Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:43
Stacja Paliw 1-2-3 kolo miniamala przy ulicy Tarnogórskiej
Autor Wiadomość
wolf 
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 11:07   Stacja Paliw 1-2-3 kolo miniamala przy ulicy Tarnogórskiej  



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Odradzam tam tankowania, sprzedawaja lewe paliwo, co za tankuje jakis samochod sa problemy z odpaleniem jego, a co dopiero o spalaniu, samochód kopci i słabo ciagnie.

Odradzam ta stacje, dzis sasiad auta nie umial odpalic , aku nabity na maxa a objawy odpalania jak umnie okazalo sie ze tankowal na 1-2-3 , przywiezienie karnistra z paliwem z innej stacji sprawilo ze samochod odpalil...
Spotkalem sie z ta opinia kilka razy wiec odradzam z czystym sumieniem.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 14:14     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Dzięki za ostrzeżenie ;)
Ja tankuje tylko na BP na ul. Rybnickiej koło Minimala albo na Dąbrowskiego ;)
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 16:19     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Dobrze wiedzieć, na szczęście nie miałam jeszcze problemów ale lepiej na zimne dmuchać.
Dzięki
Profil
PW Email Cytuj
nildesperandum 
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 22:49     


Dołączył: 08 Lut 2006
Skąd: tajemnica
Witam .
To mój pierwszy post na tym forum ( mam nazieje częściej pisać :)
Tak to prawda stacja nie jest superowa to fakt .
Ja polecam tą nową niedaleko tesco ( róg kozielska - łabędzka koło centralnego )

Ps.
Tak apropo link jest podobny do nazwy galeri co powstanie .
No i tu jest problem bo zaniedługo bedziemy mieli 3 multipleksy wiec uwazam że trzeba ratowac naszą bajke llub X .
Musze sie za to wziąść :D .
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 23:34     



Dołączył: 02 Lis 2005
Chyba raczej nie tankuj nigdy w zyciu na BP!! Bo po 1 paliwo drogie a po drugie zawory slychac, a i zamarza przy -20 co widzialem na wlasne oczy... na 123 jest paliwo ze Statoila i jest naprawde dobrze, moze zle trafiles... napewno nie nalezy tankowac na Tarnogorskiej na zakrecie przed torami. A na 123 tankuje prawie zawsze i nigdy problemow nie mialem a tankuje tam wszystkie 3 ...
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 23:42     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Tonio, ja (prawie) zawsze tankuje na BP i jakoś nie odstaje cenowo od reszty stacji :P Czasami nawet prędzej jest obniżka niż gdzie indziej :P Co do jakości też nie mam zastrzeżeń, oprócz BP przy E40, niedaleko tesco :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 23:50     



Dołączył: 02 Lis 2005
Wiesz i ja i moj ojciec nie mamy dobrych wspomnien z BP. Jest zazwyczaj kilka groszy drozej niz na Jet'cie na Pszczynskiej gdzie czasem sie zdarza kiszka ale zazwyczaj jest benzyna oki... Jakos nie lubie BP
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 20:36     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ja na Bp tankuje od zawsze jak powstalo Bp pierwsze na rybnickiej potem na dabrowskiego, ale kilka razy sie skosilem na 1-2-3 i Lipa w zyciu tam nie tankuje, rozumiem ze moze cos raz sie zdarzyc ale ja tankuje co 2-3 dzien, wiec mam prownanie w paliwie,pozatym lubie tankowac w zabrzu na Jet kolo Platana, maja dobre paliwo.
TONIO A zawory że tobie stukaja , to się nazywa splanie stukowe, wiec wina leży po stronie złej regulacji silnika bo pewnie mowisz o maluszku.

1-2-3 Nigdy wiecej szkoda silnika i kasy.
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 21:17     



Dołączył: 02 Lis 2005
Spalanie stukowe jest spowodowane jakbys niewiedzial nie zla regolacja ale za niska liczba oktanowa paliwa.... czyli prosty rachunek chrzczonym paliwem... moj maluch an regolacje nie narzeka bo dalbym sobie reke uciac za sasiada mechanika z ponad 40letnim starzem ktory go regoluje a tak btw po ciaglym tankowaniu na BP na Dabrowskiego w Cordobie padla sonda lambda, a to cos pada zazwyczaj od (...) paliwa...
Dobra ja juz sie nie kluce, tankujcie gdzie chcecie...
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 21:34     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Panie kolego spalanie stukowe wystepuje jakbys nie wiedział od złej regulacji zaworow lub poprzez złe ustawienie zapłonu a co z tym sie wiaże z grzaniem sie silnika no i potem wystepowanie stukowego, lub z złej regulacji miesznaki paliwowo powietrznej.
Paliwo swoja droga, samochody rajdowe z splanowana głowicą co maja stukowe leją na rajd 98 lub V-power żeby wyeliminować stukowe, wiec po czesci masz racje, ale jezeli niemasz silnika podkreconego to nic sie nie powinno dziać, hehe a to że mechanik ma staż nie znaczy że jest dobry. Wystarczy ze zaplon da na 14 stopni i już mozesz mieć stukowe.A maluch bedzie palić i hulać.

Hehe jak mowisz ze na Bp takie kijowe paliwo to dziwne bo w sumie mam walniete 120 tyś na tamtym paliwie hehe

Do tego też tankuje tam malca i po sciagnieciu głowicy niemiałem nawet nagaru.
Ostatnio zmieniony przez wolf Czw Lut 09, 2006 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 21:43     



Dołączył: 02 Lis 2005
wiesz z moja splanowana glowica, i reszta on serio jest czuly na kichowate paliwo i wyczowam na czym jezdze... i zdarza mi sie wlac 98 bo mam w karnistrze do kosiarki i jak juz nie mam nic w baku to zawsze wlewam i daje sie odczuc roznice...
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 21:48     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
A co sie dziwisz jak masz splanowana głowice.Tu niemasz co sie dziwic ze masz stukowe na 95, głowica splanowana to silnik sie bardziej grzeje, pozatym wystarczy ze zaplon masz na 14 stopni i stukowe na serii moze wystapic.
Ja jak jestem w zabrzu tankuje 98 i lepiej ciagnie bo wiadomo ze wiecej oktanow ma.
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 21:50     



Dołączył: 02 Lis 2005
hmm... jakos jezdze tym od ponad 2,5 roku... stukowe mam tylko po h.....owym paliwie... a zaplon mialem pierwotnie chyba na 8 o ile dobrze pamietam...
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 22:05     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Na 8 stopniach No coment, 10 stopni to standard w maluchu na tylu powinien chodzic maluch. Jak sie chce troche szybciej jeżdzic daje sie 12-13 stopni.
Ja mam 13 stopni i niemam stukowego i silnik seria, jedne silnik pala na 10 dobrze a juz na 12 stukowe.A 8 to za mało, no chyba ze ci pasuje praca silnika na tyhc ustawieniach.

Zapraszam do firmy Digitech, rozwiaza tobie problem stukowego :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 22:24     



Dołączył: 02 Lis 2005
Powiem Ci tyle... od kad skonczylem Technikum poprostu nie potrzebuje tych wszystkich rzeczy pamietac... wiem ze mam przyspieszony zaplon w stosunku do standardu i jezdzi naprawde extra... ja nim zamknolem licznik, a po wymianie tlumika z pustego na standard kulam sie okolo 130, teraz nie sprawdzalem bo mam male problemy ze skrzynia i szkoda mi go bo jakies 3tys temu mialem mini kapitalke silnika... jest zglebiony i sluzy mi do przemieszczania sie po miescie, do dojazdow na polibude... tankuje gidzie akurat mam po drodze i nie narzekam....
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 22:27     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Sory o Bp napisales tak ze mi sie zdaje ze to narzekania. Ale nie ważne wazne ze hulaa :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 22:32     



Dołączył: 02 Lis 2005
To byly narzekania :) ale na 1.2.3 jeszcze mi powodow do nich nie dali, wiec narazie ich bede bronil
Profil
PW Email Cytuj
crosik 
  Wysłany: Nie Maj 21, 2006 11:06   Ja i tak tanktuje  


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice-Żerniki
I tak tankuje tylko na schelu..albo BP
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Gru 24, 2006 11:33     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Juz od bardzo dawna tam nie tankuje bo leja WODE zamiast paliwa.
Dlatego maja taka tania benzyne!!!
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Gru 24, 2006 15:55     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no tak, takie tanie to od razu podejzane hehe
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008