Poprzedni temat «» Następny temat
Całujące się pary na ulicy ....
Autor Wiadomość
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 09:37     

Cytat:
A osoby starsze zawsze krzywo sie patrzą.

tak, starsze osoby sa cholernie konserwatywne...
Cytat:
Raczej nie bardzo przyjemny jest widok miziajacych sie par w miejscach publicznych

to zalezy czym sie mizaja ;-)
Cytuj
RaFeN 
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 18:49     



Dołączył: 20 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Cytat:
Raczej nie bardzo przyjemny jest widok miziajacych sie par w miejscach publicznych
Mi to tam nie przeszkadzqa nie zwracam poprostu na nich uwagi :)
Profil
PW www Cytuj
Big Ben 
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 17:19     



Dołączył: 12 Gru 2005
Skąd: stąd
Wcale ale to wcale mi to nie przeszkadza jak juz ktos nadmienil czasami gdy jestem sam i cos takiego widze nawet troszke im zazdroszcze :) Czemu kogos razi okazywanie uczuc jakos nikt juz nie reaguje na klotnie i chamstwo na ulicy wiec takie cos jest mila odmiana :):):)
Profil
PW Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Wto Sty 24, 2006 14:42     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
ziutek997 napisał/a:
pewne granice są.... "ślimaczenie" i obmacywanie się na przystanku lub w autobusie to juz przesada..


o to to to... ziutek, to to to... :...:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 19:19     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Nie tak dawno widzialam pare nastolatkow....nie wiem ile mogli miec lat, ale wygladali na nie wiecej niz 14-nascie. Sciskali sie, " slimaczyli" jak to ladnie tu zostalo napisane.....to jeszcze nic, oni jakby mogli to by uprawiali suchy seks na srodku drogi :kwasny:
Troche niesmacznie to wygladalo,
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 12:38     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
szczerze to nie zwracam uwagi na takie incydenty, niech sobie kazdy robi co chce, zyjemy w wolnym kraju i nie jestesmy krajem w ktorym panuje szariat(bo tam nie wolno takich rzeczy robic na ulicy) swoja droga to naprawde wieksze problemy ludzie maja niz zwracanie tylko uwage innym na wszystko co robia, no ale coz upierdliwi ludzie tez muszą zyc na swiecie jak widac
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 19:07     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
a jak ogladacie film i w nim pary sie caluja i uprawiaja seks to tez odwracacie glowe do szyby albo moze zwracacie im uwage?:P
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 23:47     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
zakrywamy oczy dzieciom...
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 10:14     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
zawsze można się dołączyć :))
Profil
PW Email Cytuj
look 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:17     



Dołączyła: 17 Gru 2009
Arex30 napisał/a:
zawsze można się dołączyć :))


Popieram:)usmiecham się i myślę że to bardzo fajne tak publicznie demonstrować swoje uczucie, chyba bez niego nie chcieliby pokazywać swoich pocałunków...
Profil
PW Email Cytuj
Bebe 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 11:08     


Imię: Beata
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Skąd: Liverpool
Matrix napisał/a:
szczerze to nie zwracam uwagi na takie incydenty, niech sobie kazdy robi co chce, zyjemy w wolnym kraju i nie jestesmy krajem w ktorym panuje szariat(bo tam nie wolno takich rzeczy robic na ulicy) swoja droga to naprawde wieksze problemy ludzie maja niz zwracanie tylko uwage innym na wszystko co robia, no ale coz upierdliwi ludzie tez muszą zyc na swiecie jak widac


Zgadzam się z tym w zupełności. Skoro ktoś chce się pocałować na ulicy, tramwaju czy w parku na ławce - voilà!
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 13:55     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
ale jest całowanie i CA?OWANIE. Niestety niektóre pary nie zachowują się trochę...jak ktoś wcześniej napisał niesmacznie...
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 14:59     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
wiadomo, wsio mo swe granice.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 20:30     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
najlepiej nie zwracac uwagi na takie pierdoły. Kazdy ma swoje problemy i chyba szkoda mi czasu na zagladanie na innych i ocenianie ich zachowan. Ciekawa sprawa, ze ludzie zwracaja uwage na calujace sie pary na ulicach, a nikt nie widzi co sie dzieje chociazby na ulicy Dubois w okolicach rur grzewczych, zaraz za targiem. Dzieci z klejem w rekawach robiace to co dzieci robic nie powinny. Tego nikt nie widzi, a calujaca sie pare widza wszyscy:)
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Sty 05, 2010 00:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 20:55     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
bo dużo wiecej ludzi przechodzi ulicą powiedzmy Zwycięstwa niż idzie za targ sprawdzic, co się tam wyprawia. nie wiem, mnie raczej te rejony nie interesują, zeby miała zwracać na to większą uwagę. raczej zwróce uwage na to, co mi 'daje' po oczach.

mnie całujące sie pary nie przeszkadzają. w sumie uważam, że to miłe. oczywiście w pewnych granicach. nie widze nic złego w pocałunku na ulicy. niesmacznie zaczyna sie robić, jak para zapomina, że jest w miejscu publicznym :looka: na szczęście policze na palcach jednej ręki, kiedy na coś takiego natrafiłam wzrokiem.
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:37     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Mi tam nic nie przeszkadza, niech robią co chcą, a jeśli to kogoś zniesmacza to niech się nie patrzy ;) a serio to całowanie ok, ale niektórzy nie panują nad sobą po prostu.
Trochę tylko niesmacznie bywa jak ktoś się liże i maca przy przedszkolakach, albo gimnazjalistach (potem niunie małe siedzą w domu i też tak chcą :oczami: ) No i jak ktos przegina, widziałam już parę bzykającą się na przystanku, dziewczyne robiąca loda kolesiowi w autobusie i chłopaka użyczjacego paluszków kolezance w pociągu. Ale rozumiem ich wszystkich, to bywa kręcące, aczkolwiek nie każdy chce oglądać kawałk ciała innych ludzi i ich emocje na twarzy...

(sorry za literówku, okularów nie mam i nie widze)
Profil
PW Email www Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 11:35     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
krystian Przeważnie ludzie zajmują się tym, co nie potrzeba a jestem ciekawa jakby się komuś coś stało w miejscu publicznym, czy wtedy by zareagowali? Ostatnio będąc w Zabrzu miałam taki przypadek, iż stała grupka kolesi 4 osoby i znęcali się nad znakiem drogowym jakoś nikt nie mógł im zwrócić uwagi
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:06     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
No wiesz ja też bym nie zwróciła uwagi 4 pogiętym kolesiom, nie wiadomo co im do łba przyjdzie. Niestety należę do tych osób, które maja wiecznie otwarty pysk i potrafię zwróćić uwagę gdy coś mi przeszkadza. Jestem jedną z tych osób, które jako jedyne zwracaja uwagę na nieprzytomną osobę, zwłąszcza piajaną i zatrzymują auto, gdy widzą kogoś w potrzebie. i wiesz co, mam przez to (...) w życiu. Byłam już wyzwana od wszystkich możliwych k.., pi... itd, a nawet dostałam. Więc nie dziwcie się, że ludzie nie zwracają uwagi wąchaczom kleju i agresywnym desperatom :/ Ja zwracam uwagę jak ktoś mi dmucha dymem w twarz, ale jak ktoś wącha klej czy daje se w żyłę to też bym nie zwróciła. Co mnie to? Nie moja debilna głowa. W przypadku dzieci mogę co najwyżej wezwać straż/policję (które zwykle przyjeżdzają za pół godziny, a koljene pół spisują mnie jako jako świadka, którym jeszcze nigdy nie byłam :kwasny: )
Profil
PW Email www Cytuj
Karlus 
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:50     


Dołączył: 20 Maj 2010
alenda napisał/a:
Trochę tylko niesmacznie bywa jak ktoś się liże i maca przy przedszkolakach, albo gimnazjalistach (potem niunie małe siedzą w domu i też tak chcą :oczami: ) )

Te gimnazjalistki (niunie) czesto wiedzą więcej o takich sprawach niż dorośli ludzie, co oczywiście jest :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 21:57     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Karlus napisał/a:
alenda napisał/a:
Trochę tylko niesmacznie bywa jak ktoś się liże i maca przy przedszkolakach, albo gimnazjalistach (potem niunie małe siedzą w domu i też tak chcą :oczami: ) )

Te gimnazjalistki (niunie) czesto wiedzą więcej o takich sprawach niż dorośli ludzie, co oczywiście jest :dobani:


Ano właśnie, ale często wiedzą głupoty, słyszałam w autobusie kiedyś mądrość ludową "no co ty głupia, jak jesteś dziwicą nie zajdziesz w ciążę, po co ci prezerwatywa - to jaklizanie loda przez szybę, a od pigułek przytyjesz, za pierwsyzm razem nikt w ciążę nie zachodzi kretynko: :szok: :przestraszony: wtrąciłam się, bo nie wytrzymałam, wzniosły oczy do góry i mnie olały, ale mam nadzieję, że trafiło do tępych móżdżków.
Małolaty często znają wszystkie techniki robienia loda, ale nie wiedzą podstawoych kwestii dotyczących zabezpieczenia, płodności, cyklu i zapłodnienia :dobani:
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008