Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Wrz 05, 2006 20:07
Strefa 400m
Autor Wiadomość
daras84 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 00:00   Strefa 400m  



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
Hej... moze ktos z was przyjezdzał na strefe poscigac sie lub poogladac???
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 00:04     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Byłem tam dwa może trzy razy. Mosiu z tego forum, chyba częściej tam zaglądał.
Profil
PW Email www Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 00:06     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Major, tak jak mowisz, od 3 lat co tydzien :D
Profil
PW Email www Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 00:11     

hmm, a gdzie ta strefa jest ? :P
a na czym sie sciagacie ? :D na bmx-ach ? :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 01:41     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
hmm, a gdzie ta strefa jest ? Jezyk
a na czym sie sciagacie ? Wesoly

przyłączam sie do pytania :)
Profil
PW Email Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 01:44     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
SSE - Specjalna Strefa Ekonomiczna przy fabryce Mecalux jak sie jedzie z ul. Kozielska w strone brzezinki.

Scigamy sie autkami :)
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 02:25     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
autkami...bylem nqa strefie jak tylko to sie zaczelo i nawet czesto tam jezdzilem poogladac. od momentu w ktorym zaczely wpadac tam sportowcy z maluchami i seicento to wymieklem. oni wszyscy sa takimi wyscigowcami ze szkoda gadac. konkrety juz przestaly tam jezdzic. jedyne chyba co teraz mozna zobaczuyc i w miare jakos to jedzie to jakies tam bmw. a fakt jest taki ze na samym poczatku gdy to sie rozkrecalo kolesie ze swoimi bmw sie scigali. wpadl facet audi A8 quattro na automacie i pozamiatal ich tam wszystkich.zaznaczam ze kiedys najmniejszym silnikiem bylo 2,0 pozniej dopiero zaczeli sie zjezdzac "rajdowcy"
Profil
PW Email Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 02:42     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
krystian, widac ze nie bywales tam stalym bywalcem. Widziales moze wyscig Seicento Vs. Porsche ? Zdzwilbys sie. Maluchy - fakt to jest przesada. Jest duzo fajnych autek ktore sie scigaja. Wezmy Jaguara, Kadetta 300 KM, Accure Integre 250 KM, Corolle Tsport 200 KM, CRX pod 150 KM, a ostatnio nawet byl Camaro 5,7l jak sie nie myle bo nie znam sie na tych autach. Duzo jezdzi fajnych autek. A co do poczatkow to nie wiem gdzie Ty tam widziales najmniejszy silnik 2.0. Jednym z pomyslodawcow strefy byl wlasciciel Polo 1,3l ktory tym autem wlasnie tam sie scigal, wiec nie opowiadaj ze byly auta od 2,0l w gore ;)
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 02:59     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
ja pamietam ze co wtorek wpadalo tam kilka aut, jakies seaty, pare bmw nissany itd
Ostatnio zmieniony przez krystian Nie Sty 15, 2006 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 03:03     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Moze i tak ale ja mowie o niedzieli nie o wtorku. We wtorki nie wiem jak bylo wiec sie nie wypowiadam na ten temat ;)
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 10:47     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
jak byly wtorki to wtedy jeszcze nie bylo niedzielnych spotkan bo nikt tego powaznie nie traktowal. teraz to juz troche inaczej wyglada...
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 11:23     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
A ten facet z Bytomia co przyjechał Plymouthem z 8.0 litrowym silnikiem ?;-)
Nie wiem czy te Quatrro dałoby rade :)
Profil
PW Email Cytuj
daras84 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 14:44     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
Mosiu napisał/a:
krystian, widac ze nie bywales tam stalym bywalcem. Widziales moze wyscig Seicento Vs. Porsche ? Zdzwilbys sie. Maluchy - fakt to jest przesada. Jest duzo fajnych autek ktore sie scigaja. Wezmy Jaguara, Kadetta 300 KM, Accure Integre 250 KM, Corolle Tsport 200 KM, CRX pod 150 KM, a ostatnio nawet byl Camaro 5,7l jak sie nie myle bo nie znam sie na tych autach. Duzo jezdzi fajnych autek. A co do poczatkow to nie wiem gdzie Ty tam widziales najmniejszy silnik 2.0. Jednym z pomyslodawcow strefy byl wlasciciel Polo 1,3l ktory tym autem wlasnie tam sie scigal, wiec nie opowiadaj ze byly auta od 2,0l w gore ;)


i kolega ma racje ra rowniez jezdze tam od poczatku.... i zawsze sie ganiałem...

co doseja to racja 1.2 turbo potrafił niezle namieszac no ale ze srebnm porszakiem z kraka dostał po (...)!!! co do maluchow to nie powiedizał bym ze nie byo ciekawie swego czasu przyjezzał maluszek z silnikiem zastawy uturbonym!!! i niezle nameszał!!!
Profil
PW Cytuj
daras84 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 14:48     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
krystian napisał/a:
autkami...bylem nqa strefie jak tylko to sie zaczelo i nawet czesto tam jezdzilem poogladac. od momentu w ktorym zaczely wpadac tam sportowcy z maluchami i seicento to wymieklem. oni wszyscy sa takimi wyscigowcami ze szkoda gadac. konkrety juz przestaly tam jezdzic. jedyne chyba co teraz mozna zobaczuyc i w miare jakos to jedzie to jakies tam bmw. a fakt jest taki ze na samym poczatku gdy to sie rozkrecalo kolesie ze swoimi bmw sie scigali. wpadl facet audi A8 quattro na automacie i pozamiatal ich tam wszystkich.zaznaczam ze kiedys najmniejszym silnikiem bylo 2,0 pozniej dopiero zaczeli sie zjezdzac "rajdowcy"


wysmiewasz sie z "rajdowcpow" w maluchach !!! a ja ci szczerze powiem ze grupa trzymajaca na strefie z nich sie nie smieje!!! bo maja odwage sie ustawic !!! a nie sa tylko grupa widzow ktroa przyjezdza pełan zadzy poogladac co sie bedzi edziało a nigdy nie miało odwagi sie ustawic !!! i własnie oni sa dla mnie smieszni!!!

ostatnim czasu na strefie było wiecej gapiow niz scigantow!!! dlatego grupa scigajaca umawia si ena strefie i jedzi ew inne miesce bez publiki :mad:
Profil
PW Cytuj
daras84 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 14:49     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
Mosiu czym przyjezdzałes na strefe?? ustawiałes sie??
Profil
PW Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 14:56     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
daras84, Sej faktycznie dostal, ale na starcie nie byl duzo gorszy. Malucha pamietam z silnikiem z zastawy, czy mial turbo to nie wiem. Z takim silnikiem sa chyba 2 maluchy teraz.

Na strefe przyjezdzam Nexia, czasami sie ustawie. Ostatnimi czasy czesciej w Zabrzu niz na strefie.
Profil
PW Email www Cytuj
daras84 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 15:25     



Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Soslandia :)
no w zabrzu tez na wystpach byłem :) troche lepiej mi sie tam jezdziło bo mniej ludzi... ale klimat do dupy...

kojarzysz moze ciemna fieste z czysta klapa?? i alu ze srebnym rantem??
Profil
PW Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 15:31     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Fakt tam sie lepiej jezdzi bo mniej ludzi i bardziej zdyscyplinowani. Nie pchaja sie na jezdnie podczas wyscigu tak jak to ma miejsce u nas. Droga jest fajna bo nikt nie jedzie pod prad i jest troche bezpieczniej. Ale z drugiej strony jest pod gorke i po lekkim luku co mi sie tez niezbyt podoba.

Co do Fiesty to cos mi swita ale tak przez mgle. Ostatnio tam bylo za duzo aut i juz bylo ciezko cos zapamietac, nie tak jak kiedys :)
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 15:59     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
A samochody typu "wiejski tuning" też są ?
Profil
PW Email Cytuj
Mosiu 
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 16:12     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Jasne, np. moja Nexia :hurra: :hurra: :hurra:
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008