Poprzedni temat «» Następny temat
Studentka pozna zamoznego.....
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 14:08   Studentka pozna zamoznego.....  



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Pochodza z dobrych domow, sa ladne, mlode i inteligentne.W ciagu dnia studiuja, a wieczorami" dorabiaja" do stypendium.Ale o tym nie mowia rodzicom, bliskim znajomym, bo wiedza dobrze, ze nie byli by zachwyceni wiadomoscia o tym, ze ich corka znalazla sobie sponsora, ktory daje im pieniadze.....za seks.

Co o tym myslicie, czy takie zachowanie jest naganne? Czy mozna to nazwac cicha i inteligentna prostytucja?
A moze trzeba jakos te dziewczyny usprawiedliwic?
Wiadomo czasy sa ciezkie, sa problemy finansowe i musza jakos wiazac koniec z koncem.

Czy przyslowie " raz sprobowany owoc zjada sie do konca" jest w tym przypadku prawdziwe?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 14:58     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ja takich dziewczyn nie krytykuje, jeśli mają ciężką sytuację finansową to jakoś trzeba sobie radzić, jest mi ich szkoda, bo ta praca powoduje negatywne skutki na psychice (zubożenie życia uczuciowego) i potem mogą miec problemy z nawiązaniem trwałego związku.
Niektóre robią to także "dla zabawy", czyli nie z powodów finansowych, a po prostu lubią te klocki :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 15:11     

trunks napisał/a:
Niektóre robią to także "dla zabawy", czyli nie z powodów finansowych, a po prostu lubią te klocki przewala oczami

szczerze watpie, wedlug mnie na pewno najwazniejsza i jedynym rzecza dla ktorej robia takie cos sa pieniadze
Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 18:15     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Są takie co robią to dla pieniędzy, żeby mieć coś więcej, ale już z kimś innym. Wkońcu mając duży hajs łatwiej zwrócić czyjąś uwage na nas. Szczególnie jak się podjeżdża nowym mercedesem, albo innym szpanerskim samochodzikiem.
Profil
PW Email www Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 18:16     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Bzyki napisał/a:
szczerze watpie, wedlug mnie na pewno najwazniejsza i jedynym rzecza dla ktorej robia takie cos sa pieniadze



bzyki mylisz sie, sa dziewczyny ktore robia to co robia bo to lubia...a pieniazki w tym wypadku sa tylko takim milym bonusem
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 18:21     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
nom ... czytałem kiedyś artykuł w jakiejś z gazet ale się nie wypowiadam... prasa pisze co chce ;)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 18:25     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Chcialabym dodac, ze owa panienka ma tylko jednego sponsora, ktory sobie ja " zamowil" ( jesli tak mozna to nazwac)....Starszy pan z kupa kasy funduje extra ciuchy, daje pieniadze, zabiera w eksluzywne miejsca....w zamian za seks.

Dziewczyna wie przeciez, ze po skonczeniu studiow bedzie juz w miare ustawiona( kase odklada), bedzie mogla miec na poczatek na jakis star zyciowy......Czy to zle?
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 18:41     

dla niej chyba nie :) a tak czy siak jest to patologia :]
Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 23:36     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Jest to forma prostytucji. Wkońcu sprzedaje się za te pieniądze jakby nie było. Nawet jeśli jest tylko panią do towarzystwa to można to już określić mianem zawodu. Zresztą czy któryś z Was chciałby mieć taką żone z taką przeszłością. Kto wie czy nie strzeli jej coś do łba za jakiś, bo stwierdzi, że nadal jej mało hajsu i poszuka sobie jakiegoś kolejnego sponsora.
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 00:04     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Szamanka napisał/a:
Dziewczyna wie przeciez, ze po skonczeniu studiow bedzie juz w miare ustawiona( kase odklada), bedzie mogla miec na poczatek na jakis star zyciowy

tak sie tylko mówi, ze to tylko na okres studiów i potem juz z tym skończy i założy rodzine, ale nie zawsze to tak wychodzi, bo jak Major wspomniał "kto chciałby miec zone z taką przeszłością". Pozatym to jest łatwa droga zarabiania pięniędzy i jak np. nie bedzie miala jakies fajnej pracy po studiach to zapewne bedzie to kontynuować. To troche jak z narkotykami - niektórzy zaczynają biorac amfe przed jakimis waznymi egzaminami zeby sie w 1 noc nauczyc, a potem zaczynają to robić coraz częściej jak za pierwszym razem sie fajnie udało.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 09:38     

Major napisał/a:
Jest to forma prostytucji



nie forma tylko czysta prostytucja i kur****wo i nie ma to znaczenia,czy pracuje się jako panienka podczas studiow czy też normalnie na ulicy,w tym wypadku studia są nijako usprawiedliwieniem i przykrywką,bo biednym"żakom"zawsze kasy brakuje,prawda?? :) :)
Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 09:50     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
jak na razie - poza Szamanką, która "wrzuciła" temat - to sami panowie się wypowiadają...

to że ma "tylko" jednego sponsora, że robi ty "tylko" na czas studiów to rzeczywiście marne wytłumaczenie - jeżeli ma się takie zasady, że się z kimś tam uprawia seks dla kasy, mieszkania, super ciuchów to można go uprawiać także dla "zdobycia" wielu innych rzeczy także po studiach.... dla zdobycia pracy, awansu, albo jeszcze lepszych ciuchów. Jeżeli w naturze kobiety leży "osiąganie" tego co chce w taki właśnie sposób i już raz się sprawdziło to dlaczego nie miałaby tego powtórzyć w razie potrzeby? Nie rozumiem, nie popieram, nie potrafiłabym i tak jak Piotrulek uważam że to czyste k....
Profil
PW Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:44     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
latwa kasa....to jedyne co ciagnie. jeden kradnie, drugi wyludza a trzeci....lubi sie bawic. nie sadze ze jest to prostytucja czy kur...... . jest to normalny sposob na zarabianie. wykonuje uslugi za ktore dostaje kase. nie mozna jej za to potepiac bo to jest tylko i wylacznie jej sprawa. jesli to jest jeden facet (jak to powiedziala Szamanka) to jaka to jest prostytucja?? zazwyczaj facet jest starszy. moze cos do niego poczula a przy okazji ma z tego korzysci. nawet gdyby nic nie poczula...co z tego?? dla mnie to nie jest nic zlego czy tez godnego potepienia. kazdy robi to co lubi i z czego jest kasa
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:19     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
krystian napisał/a:
jeden kradnie, drugi wyludza a trzeci....lubi sie bawic


krystian napisał/a:
kazdy robi to co lubi i z czego jest kasa


serdecznie Ci chłopie współczuję
Profil
PW Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:23     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
czego mi wspolczujesz bo nie rozumiem.....albo ty nie rozumiesz co napisalem
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:27     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Po co za kase ? Wystarczy się przejść do akademików Politechniki, pobyć chwilę, poznać kilka dziewczyn i noc zaplanowana ... ;-) Oczywiście to nie mój przykład :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:29     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Krytian niestety bardzo dobrze zrozumiałam co napisałeś i niestety jakoś mnie nieszczególnie dziwi że nie rozumiesz czego Ci współczuję. Rozumiem, że gdybyś to Ty miał się popuszczać ze starszym panem dla ... lepszego autka na przykład to też nie stanowiłoby dla Ciebie większego problemu? Jasne, co tam w końcu d.... nie mydło i się nie wymydli
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Nie Sty 15, 2006 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:29     

krystian napisał/a:
kazdy robi to co lubi i z czego jest kasa




krystian napisał/a:
jesli to jest jeden facet (jak to powiedziala Szamanka) to jaka to jest prostytucja??



krystian napisał/a:
nie mozna jej za to potepiac bo to jest tylko i wylacznie jej sprawa




Boże widzisz i nie grzmisz... :dobani: :dobani:
Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:57     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
Krytian niestety bardzo dobrze zrozumiałam co napisałeś i niestety jakoś mnie nieszczególnie dziwi że nie rozumiesz czego Ci współczuję. Rozumiem, że gdybyś to Ty miał się popuszczać ze starszym panem dla ... lepszego autka na przykład to też nie stanowiłoby dla Ciebie większego problemu? Jasne, co tam w końcu d.... nie mydło i się nie wymydli


jakos nie szczegolnie mnie zaskoczyl fakt ze piszesz takie bzdury. czytaj ze zrozumieneim. mowilismy o tej dziewczynie a nie o mnie. kazdy robi to co lubi i nikt nie ma prawa ingerowac w czyjes prywatne zycie.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:00     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Piotrulek, Bóg widzi i nie grzmi bo też nie ingeruje w czyjeś prywatne życie.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008