Poprzedni temat «» Następny temat
dlczego kobiety sa takie wymagajace...?? :=]
Autor Wiadomość
asik 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 17:39     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
e przesadzacie;p wcale nie jesteśmy takie wymagające :hyhy: i jeszcze jakby umiał tańczyć to byłoby super :]
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 17:46     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
asik napisał/a:
jeszcze jakby umiał tańczyć to byłoby super



buahaha, własnie tego tam nie było :D
Profil
PW Email Cytuj
De_Luca 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 18:31     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
ehhhhhhhhhhhhhh <rozmarzona> :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 19:15     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dzisiaj się dowiedziałem co to znaczy wymagająca kobieta. Nie wystarczą jej pewne fakty, potrzebuje jeszcze się dobić. Tylko dlaczego to musi tak boleć :zdegustowany: :przestraszony: :kwasny:
Profil
PW Email www Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 12:49     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
od niektórych wymagam zadziwiająco mało :oczami: hehe, to się nazywa "nierówne traktowanie" :D
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 14:05     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
odświeżę, bo nie wiem gdzie to wkleić a bardzo mi się spodobało :) może jesteśmy wymagające bo:
Małżeństwo ogląda telewizję i nagle kobieta mówi: "Jest już późno, jestem zmęczona,pójdę spać".
Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutro do pracy i szkoły, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem przygotowała pranie na jutro i włożyła jwe do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik. Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki.
Potem kobieta zmyła twarz mleczkiem "trzy w jednym", posmarowała się kremem "na noc i przeciw starzeniu", umyła zęby i opiłowała paznokcie.
Ojciec zawołał: "Myślałem, że poszłaś do łóżka".
"Właśnie idę" - odpowiedziała kobieta. Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, potem sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju kobieta nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak na buty. Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniej szych czynności do wykonania.
Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele...
W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił "w powietrze": "Idę spać". Co też bez namysłu uczynił.

Zastanawiasz się, dlaczego kobiety żyją dłużej? "BO JESTEŚMY SKONSTRUOWANE NA D?UGI PRZEBIEG".... (i nie możemy umrzeć wcześniej, bo tyle mamy jeszcze do zrobienia !!!) i może dlatego jesteśmy wymagające ;)
I nie dlatego, że jesteśmy idealne - ale dlatego że nie dostrzegacie wielu (normalnych) rzeczy, które robimy ;)
Profil
PW Cytuj
asik 
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 15:11     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Dorotka, bardzo fajne:)
Profil
PW Email Cytuj
nisia 
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 22:46     



Dołączyła: 10 Sie 2006
Skąd: z sąsiedztwa
i jakie prawdziwe
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 09:23     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dorotka :super: :super:

juz nic wiecej nie trzeba dodawac :super:
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 09:28     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Dorotka, :]
Profil
PW Email Cytuj
Zbyszek 
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 11:47     



Dołączył: 04 Kwi 2006
Skąd: kiedys z Gliwic
Hmm, w wielu przypadkach tak jest jak to Dorotka opisala , ale nie zawsze.

Czasem (czesto) sie zdarza ze podzial obowiazkow domowych jest zupelnie inny, byc moze nalezy te sprawy rozwazac indiwidualnie raczej niz w kategoriach 'generalnych'...

Przy okazji, nie wiem czy ten temat ('Dlaczego kobiety sa takie wymagajace?') jest obiektywny? A mezczyzni nie sa wymagajacy? Nie chce sie wypowiadac za innych, ale to czego ja oczekuje od swojej partnerki tez moze sie wydawac innym osobom nie do zaakceptowania... ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 20:49     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Zbyszku, to był tylko żart :) w dodatku akurat z mojej strony nieco przewrotny - oczywiście, że podział obowiązków domowych może być zupełnie inny, czego przykład mam ostatnio u siebie w domku :) :oczami:
Profil
PW Cytuj
Zbyszek 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 23:31     



Dołączył: 04 Kwi 2006
Skąd: kiedys z Gliwic
Dorotka napisał/a:
Zbyszku, to był tylko żart
tak to tez odebralem :)

Aczkolwiek, moja zona chyba by sie z Toba zgodzila jezeli chodzi o czas spedzany przez mezczyzn przed telewizorem... zupelnie nie wiem dlaczego ;)
Profil
PW Email Cytuj
Roberto 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 13:19   witam  


Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Wydje mi się że moja kobieta niejest aż tak bardzo wymagająca. ;)
Mam też nadzieję że jest przymnie szczęśliwa.
Poprostu kocham ją nad życie.
:D :D :D
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 14:34     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Roberto napisał/a:
Poprostu kocham ją nad życie.
Cytat:
Jest tylko jedna która ogromnie kocham-ona to wie

a nie za często i za dobitnie to powtarzasz? ;) nie żebym miała coś przeciwko temu, że ją (a przy okazji cały świat) utwierdzasz w tym przekonaniu ale wiesz... bywa, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje ;)
Niektórzy panowie są mocni w słowach, opowiadaniach jacy to są cudowni i wspaniali ale jakoś się to nie potwierdza w żaden sposób w czynach i po pewnym czasie można śmiało stwierdzić, że te wszystkie koszałki o tym jak to potrafią uszczęśliwić kobietę można między bajki wsadzić :)
Profil
PW Cytuj
Asienka 
Wysłany: Wto Sty 09, 2007 15:01     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Cytat:
Wydaje mi się że moja kobieta nie jest aż tak bardzo wymagająca. ;)


spróbował byś napisać co innego ;)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Sty 09, 2007 23:07     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Roberto napisał/a:
Poprostu kocham ją nad życie.

stary wyluzuj w kazdym temacie to powtarzasz. Po co tak kogos idealizować ? Pomysl jaki zawód mozesz przeżyć w przyszlosci (czego Ci nie zycze)...
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 00:49     

a ja nie sadze ze sa wymagajace ale z pewnoscia sa skomplikowane :D i zeby je zrozumiec i nauczyc sie obslugiwac nalezy tak jak np. w tel komorkowym nadusić na kazdy guzik zeby sprawdzic jakie ma funkcje :D
Cytuj
Merii 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 09:11     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
Dorotka napisał/a:
Małżeństwo ogląda telewizję i nagle kobieta mówi: "Jest już późno, jestem zmęczona,pójdę spać".
Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutro do pracy i szkoły, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem przygotowała pranie na jutro i włożyła jwe do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik. Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki.
Potem kobieta zmyła twarz mleczkiem "trzy w jednym", posmarowała się kremem "na noc i przeciw starzeniu", umyła zęby i opiłowała paznokcie.
Ojciec zawołał: "Myślałem, że poszłaś do łóżka".
"Właśnie idę" - odpowiedziała kobieta. Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, potem sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju kobieta nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak na buty. Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniej szych czynności do wykonania.
Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele...
W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił "w powietrze": "Idę spać". Co też bez namysłu uczynił.

nic dodać nic ująć :super: idealne
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 10:14     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
darkenstein napisał/a:
nauczyc sie obslugiwac




buahaha dobre!!!!!!!pisząc obsługiwac miales na mysli ,ze obsługiwac jak np. pilota od telewizora , czy moze obsługiwac w znaczeniu służyc, dogadzac i takie tam?????
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008