Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
Demokracja
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 00:31   Demokracja  
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Chcialabym sie o cos zapytac wszystkich uzytkownikow forum i nie tylko...
Jaka jest wasza opinia co do demokracji na forum? Dlaczego zakladam taki temat?
Poniewaz "ostatnio" cos jest nie tak... z gory narzucana jest czyjas "wola" bez przeprowadzenia ankiety czy nawet podjecia jakiejs dyskusji... pytam sie... gdzie demokracja ? Dlaczego nie mamy prawa wypowiedziec wlasnego zdania... dlaczego narzucane zdanie "wladzy" ma byc "swiete" ? Bo co? Nie zapominajcie ze to MY tworzymy to forum i sprawy np. spotkania powinny byc omowione a nie "bo wladza chce"... to nie te czasy sorry ! Jaka jest wasza opinia?


osobiscie uwazam narzucenie lokalu "Capri" na spotkanie za lekkie przegiecie, ni z gruszki ni z poetruszki... bez mozliwosci wyboru... po prostu przegieliscie tym razem.
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 00:45     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
.........no nie mogłam sobie ponarzekać ,powybierać ,zastanowić się ,wypowiedzieć :oczami: a limitu na to jeszcze nie wyczerpałam ,czas nie minął - więc to nie demokratycznie tak pozbawiać mnie tej przyjemnosci bycia forumowiczem :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 06:29     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
e tam marudzicie
macie sluchac co mowi Adminuś i tyle
nie ma demokracji
dobrze ze termin spotkania przynajmniej jest taki jak chcielismy :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 09:20     

Aither napisał/a:
po prostu przegieliscie tym razem.


rozumioę,że gdyby na przyklad zostało powiedziane,że spotkanie zostanie zorganizowane w Casa Austria to byloby wszystko zgodne z demokracją??

zaznaczam,że w poniżych postach w tym temacie będę wyrażał tylko i wyłącznie swoje zdanie(podobnie jak we wszystkich innych)...
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 09:27     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
gdyby na przyklad zostało powiedziane,że spotkanie zostanie zorganizowane w Casa Austria to byloby wszystko zgodne z demokracją??

też nie byłoby to zgodne z demokracja i znalazłyby się osoby którym by to nie pasowało i byłyby tym oburzone, nie zaczynałyby może w tej sprawie nowego tematu , no ale skoro nie mozna wyrazić swojego zdania w topiku o spotkaniu to ja sie nie dziwię ze powstał ten topik.
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:02     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Zgadzam się z moimi koleżankami :) coraz czesciej nie chce mi się tu wchodzić ponieważ robi się tu nie do końca tak jak było kiedyś

frohike napisał/a:
e tam marudzicie
macie sluchac co mowi Adminuś i tyle
nie ma demokracji
dobrze ze termin spotkania przynajmniej jest taki jak chcielismy


Jestem osobą niezależna i nie lubie jak ktoś mi narzuca swoje zdanie :) przecież po kilu postach mozliwe ze i tak spotkanie było w Capri :] ale nawet nie można sie na ten temat wypowiedzieć. A pomarudzić zawsze można :)
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek, zadam Ci pytanie czy TY wiesz co oznacza slowo "demokracja" ? Bo cos mi sie wydaje ze albo nie rozumiesz tego pojecia albo nie przeczytales tego co napisalam w pierwszym poscie... nie chodzi mi o samo miejsce wybrania ale sposob w jaki to zostalo wybrane... nawet jesli byloby powiedziale ze CA tez bym sie zdenerwowala... tego typu rzeczy maja byc omawiane a nie narzucone... po to sa ankiety aby je stosowac... Poza tym nigdy nie bylo wczesniej czegos takiego nawet jesli wybor padl na CA... no moze jedynie w przypadku I urodzin forum... bo przyznaje ze w tej kwesti upieralam sie... i to nie tylko ja ale Ty tez... ale dostalismy wolna reke od Frycka - dostalismy. W tym przypadku uwazam, ze to bylo przegiecie. Mozesz sie z tym zgodzic lub nie ale wydaje mi sie ze to nie tylko moje zdanie.
Bede deptac po pietach... poki nie zmieni sie nastawienie niektorych osob do forum... bo ktos zapomina ze to forum MY tworzymy... a "wladza jest dla forum a nie forum dla wladzy" :suchy:
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:14     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Aither, wydaje sie mi ,ze Piotrulek, wykozystał temat aby wypowiedzieć
tylko i wyłącznie swoje zdanie
Piotrulek napisał/a:
zaznaczam,że w poniżych postach w tym temacie będę wyrażał tylko i wyłącznie swoje zdanie

....bo tak właściwie nie miał gdzie tak jak my ,a ze upiera sie przy CA to jego wola ,ja tam gdzie wszyscy tylko chodzi o to co napisała Asienka,
Asienka napisał/a:
mozliwe ze i tak spotkanie było w Capri ale nawet nie można sie na ten temat wypowiedzieć


Aither napisał/a:
Bede deptac po pietach...

prosze nie mnie - mnie to zawsze boli ;) :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Oj no dobrze ponioslo mnie moze troszke i przepraszam za to, ale widze ze nie tylko ja to zauwazylam wiec smie twierdzic ze to nie moje "widzi mi sie" bo i tak wiem ze wiekszosc powie "ta znowu wszczyna wojne o nic" ale czy na pewno o nic?
Tak jak Asienka napisala moze i by w koncu wyszlo na to ze w Capri, ale nie bylo o tym rozmowy... ja to odebralam jako narzucenie komus czyjejs woli... poza tym kazde "ranne zwierze jest agresywne i broni sie zaciekle"... ja jestem wlasnie teraz uczulona na takie "sceny" i wybucham jak wulkan... bo widze ze powoli zatraca sie idea forum... z gory wszystko jest narzucone i albo sie dostosujesz albo nie... a to przeczy demokracji... przynajmniej jesli chodzi o spotkania bo o to mi sie najbardziej rozchodzi.
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:40     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
ehhh.... ludziki! o co Wy się kłócicie??? :zdziwko: Ja bym chętnie w kazdym z tych miejsc pobalowała. Co za różnica? Jeśli ktoś chce się spotkać w miłej, wesołej atmosferze to bedzie próbował tworzyć ją gdziekolwiek. Nawet w miejscu niespecjalnie przez siebie lubianym. :/

Ja nie mogę bywać na Waszych spotkaniach i bardzo mi przykro z tego powodu. Zazdroszczę, kiedy ogladam potem fotki w galerii.... Nie doceniacie tego, co macie :dobani:
Możliwość obcowania ze sobą, poznawania się, zobaczenia prawdziwych, "realnych" Was samych ma większe znaczenie niż to, gdzie to zrobicie.

Może Wy zwyczajnie nie przepadacie za sobą i wykorzystujecie każdy pretekst do swarów? Po co to? :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:42     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Szagi napisala
Cytat:
Ja nie mogę bywać na Waszych spotkaniach i bardzo mi przykro z tego powodu. Zazdroszczę, kiedy ogladam potem fotki w galerii.... Nie doceniacie tego, co macie
....jak rozumie te Twoje slowa i tak jak dopowiedzialas...nie wazne gdzie...ale wazne z kim.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:44     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szaganka, przeczytaj posty uwaznie nie mam ochoty sie powtarzac :)

Aither napisał/a:
nie chodzi mi o samo miejsce wybrania ale sposob w jaki to zostalo wybrane...
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:47     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Aither, czytam nie dość, że uważnie, to jeszcze ze zrozumieniem..... tekstu, bo problemu nie rozumiem. Ale jeśli ktoś chce go znaleźć......... nie ma siły, żeby mu się nie udało. :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:50     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Szaganka, uważam że tu sie nikt nie kłóci i nie ma zamiaru :) my wyrażamy tylko swoje zdanie :)

Po to jest chyba forum ??
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:51     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szaganka, smie powiedziec ze nie znasz realiow organizowanych spotkan... i ten problem bedzie dla Ciebie dalej niezrozumialy :) sadze ze osoby ktore chodza do nas na spotkania zorzumieja. Nie... to nie jest dyskryminacja ale po prostu uwazam, ze Tobie tez by sie to nie spodobalo gdyby np Twoj szef nagle powiedzial ze masz w srode zafarbowac sie na rudo, przyjsc w czerwonym sweterku i zielonej mini... wybacz... ale w przypadku wyboru lokum tutaj nie bylo demokracji bo nikt sie nawet nie wypowiedzial... a z gory zostalo narzucone co i jak. O to chodzi a nie o to ze nie podoba mi sie lokal - gdzie ja to napisalam ?
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:57     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
kisia napisał/a:
no ale skoro nie mozna wyrazić swojego zdania w topiku o spotkaniu to ja sie nie dziwię ze powstał ten topik.

Szaganka, prosze znalazłam dla Ciebie - trzeba jeszcze topik o spotkaniu poczytć ,a potem to i wszystko jasne
Szaganka napisał/a:
Nie doceniacie tego, co macie

Doceniam dlatego tu pisze gdybym nie doceniała to mnie by tu nie było
Szaganka napisał/a:
Może Wy zwyczajnie nie przepadacie za sobą

to nie kółko wzajemnej adoracji to forum - ja szanuje zdanie innych nawet odmienne ,wiec pragne tego smego dla siebie i mozliwości wypowiedzenia się ,nie kłucenia twoje wnioski sa pochopne
Szaganka napisał/a:
ehhh.... ludziki! o co Wy się kłócicie

Demokracja taki jest temat :)
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:58     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Aither, może Tobie po prostu nie chcesz iść na to spotkanie? KIedy wychodzę ze znajomymi na miasto i ciągną mnie w miejsce, którego nie lubię, to nie odwracam się na pięcie i nie uciekam do domu. Dlaczego? Bo ja chcę się spotkać z Nimi. I to jest chyba najważniejsze.

Skoro narzucenie Ci miejsca jest dla Ciebie taką przeszkodą..... to ja nie kumam..... te ludziki chyba niewiele znaczą dla Ciebie. :/
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:01     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
gdyby mi nie zalezalo na tym forum i przede wszystkim na tych ludziach... to by mnie tu nie bylo... nie udzielalabym sie, nie chodzila na spotkania i nie brala udzialu w zyciu forum... nie jestem bierna... pisze co mi sie nie podoba bo mam do tego prawo, przeciez normalne ze im wiecej osob przychodzi na spotkania tym trudniej dobrac termin i miejsce... ale o tym trzeba rozmawiac nawet jesli to jest zorganizowane w formie ankiety... ale juz jakis wybor jest... a nie z gory narzucone
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:08     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Ja po prostu chcę Wam powiedzieć, że macie i tak fajnie, że macie w ogóle tę możliwość. :) Korzystajcie z niej. Ja nie mogę. I dlatego jest mi czasem bardzo przykro. Lubię poznawać ludzi, z którymi wymieniam poglądy. :)

Nie prościej byłoby potraktować TO nie jako narzucenie lokalu, tylko jako zaproszenie w konkretne miejsce? To chyba kwestia nastawienia? :niepewny:

Nie znam żadnego z tych miejsc. Jeśli w tym "narzuconym" karaluchy tańczą na stołach kankana, kelnerki wrzucają do piwa obgryzione paznokcie, a toaleta ma w dzrwiach wycięte serduszko i jest 200 m dalej, to rozumiem te anse. Jeśli tak nie jest....?
Tam przecież też może być fajnie. :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:13     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szaganka, doceniamy to ze mozemy sie spotkac... ale juz tyle bylo spotkan i zawsze byla prowadzona dyskusja co gdzie jak :) i to pasowalo wszystkim :) a tym razem niestety tej dyskusji nie bylo w dodatku z restrykcja ze wszystkie posty nie na temat beda kasowane... ja osobiscie poczulam sie jakby na sile chicano na mnie wymusic wybor tego lokalu... :)sadze ze kazdy sie ze mna zgodzi, ze takie cos nie idzie w parze z demokracja... zwlaszcza ze to my tworzymy grupe ludzi... osobiscie chce miec mozliwosc wyboru:)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008