga okropnie spuchła a Ona kwalifikuje się już tylko na pogotowie, to nie jest ABSOLUTNIE ŻADEN powód żebyśmy dzisiaj nie poszli na kurs tańca, za którym Ona przepada a którego ja nie znoszę ( i ona o tym wie).

* * * * *

- Dlaczego po obejściu całej galerii i powrocie do pierwszego punktu ze słodkim "Od początku wiedziałam, że ten sweter będzie najlepszy" nie wolno się denerwować ?

* * * * *

- Dlaczego krem pod oczy, na noc, dla cery suchej, acz ze skłonnościami do przetłuszczania, z witaminami, ale bez czegośtam to rzecz tak oczywista, że "Idź kup mi krem"?

* * * * *

- Czymże różni się peeling z balsamem od balsamu peelingującego ?

* * * * *

- Dlaczego twój dezodorant i pianka do golenia zagraca całą szafkę na kosmetyki?

* * * * *

- Dlaczego jak zamawiasz frytki i zapytasz, czy chce odpowiada, że nie jest głodna, a potem jak już te frytki dostaniesz, to bezczelnie Ci je podjada?

- Frytki to pikuś, ale potrafią i piwo wypić!

* * * * *

- Jak znaleźć cokolwiek w JEJ torebce.

* * * * *

- Dlaczego ma przynajmniej kilka par butów na szpilce (i ciągle chodzi w takowych), skoro za każdym razem narzeka, że są potwornie niewygodne.

* * * * *

- Dlaczego, gdy ON się odgraża to "szantażuje" a gdy ONA się odgraża to "proponuje" ?

* * * * *

- Dlaczego podczas rozmowy na GG gdy ty powiesz, że idziesz spać bo jesteś zmęczony znaczy to "Buraku zostawiasz mnie?!", a gdy leci "M jak miłość" to: "No co, nawet filmu nie wolno mi oglądnąć"?

* * * * *

- Dlaczego niosąc zakupy, plecak i narty powinienem wziąć jeszcze jej mały plecaczek?

* * * * *

- Dlaczego zupka chińska nie jest obiadem, a tym bardziej pierwszym śniadaniem czy kolacją?

* * * * *

- Dlaczego bluzeczka/ koszulka/ kiecka/ spódniczka (niepotrzebne skreślić), która w sklepie jest super, ekstra, zajedwabista - po przyniesieniu do domu natychmiast traci urok i znika w szafie przy wtórze słów "Boże, co za szmata, nigdy tego na siebie nie włożę".

* * * * *

- Dlaczego o pierwszej w nocy czekolada z orzechami, bakaliami etc. jest tak niezbędna, że MUSIMY objechać pół miasta, aby ją znaleźć.

- Dlaczego tuż pod domem niosąc ową czekoladę dowiadujemy się przez telefon, że nie musimy już szukać czekolady, bo "Wypiłam kakao, które mi chciałeś zrobić zanim wyszedłeś".
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 13:31     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
jeeesssoooo :rozpacz:

nie zasypujcie nas tymi pytaniami :zdziwko: bo przestaniemy być dla Was TAJEMNIC? ;)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 14:35     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
kobi, spytal
Cytat:
- Jak znaleźć cokolwiek w JEJ torebce.


tam nie ma nic do szukania...to sklep ze zabawkami :zly:

Cytat:
Czymże różni się peeling z balsamem od balsamu peelingującego
:hyhy: , sama nazwa juz wskazuje roznice.... :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:00     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
- Czemu to, że przed momentem skręciła nogę, noga okropnie spuchła a Ona kwalifikuje się już tylko na pogotowie, to nie jest ABSOLUTNIE ŻADEN powód żebyśmy dzisiaj nie poszli na kurs tańca, za którym Ona przepada a którego ja nie znoszę ( i ona o tym wie).
=> bo ma przyjść jakis nowy , fajny nauczyciel z jędrnym tyłeczkiem ;) :hyhy:

- Dlaczego po obejściu całej galerii i powrocie do pierwszego punktu ze słodkim "Od początku wiedziałam, że ten sweter będzie najlepszy" nie wolno się denerwować ?
=> bo niejeden raz mówiłeś mi , że złość piękności szkodzi , a ja chce mieć przystojnego faceta, a nie zniszczonego nerwami :P

- Dlaczego krem pod oczy, na noc, dla cery suchej, acz ze skłonnościami do przetłuszczania, z witaminami, ale bez czegośtam to rzecz tak oczywista, że "Idź kup mi krem"?
=> nie ma kremu na noc pod oczy do cery suchej ze skłonnościami do przetłuszczania, bo skóra pod oczami się nie przetłuszcza, więc coś Ci sie pomyliło :P

- Czymże różni się peeling z balsamem od balsamu peelingującego ?
=> nie ma peelingu z balsamem, peeling to zabieg polegający na złuszczeniu naskórka za pomoca specjalnych preparatów, po tym zabiegu można nałożyć na twarz balsam, w sprzedaży może być co prawda peeling z balsamem, ale sa to dwie rzeczy, w dwóch oddzielnych opakowaniach sprzedawane jako komplet, balsam peelingujący to balsam z różnymi drobinkami które złuszczą naskórek

- Dlaczego twój dezodorant i pianka do golenia zagraca całą szafkę na kosmetyki?
=> bo zajmuje mi miejsce na te 200 kosmetyków :P

- Dlaczego jak zamawiasz frytki i zapytasz, czy chce odpowiada, że nie jest głodna, a potem jak już te frytki dostaniesz, to bezczelnie Ci je podjada?
=> przecież jedzenie z jednego talerza jest takie romantyczne :hyhy:
- Frytki to pikuś, ale potrafią i piwo wypić!
=> piwa nie ruszam

- Jak znaleźć cokolwiek w JEJ torebce.
=> ja znajduję w niej wszystko, a Ty nie masz po co zaglądac do mojej torebki :P

- Dlaczego ma przynajmniej kilka par butów na szpilce (i ciągle chodzi w takowych), skoro za każdym razem narzeka, że są potwornie niewygodne.
=> bo chce Ci się podobać, kobieca nóżka w szpilce wyglada o wiele ładniej niż w traperach, poza tym ja nie narzekam bo uwielbiam szpilki :D

- Dlaczego podczas rozmowy na GG gdy ty powiesz, że idziesz spać bo jesteś zmęczony znaczy to "Buraku zostawiasz mnie?!", a gdy leci "M jak miłość" to: "No co, nawet filmu nie wolno mi oglądnąć"?
=> jestem wyrozumiała więc tak nie pomyślę

- Dlaczego niosąc zakupy, plecak i narty powinienem wziąć jeszcze jej mały plecaczek?
=> bo jesteś gentelmenem :D

- Dlaczego zupka chińska nie jest obiadem, a tym bardziej pierwszym śniadaniem czy kolacją?
=> bo jest niezdrowa

- Dlaczego bluzeczka/ koszulka/ kiecka/ spódniczka (niepotrzebne skreślić), która w sklepie jest super, ekstra, zajedwabista - po przyniesieniu do domu natychmiast traci urok i znika w szafie przy wtórze słów "Boże, co za szmata, nigdy tego na siebie nie włożę".
=> podobne pytanie juz padało,

- Dlaczego o pierwszej w nocy czekolada z orzechami, bakaliami etc. jest tak niezbędna, że MUSIMY objechać pół miasta, aby ją znaleźć.
=> j.w :P
- Dlaczego tuż pod domem niosąc ową czekoladę dowiadujemy się przez telefon, że nie musimy już szukać czekolady, bo "Wypiłam kakao, które mi chciałeś zrobić zanim wyszedłeś"
=> bo nadmiar kakao szkodzi na cere :D, a w czekoladzie jakby nie było jest kakao :)
Profil
PW Email Cytuj
zancia26 
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 14:37     


Dołączyła: 24 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
kobieta jest jak odkurzacz wieloczynosciowy goli pier... usowa nie porządane ciąze i krawaty wiąze oto odp na wszystko :taniec:
Profil
PW Email www Cytuj
Jagoda 
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 09:45     


Dołączyła: 11 Paź 2006
Skąd: Gliwice
Brawo dziewczyny świetne odpowiedzi :taniec: :zdrowko: :super:
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 10:21     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
strasznie mi sie podobało to co przeczytałam:)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 01:31     


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Cytat:
- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.

Qrcze, muszę chodzić sobie sama po jedzenie w nocy :(
Profil
PW Email Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:03     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
i tak jesteśmy z Marsa a Wy z Wenus... :)
Profil
PW Email Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:04     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Ps. Ale właśnie za To Was kochamy!! :super:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:05     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Solid, tak wszystkie naraz i jednoczesnie? :przestraszony: :szok:
Profil
PW Email Cytuj
Kalka 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:11     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Solid_Wood napisał/a:
Ale właśnie za To Was kochamy!! :super:

Toś Ty taki kochliwy :szok:
Profil
PW Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:13     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
No, do momentu, kiedy musimy już mówić, że "Tylko Ciebie, kochanie" hehe
Profil
PW Email Cytuj
Kalka 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:35     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Solid_Wood napisał/a:
do momentu, kiedy musimy już mówić, że "Tylko Ciebie, kochanie" hehe


Musimy, musimy - proszę tu ładnie napisać CHCEMY!!! :P
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 20:38     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
:szok:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008