Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kobi
Sro Lut 22, 2006 22:59
............
Autor Wiadomość
Major 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:36   ............  



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
byl kjakis temat na onecie o ogloszeniach o prace z unii
koles jeden napisakl

mam 25 lat i 40 tysiecy PLN odlozone w Deutsche Banku

jak mowie to kolegom co skonczyli wraz ze mna studia rok temu i dalej sa bezrobotni, to widze tylko zazdrosc na ich twarzach



~Rafal 25, 20.02.2006 19:49

a inny mu odpisal

A ja mam 30 nie mam zadnych oszczednosci tylko troche dlugow (ale niewiele), fajna dziewczyne i fajnych znajomych i ogolnie mam wszystko gdzies, zyje mi sie dobrze, jemy dobrze i sie bawimy wspaniale i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba. A jak nie mamy kasy to jemy chleb z serkiem topionym przez tydzien na okraglo i jest spoko. Aha i mamy fajnego psa. Aha i nawet nie mamy samochodu i stwierdzilismy, ze w sumie wszedzie blisko wiec po co nam on, a na wakacje jezdzimy pociagiem zawsze w polskie kochane nasze gory. A wogole to siedze sobie i sacze Tyskie zimniutkie i slucham muzy i jest ekstra.



Co o tym sądzicie?

(ja się później wypowiem)
Profil
PW Email www
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:42     

jak nie wiesz jak nazwac temat to po co go tworzysz ? :P

Major napisał/a:
Co o tym sądzicie?

a musze cos o tym sadzic ? :| nie sadz a nie bedziesz sadzony ;) wogole wedlug mnie forum onetu zbyt wiele glabow odwiedza i pisze tam wiec mysle ze nie warto cokolowiek tam czytac ;)

moge tylko powiedziec ze ten drugi koles nie ma prawie zadnych zmartwien, o taki optymista, nie zamartwia sie nie potrzebnymi dla niego (...) :]

Gmeras 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:47     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
na onecie sa sami prowokatrzy i ludzie na to ida by miec jak najwiecej odpowiedzi :)

ale jak niektóre czytam to jest smiesznie :D


a jeli chodzi o morał tej wypowiedzi to zgadzam sie z bzykim :)
Profil
PW Email
Dana 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:52     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
najpierw to sadze nadaj temat dla tego tematu bo te........................jakoś dziwnie :P

...a o tresci sadze ,ze kazdy wie co do szczescia jest potrzebne i do tego dazy lub stara sie o namiastke szczescia
moim zdaniem kazdy z nas zycie przezywa po swojemu inaczej nie idzie ,kazd chce swego raju na ziemi ,a przynajmniej równowagi duchowej ,a ta jest niezalezna od bogactw materjalnych to znaczy pod słowem bogactwo kryje się wiele ...dla niektórych jest to ....."kamień szczęscia -kobi tak ma w opisie /miał " :) a dla innych wiele innych rzeczy,a dla jeszcze innych zadne rzeczy nie maja znaczenia tylko stan ich umysłu ...czasami zołądka :D
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:53     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Ten pierwszy to prowokator albo idiota ;) ten drugi - skoro mu tak dobrze ... jego brocha, troszkę mu się pewnie punkt widzenia zmieni jak będzie miał dzieci - nie zawsze się da je nakarmic serkiem topionym i uznać że jest ekstra ;)
Profil
PW
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:06     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
mam 25 lat i 40 tysiecy PLN odlozone w Deutsche Banku

Niesamowite - aż tak dużo ma tych pieniądzorów - no no to za kasiastego napewno koles uchodzi .......... :] ........ dołączam do zazdrosnych - tej niesamowitej kasy - w Deutsche Banku - oczywiscie :zakrecony:

Major napisał/a:
fajna dziewczyne i fajnych znajomych i ogolnie mam wszystko gdzies

Ogólnie - to pożyje tak jeszcze z rok lub dwa - i przestanie miec gdzies wszystko jak mu sie wydatki zaczną mnożyc albo jak go dziewczyna zostawi bo stwierdzi ze z kolesiem ktory bedzie mial przy 40tce jedynie fajnego psa - nie chce byc dalej

Major napisał/a:
A wogole to siedze sobie i sacze Tyskie zimniutkie

Aha - a to zimniutkie tyskie pewnie na kreche - stąd te długi ?
Typowy koles w (...) mający wszystko , stojący wieczorkiem pod monopolowym i narzekający ze los go pokarał - bo inni mają a on Nie
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Lut 20, 2006 23:04, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:18     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jak bym miała bogatego tatusia to tez bym tyle miała :P
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Lut 20, 2006 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:20     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
jak bym miała bogatego tatusia to tez by tyle miała

Tylko taki koles ktory ma wszystko w (...) - napewno w ten sposób komentuje tych którzy cos mają - i nie pomysli ze czlowiek wypruwa sobie flaki , zapierdziela jak głupi , zeby cos miec - nie - ma bogatego tatusia - a ja nie mam i stoje pod monopolowym
Profil
PW Email
Gmeras 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:24     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
voyteck, nie denerwuj sie tak to tekst z onet, p l tam wszyscy głupoty pisza :d
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:31     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Gmeras, Wiem - ale wiesz - u nas w kraju jest tak - jak nic nie masz to jestes frajer albo luzak z pod monopolowego . A jak cos masz to wszyscy twierdza ze miales bogatego tatusia i dlatego cos masz .
A nie bedzie mi np jakis koles jechal ze mam kase od tatusia lub cos w tym stylu - Bo ten czas ktory on spedza na sączeniu piwka wieczorami i calymi dniami , ja spedzam w pracy lub biegajac za kasa gdzie sie da. I nie sadze zebym musial potem sie ukrywac z tym ze mam cokolwiek - zeby nie byc objechany przez grupke kolesi stojących na ulicy .
A do kolesia z 40tys pln - to powodzenia życze - jak troche dozbiera to moze jakąś kawalerke sobie kupi - na poczatek dobre :)
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:40     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
voyteck napisał/a:
i nie pomysli ze czlowiek wypruwa sobie flaki ,

jakoś nie zauważyłam by coś takiego było napisane, jest tylko ile ma lat i ile ma kasy i jakoś trudno mi uwierzyć w to by w tak młodym wieku miec tyle kasy bez pomocy bogatych rodziców, ale tak prawde powiedziawszy to mnie to rybka czy ma kase i skad. Jeżeli ma tyle ile pisze i trzyma ją w banku, a nie inwestuje no to chyba długo jej miec nie będzie :D

dopisanie
a tak w ogóle to jestem ślepa bo cały czas wydawało mi się że koleś ma 400 tys a nie 40 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :przestraszony: muszę sobie kupić :cool:
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Lut 20, 2006 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:42     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
trudno mi uwierzyć w to by w tak młodym wieku miec tyle kasy

zalezy co i jak sie robi
np. pojechał do anglii - pracowal 2 lata i nie wydawał na pierdy
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:44     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
a tak w ogóle to jestem ślepa bo cały czas wydawało mi się że koleś ma 400 tys a nie 40
starosc nie radosc :D sorry - to żart
jakby mial 400tys to bym go doceniał - nawet jesli by to ukradł gdzies - tez trzeba umiec taka kase wygenerowac

A wogole to siedze sobie i sacze Tyskie zimniutkie i slucham muzy i jest ekstra.
Aha - a to zimniutkie tyskie pewnie na kreche - stąd te długi ? Typowy koles w (...) mający wszystko , stojący wieczorkiem pod monopolowym i narzekający ze los go pokarał - bo inni mają a on Nie
Ostatnio zmieniony przez voyteck Pon Lut 20, 2006 23:54, w całości zmieniany 3 razy  
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:45     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
voyteck napisał/a:
zalezy co i jak sie robi

nooo oczywiście i to też nie jest napisane, jak doszedł do takiej kasy, mógł przeciez wygrać w totka ;) :rotfl:
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 22:51     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
mógł przeciez wygrać w totka

Totek to jedyna mozliwosc - nikt normalny nie pisze ile i gdzie ma pieniedzy - bo niby poco ? To ja tez mam sie uzewnętrzniac tutaj albo na onet, p l :hyhy:
Profil
PW Email
krystian 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:01     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
temat tego postu nie jest do konca jasny. nie ma komretnego pytania wiec w zasadzie nie wiadomo co tu pisac. moim zzdaniem wystarczy napisac ze....fajnie ze koles ma 25 lat i 40 tys w niemieckim banku i fajnie tez ze koles ma 30 lat i nic nie ma oporcz swojego psa. skoro jest im z tym dobrze to luzik. kazdy ma swoje problemy
Profil
PW Email
p4cz3k 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:08     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
ech...raczej wolal bym byc w polozeniu tego drugiego typka...majac 25 jest nie problem jest miec 40 k...i co 40 k pozyje dostatnie przez rok..i "nara"...skad ma 40 k? wyjechal na rok do angli/irlandi czy gdziekolwiek...i pracowal...wrocil i mysli ze swiat zwojowal...

drugiego typa bardziej szanuje...

voteck nie widze tam zeby on marudzi ze mu jest zle? raczej sie cieszy z tego co ma...

niektorym naprawde do szczescia nie jest potrzebne : "skora, fura i komora", tylko wlasnie kochajaca dziewczyna, wierny psiak i wyjazd na kilka dni w gory czy tez zimne piwko od casu do czasu
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:11     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
p4cz3k napisał/a:
voteck nie widze tam zeby on marudzi ze mu jest zle? raczej sie cieszy z tego co ma...

niektorym naprawde do szczescia nie jest potrzebne : "skora, fura i komora", tylko wlasnie kochajaca dziewczyna, wierny psiak i wyjazd na kilka dni w gory czy tez zimne piwko od casu do czasu


Rozumiem ze nie jest mu źle - czasami tez by mi pasowało takie życie - ale sie nie da ....... rodzina , wydatki - plany itp

A on nie marudzi bo moze go zycie w dupe nie kopnęło - a co bedzie jak coś mu sie przytrafi - jaki kolwiek wypadek - nawet paru groszy nie ma na czarną godzine
Profil
PW Email
p4cz3k 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:13     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
nie on jeden...a mimo wszystko nie uwazam sie za lenia co tylko siedzi i piwko popija :/
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:25     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
na onecie to jak sie zacznie czytac te wszystkie wypowiedzi to ręce opadają co za ludzie tam wypisują.

hmm a ten drugi gosciu luzak to ciekawe za co żyje - praca czy zasiłek ? Jak to pierwsze to ok, a jak to drugie to jest raczej "pasożytem", bo jakąs prace napewno by znalazl jakby chcial
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008