Poprzedni temat «» Następny temat
kobiety sukcesu
Autor Wiadomość
marcysia
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 17:18   kobiety sukcesu  


Dołączył: 02 Lip 2005
kim dla was jest kobieta sukcesu, czy same się za takie uwazacie?? ktora z polek/ gliwiczanek zasluguje na takie miano.
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 17:23     

kobieta sukcesu to taka ktora odniosla sukces na polu zawodowym :rotfl: ot, cala zawila definicja kobiety sukcesu :rotfl:
Cytuj
marcysia
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 19:23     


Dołączył: 02 Lip 2005
wiesz sukces na polu zawodowym to jedno ale co po takim sukcesie jak wracasz do pustego doku gdzie nikt na ciebie nie czeka. dla mnie kobieta sukcesu to taka ktora niekoniecznie ma najwyzsze stanowisko, ale owszem pomimo ciekawej dającej korzysci pracy ma naprawdę super dom rodzinę i nie wiem jakim cudem ale radzi sobie z tym wszystkim bezbłednie. najaczesiej jest tak ze kobiety ktore osiagaja wielkie sukcesy na polu zawodowym nie maja rodziny albo juz dawno są poi rozwodzie
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 19:59     

no wlasnie :P po trupa do celu :P osiagnie sukces w pracy, al przy okazji straci rodzine, i co nie jest kobieta sukcesu ? jest, tylko ze bez rodziny :rotfl:
Cytuj
Dana 
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 23:08     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Bedzie jedna kobita sukcesu w Gliwicach - po Gliwicach jeżdziła :rotfl: znana i napewno nie sposób będzie tego nie zauwazyć ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 23:31     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
czy mowa o Pani z mercedesa slk ?
Profil
PW Email www Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 00:28     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
czy to ja?
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 00:30     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
zacznijmy od zdefiniowania pojecia "sukces" a moze wowczas ta dyskusja bedzie miala jakikolwiek sens...dla kazdego sukces jest czyms innym ;=]
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 16:53     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Oj to bardzo poważny temat. Jak facet poświęca cały swój czas dla swej pracy-hobby to jest fantastycznie, nawet jak dzieci znają go tylko ze zdjęcia. Natomiast jak kobieta pracuje bo kocha swą pracę i przesiaduje długie godziny to mąż się buntuje, dzieci są zaniedbane, często kończy się to rozwodem. Panowie jeszcze nie nadszedł czas, w którym kobiety mogłyby odnosić sukcesy w pracy tak jak wy i nie ponoisić konsekwencji długiego przebywania poza domem. Może to kiedyś nastąpi, oby...
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 17:14     

madziar napisał/a:
Panowie jeszcze nie nadszedł czas,

nie moja wina :P
osobiscie jestem za tym aby kobiety mialy te rownouprawnienia itp, tylko niestety tutaj rodzi sie konflikt miedzy dwoma grupami :)
jesli kobiety dostana wieksza czesc ciasteczka to mezczyzni straca, a na razie to ciasteczko jest w posiadaniu mezczyzn i chyba nie zanosi sie na to aby dobrowolnie oddali :P
Cytuj
madziar 
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 22:25     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
No i zdaje mi się że ten temat umarł i odżyje dopiero gdy będą warunki dla kobiet do realizacji. Inaczej kobietom sukcesu zostaje tylko zostać samotnymi :znudzony:
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 22:29     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Madziar...musze sie z Toba nie zgodzic...ale coz...obecnie nie mam sily aby uzyc odpowiednich argumentow :=] poprostu spac mi sie chce :=]
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 07:58     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
To ja ;) Nie dość że w pracy dobrze mi idzie to jestem idealna żona i matka :rotfl:
No właśnie: to ma oznaczać sukces? Wydaje mi się że dla każdego człowieka te słowo ma inne znaczenie.
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 08:09     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
madziar napisał/a:
Natomiast jak kobieta pracuje bo kocha swą pracę i przesiaduje długie godziny to mąż się buntuje, dzieci są zaniedbane, często kończy się to rozwodem.
zgadza się niestety :( dla mnie ten nieszczęsny sukces to jak na razie fakt, że łączę pracę z byciem mamą, z prowadzeniem domu w taki sposób żeby nikt na tym nie ucierpiał. Mojej pracy zawodowej samej w sobie chyba rzaczej nie można nazwać niestety jakimś spektakularnym sukcesem. Ale w połączeniu z całą resztą :)
Profil
PW Cytuj
Iza 
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 23:34     



Dołączyła: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
madziar napisał/a:
No i zdaje mi się że ten temat umarł i odżyje dopiero gdy będą warunki dla kobiet do realizacji. Inaczej kobietom sukcesu zostaje tylko zostać samotnymi

Ja sie z tym nie zgadzam! kobieta sukcesu nie musi byc sam co to za bzdura :dobani:
Dorotka napisał/a:
Ale w połączeniu z całą resztą

cala reszta i praca to wielki sukces!ja tak uwazam bo aby to wszystko pogodzic to serio trzeba sie mocno starac i nie kazdy to potrafi!
Profil
PW Cytuj
madziar 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 23:34     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Iza , który facet zająłby się domem, dziećmi, po to zeby kobieta mogła odnosic sukcesy zawodowe? No może kilku by się znalazło. Ale reszta czyłaby ujmę na honorze, że kobieta wiecej zarabia, ma lepsze stanowisko itp.

Ja tu nie mówię o takich małych sukcesach, że łączą kobiety pracę zawodową z utrzymaniem domy, wychowywaniem dzieci, bo wiekszość kobiet to robi. Ale mówię o sukcesach na miare gronkiewicz walz itp
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 23:37     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
madziar napisał/a:
Iza , który facet zająłby się domem, dziećmi, po to zeby kobieta mogła odnosic sukcesy zawodowe?

Taki, który w przyszłości nie musiałby słyszeć: to ja tu zacharowuje się w pracy, a ty nic nie robisz cały dzień. Mam dość robienia na ciebie, znajdź sobie inną, która to zrobi. Wcale bym się nie zdziwił gdyby taki koleś coś takiego usłyszał.
Profil
PW Email www Cytuj
madziar 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 23:42     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
no takie teksty slysza teraz kobiety, ktore zajmują sie domem i dziecmi major i czesto nie sa szanowane z tego powodu. Najlepeij więc jeśli oboje pracują na wspólny sukces :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 23:44     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Może i tak, ale co z dziećmi? Puścić je na samopas? Niech robią co chcą? A może niańke wynająć. Tylko po co wtedy nam dzieci skoro nie mamy czasu zajmować się nimi.
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 23:46     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Major, dlatego jest taki maly przyrost naturalny

Kobiety " sukcesu" rezygnuja z macierzynstwa aby zdobyc to, o czym marza, by stac sie kims, by isc na rowno z mezczyzna do przodu.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008