Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:42
Babilon - restauracja
Autor Wiadomość
Noemi 
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 20:40     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
;) ...zapowiada sie ciekawie... :hyhy: /obawiam sie ,ze wypijemy nie jedno...kamikadze... :zdrowko: do zobaczenia!! :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 02:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Noemi napisał/a:
był ktoś tam pierwszy raz...??

hehe były nawet osoby krórych nie było jeszcze wtedy na forum :) poznały nas i sie zalogowały.
ale o tym to może w innym topiku, tu piszemy o samym lokalu, obsłudze,potrawach itp :D
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 11:53     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
madzia1305 napisał/a:
i impreza była tez w restauracji babilon ale pod lipami w kamieniu obok rybnika,

My tutaj piszemy o Restauracji/Klubie Babilon w Gliwicach, ktory odwiedzilismy ostatnio podczas 25 spotkania a takze gdzie odbeda sie III urodziny Forum.
Profil
PW Email Cytuj
kosa 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 21:08     


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: gliwice
:wstyd: niestety przyłączam sie do zadania magdy :dobani:
w babilonie ludzi tyle co nic. :dobani:
:dobani: a imprezy rokręcają sie jak tasiemiec w d.....ie :dobani:

także mądrzy ludzie niepolecam tego klubu..ze wszystkich możliwych względów.
:dobani: lepiej iść na ryneczek :hurra: :dobani:
Profil
PW Cytuj
Bot 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 21:37     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Mnie ciekawi, że jak zjechać lokal to zawsze się nowe "osoby" pojawiają i pierwsze i ostanie posty (zazwyczaj) objechać lokal nie podając nawet argumentów... konkurencja? :...:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 21:42     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kosa, mnie se tam akurat podobało .....
A jaki ty lokal bys polecił ? bo na kwadracie sie nic ciekawego nie dzieje. i jak tu pomiescic 30 osób o róznych charakterach.
a w B. jest good ...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 23:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
madzia1305 napisał/a:
piszcie co o tym sądzicie!!pozdrawiam!!!! :!:

co ja sadze ? sądze że Twoja wypowiedź madzia1305 to jeden wielki :offtopic: jeżeli chcesz cos pisac, to pisz na dany temat :!: To że lokal, o którym Ty piszesz ma taka sama nazwe jak ten o którym my piszemy nie znaczy ze masz swoja opinie wyrażać w tym topiku. Tu piszemy o BABILONIE w GLIWICACH, a nie o jakimś w Kamieniu. Więc jeżeli nie byłaś w Babilonie w Gliwicach to się nie wypowiadaj :zdegustowany:
kosa, jak możesz przyłączac sie do zdania madzi1305 skoro ona pisze zupełnie o innym lokalu ? W gliwickim BABILONIE obsługa bardzo miła, czesto pojawiająca się przy stolikach, dbająca by puste szklanki/talerze nie zalegały na stołach, jedzenie dobre i ciepłe. Impreza bardzo szybko sie rozkręciła. DJ gra cały czas i jest otwarty na sugestie, wystarczy wyjść na parkiet i sie bawic, a jak ktoś tego nie potrafi to niech idzie do przedszkola na rytmike.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 23:13     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
zaszło nieporozumienie....madzia1305 załóż po prostu temat o tym drugim Babilonie i juz :)
Profil
PW Email Cytuj
kosa 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:04     


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: gliwice
jak nie byłam,byłam wraz z chłopakiem.poprostu na ostatniej "dużej zabawie"która miała sie tam odbyć :hyhy: .i co przyszłam,już w szatni musiałam zapłacić i weszłam do lokalu gdzie było tyle klubowiczów co palców u jedej ręki ,a to niebył początek.. lubie babilon tzn. dania z niego ,,
ale niech się tylko tym zajmą bo zabawy to już działka dla kogoś innego :dobani:
poprostu taka jest prawda i i chyba niektórzy czytający te posty są z tego pubu to napweno w głębi serca dobrze wiedza że mam racje :hyhy:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 17:55     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
50301932 napisał/a:
Dzieki że wszystkim sie podobało mam nadzieje że częściej Forum zawita w Nasze skromne progi.

no i zawitało :)
i muszę przede wszystkim pochwalic Pana kelnera, który sobie doskonale radził z 40-to osobową gromadą. Tyle razy biedny musiał biegać na górę po schodach, że robilo mi sie go szkoda, ale zawsze miły i usmiechnięty :ok: W ogóle uważam ze obsługa Babilonu jest bardzo miła i sympatyczna. Pani szefowa stale na miejscu, trzyma reke na pulsie, otwarta na propozycje. Sala na piętrze, duża przestronna, odpowiednia na imprezy w większym gronie, tylko przydałaby sie lepsza klimatyzacja, bo gorąco było bardzo.
Kamikadze troszke tym razem nie wypaliło, dodatek martini do niego to niezbyt dobry pomysł.
DJ wydaje mi się, że troszkę muzyką się nie popisał, ale może tylko mi się tak wydaje, bo wiekowa ze mnie kobieta :/
Mimo wszystko, podsumowując nadal uważam, ze lokal godny polecenia :super:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 18:01     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
bo wiekowa ze mnie kobieta



oczywiscie ze wszystkim sie zgadzam co napisałas, ale z tym cytatem niestety nie :krzeslem: :krzeslem: , przestan mi tu pociskac bzdurki bo zleje (...)......., ide sobie :P
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 12:30     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
W Babilonie bylam po raz pierwszy.... i tak.
1. pan kelner obslugujacy "pieterko" był naprawde doskonaly, spoko zasluzyl na podwyzke, wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, milo, szybko, kompetentnie - same plusiki:)
2. temperatuara i doplyw powietrza - katastrofa!!! , zastanawiam sie tylko czy popsula sie klimatyzacja czy lokal nie posiada jej wogole?. Domyslam sie ze szczelnie pozamykane okna i wyjscie na taras bylo zwiazane z potrzeba zminimalizowania halasu wydostajacego sie na zewnatrz i zaklucajacego spokoj mieszkancow ale....zupelnie nie bylo czym oddychac!!! szczescie ze na pietrze nie wolno bylo palic, ta resztka powietrza ktora tam krarzyla byla bezcenna:)
3.DJ nie pomylil plyt z muzyka i juz za to nalezy mu sie plus , chociaz dziwne dzwieki i zgrzyty jakie docieraly na gore nie wynikaly podobno z wadliwego naglosnienia(patrz dziurawe kolumny :D ) tylko emitowane byly ze stanowiska DJ :zdziwko: !!!
4. jedzonko na talerzach wspolbiesiadnikow wygladalo bardzo apetycznie, chociaz nie mialam okazji sprobowac
.... tak ze ogolnie nie jest zle!
towarzystwo bylo superowe wiec i lokal na tym zyskal
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 12:59     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
ale mam jedno ale.... :/
przed wejsciem i w malym wiatrolapie przed sala glowna wraz z uplywajacym czasem gromadzila sie coraz to liczniejsza grupka mezczyzn bez szyji, ktorzy ogolnie budza we mnie zawsze blogie poczucie bezpieczenstwa, szczegolnie jesli ich zadaniem jest strzezenie miejsca zabawy przed probujacymi bawic sie inaczej.....moje bezgraniczne zaufanie ma swoje mocne i uzasadnione podstawy , ale to nie watek na to zeby o tym pisac... :)
w tej grupce jednak , o ktorej zaczelam pisac, wraz ze wzrostem licznosci osobnikow wzrastal rowniez stan niewazkosci :znudzony: i to zastraszajaco szybko :znudzony: ....
pomijajac fakt ze wzieta za cudzoziemke :zdziwko: , mialam okazje wysluchac paru "slodkich " uwag rzuconych z przekonaniem ze przeciez niedouczona zagranica i tak wszystkich niuansów naszych "znaków przestankowych w zdaniu" nie zrozumie, dowiedzialam sie rowniez niechcacy ktora to panienke i jak, ktory z panow by wyobracal , ze tak zacytuje te delikatniejsza forme :hyhy: . Po otrzymaniu propozycji zatrudnienia pod warunkiem uzycia w tancu mniejszej ilosci konfekcji (nadmieniam ze panowie tylko slyszeli ale nie zdarzyli obejrzec show), nie poczulam sie specjalnie dotknieta natomiast uswiadomilam sobie ze stan tych panow w polaczeniu z obwodem bicepsa nie jest bezpieczna mieszanka. Byli za trzezwi zeby stac sie nieszkodliwi i zbyt pijani(tudziez oszolomieni :| ) zeby nie zaczac funkcjonowac jak bomba z zapalnikiem .....
nie chce tutaj uogolniac zeby przypadlkiem nie urazic ktoregos z ciezko pracujacych na chleb , ale jezeli tacy tam byli to stali sie niewidoczni....
i krotka konkluzja tylko moich wywodow.... ilekroc zdarzylo mi sie byc samej lub w mniejszym gronie na imprezie lub show w ktoryms z lokali w centrum wchodzilam tam zawsze i wychodzilam z poczuciem ze poki nie znikne z pola widzenia tego pana nie mieszczacego sie we framudze drzwi jestem bezpieczna.... tutaj wolalabym zeby mnie raczej nie zauwazali :zakrecony:
na pewno nie jest do miejsce do ktorego wybralabym sie tylko z kolezanka na tance i drinka, pomimo milej swiadomosci nieobecnosci na parkiecie kolegow szkolnych mojej corki :niepewny:
Profil
PW Email www Cytuj
Max 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 13:52     



Imię: Czesław
Dołączył: 18 Gru 2005
Skąd: zewszond
Hehe, swieta racja. Niestety wlasciciele lokali czesto zatrudniaja ludzi ze wzgledu wlasnie na obwod w karku a nie ilosc szarych komorek (czesto to jest odwrotnie proporcjonalne). Podziwiam twoje zaufanie do tych kolesi w innych pubach. Im wiecej testosteronu tym mniej szarych komorek, i na odwrot. To wystarczy zeby milo wygladajacy "misiu" okazal sie chodzaca bomba zegarowa :) Jak zaczeli komentowac to przynajmniej masz pewnosc ze trzeba ich unikac. Natomiast wg mnie najniebezpieczniejsi sa Ci wlasnie wzbudzajacy zaufanie.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 21:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jako że byłam w grupie osób czasami wychodzącch na :cwaniak: przed lokal, to chciałam powiedzieć, że osoby będące przed pubem nie należały do ochrony, były to osoby, które zostały przez ochrone wyproszone z Babilonu, a przynajmniej taka sytuację widziałyśmy z Monique i Dorotheą . Nie mniej jednak, rozrastająca sie ilościowo grupka nie zachęcała do wejścia :/
Profil
PW Email Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 22:55     

Całkowicie sie z wami zgadzam drodzy Forumowicze , lokal jak najbardziej w porzadku , kelner jeszcze lepszy , ale muzykant do bani , włascicielka powinna pomyslec o nowym DJu bo odstrasza klientow, nie czuje w ogóle klimatu( trudno czuc jak lalunia kreciła sie koło niego non stop i facet miał co innego w głowie widac niz nasza impreza)i naprosbe zmiany muzycznego repertuaru był wrecz niemiły , ale ogolnie było fajnie i bardzo sie ciesze ze mogłam z wami pobyc dłuzej niz zwykle< Aha i oczywiscie brawa dla naszej Aischy , bo uswietniła nasza impreze swoim zjawiskowym lotem ptaka, brawo
Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 12:05     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
chciałam powiedzieć, że osoby będące przed pubem nie należały do ochrony

ekhm, no tak :zawstydzony: , zastrzegalam juz ze nie bylo moja intencja wrzucenie wszystkich do jednego worka....i jak najbardziej podtrzymuje swoje deklaracje ze nie jest moja intencja wprowadzanie krzywdzacych uogolnien...
odnioslam tylko wrazenie ze kilku panów z tej grupki jest w posiadaniu conajmniej wiekszosciowego pakietu udziałów firmy a nie tylko tam zatrudnionych....,
ale fakt faktem ze sa to tylko moje wnioski wysnute na podstawie chcac nie chcac :| zaslyszanej, glosnej :| wymiany pogladow owych gentelmanow :znudzony: .
moze wyjsciem z sytuacji byloby wyprowadzanie rozrywkowych gosci troche dalej niz tylko za drzwi glownej sali? albo moze jeden z panow pracujacych przy "wyprowadzaniu" powinien co jakis czas wyjzec do przedsionka i groźnie wciagnac powietrze w pluca posapujac przy tym znaczaco????
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 13:02     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Max napisał/a:
czesto to jest odwrotnie proporcjonalne


dobrze,ze napisałes czesto, a nie ze zawsze :/ :]
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 13:19     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
dobrze,ze napisałes czesto, a nie ze zawsze

bo nie zawsze!!!!
ja zeby nie dostac :krzeslem: za :offtopic: to usmiechy powklejam gdzie mozna czuc sie jak w domu ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 13:31     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
tyle buziek dla ochrony ile znalazlam tematów juz istniejacych :]
oczywiscie moge pisac tylko o tych miejscach ktore znam lub mi sie przypomnialy - ale dziwnym trafem nie ma ich w pozakladanych juz watkach :zdziwko: - optymistycznie domniemywam ze w pozostalych klubach i pubach nie moze byc inaczej :D
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008