Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Pią Mar 24, 2006 06:36
Kto rządzi, jak rządzi i gdzie to mamy czyli...
Autor Wiadomość
Major 
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 23:28     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
O jakze zdrowy sie czuje nie wiedzac o czym Wasza rozmowa. Ja nawet nie wiem co sie w samej anglii dzieje.
Profil
PW Email www Cytuj
Coyote 
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 08:42     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Na pocieszenie Ci powiem, ze w to było zamieszane tez Brytyjskie MI5 :)
Wiec sprawa jest niemała. Zrobili kawał dobrej roboty, a od kaczek dostali "podziękowanie" w postaci- ujawnienia danych osobowych.
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 22:17     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Jestem bardzo ciekawa jak to teraz bedzie z Panem Kwaśniewskim.NIe ukrywam ze wolałam jego na miejscu głowy Panstwa :|
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:15     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
Jestem bardzo ciekawa jak to teraz bedzie z Panem Kwaśniewskim.NIe ukrywam ze wolałam jego na miejscu głowy Panstwa


ostatnio niezle sie skompromitowal z ta jakoscia dróg w Polsce, Jak przestal byc prezydentem (marionetka) to nagle zauwazyl ze w Polsce nic sie nie wybudowalo hihi defakto za czasow jego rzadzenia

jak dla mnie (powtarzam jak dla mnie) koles jest daremny :dobani:

h t t p;//wiadomosci.wp, p l/felieton.html?kat=37078&wid=8810086&rfbawp=1176201694.103]Artykuł
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 17:13     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
Major napisał/a:
O jakze zdrowy sie czuje nie wiedzac o czym Wasza rozmowa. Ja nawet nie wiem co sie w samej anglii dzieje.


Hmmm w Anglii to chyba właśnie w wiadomościach są praktycznie same wiadomości z kraju, prawie nic zza granicy, jakby reszta świata nie istniała
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 21:53     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
frohike napisał/a:
jak dla mnie (powtarzam jak dla mnie) koles jest daremny

wg mnie jest na poziomie :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 13:04     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
trunks napisał/a:
wg mnie jest na poziomie

na poziomie czego? Chyba morza czyli zero :D Tak z tym sie zgodze. Ten typ tylko dobrze oczy mydlil a tak to tylko chapał kase do kieszeni, zreszta i niestety jak stanowcza wiekszosc politykow nie tylko w naszym kraju.
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 16:08     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Major, nie zgodze sie, oglądałem ostatnio Kwacha w programach Lisa i Teraz My i podobało mi sie jego podejscie do roznych spraw. Jest to czlowiek z klasą...
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:20     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
A Kaczyńscy to niby trzymają poziom? Mają klasę? "Pani zgubiła buty" :kwasny: Coś zbyt często zdarzają się takie "nietakty" :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 22:27     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kobi, ale czy ja pisze, że trzymaja. Jedynie stwierdzilem, że Kaczyński nie jest człowiekiem na poziomie, bo gdyby nim był to by w pierwszej linii nie pokazywał swojego tytułu, którego nigdy nie zdobył, po drugie jako głowa państwa nie pokazywałby sie na wielu spotkaniach pijany, a po drugie nie byłby uwikłany w tak wiele afer na których nawet nie przyszedł się bronic tylko chowal sie nie wiadomo gdzie. Przeciez jakby nie byl winny to by mogł spokojnie przyjsc sie bronic i odpowiadac na pytania. Sorki, ale ten czlowiek nie bedzie mial mojego szancunku nigdy, tylko tak naprawde kto o to dba ? :P
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 22:53     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Major napisał/a:
bo gdyby nim był to by w pierwszej linii nie pokazywał swojego tytułu, którego nigdy nie zdobył,

Jakby mnie tak naciskali jak jego tez bym załatwiła sobie papier, a co? Jak jest taka możliwosc to czemu nie ?
Major napisał/a:
po drugie jako głowa państwa nie pokazywałby sie na wielu spotkaniach pijany

Kazdemu zdazaja sie wpadki. Jak to było w bibli jak jestes niewinny rzuc kamieniem?
Major napisał/a:
a po drugie nie byłby uwikłany w tak wiele afer na których nawet nie przyszedł się bronic tylko chowal sie nie wiadomo gdzie. Przeciez jakby nie byl winny to by mogł spokojnie przyjsc sie bronic i odpowiadac na pytania.

A ja mysle ze on z całkowita swiadomoscia sie "ukrywał" bo narozrabiał troszeczke! ;)
Pozatym kto z nas bedac na jego stanowisku nie nakradł by? NIe zabezpieczył sobie bytu i całej rodzinie? Kazdy! Bo tak sie zyje w tym kraju , ze kto jest przy złobie to bierze!
Kwasniewski przynajmniej ma troche oleju w głowie i umie sie zachowac i prezentowac.Własciwy człowiek na własciwym miejscu!

:hurra: Olek Olek wygraj Olek Olek wygraj na prezydenta tylko TY!!!! :hurra:
Profil
PW Email Cytuj
super_sonic 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 00:52     


Dołączył: 10 Sie 2006
Skąd: gliwice
wezcie sie wreszcie ludzie odczepcie od kwasniewskiego, czytajac fora internetowe odnosze wrazenie ze kwasniewski skonczyl zawodowke. studiowal pelne piec lat zamknal sesje egzaminacyjna na semestrze X, nie obronil pracy magisterskiej, ma absolutorium. wiec ma wyksztalcenie wyzsze niepelne.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:51     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
niektorzy po prostu po kazdym jadą, taką mają nature :/
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:02     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
h t t p;//fakty.interia, p l/fakty_dnia/news/beda-nowe-luksusowe-samochody-dla-rzadu,903352,2943

sadze, ze brak komentarza bedzie odpowiednim komentarzem
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:28     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tanie państwo
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 15:18     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
uuua no nieźle :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 17:28     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
No tak podobno niedługo wybory. Zastanawiam się czy w ogóle ktoś na nie pójdzie a jak już pójdzie to na kogo w tym kraju głosować? Nie będę się wyrażać ale w tym rządzie są same d.......piiiiiiii
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 18:25     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
ansc napisał/a:
Zastanawiam się czy w ogóle ktoś na nie pójdzie a jak już pójdzie to na kogo w tym kraju głosować?

niestety takie własnie mamy społeczenstwo i dlatego mamy taki rzad bo nie chodzimy głosowac! kazdy z nas ma prawo wyboru ostatnio Polacy olali wybory i dzieki temu zwyciezyli ci co zwyciezyli! Jak nie pujdziemy do urn to znow bedzie granda w polityce!
Profil
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 19:58     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
katarzyna35k-ce napisał/a:
niestety takie własnie mamy społeczenstwo i dlatego mamy taki rzad bo nie chodzimy głosowac! kazdy z nas ma prawo wyboru ostatnio Polacy olali wybory i dzieki temu zwyciezyli ci co zwyciezyli! Jak nie pujdziemy do urn to znow bedzie granda w polityce!


niby tak, ale prosze popatrzec ile % glosow ma nadal PIS RP, bo wkrotce sie przeistocza bo chca kolejne mln zł na swoje naprawde pieknie utopijne spoty reklamowe, czy naprawde az 28% spoleczenstwa tak bardzo korzysta z tego haosu, ktory wprowadzila partia rządząca - rozumie ze murem stoi mocher commander ale zeby az takie duze poparcie nadal mieli, znowu po wyborach beda przepychanki - bo PO nie bedzie mialo wiekszoci i co bedzie laczylo sie z samoobrona, bo mam nadz ze LPR nie uzyska 5%, szkoda mi lewicy ze tak malo aktywna byla, bo naprawde to co teraz rzad oglasza ze to sa ich sukcesy to tylko zbieraja plony poprzedniego rzadu.
Ostatnio zmieniony przez mefkm Sro Sie 29, 2007 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 22:22     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ja zagłosuje...na LiD :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008