Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:42
Babilon - restauracja
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
  Wysłany: Sob Sty 21, 2006 18:19   Babilon - restauracja  

Po eksperymentach i testowaniu jadlospisu,ktore mialy miejsce w ostatnim czasie możemy chyba ze śmialością powiedzieć,ę ten lokal zaluguje na polecenie,co niniejszym czynię,wpisujcie swoje odczucia,proszę... :) :)
Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 13:40     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
A coś więcej?

Gdzie to jest, co dobrego mają i jak z cenami?

;)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 15:49     

jest to na ul.Świętojańskiej,na skrzyżówaniu z Warszawską,jedzenie bardzo dobre,cenu jak wszędzie
Cytuj
Olaa 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 02:22     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
ja zawsze wcinam tam margeritke jak mamy okienko i przerwe w zajeciach- dobra, spora i niedroga! <ok 6 zl> :hyhy:
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 08:35     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
A mnie już tam znają :D Dzwonię i wiedzą co chcę i gdzie dostarczyć :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 19:04     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
A podobno odbywają się tam imprezy pt.: "Erotyczne Czwartki".. :zdziwko:

Ktoś wie o co chodzi?
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 21:57     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
khaman napisał/a:
"Erotyczne Czwartki"..



Hmmm nazwa interesująca :D
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:11     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Dorothea, no dlatego właśnie pytam... tak z czystej ciekawości :) Bo chyba brakuje takich klimatów w gliwickich klubach (no może pomijając jeden ;))
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 15:58     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Pizza z babilońska uzależnia:) mniam, szkoda, że ta dieta... :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
kiju 
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 17:42     


Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: gliwice
Erotyczne czwartki to juz dawno zapomniany temat wogole ten klub to juz dawno zapomniany temat a teraz byl fajny tekst w nowinach na ich temat
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 00:35     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kiju napisał/a:
a teraz byl fajny tekst w nowinach na ich temat

Może zacytuj go nam :)
Profil
PW Email www Cytuj
kiju 
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 21:06     


Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: gliwice
oki specjalnie dla was przepisze ;-) "Mieszkamy przy ulicy Świętojańskiej i tęsknimy za ciszą nocną. To co dzieje się pod Babillonem szczególnie z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę miedzy godzinami 23:00 a 2:00 przechodzi ludzkie pojęcie. Policji nie uswiadczysz choć siedzibę mają zaledwie 300m od knajpy. krzyki wulgarne słowa i ujeżdżanie samochodów to zabawy pijanych bywalców dyskoteki. już nieraz mielismy uszkodzone samochody zaparkowane po przeciwnej stronie ulicy. Niestety okna na parterze tez cierpia od rzucanych w nie butelek. Jedni ciesza sie z weekendu my zas drżymy z obawy przed wychodzacymi z lokalu" za Nowinami Gliwickim 28.06.2006
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 17:46     

kiju napisał/a:
oki specjalnie dla was przepisze



masz rację,każda knajpa ma swoje blaski i cienie,a cieniami to przeważnie są jej bywalcy...
Cytuj
kiju 
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 11:01     


Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: gliwice
Wiesz Piotrulek moje zdanie to Babilon jako jedzenie jak najbardziej tak jako dyskoteka jak najbardziej nie. Duzo lepiej by wyszli gdyby zajeli sie tym co potrafia, czyli kuchnia bo sam czesto sobie cos u nich zamowie jednak o prowadzenie klubu muzycznyego/dyskoteki nie maja zielonego pojecia. Ale jedzenie polecam A co do tego artykulu z NG to kazdy lokal ma rozne incydenty NG zawsze wyolbrzymia sprawe, jednak babilon nalezy do tych lokali w ktorych wiecznie cos sie dzieje. Ludzi jak na lekarstwo a i tak zadyma...
Profil
PW Email Cytuj
Autor 
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 16:49     


Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kiju napisał/a:
wogole ten klub to juz dawno zapomniany temat a teraz byl fajny tekst w nowinach na ich temat



Ten klub jest drogi kiju dawno zapomnianym tematem dla ciebie i pewnie dlatego usiłujesz wyciągnąć "brudy" na jego temat
Profil
PW Email www Cytuj
Autor 
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 16:59     


Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kiju napisał/a:
Wiesz Piotrulek moje zdanie to Babilon jako jedzenie jak najbardziej tak jako dyskoteka jak najbardziej nie...


Nie wiem ale wg mnie jest różnica między "dyskoteką" a "klubem muzycznym" jedno jest raczej dla osob do 25 roku życia i to jest już naprawdę górna granica a drugie natomiast dla osób powyżej tego wieku jak wiadomo są wyjątki (nie chcę tu nikogo obrazić). Ja np. nie wyobrażam sobie jedzenia czegokolwiek przy ostrej muzyce(Chyba że hamburgera :P). Swoją drogą kiedy ostatnio byłeś w lokalu że stwierdzasz ze ludzi jak na lekarstwo a i tak zadyma ??? Dobra wystarczy bo pomimo wszystko i tak się GRUUUUBOOO minąłeś się z tematem, ja zresztą też za co bardzo wszystkich forumowiczów przepraszam.
Profil
PW Email www Cytuj
ruckzuck 
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 14:11     


Dołączył: 03 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
A mi się tam jakoś ta restauracyjka nie podoba i już.
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:32   Babilon - klub muzyczny / restauracja  



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
no wiec tak :)

bylem tam kiedys jeszcze przed remontem i przyznaje ze mi sie nie podobalo a do wczorajszego spotkania podchodzilem bardzo sceptycznie i ciesze sie ze zaskoczylem sie bardzo pozytywnie :)

duzo miejsca, obsluga z tego co widzialem nie robila problemu z dostawieniem kanap, kelner uwijal sie blyskawicznie nie dopuszczal do zalegania pustych naczyn na stolach, w sumie cieszylo mnie to ze klub nie byl wczoraj jakos przeludniony co pozwalalo na pelna swobode zarowno na parkiecie jak i przy barze, jedyne co mi nie odpowiadalo to czasem dj jakas kiszke odstawial - nie chodzi o dobor repertuaru - lecz o to w jaki sposob serwowal nam niektore kawalki, ale pozytywnie :) dwu krotnie zawitalem do dj i zostalem wysluchany :=]

jedzonka nie oceniam gdyz nie jadlem :) ale moze ktos z was sie wypowie w tym temacie ;]
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 11:45     

Sama knajpa ma nie najlepszą renomę pod względem bezpieczeństwa ale wczoraj podobało mi się.Menu bogate w różne smakołyki może zadowolić każdego.A ceny na dobrym poziomie nie odstraszają klientów.W pięcio stopniowej skali daję cztery. :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:
Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 14:01     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
mi sie tam podobala muzyczka :super: tez slyszalam o bijatykach ale nie bylo widac zadnych, wyglada na to ze dbaja tam o pozadek.

Jacek13 napisał/a:
Sama knajpa ma nie najlepszą renomę pod względem bezpieczeństwa

jakby byla jakas bijatyka to bym sie sama dolaczyla :oblicze: :kibol: :krzeslem: :rotfl:

Jedzonka nie probowalam... jeszcze :hyhy:

Oj ludziki przestancie tak narzekac. Wiadomo ze nigdzie nie jest idealnie dla wszystkich. Tam bylo na prawde dobrze w porownaniu z innymi miejscami i czego chciec wiecej. Pewnie nigdy nie bedzie takiego miejsca zeby kazdemu dogodzic w 100% ale taka juz nasza ludzka natura ze jednemu sie podoba to a drugiemu co innego.
Dla mnie ten lokal jest na 10 automaniakow i tyle :cieplo: :D :super: :hurra:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008