Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Frycek
Pią Mar 31, 2006 07:59
... młodsze, czy starsze?
Autor Wiadomość
madziar 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 13:57     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
wow panowie, jak pięknie. wreszcie konstruktywna dyskusja ;) . Poznałam koalicję na rzecz kobiego :)
Profil
PW Email
ziutek997 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:13     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Hihih :P Wesoło się robi jak się czyta takie kłutnie :D <LOL> przynajmniej na forum dzieje sie coś ciekawego :rotfl:
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:16     

madziar napisał/a:
Poznałam koalicję na rzecz kobiego :)
a co chcesz sie dolaczyc ? :chytry:

Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:19     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
madziar napisał/a:
Poznałam koalicję na rzecz kobiego :)


Dopisz mnie do listy, bo jakos za cholerę nie moge przyznać racji wolfiemu :zdegustowany: Może to właśnie kwestia DOJRZA?OŚCI :suchy: Torszkę juz wyrosłam z piaskownicy i ze sposobu w jaki wyraża się tam własne emocje :suchy:

************************************************************************

wolf napisał/a:
Kobi ty jestes taki ..... że zadna ustawa tego nie przewiduje. HAHA bać sie czego ciebie faceta co ma 26 lat a wyglda jak 35 latek, hehe łozesz, beznadziejny jestes.
Ale to opinia nie tylko moja na tym forum hehe.


O przepraszam :dontgetit: jakoś się z taką opinią nie spotkałam :zdziwko: Poza tym wygląd, metryka i dojrzałość przemyśleń wcale nie muszą ze sobą współgrać :| Ale czy to coś zmienia? :dontgetit:

*************************************************************************

madziar napisał/a:
Darkenstein reprezentuje postawę zdobywców (nieważne jak, byle dużo).


Chyba jakieś nieporozumienie :niepewny: Żeby nie powiedzieć brak umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem :| Przecież Darek wyraźnie napisał:

darkenstein napisał/a:
kiedys bzykalem wszystko co sie ruszalo byle szybko i duzo teraz starannie wybieram bo cenie jakosc


Najwidoczniej "młodsze czy starsze" dotyczy obu płci. :) W związku z powyższym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, iż dzieci powinny sie bawić z rówieśnikami :) A mnie starej i steranej życiem kobiety nie interesują tzw. "młode byczki" :cwaniak: Zaraz zapewne podniosą sie głosy, że "młode byczki" nie interesują się mną. Ażeby więc uciąć zbędną dyskusję powiem od razu: owszem, kilku by się znalazło. Niemniej dziękuję bardzo. Nie skorzystam :P
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:20     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
madziar napisał/a:
Poznałam koalicję na rzecz kobiego

a co chcesz sie dolaczyc ?


hehe, a jak myślisz?

ziutek997 napisał/a:
Wesoło się robi jak się czyta takie kłutnie <LOL> przynajmniej na forum dzieje sie coś ciekawego

od razu wiosną zapachniało hahaha, żyć nie umierać :P
Profil
PW Email
wolf 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:38     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ziutek997 napisał/a:
Hihih :P Wesoło się robi jak się czyta takie kłutnie :D <LOL> przynajmniej na forum dzieje sie coś ciekawego :rotfl:

Jak wesoło, hehe Ostrzeżenie dostałem hehe o jacie jak ja sie boje. HEHE :rotfl:
Pewnie Kobi sie zemscil, hehe. :zawstydzony: :rotfl:
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:44     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
wolf napisał/a:
Pewnie Kobi sie zemscil, hehe.


Prawie jak Chuck Norris :super:
Profil
PW Email
Szaganka 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:56     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Ostrzeżenia to chyba nie osobista zemsta :niepewny: Nie uważasz, że zasłużyłeś? :looka: Jawna napaść i urażanie drugiej osoby to zachowanie rodem z przedszkola. Dostałeś więc po łapkach. :looka:

A, żeby nikt nie zarzucił mi OT dodam, że dojrzałe kobiety nie znoszą takich dziecinnych ataków w miejscach przeznaczonych do spokojnych rozmów :/ Dlatego między innym "chłopcy" boją się kontaktów z nimi. Im nie zaimponuje sie ciętym jezykiem i odwagą w "wyrażaniu własnych opinii" :suchy: Bo nie każda opinia nadaje się do publikacji :kwasny: Trzeba osiągnąć jakiś poziom rozwoju emocjonalnego, by móc zapanować nad chęcią naplucia komuś w twarz. :]
Profil
PW Email
Mariusz 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 14:58     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Gratuluje Wolf i Madziar ;-) Dobraliście się jeśli chodzi o tok rozumowania.
Broń go dalej, broń ... bo sam nie podoła.
Profil
PW Email
wolf 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:01     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
A w czym mam niby podołac, hehe wiesz jest taka piosenka.
Omnie sie niemartw omnie sie niemartw ja sobie rade dam :P
Gdzie ja dostałem po lapkach??? jakos łapki mam całe.
Profil
PW Email
Frycek 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Prosze o zakonczenie tej dyskusji na Forum.
Wolf jesli nadal bedziesz ublizal innym ,mozesz spodziewac sie ostrzezenia a pozniej bana
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:04     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kobi napisał/a:
Jak by to powiedzieć... Ty i wolf jesteście siebie warci, macie żenujące podejście do życia i ludzi, których atakujecie bezpodstawnie, argumenty podając z nikąd.

mam takie samo zdanie. Oni są znajomymi i w kazdym temacie jedno zawsze bierze strone drugiego.

Pozatym nie oceniajcie darkensteina tak pochopnie, skoro go nie znacie. Ja tez go dobrze nie znam, ale na spotkaniu forumowym miałem okazje go poznać i wydaje się on spoko gościem. Ma po prostu taki styl pisania, ze wali prosto z mostu i pisze dosadnie, ale ma on na celu wywołanie pewnego poruszenia i dyskusji, a nie jest to chęć chwalenia się. Takie jest moje zdanie.
A Ty wolf zazdroscisz mu czy jak, że tak go atakujesz ? Naucz sie szanować czyjes poglądy.
Profil
PW Email
wolf 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:06     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
hehe zacznijcie szanowac moje poglady. :zawstydzony:
Acha trunks wyprostuj sie, bo jakiś zgarbiony chodzisz, hehe kurde jak ja dbam o was>:)
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:13     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
noo czemu mnie nie zdziwił Twoj post. Wiedziałem, że albo bedziesz mi groził jak Mariuszowi albo skrytykujesz zdjęcie jak kobiemu :ok: .
Stary zmien płyte :suchy:
Profil
PW Email
wolf 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:15     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ja nie krytykuje twojej fotki, mowie o postawie twojej na ulicy. ;)
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:17     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
halo halo , gdzie jest kobi i czarodziejski mloteczek? wracamy do tematu, a panowie do loży szyderców czy jak tam to zwali ;)

A w zasadzie to wolę jak Szamanka, życzliwa duszyczka, prawdziwy moderator postuka swoim młoteczkiem
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 15:26     

wolf napisał/a:
hehe zacznijcie szanowac moje poglady. :zawstydzony:

to nie poglady tylko jawna napasc na kogos :] czy jesli nazwe cie (tak dla przykladu, zeby nie bylo :D nie znam cie, wiec nie mam prawa cie tak nazwac) dupkiem to jest moj poglad czy moja prywatna opinia o tobie?

trunks napisał/a:
mam takie samo zdanie. Oni są znajomymi i w kazdym temacie jedno zawsze bierze strone drugiego.

Mariusz napisał/a:
Gratuluje Wolf i Madziar ;-) Dobraliście się jeśli chodzi o tok rozumowania.
Broń go dalej, broń ... bo sam nie podoła.

teraz to was nie rozumiem, nie mozna popierac kogos? :| juz nie pisze czy sluszenie czy nie, bo nie mnie to oceniac, ale tak jak ty, czy ja poparlem kobiego, tak madziar ma prawo poprzec wolfa i polki co nikogo nie wyzywa to chyba nalezy szanowac ja :|

Szaganka napisał/a:
Trzeba osiągnąć jakiś poziom rozwoju emocjonalnego, by móc zapanować nad chęcią naplucia komuś w twarz. :]
mowisz o kulturce ? :P no tak tutaj na forum kilku osobom brakuje kultury :|

Mariusz 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 19:23     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
wolf napisał/a:
hehe zacznijcie szanowac moje poglady. :zawstydzony:

Poglądy ?
Ja bym to herezjami nazwał ...
Profil
PW Email
wolf 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 20:57     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ty sobie to możesz nazywać jak chcesz i tak mnie twoje zdanie nieinteresuje. :cool:
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 21:21     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
przynajmniej na chwilke tu sie ożywiło. A popierać będę wolfa. Tak jak wczesniej pisal trunks o darkensteinie, że najpierw trzeba kogoś poznać żeby oceniać. Ja go znam chyba dosyć dobrze i wiem że ma poczucie humoru również na własny temat, czego nie mogę powiedzieć o kobim pokazał to zresztą nie tylko tu, ale gdy dziewczyny rozmawiały w plotkach na temat jego znajomości, o której tak namiętnie pisze). Przynajmniej my mieliśmy dobrą zabawę, a on musi popracować nad poczuciem humoru bo inaczej na zdrówku podupadnie :P .

A co do kultury to też mam sporo zastrzeżeń do kobiego i mariusza. Panowie to nie prywatny folwark. Was też mo żna skrytykować. A tak poza tym mariuszek, własnie własnie my z wolfem jesteśmy siebie warci i baaardzo nam dobrze z tym, pomimo że masz gule :P
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008