Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Wto Mar 30, 2010 22:43
gafy i zabawne sytuacje w waszym życiu :)
Autor Wiadomość
Karlus 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 19:50     


Dołączył: 20 Maj 2010
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A co do auta to nie ma co się wstydzić, w Zielonej Górze faceta w styczniu chyba zadzownił na policję żem u auto ukradli, okazało się jednak że auto było tak zasypane śniegiem że ten nie potrafił go znaleźć.
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 13:11     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Mama kolegi zgłsiła kradzież a uto stało na parkinku pod M1. Zaparkowała gdzieś, obeszła parkinkg 5 razy, a że auta nie znaleźli to ukradzione :D
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 11:30     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Jakiś rok temu byłam w szpitalu. Laryngologia w Rybniku. :) Pani pielęgniarka (pp) przyszła mi pobrać krew na dzień dobry i zagaja:
pp - fajny tatuaż
ja - dziękuję :)
pp - a mama co na to?
ja - :zdziwko: :rotfl:
Musiałam ją uświadomić że zrobiłam tatuaż na 30 urodziny i moja mama, choć faktycznie jest przeciwniczką tatuaży nie miała wiele do powiedzenia w tej kwestii :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 17:18     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
to musisz młodo wyglądać :hyhy:

co do śmiesznych sytuacji, może nie mnie ale koledze przytrafiła się taka gafa :

mieliśmy w technikum pewną nauczycielkę, której po skróceniu imienia i nazwiska wyszło "Uran", no i tak na nią mówiliśmy. Pewnego razu kumpel poszedł do pokoju nauczycielskiego bo coś od niej chciał, puka do drzwi, otwiera inna nauczycielka i pyta się o co chodzi, na co kumpel " ja do pani Uran, jest może? " kobieta zdziwiona pyta jeszcze raz kogo zawołać a kumpel " no panią Uran", my z kumplami stoimy już polani ze śmiechu, nauczycielka też zaczyna się śmiać a kumpel jak zaskoczył jaką gafę strzelił to momentalnie zrobił się czerwony niczym burak :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 19:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ja kiedyś zrobiłam awanture mechanikowi, że w moim samochodzie, który mąż zostawił do naprawy jest strzaskana boczna przednia szyba. Najpierw sprawdziłam bardzo dokładnie(a przynajmniej tak mi się wydawało, że dokładnie) czy nie jest opuszczona, jak stwierdziłam, ze nie jest to zaczełam się wydzierać. Mechanik cały czas mi tłumaczył że jest opuszczona, ale nie moze mi tego udowodnić bo jest wyjęty akumulator. Więc uznawszy, ze mnie oszukuje i nakręciwszy się jeszcze bardziej zaczęłam wydzwaniać do męża, mąż nie odbierał, więc ja w obronie własnego samochodu zarządzałam widzenia się z szefem, szefa niby nie było, nie pamiętam co jeszcze robiłam, ale na koniec okazało się, że szyba była po prostu opuszczona tak jak mówił mechanik :rotfl: :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:19     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kisia napisał/a:
była po prostu opuszczona tak jak mówił mechanik

no to rzeczywiscie gafa na maksa. Chcialbym widziec mechanika w tej sytuacji, bo chyba cos go pewnie juz trafialo.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:40     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
Chcialbym widziec mechanika w tej sytuacji, bo chyba cos go pewnie juz trafialo.
mechanik o dziwo jakiś opanowany był, pewnie sobie pomyślała co się bede z durna babą kłócić skoro mam racje. Trzeba było widziec moją minę, jak wyszło że mówił prawdę, myślałam, ze się zapadnę pod ziemie ze wstydu :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 00:33     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
a ja kiedys chcialem powiedziec do dziewczyny, zeby podala mi sol, a powiedzialem...ty wredna malpo, zniszczylas mi cale zycie!

zart oczywiscie;)

a na powaznie, to gdy pierwszy raz wchodzilem po tych schodach w Krakowie aby zobaczyc Dzwon Zygmunta, nie spodziewalem sie, ze ten dzwon jest taki duzy. W kazdym razie mijajac te wszystkie kondygnacje i widzac male dzwony w koncu zaszedlem na sama gore i nie zwracajac w ogole uwagi na to co wisi nade mna spytalem...no i gdzie ten dzwon?:P
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 22:33     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
hi hi, no ciężko zauważyć! Ja wychodząc krzyczałam "dotknęłam dzowna, dotknełam dzwona, wyjdę za mąż!"
Na co koleś: A chcesz dortknąc mojego dzwona :zly: :wstyd:
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008