Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kobi
Sro Lut 22, 2006 22:59
............
Autor Wiadomość
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:28     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
bo jakąs prace napewno by znalazl jakby chcial

Po co mu praca - on ma psa , dziewczyne i piwko - i ci trzej go bardzo kochają :super:
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krystian, jest pytanie

Major napisał/a:
Co o tym sądzicie?

:D
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:36     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia, Kytus jak zwykle ma luuuzzz max i nie stwarza nikomu - kazdy robi co chce - i jest dobrze :P Za to go lubie
Profil
PW Email
krystian 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:39     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia, chodzi mi o to ze pytanie co o tym sadzicie jest dziwne. co mam o tym sadzic?? jeden lubi pomarancze a drugi jak mu stopy smierdza:P mnie nic do tego
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 07:42     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
krystian napisał/a:
jeden lubi pomarancze a drugi jak mu stopy smierdza
no poprostu rozłożyłeś mnie tym na łopatki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Co do reszt to chyab zgadzam się z Wojtkiem - piwko, fajny pies i pociąg w góry to może i dobre podejście dla kogoś kto odpowiada tylko za siebie. Jeżeli nie zmaierza mieć rodziny to może się tak bujać po świecie do końca życia (jak mu kasy na te browki starczy). Można się tak dobrze pobawić w czasach młodości chmurnej i durnej (też tak robiłam) ale potem trzeba zejść na ziemię i zacząć żyć tak żeby się pewnego dnia nie obudzić z ręką w nocniku (bez dachu nad głową z głodnymi lub nie daj bóg chorymi dzieiciakami ale za to z fajnym psem).

I nie o to chodzi żeby mieć furę, skórę i komórę tylko o to żeby zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.
Profil
PW
voyteck 
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 09:14     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
I nie o to chodzi żeby mieć furę, skórę i komórę tylko o to żeby zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

Dzieki za poparcie i wyjaśnienie ;)
Już sie zaczynałem obawiac ze wszyscy tu mysla że chodzi mi własnie o to zeby mieć ( furę, skórę i komórę ).
A chodzi własnie o jakies bezpieczeństwo i poczucie jakiejś normalniejszej przyszłości .
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 23:48     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
piwko, fajny pies i pociąg w góry to może i dobre podejście dla kogoś kto odpowiada tylko za siebie. Jeżeli nie zmaierza mieć rodziny to może się tak bujać po świecie do końca życia (jak mu kasy na te browki starczy). Można się tak dobrze pobawić w czasach młodości chmurnej i durnej


Wow Dorotka jak ty jesteś mądra i wszechwiedząca, chodzący ideał. Po prostu nie przychodzi ci do głowy, że są ludzie, którzy mają inne priorytety niż ty. Dziwne, prawda? Poza tym są ludziue którzy wydają pieniądze inaczej niż ty byś sobie tego życzyła. Są też ludzie, którzy żyją skromnie, bo tak potoczyło się ich życie. Może kiedyś będziesz w trudnej sytuacji i wtedy pogadamy. Narazie może tak żyj i daj żyć innym, co?
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 23:54     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
madziar, ale przeciez Dorotka napisała,ze to jest zycie dla kogos kto odpowiada sam za siebie.


Kazdy zyje tak , jak mu sie podoba bo wiadomo ze kazdy ma jakies tam swoje priorytety i one dla niego sa wazne.Dla kogos innego moga wydac sie dziwne i nie do przyjecia.Tyle ile ludzi na swiecie ,tyle sposobow na zycie .....
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:02     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorotea ale uderzyło mnie to, że dorotka mówi z pogardą o ludzich inaczej myślących niż ona, mających mniej kasy. Każdy wie zresztą ze życie lubi nas zaskakiwać i nierzadko musimy stanąc wobec takich sytuacji że nam ręce opadają. Ona też moze stanąc wobec takiego problemu (np mąż odejdzie, straci pracę, choroba) i wtedy jakoś człowiek dziwnym trafem pokornieje i nie głosi już takich "kazań"
Profil
PW Email
krystian 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:03     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
madziar napisał/a:
Dorotka napisał/a:
piwko, fajny pies i pociąg w góry to może i dobre podejście dla kogoś kto odpowiada tylko za siebie. Jeżeli nie zmaierza mieć rodziny to może się tak bujać po świecie do końca życia (jak mu kasy na te browki starczy). Można się tak dobrze pobawić w czasach młodości chmurnej i durnej


Wow Dorotka jak ty jesteś mądra i wszechwiedząca, chodzący ideał. Po prostu nie przychodzi ci do głowy, że są ludzie, którzy mają inne priorytety niż ty. Dziwne, prawda? Poza tym są ludziue którzy wydają pieniądze inaczej niż ty byś sobie tego życzyła. Są też ludzie, którzy żyją skromnie, bo tak potoczyło się ich życie. Może kiedyś będziesz w trudnej sytuacji i wtedy pogadamy. Narazie może tak żyj i daj żyć innym, co?


widze, ze mylisz pojecia, skromnego zycia nikt sobie nie wybiera. po prostu tak czasem los sie uklada. ale siedziec w fotelu glaskac psa, czasem drapac sie po d.... a w wolnym czasie bawic sie ze swoja dziewczyna nie pracujac nigdzie to chyba jest lekko chore. pozniej oczywiscie narzekac na caly swiat i wszytkich nazywac zlodziejami bo maja lepiej niz ty. zapewne nawet jego pies ma go za frajera i nieudacznika:P szkoda ze zwierzeta nie potrafia mowic
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:06     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
madziar napisał/a:
(np mąż odejdzie, straci pracę, choroba


Nie zyczyłabym Jej tego wszystkiego, ani nikomu innemu tez nie.

Dorotki teraz nie ma na forum, wiec nie moze sie wypowiedziec,, ja powiem tylko tyle,ze w Jej wypowiedzi nie odczułam pogardy.Moze Ty odebrałas to inaczej i mysle ze bedziesz miała jeszcze okazje pogadac na ten temat z Dorotką.Kazdy ma prawo do swojego zdania i zdanie Dorotki było takie a nie inne, Twoje jest takie a nie inne i ja to szanuje
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:11     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ja nie zauważyłam, zeby ktoś tu narzekał. Tylko nie lubię jak ktoś gada jakby wszystkie rozumy pozjadał. Ja mam jeszcze inny pogląd na życie, ale nie uszczęśliwiam nim wszystkich i nie twierdzę że jestem wyrocznią, bo napewno nie jestem. Może mnie co najwyżej wkurzać toi jeśli ktoś kogoś rani, źle traktuje, a nie to, że ktoś wybiera takie lub inne życie. Jego rzecz. Jeden zbiera kasę na lokatach a innych wydaje pieniądze na podróże, piwo i zabawy, a mi nic do tego.

Wniosek: mam alergię na wszechwiedzących , którym się zdaje ze posiedli już wszelką wiedzę. No to tylko do trumny się położyć. ;)
Profil
PW Email
Major 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:12     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dobra czas na mnie.

Strasznie poważnie wzieliście sobie ten temat do serca. Czytając wypowiedzi z mojego pierwszego posta poparłem drugiego kolesia. Nie dlatego, że ma pieniądze i mu zazdroszcze, ale dlatego, że się tym obnosi (wiem, że to i tak była czysta prowokacja, ale przyjąłem ten temat jako prawdziwą wypowiedź, bo i tacy są). Ma kase, ale widać, że czerpie z tego przyjemność, że widzi zazdrość u innych.
Drugi kolo podkreślił jedynie, że nie pieniadz jest ważny, tylko to czym się otaczamy(tak w skrócie).
Sam stwierdziłem, że lubie jeździć autobusami. Zawsze można kogoś po drodze spotkać, pogadać, spojżeć na jakąś ładną buzie :) i jakoś tak nawet miło jest. Szczególnie powroty ostatnim autobusem w strone waryńskiego. Wchodzi się jak do domu :D
Nikt nie chce żyć w nędzy. Poprostu niektórzy mimo, że nie mają auta, pięknego domu i super sprzętu RTV są zadowoleni z życia z innych względów co dla innych może być żenadą i olewactwem. Są różne priorytety. Zresztą nie łatwo sprostać wielu standardom szczególnie w tym kraju mimo trudnej i wielogodzinnej pracy.
Profil
PW Email www
Iza 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:12     



Dołączyła: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Kazdy zyje jak chce!
Ale w dzisiejszych czasach 40 tys pln to mala kwota !
Jesli mieszkasz u rodzicow za nic nie placisz a na swoje wydatki zarabiasz to moze sie wydawac ze 40 tys to ogromna suma!ale jesli pomyslisz o mieszkaniu czy aucie to ta kwota jest znikoma! wydac takie pieniadze to nie problem jest teraz ale odlozyc to juz troche wiekszy problem wiec zalezy jak na to patrzec: to albo duzo albo malo jest!
Profil
PW
krystian 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:29     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
wg mnie 40 tys to jest malo. nie kupisz za to zadnego mieszkania. kawalerka to nie jest mieszkanie. auto....no w sumie mozna cos kupic fajnego ale nie jakas rewelacje. no ale zawsze to jakis start. a co do drugiego kolesia....fajnie ze podoba mu sie takie zycie. ma 30 lat. piwo, psa i dziewczyne. ale co zrobi jak ta dziewczyna urodzi mu dziecko i gdy bedzie mial 40 lat a dziecko 9, to dziecko podejdzie do niego i go spyta...tato a dlaczego tata mojego kolegi z klasy jezdzi nowym mercedesem a my nawet malego fiata nie mamy. ciekawe co mu odpowie.....wiesz synku my nie mamy auta poniewaz tatus mial inne priorytety, pies piwo i wyjazdy z mamusia w gory. to kiedys bylo najwazniejsze. pieniazki sie nie liczyly. wicie co bym odpowiedzial takiemy tatusiowi??...tato ty frajerze:P
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 00:44     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ty napewno frajerem nie będziesz krystian, bedziesz miał auto marzen, wille z basenem i spora lokate. No teraz jestem uspokojona. Mogę iśc spać :rotfl:
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 01:38     

madziar napisał/a:
mam alergię na wszechwiedzących , którym się zdaje ze posiedli już wszelką wiedzę.

mam ta sama przypadlosc :P

krystian napisał/a:
wiesz synku my nie mamy auta poniewaz tatus mial inne priorytety, pies piwo i wyjazdy z mamusia w gory. to kiedys bylo najwazniejsze. pieniazki sie nie liczyly. wicie co bym odpowiedzial takiemy tatusiowi??...tato ty frajerze:P

buahaha jak puenta na koniec,
a w sumie z czego wydedukowaliscie ze ten kolo nie pracuje ? :P jest tez mozliwosc ze jak dziewczyna zajdzie w ciaze to juz nie bedzie taka fajna i kolesiowi zostanie pies :P
w sumie moze racja, w wieku 30 lat jesli go nic nie obchodzi to moze byc tak ze za kilka lat urodzi sie z reka w nocniku :] czego mu nie zycze,
koles zyje jak chce, to chyba nie jest powod do potepienia ? :]

Dorotka 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 07:33     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
madziar napisał/a:
uderzyło mnie to, że dorotka mówi z pogardą o ludzich inaczej myślących niż ona, mających mniej kasy.
zacytuj proszę jedną moją wyopowiedź, z której to wynika - bo jak na razie to pokazałaś powyższymi postami, że zaraziłas się od Wolfa jakąś dziwną chorobą albo nie nauczyłaś sie jeszcze - a czas by był najwyższy - czytać ze zrozumieniem!!

ten facet nie żyje skromnie dlatego że tak mu się życie ułożyło tylko że mu wszytsko wisi - a to zupełnie co innego.

Dorothea napisał/a:
Kazdy ma prawo do swojego zdania i zdanie Dorotki było takie a nie inne, Twoje jest takie a nie inne i ja to szanuje

widocznie nie dla wszytskich to jest oczywiste - jak dla mnie przynajmniej nie dla dwóch osób na tym forum
Profil
PW
krystian 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 08:11     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
madziar napisał/a:
ty napewno frajerem nie będziesz krystian, bedziesz miał auto marzen, wille z basenem i spora lokate. No teraz jestem uspokojona. Mogę iśc spać :rotfl:


moze i bede, moze i nie. ale wiem, ze nie bede zyl przy piwku z psem u boku i wyjazdami z dziewczyna w gory. majac swiadomosc tego, ze na koncie mam zero, jakies tam dlugi itd...bardzo ciekawa perspektywa.przynajmniej bede mogl poowiedziec, ze probowalem a ten koles co powie?? jesli komus pasuje taka sytuacja to luz, kazdy ma swoje problemy. jakos czyjes zycie nie inetersuje mnie za bardzo. moge to skomentowac ale zeby az tak sie podniecac tym, tak jak ty to robisz....dla mnie to smieszne
Profil
PW Email
De_Luca 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 08:55     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
ja tu sie akurat zgodze z Dorotką że jeśli chce sie założyć rodzine to już niestety nie można powiedzieć że "ma sie wszystko w d***" tak jak to zrobił ten facet, trzeba być troche odpowiedzialnym w życiu i stworzyć dzieciom takie warunki żeby miały w miare dobry start w życiu. No ale jakoś nie wyczułam w poście delikwenta, że ma zamiar rodzine zakładać. Natomiast zgodze sie z wolfem, Dorotko -czepiasz sie ludzi i robisz z nich na forum idiotów tylko dlatego ze mają inne poglądy. Pozwole sobie zacytować nazwanie mnie "infantylną nastolatką" i to za co? Za to, że potępiłam zdrade, a jako 19latka nie mam prawa mieć własnego zdania na ten temat... Jakoś mi się to skojarzyło z 'dziwną chorobą wolfa' W 'przezywanie' to sie bawi moja siostra w przedszkolu
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008