Poprzedni temat «» Następny temat
Aikido
Autor Wiadomość
Dorotka 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:33     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
praz napisał/a:
a aikido tu niewiele
nio, a jak juz się coś znajdzie to krytyka ;)
siebawie - nic się nie martw - znam pewnego młodego szalonego wielbiciela aikido i pewnie by Cie tu wsparł na forum ale jeszcze nie umie pisać ;)
Profil
PW Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 12:08     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
praz napisał/a:
a aikido tu niewiele
,Dorotka, ... siebawie wpadł i się tylko uśmiał :rotfl: :rotfl: :rotfl: .... walka dwóch kogucików o to jaki styl wiedzie prym w ich przekonaniu. Widze, że tylko kobiety mają głowę na karku i potrafią zauważyć, że wasze wypociny się dupy nie trzymają i odbiegają wogóle od tematu. ..... wstyd panowie :rotfl: może kobietki na ulicy nie dały by wam rady, ale intelektem i spostrzegawczością sprowadzają do parteru :P :P :P :rotfl: :rotfl: :rotfl: ... pozdrówka... tak mi poprawić humor z rana, BRAWO!!!
Profil
PW Cytuj
Tobi 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 12:26     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
Nie przychlebiaj sie siebawie :P Trzymają się, trzymają, fakt że lekko nie w temacie, ale to już całe forum takie offtopowe jest, przyzwyczajaj sie. I nieprawda Dorotka ze nic dobrego nie powiedzieli o Aikido, ja nawet dzisiaj pisalem cos dobrego :)
Profil
PW Email www Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 12:30     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Tobi napisał/a:
Nie przychlebiaj sie siebawie :P Trzymają się, trzymają, fakt że lekko nie w temacie, ale to już całe forum takie offtopowe jest, przyzwyczajaj sie.

...właśnie, że nie mam zamiaru się do tego przyzwyczajać, a wręcz zwalczać.
Profil
PW Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 14:11     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Tobi napisał/a:
ja nawet dzisiaj pisalem cos dobrego
fakt - nie doczytałam wcześniej :) mój syn by się ucieszył :)
Profil
PW Cytuj
Tobi 
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 14:16     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
siebawie napisał/a:
Tobi napisał/a:
Nie przychlebiaj sie siebawie :P Trzymają się, trzymają, fakt że lekko nie w temacie, ale to już całe forum takie offtopowe jest, przyzwyczajaj sie.

...właśnie, że nie mam zamiaru się do tego przyzwyczajać, a wręcz zwalczać.

Powodzenia :)
Profil
PW Email www Cytuj
siebawie 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 19:07     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
............. taaaaaaaaaaaak, to było coś!!! 6 godzin treningu, następnego dnia egzamin.....niezapomniana atmosfera, niemalże utworzyła się swego rodzaju wielka rodzina w białych kimonach :P - takie małe wspomnienie .....

.... dla zainteresowanych !!! W okolicach kwietnia spodziewana jest kolejna wizyta senseja Terrady !! (dla niewtajemniczonych-pan 86-letni, obecnie najwyżej tytułowany sensei Yoshinkan Aikido na świecie). Sensej Terrada był tak zachwycony postawą młodych adeptów aikido podczas ostatniej wizyty, iż bez problemów zgodził się przyjechać ponownie do polski ( co dla zainteresowanych jest nielada zaszczytem). Będzie prawdopodobnie możliwość obejrzenia treningu pod okiem senseia Terrady na hali MOSiR w Zabrzu. Jeżeli ktoś będzie chciał wiedzieć coś więcej, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.... :hurra:
Profil
PW Cytuj
fight 
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:10     


Imię: Michał
Dołączył: 09 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Aikido - dwa lata trenowałem i pozostały mi tylko miłe wspomnienia, Aikido jest to świetna zabawa ciałem - ale nie jest to sztuka która nas obroni w realnym starciu. Kilka technik i dżwigni jest skuteczne ale wiele lat trzeba poświecić na to by udało się je wykorzystać.
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 21:44     

fight napisał/a:
Aikido jest to świetna zabawa ciałem - ale nie jest to sztuka która nas obroni w realnym starciu. Kilka technik i dżwigni jest skuteczne ale wiele lat trzeba poświecić na to by udało się je wykorzystać.




czyli sztuka ,dla sztuki/...zmarnowany czas
Cytuj
fekete 
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 23:35     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
czyli sztuka ,dla sztuki/...zmarnowany czas
Z całą pewnością nie tylko dla sztuki, lecz przede wszystkim dla zdrowia i dlatego nie jest to czas zmarnowany. Spróbuj Piotrulku tylko miesiąc poświęcić na treningi i to niekoniecznie aikido, a poczujesz wyraźną różnicę w samopoczuciu. Żadna praca fizyczna nie poprawia tak samopoczucia, jak dobry trening :) .
Profil
PW Email Cytuj
fight 
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 20:14     


Imię: Michał
Dołączył: 09 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
W moim przypadku te dwa lata nie były zmarnowane, ponieważ zanim zacząłem trenować Aiki trenowałem boks 5 lat. Gdy ma się taką podstawę można się bawić, z Aikido. Z całą pewnością mogę powiedzie, że uderzenie np. sierpowe w wykonaniu bksera nawet największy mistrz nie jest wstanie je powstrzymać sprawdzałem efekty takiego uderzenia możecie sobie wyobrazić. Aikido to świetna zabawa, ale w żadnym stopniu forma obrony
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 21:29     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
fight napisał/a:
Aikido to świetna zabawa, ale w żadnym stopniu forma obrony
Pozdrawiam
:rotfl:

... widać te 2 lata nic Ci nie dały :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
fight 
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 15:15     


Imię: Michał
Dołączył: 09 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Przez dwa lata zrozumiałem, że Aikido to sztuka, która bez innych sportów jest z całym szacunkiem niczym
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 15:54     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
uf ciężko przebrnąć przez ten cały zaśmiecony temat ;) I nie znalazłam informacji o AIKIDO dla dzieci. Dzwoniłam do Stokrotki na Zwycięstwa i tam juz nie ma sekcji AIKIDO dla dzieci, pozostało tylko karate. Czy ktoś ma jakieś informacje o AIKIDO dla dzieci?
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 16:11     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
h t t p;//w w w aikido.gliwice, p l/]zobacz tutaj

h t t p;//w w w shunpuukan.yoyo, p l/]i tutaj
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 21:30     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Dzięki za info. W AZS-ie nie ma grupy dziecięcej, pozostała jeszcze sośnica, troche daleko :(
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:38     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
nie wiem czy jeszcze potrzebujesz takiej informacji
ansc napisał/a:
I nie znalazłam informacji o AIKIDO dla dzieci. ..... Czy ktoś ma jakieś informacje o AIKIDO dla dzieci?
SP nr 28 Gliwice ul. Strzody 4, to ta szkoła z basenem. Zajęcia dla dzieci odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 18-20.
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 19:59     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Dzięki Kisia za info, zapisałam już syna na ju-jitsu, boczna jana śliwki, jak na razie jestem zadowolona :) praca z dziećmi nad ogólnym rozwojem, instruktor świetny, bardzo polecam.
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 15:46     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
ansc, aikido dla dzieci jest na pewno na Młyńskiej w Gliwicach - jest to duża sekcja aikido w gliwicach - wiem, bo sama chodziłam tam i poznałam męża, który prowadził tam treningi - ma 2 dana. Jest sekcja dziecięca i dorosła, każde grupy wiekowe ustawione są wg umiejętności i pasa. Więc, jak chcesz to zapraszam, ja już nie chodzę i mój mąż też nie - bo nie ma nas w POlsce, a szkoda, bo z miłą chęcią bym wróciła.
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 17:07     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
a tutaj masz link: h t t p;//w w w aikidoshudokan.net/
wybierz sekcję gliwicką, chyba, że lubliniecka jest bliżej Ciebie :) pozdrawiam i polecam, bo warto. Obydwie sekcje prowadzone są przez ludzi, z wysokimi danowskimi stopniami, organizowane są również tzw. seminaria, na które przyjeżdżają ludzie z całęgo świata i uczą się nowych technik - przyjeżdża również na nie mistrz z Australii, także myślę, że naprawdę warto - ewentualnie link do sekcji katowickiej: h t t p;//w w w shudokanaikido, p l/ - wszyscy się znamy, bo wszyscy ćwiczyliśmy razem - polecam :d
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008