Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
Demokracja
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 12:33     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Harcerka napisał/a:
prosze aby Aither Ziutek oraz Frohike

chcielismy na poczatku powolac taka grupe osob ale sie Admin nie zgodzil, osobiscie z Piotrem organizowalismy I urodziny forum... nie uslyszelismy ani jednej zlej opini o tym spotkaniu ale nie mozesz tego wiedziec bo na nim nie bylas. A teraz? teraz mam to serdecznie nie bede sie proszic admina o nic bo to uwlacza jego dume
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 14:06     

oj dalibyscie juz spokoj, Frycek chcial dobrze i nie wyszlo, trudno, ale czy to powod do wojny ? :szok:
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 15:28     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Aither napisał/a:
chcielismy na poczatku powolac taka grupe osob ale sie Admin nie zgodzil, osobiscie z Piotrem organizowalismy I urodziny forum

Byliscie jednymi z kilku osob ktore organizowaly urodziny.

Przypomne tylko ze Forum jest udostepnione do pogaduszek a nie jest wlasnoscia Uzytkownikow,zarowno wyglad oraz co sie znajduje na stronie decyzja nalezy do mnie.

ZOstali wylonienie moderatorzy ktorych obowiazkiem jest utrzymywanie ladu na forum - tak jak i na innych forach sie to dzieje. Jednak na ForumGliwice, c o m jest troche luzniej, jednak moderatorzy wykonuja swoja prace.

To ze odbywaja sie spotkania w realu wyszlo z samo z siebie,decyzje odnosnie terminow ,lokali wiadomo ze podejmuje sie razem - chyba ze jest juz takie zamieszanie ze trzeba podjac jakas decyzje.

Co do II Urodzin to juz od pewnego czasu jest grupa ludzi ktora sie tym zajmuje - jesli bedziemy potrzebowac pomocy od uzytkownikow napewno sie z ta prosba zwrocimy -narazie rozbimy wstepne rozeznania.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 16:46     

Aither napisał/a:
osobiscie z Piotrem organizowalismy I urodziny forum... nie uslyszelismy ani jednej zlej opini o tym spotkaniu



to prawda zrobiliśmy kawał naprawdę dobrej,osnutej tajemniczą niewiedzą,roboty...bardzo mi się to podobało i bylo naprawdę ekstra... :D :D
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 23:50     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Frycek napisał/a:
nie jest wlasnoscia Uzytkownikow,zarowno wyglad oraz co sie znajduje na stronie decyzja nalezy do mnie

a do czego to ? :zdziwko:
Wiesz moim skrytym marzeniem jest to abys w koncu zaczal czytac i odpisywac zgodnie z tym co jest w danym temacie... bo wyskakujesz ze swoimi postani nie z gruszki ni z pietruszki i po prostu to sie ani kupy ani dupy nie trzyma.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:49     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Aither, :kwasny: ...no niestety....nie on jeden :kwasny: :]
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 11:10     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Szamanka napisał/a:
:zawstydzony: :zawstydzony: , a to bardzo przepraszam....poprostu ciagle probuje zrozumiec problem...ale chyba nie kumata jestem


To ja chyba też :dontgetit: jakoś nie moge pojąć, o co właściwie chodzi :niepewny:

Niezadowolenie z powodu narzucania czegokolwiek rozumiem. Ja też jestem, osobą niezależną i szlag mnie trafia, kiedy ktoś chce na mnie cokolwiek wymusić. Ale w tej konkretnej sprawie jakoś nie widzę żadnych nakazów. Ktoś jest organizatorem imprezy chyba? Więc jest odpowiedzialny także za wybór lokalu.

Jestem swieżo po spotkaniu z ludźmi z czata. Nikt nie wybierał, nie głosował i nawet nie pytał gdzie się spotkamy. Ustaliliśmy osobę za to odpowiedzialną i ślepo jej zaufaliśmy w tej kwestii. Spotkanie udało się nadzwyczajnie. I to nie tylko dlatego, że wybrała miły lokal. Głównie dlatego, że spotkaliśmy się. Taki mieliśmy cel. Osiągnęłiśmy go i to już powód do zadowolenia.

Czy spotkanie forumowe ma inny cel? :dontgetit: Bo jakoś nie kumam :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 11:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
przeczytajcie posty od poczatku tam jest wszystko ladnie napisane o co chodzi
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:07     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Hm. Sa miejsca, gdzie demokracja zamienia sie w demokr(e)ature.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:11     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
tak sie dzieje, gdy nie ma kadencyjnosci stanowisk.....jak powiedzial ostatnio prezes Kaczynski - jedziemy prostą droga na Białoruś :P
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:13     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
a jak sie poprawi, to powiemy jak Kazio MArcinkiewicz YES YES YES :P
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:29     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Mam nadzieje,ze w koncu cos sie tu zmieni...
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:37     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
A ja powiem jedną rzecz... Pozaglądajcie sobie na inne fora,gdzie ludzie dostają bana za jedno źle powiedziane słowo,i to nie na jeden dzień jak wy,tylko na stałe...Załóżcie sobie jeden temat do pierdzielenia o głupotach,poprostu,takie zwykłe pogaduszki,i nic nie będzie nie na temat,bo tam tematem będzie wszystko i nie będzie problemów.Naprawdę moderatorów mamy tu super-tak samo i admina,nie wiem o co wam chodzi.......
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:41     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Bywam dzien w dzien na 3 forach, i takich praktyk nie zauwazylam. Podaj konkretnie jakie to fora?
Jezeli Ty uwazasz ze jest ok, to spoko, szanuje to, ale mamy wolnosc słowa wiec chetnie z niej skorzystam:)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:42     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Mamma20, posiedz sobie dłużej a zobaczysz jak kto jest kiedy znajduje sie bład w temacie,pisze sie o nim jednego posta a potem sie opier*** dostaje,ze sie pisze nie na temat. Nie wiem jak jest na innych forach,nie interesuje mnie to,ale skoro jest gorzej niż tu to już wiadomo,ze nie warto tracić czasu.
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:43     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ja rozumiem że ją masz i to szanuję,o to się nie martw. ;)
Forum gazeta, p l.aqua forum,jest takich kwiatków pełno......A wystarczy naprawdę założyć sobie jeden temat do gadania o pierdołach i wystarczy :) Jest post nie na temat to albo się go przenosi albo usuwa,na tym właśnie polega praca naszych moderatorów i tyle.
Jestem tu baardzo często,po kilka razy dziennie,ale nie udzielam się w tematach w jakich nie mam nic do powiedzenia,jakoś mnie nie ciągnie do tego...
Tak jak napisałam,taka jest praca modków,gdybyś sama nim była byś wiedziała....Mamy taki regulamin,a nie inny,rejestrując się,zaakceptowałam go i się stosuję....Jest temat np.o rowerach to piszemy o rowerach,jest o seksie to piszemy o seksie,nie piszemy w temacie o rowerach o tym jaki seks np.lubimy.To tylko taki przykład...To chyba nie jest takie trudne do zaakceptowania.
Ostatnio zmieniony przez Mamma20 Wto Kwi 21, 2009 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:46     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Pełno, a 2 wymieniłas. Na gazecie i aqua nie siedze niestety, wiec sie nie wypowiem.
Zauwazylam, ze nasze gadanie nie ogranicza sie do pierdół. A jak uwazasz to za pierdoły, to wystarczy nieczytać.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:50     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Pierdołą jest wyrażanie swojej opinii po swojemu? Fair jest słuchanie "to nie na temat!" skoro ktos tylko niez rozumiał Twojego toku rozumowania? Skoro mowilas na temat,tylko po prostu nie trzymałaś sie durnowatych reguł a tylko rozwinelas wyobraznie? Czy my do diabła jestesmy robotami?! :/

Ale swoja droga to chyba nie topic do takiej rozmowy...
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:54     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Robotami może nie,ale napewno ludźmi którzy rejestrując się tutaj zaakceptowali obowiązujący tu regulamin który mówi że piszemy na temat,nie schodzimy z niego i tyle...Tak poprostu po ludzku...
Podam ci przykład: Dajmy na to w pracy w regulaminie masz zakaz palenia np.w ubikacji czy w innym miejscu.I co?Pójdziesz tam zapalić bo cie wyobraźnia poniosła?No sory...
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:57     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Moderatorzy to tez ludzie, Ktorzy sie myla i tez zle postepuja. Wiec ich tez czasem trzeba na ziemie sprowadzic. Dla mnie mod to nie alfa i omega.
I chyba widze tu offtopy :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008