Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny pomóżcie, może słyszałyście o takim problem
Autor Wiadomość
Ana 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 21:47     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
kobi napisał/a:
Jeżeli jest na kartę i użytkownik nie zarejestrował się - nie ma szans.

są są, w alarmach bombowych które gdzieś tam ostatnio bylo znaleźli osobę która dzwoniła mimo, że miała karte pre-paidową... nie pytaj jak, bo nie ma zielonego pojęcia, też myślałam, że to niemożliwe

to jak bardzo ludzie są naiwni to już inna sprawa, może takie ostrzeżenia co jakiś czas będą im choć trochę przypominań o niebezpieczeństwie
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 21:53     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Ana, przeczytaj mojego posta do końca :P
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 22:04     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
:mur:

nooo ten tegoooo, bo jaaaa.... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

kurza twarz,skąd miałam wiedieć że tam jeszcze jedna linijka jet pod spodem :P
Profil
PW Cytuj
praz 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 22:39     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
Ana napisał/a:
są są, w alarmach bombowych które gdzieś tam ostatnio bylo znaleźli osobę która dzwoniła mimo, że miała karte pre-paidową... nie pytaj jak, bo nie ma zielonego pojęcia, też myślałam, że to niemożliwe


u nas to jest pewnie trudne ale w innych cywilizowanych krajach , żeby sobie kupic taką karte startową do komórki to do sklepu zgłaszasz sie z dowodem tożsamości, spisują twoje dane itp, obcokrajowiec z paszportem itp i problem choć częściowo jest rozwiązany, bo zawsze można dzwonić z kradzionej itp
Profil
PW Email Cytuj
tad-x 
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 14:01     



Dołączył: 19 Lis 2005
Skąd: powiat
kisia napisał/a:
nie wiem , nie znam się na tym ale czy nie jest tak że teraz policja może namierzyć osobe dzwoniącą również z tel komórkowego :?:
Więc jeśli te osoby tak brdzo kogoś nękają, to chyba można zgłosić to na policje :?:


Policja moze ale musi byc do tego bodajze wszczete sledztwo. Tak mi sie wydaje.
Inna sprawa, ze telefony do tej osoby byly wykonywane z budek telefonicznych (wiadomo z ktorych, bo na informacji tpsa mozna dowiedziec sie o adresy aparatow), normalnych naszych komorek oraz z telefonow z zagranicy.
Dlatego to nie jest takie proste.
Oczywiscie, ze mozna zmienic nr telefonu. Ale jak sam policjant stwierdzil, wtedy istnieje mozliwosc, ze nekajacy w przypadku "braku lacznosci telefonicznej" bedzie szukal innej metody kontaktu;/
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 14:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
Czesto mlode dziewczyny sa ofiara takich ludzi.
Obiecuja wielkie nieba,kariera modelki,aktorki lub kto tam wie,jeszcze co.
Nie majac perspektyw najczesciej godza sie

jeżeli nieznajomy dzwoni do jakiejś laski i ta decydyje się na spotkanie, to nie ma mowy o nękaniu, a jeżeli osoba nie ma ochoty na spotkanie to ktoś bedzie tracił czas i kase żeby ją nękać :?: ?atwiej przecież poszukac innej ofiary :mad:
tad-x napisał/a:
Oczywiscie, ze mozna zmienic nr telefonu. Ale jak sam policjant stwierdzil, wtedy istnieje mozliwosc, ze nekajacy w przypadku "braku lacznosci telefonicznej" bedzie szukal innej metody kontaktu;/

to juz jest zupełnie bez sensu i sprawa coraz bardziej wydaje mi się mało wiarygodna.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 14:18     

odkopalam temat :)

i oto podaje numer delikwenta, ktory dzwonil do mnie proponujac spotkanie jak to powiedzial "w sprawie seksu"

887 982 617

enjoy! to jakby ktos byl chetny ;) lub tez moze chcialby sie nad nim poznecac psychicznie ;) takich burakow to mi nie szkoda! a niech zmienia numer najwyzej! :rotfl:

byl jeszcze jeden idiota, ale ten wydzwanial z zastrzezonego numeru... szkoda...


p.s. a co do mozliwosci szukania innej metody kontaktu to tego tez sie obawiam! ten co do mnie dzwonil najpierw spytal na jaka ulice mozna do pani przyjechac? a ze daje sporo ogloszen w necie ze robie plaskorzezby i proj ogrodow to moglam pomyslec ze to moze klient... ale na szczescie zaczelam wypytywac uparcie w jakiej sprawie? ... gdyby mi sie wymsknelo to moglby sie krecic w okolicy mojego mieszkania i gdybym wieczorkiem sie wybrala powiedzy do sklepu i trafila na debila to kto wie jakby sie to skonczyc moglo... wiec to tak dla przestrogi!
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 15:41     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
A moje pytanie to takie...


skad ten od " seksu" znal Twoj numer?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 15:43     

Szamanka, jakbys czytala uwaznie co napisalam to bys wiedziala skad :)
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 15:49     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Moja culpa, teraz juz doczytalam i nie mysl, ze moje pytanie bylo zlosliwe, poprostu bylam zaskoczona.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 15:53     

generalnie mnie takie typki nie ruszaja... ale jak jest ten temat to kazdego takiego madrego Pana numer bede tutaj umieszczac :) niech inni wiedza...

mam kilka galerii w necie ze swoimi pracami.. bywaja tez takie zdjecia na ktorych jestem... wiec delikwent dzwoniacy wie do kogo dzwoni, ze nie jestem 60letnia zgarbiona baba :wstyd: rownie dobrze mogl ode mnie wziac ulotke z moim numerem tel. na targach budowlanych.. majac jakas dzialanosc zarobkowa trzeba sie z takimi incydentami liczyc, ale to nie znaczy ze nie wolno mi ujawniac takich faktow ;)
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008